Začátek svatebního obřadu v 10:30, není to moc brzo?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím poraďte mi, máme začátek obřadu v 10:30, chtěla jsem mít obřad alespoň kolem 12:00 hodiny abych stihla holičku, make-up, abyse všichni dostali včas na obřad. Máte zkušenosti někdo s obřadem v tak "brzkou" hodinu? Pojedu na obřad cca 15-20 km. Když už je obřad tak brzo, zve se rodina (babička,děda,teta atd) do bytu, kde se nevěsta připravuje? Děkuji všem za názor a za zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si to neužila,protože při stresu trpím průjmem... :-p :-D :-D :-D Takže takhle to na mě bylo ráno tak rychlé,že jsem se ani nepos.....a šaty zůstaly bílé... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ferinko, tak to máš pravdu, bývalo to mohlo špatně dopadnout :-D Takže holky, kdo trpíte při stresu průjmem, radši už v 9 :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nelituji. Oběd byl kolem 13 hodiny a vše bylo akorát. A i přes ranní vstávání jsme vydrželi až do 3 hodin ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
blondata.sestricka : jinak máš nádherné šatičky x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri, děkuju ;-)
Odpovědět
10:30 není brzo, to se dá zvládnout. Vloni 8.8.2008 začínali leckde s obřady už v 09:00 ráno, třeba na radnici v Liberci. To je brzo. :-) Rodinu bych pozvala, aspoň se u Vás třeba nasnídají.
Odpovědět
Profilova fotka
My měli obřad také v 10.30 a je to úplně ideální čas.Ráno jsem si trochu přivstala, ale tím, že jsem byla nervózní, jsem stejně nespala moc klidně :-D, takže mi to vůbec nevadilo. Po obřadu focení a krásně jsme stihli oběd na 13.hodinu :-), což mi přišlo úplně perfektní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, my máme obřad v 10 h a na místo konání to máme tak 30-40 minut autem. S většinou svatebčanů se sejdeme až na obřadu, protože bydlíme jen v garsonce v městečku 20 km od Brna, svatba je v Brně, má rodina je z Hradce Králové a přítelova z Hodonína :-D Je to dost brzo, ale už jsem si termín moc nemohla vybírat, protože byly skoro všechny plné. Naštěstí líčení i kadeřnici budu mít v jednom místě a to jen přes ulici a moje rodina bude spát u nás v městečku v hotýlku, tak to snad všechno stihneme... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
puvodne jsme chteli klidne az ve 14 hodin v sobotu.... no a ted je to 11:30 a patek :-D takze zacopy nebudou a vsechno to stihnem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milada, my bydlíme 10 km za Brnem - na vlasy a líčení jsme jeli do Brna, pak zase domů a oblékání. Tam se sešli rodiče a svědci s parnery a jeli jsme na obřad zase do Brna. Moje rodina je ze Slovenska, manželova z Čech - tak jsme je ubytovali už v pátek v místě hostiny a od tama jeli auty a mikrobusem s řidičem z hotelu (někteří si netroufali cestovat svým autem po Brně, když to tady neznají) rovnou na hostinu. Takže podobný blázinec jsem zažila a pohodičkaaa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszkaa: Jsi frajerka a můj velký vzor!!! :-D :-D :-D Obřad máme taky v Líšni a hostinu v Žebětínském dvoře :-D
Odpovědět
Není určitě si myslím každá chce mít obřad většinou ve dvanáct ale než se vyfotíte a dojedete na hostinu a tak vůbec tak jsou dvě hodiny taky uvažuji že si druhou svatbu neboli obřad objednám na dřív než na dvanáctou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
milada, ale prosím tě...se budu červenat. ;-) Jako Líšeň a Žebětín - není to bůhví co, ale dá se tam prostě udělat pěkná svatba a to je hlavní. Navíc, když člověk nekrade... :-D Řekla bych, že to je nejčastější volba brněnských nevěst. Radši bych se vdávala v balonu nebo tak něco, ale to by asi bylo zbytečně komplikované a drahé. Oprava k předchozímu příspěvku: jeli samozřejmě rovnou na obřad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Řešili jsme podobný problém, na matrice jsme řekli tak ve 12, když paní vytelefonovávala termín s úřadem, kde bude obřad, tak řekla 11, aniž by se zeptala, jestli souhlasíme, ale v tu chvíli by mi to stejně nedošlo. Až později jsem si uvědomila, že budem muset vyjíždět už nejpozději v deset hodin, i mamce se to zdálo brzo, abychom zvládli všechnu tu paráda, ale už se nám nechtělo znovu otravovat matriku, že bychom chtěli pozdější hodinu. Zatím jsem sehnala kadeřnici, která zároveň líčí, takže super, nejprve jsem ji chtěla domů (musim do města 13 km), tak říkala, že bude záležet na náročnosti účesu, že cestovní sušák vlasů není tak výkonný jako ten v salonu, takže to vyjde na stejno, kdybych ušetřila cestu a že je připravena začít klidně v pět ráno (samozřejmě na zkoušce zjistíme, jak náročný bude účes). Největší sranda byla, že včera volali z matriky, že by nám chtěli posunout čas obřadu na později, JENŽE my už máme objednané oznámení (jsme nevydrželi), takže smůla, ale myslim, že se to zvládne. Bude muset, aspoň nebudu nervozní tak dlouho ;-)
Odpovědět
pavcza:A to jako takhle může hýbat matrikářka s časem vašeho obřadu?Bych jí kopla do .....
