Začátek svatebního obřadu v 10:30, není to moc brzo?

Prosím poraďte mi, máme začátek obřadu v 10:30, chtěla jsem mít obřad alespoň kolem 12:00 hodiny abych stihla holičku, make-up, abyse všichni dostali včas na obřad. Máte zkušenosti někdo s obřadem v tak "brzkou" hodinu? Pojedu na obřad cca 15-20 km. Když už je obřad tak brzo, zve se rodina (babička,děda,teta atd) do bytu, kde se nevěsta připravuje? Děkuji všem za názor a za zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že plno nevěst má obřad takhle brzy. Jestli si pozveš hosty, záleží na Tobě. Asi by to bylo fajn, že pojedeš na obřad v koloně ;-) Pro mě by to bylo moc brzy, ale když si přivstaneš, určo všechno stihneš, jen to chce naplánovat, aby Vám časově vše vyšlo.
Odpovědět
Profilova fotka
avdul: zalezi jaky mas vlasy, kdyz jsou dlouhy pocitej tak se dvema hodinama u kadernice, zkus to zrychlit tak ze te ucesou a nalici v jednom miste.. a rodinu bych klidne pozvala ale budou tam jenom chvilku aby treba dostaly vyvazky, nazdobyli se auta a trada na obrad
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme meli obrad nejdrive na 12,00 a pote jsem se zalekla ze to nestihnu a prehodila to na 13,00 :-D :-D pokud mas moznost tak to klidne prehod, nerikam, ze to bude mene stresujici,ale budes mit vic casu. a vyjizdi se od nevesty,takze rozhodne by k vam svatebcane meli prijet, i kdyz bude obrad tak brzy, abyste jeli pak spolecne
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bych si to prehodila, idealni okolo te 12 a klidne i dyl
Odpovědět
Profilova fotka
Také bych to nectěla tak brzy. Máme obřad až ve 13,30 hod. Z počátku mi vadilo, že tak ozdě, chtěla jsem kolem 13,00 Ale vůbec nelituji. Budu mít na všechno dost času a nebudu muset spěchat.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nejdřív jsme měli mít obřad ve 12 h, ale jelikož na něj jedem asi 25 km na zámek a představa česání a líčení... jsme to radši posunuli na 13 h, sice jenom hodka, ale pomůže to. Nechtěla bych to mít tak brzo, to je vstávat ve 4 nebo 5, abys to všechno stihla :-S
Odpovědět
my to mame jen 10 km na obrad ale to vypravovani se..... dala jsem to na 12:30 ale pritel chtel aspon v 1...me se libolo 12:30 protoze ve 12 pojedu z domu a budou zvonit kostely.... teda na to ze to mate jeste dal je to hodne odvazne tak brzo.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já si myslím, že nejni brzo pokud vám nedělá problémy vstávání.-) My jsme si nechali obřad na jednu hodinu. Záleželo to jen na nás, protože to budeme mít v soukromí a ještě svého pastora. Vybírali jsem tu hodinu,aby jsme si všichni mohli pospat a v klidu se připravit. Vizážistka mi přijede až domů, tak nebudu muset nikde courat, hezky si s miláčkem poležíme a v klidu se nasnídáme. O ostatní se postaraj kamarádi. Výzdoba,občerstvení, přivítání hostů...... Snažíme se aby naše svatba byla jedna velká pohoda, i když nervozita určitě bude.-) Nevdáváme se každy den,že? I proto jsme se vyhnuli úřadům! Když se opozdíme o hoďku,tak se nic nestane.-) Chce si to rozvrhnout tak, aby jste nebyli navíc nervózní i z času! Taky musíte počítat se zácpou na silnicích atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Na nás zbyl obřad už v 10 hodin a dalo se to zvládnout. Byli jsme první, takže aspoň na místě obřadu bylo prázdné parkoviště. Vstávala jsem v půl šesté a v 6,30 jsem byla už u kadeřnice. Další den to dospíš. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zase Ti ten den tak rychle neuteče :) A zvládnout se to dá si myslím ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kaci, pokud je obřad v sobotu, tak zácpy by být neměly...u nás v Brně tedy byl úplný klid - navíc v tuto hodinu... ;-)
Odpovědět
Moje kamoska to mela na deset a vyhovovalo ji to max :-) My jsme dali klasiku v 11.