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, proč to chtěli, když jsem řekla, že už máme ta oznamka, tak nic už neříkala. Jinak v Královském Poříčí, kde máme obřad nebývá hodně svateb, asi by byla náhoda, kdyby v ten den dvě. Možná zrovna bude ještě jedna a třeba to chtěli v 11, netušim.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám svatbu na 11.hodinu, protože chci mít ten svatební den co nejdelší, většina nevěst říkám že jim utekl jak voda, tak ať máme pár hodin k dobru ;-) Co se týče zvaní rodiny, je to na Tobě, já jsem striktně řekla, že pojedou všichni až na místo obřadu (na hrad), nechci se nervovat předem, jestli jsou všichni spokojení a mají-li něco k zakousnutí... Na druhou stranu jim to vynahradíme potom, všem zajistíme nocleh a tak bude doufám zábava trvat až do rána :-) Prostě si to zařiď tak, aby to vyhovovalo vám - čí je to to svatba, no ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli obřad v 10 rán a bylo to super. Je sice fakt, že jsem musela ke kadeřnici vstávat v 6 hodin, ale pak to bylo v pohodě, vyjížděli jsme v půl 10, byl pak čas na focení a oběd jsme měli okolo poledne, takže nikdo neměl hlad - nebo spíš měli hlad, ale ne dlouho :-) Končili jsme po půlnoci a bylo toho dost, i když to rychle uteklo a ještě jsme stihli svatební noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszkaa: Teď nechci vypadat jako že se opičím :-D Máme nastejno místo i čas obřadu i místo hostiny (máme zamluvený selský salonek), kytičku bych taky chtěla z kal a šaty jsi myslím měla taky od Damborské :-D Ale to opravdu nebyl záměr, spíš až postupně jsem si uvědomovala, že to i to budeme mít stejné :-D A máš pravdu, pro Brno je to asi častá kombinace. Určitě zvažujeme i ceny, nechceme se svatbou zruinovat, ale zároveň zase nechceme všechno podřídit jen penězům a neužít si to. Každopádně jsem ráda, že vím, že jsi to všechno i tak stihla a dá se to zvládnout :-D
Odpovědět
tak já bych to teda takhle brzo nechtěla, měla jsem to úplně stejně jako Andělka a klidně bych to posunula i o hoďku dozadu
Odpovědět
Profilova fotka
milada, tak určité odlišnosti jsou: my měli Svatební salonek. :-D Ale v pohodě, jsem ráda, že se i ostatním zamlouvají tyto místa - v jiné diskuzi tady některé nevěsty Belcredi kritizovaly, takže jsem už byla docela naštvaná. Kdyby to tam bylo tak otesné, tak to asi není nejvytíženější místo v Brně. ;-) A paní Damborská - je prostě super. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by to nevyhovovalo... Já su sova ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katchen, já sice taky, ale zas jednou za život se to přežít dááá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je bezva co se tu dočítám.My máme obřad už v 10:00h!!!!Tak to jsem zvědavá jak to teda zvládnu :-( óóó bóóóže.Jenže zas kvůli obědu musíme,jinak bylo volno až ve 14:00h.A když to chceme mít s obědem ,tak by to bylo pozdě.Ale jestli to zvládnu(což musím :-D ),bude zas delší mejdan(doufám,že v půlce neusnu :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my měli obřad v 10.45 a můžu říct, že to bylo akorát.. ( stejně jsem spala asi hodinu a zbytek jsem se převalovala ).v 7 mi přijela kadeřnice, na 8 kosmetička a pak tralala oblíkat a po 10 byl odjezd. Hosté se k nám začali sjíždět kolem 9, ale to šlo nějak mimo mě... já jsem si užívala opečovávání zavřená v ložnici :-) Ten den mi připadal jako snad nejkratší v mém životě :-)
Odpovědět
Ahojky, tak my máme obřad ve 13:00, ale když jsme byli na matrice, tak jsme si mohli vybrat buď od 10 hod nebo od 13, tak jsme raději zvolili tu pozdější hodinu. Myslím si že ideální je okolo 12hod, ale to už bohužel bylo obsazené. Takhle do té jedné budu mít dostatek času na přípravy, zdobení aut vítání hostů apod. a zároveň kdyby jsme už na hostině byli dejme tomu ve 12 tak bych se bála toho že se mi hosté začnou třeba už v 19 hodin nudit a budou chtít jet domu. I proto máme obřad až takhle :-) Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít svatbu už v deset :-| ,to jsem taky zvědavá jak to všechno stihnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já v 11, ale zas v místě hodinu vzdáleném od penzionu, kde budu nocovat! Ale vsadím se, že toho holky stejně moc nenaspíme, takže nebude problém začít se všemi přípravami třeba už v 6 ráno! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky v 11 a je to asi akorát, dřív si to neumím představit kor když máme malou holčičku i tak to bude frmol asi, už jsem z toho nervozní teď :-p
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
radši bych to přehodila na později, člověk pak aspoň není odpoledne tak unavený
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?