Odpovědět
Profilova fotka
my 10:30 meli. vstavala jsem v 7 a pohoda. a to i s pripravou synatora :-D obed byl na 12-13 a meli jsme pak spoustu casu na foceni-trvalo 2 hodky. zpet jsme to stihli akorat na 5, kdy dorazili ostatni svatebni hoste.
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa, máš pravdu, sobota bývá klidná. Jelikož se vdávám v pátek, tak mě hnedka napdli ty zácpy.-) Naštěstí mame obřad i hostinu na jednom místě,tak nebudeme nikde moc cestovat.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já jsem měla svatbu 11 hod. a v pohodě to všechno vycházelo. Stejně jsem už v 5 ráno koukala do zdi a nemohla usnout :-D
Odpovědět
pokud to není brzo pro tebe a snoubence..no problém :)) spíše jde o tebe aby jsi stihla se připravit
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to nezvládala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to teda taky nedala------my měli ve 12.00 a bylo to akorát
Odpovědět
Profilova fotka
no...záleží na tom odkud pojedou hosté...naši jeli z Prahy a z Brana (180 km) do Orlických hor......takže by museli hrozně brzo vstávat! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já měla obřad v 10.00 a bylo to v pohodě a to jsme ještě na obřad cca 40 min jeli autem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem... já se vdávám 5. září a obřad máme v 10 hod kosmetička přijde v osm a předtím chci stihnout holiče....myslím si že se to dá stihnout ,stejnak z té radosti ani nedospím, takže si myslím že budu asi brzo vzhůru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ferinko máš můj obdiv 8-) Podle fotek opravdu parádička :-D
Odpovědět
My to máme na 10.20...Spát stejně nebudu moct (znám se :-| ), takže pohoda. Rodina přijede k rodičům (tam se budu chystat), ale věnovat se jim budou rodiče a sestra-svědkyně. A kadeřnici s kosmetičkou si pozvu domů, pokud to bude jen trochu možné ;-) Počítám, že obřad zabere tak půl hoďky, pak focení, tak abychom neobědvali někdy ve čtyři...
Odpovědět
Profilova fotka
No, ono hodně záleží právě na organizaci. A hlavně jestli přijedou kosmetička a kadeřnice domů. Taky podle toho jak náročný bude účes a líčení.a taky jak dlouho trvá cesta, je dobré mít rezervu, protože než se všichni naskládají do aut, než se postupně vyjede, tak to trvá. My měli svatbu ve 12h. a vstávala jsem v 6h. Kolem 7h jsme jeli ke kadeřnici, pak ke kosmetičce, kolem 10.30 jsem byla doma, v 11h jsem byla i oblečená a v 11.15 se vyjíždělo. Museli jsme na druhý konec města. Pak se ještě chvíli čekalo před kostelem, ale pohoda. Kdyby byla svatba o 2 hoďky dřív, musela bych vstávat asi ve 4h a to teda pro mě není. Den předtím toho bylo hodně na zařizování, a ještě jsem si v 1h lakovala nehty. Kosmetička pak měla co dělat, abych nevypadala jak upírek. :-D Takže, zvládnout se to určitě dá, ale musí být všechno dobře zorganizované, musíte vedět co jak dlouho bude trvat a mít i rezervu.
Odpovědět
Profilova fotka
blondata.setricka: díky moc a to jsem si ještě po ránu jela nazdobit základ v restauračce,jela ke kadeřníkovi,jen kosmetička dorazila k nám domů.... :-D :-D :-D Holky ztihnout se dá všechno,jen to chce klid a načasovat si to ;-) Já bych to zase později nechtěla,takhle jsme si užili krásný dlouhý svatební den a ne mít obřad třeba v 14.00 a než se otočíš,tak je konec dne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ferinko to jsi borec :-D Myslím, že nevěsty, co mají obřad déle, si svatební den užijí úplně stejně jako nevěsty, co to mají dřív. x-) S tím rozdílem, že mají delší dobu na přípravy. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?