Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
@evina231 civilny sobas by nemal byt problem..... ale cirkevne v pôste nerobia
Odpovědět
Profilova fotka
@chamomillka tak sa nemusím ani pýtať,čo?hmm tak ďakujem ale toho 26.apríla by nemal byť problem,nie?
Odpovědět
za pokus nic nedas ;) a 26 musi byt! :)
Odpovědět
Profilova fotka
kamaradka se brala v kvetnu a ke konci roku ji manzel zemrel, takze ja kveten chtela, ale nakonec jsem ho zamitla. Ted se dohadujem, jake jidlo chceme na svatbe, v restauraci rikala pani, ze to resit ted neni zas tak brzo, chceme jaro nakonec, tak po dovolene to tam pujdem domluvit osobne, podivat se na fotky... Mam v reseni boty uz a saty, i kdyz je to brzo celkem, a ten zbytek se uvidi. I kdyz na podzim a v zime jsou pry saty levnejsi pro nakup
Odpovědět
Profilova fotka
@chamomillka juuuuuj ale nepotešila si ma :) ale nevadí,veď nejde o dátum :)hlavne aby sme sa lubili :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak já se přidávám. Budu se vdávat v dubnu nebo v září. Zatím nemáme zařízeno nic, ještě to musíme oznámit jeho rodičům, docela se děsím reakce :-) Tak nám prosím držte palce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mariol drzim palce, at je to v pohode:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mawenzi děkuji Ti moc :) uvidíme, oznámíme to ve čtvrtek 8-)
Odpovědět
my by sme chceli mat svadbu 14.6.2014, myslite, ze este mame cas s vybavovanim? ci treba uz nieco riesit??
Odpovědět
@lenka_1989 ries fotografa, kapelu (dja), miesto.....vela dobrych fotografov uz ma vela vybookovane...my sme kvoli kapele presuvali termin, chceli sme 7.6.2014 a namiesto toho mame 17.5.2014....
Odpovědět
@saintovci fuuha, no super, tesime sa na to :D
Odpovědět
Profilova fotka
pokud mas vybrane hodne dobre fotografy/kapelu/misto, na ktere je pretlak, tak toto rozhodne klidne resit uz ted. ja uz mam kapelu i misto a obrad zajistene a to mam rok cas. fotografa preddomluveneho, tam staci uz jen rict zda ano ci ne. Ten zbytek se sfoukne nejak dycky:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@saintovci Také máme 17.5. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my mame plan v breznu. jak to tak vypada, mozna sme skoro jediny :-D
Odpovědět
Ahojte....pripajam sa k Vam na fore planovania svadieb:)))))....S priatelom sme sa zasnubili a nastal ten spravny cas, aby sme zacali planovat svadbu....velmi sa tesim:)))) Vydavat by som sa chcela a vlastne sme sa tak aj dohodli v septembry 2014.....este presnu sobotu sme nedohodli, ale ja by som chcela prvu mesiaci, lebo mam asi väčšiu pravdepodobnost, že bude krasne pocasie.. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my planujeme 10.5.2014, máme rezervovanú reštauráciu, kapelu a teraz riešime fotografa a kameru =)
Odpovědět
Profilova fotka
my včera byli v restaruraci, domluvit se osobně, podívat se na pokoje pro hosty a obhlédnout prostor kvůli rozmístění stolů. No to ještě budou doma hádky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz mam necekane i saty:) vyhlidla jsem si v brne za par korun, tak jsem je byla zkusit a strihem mi sedli, tak aspon uz budu po dalsich satech max slintat, ale uz mam jedny doma a tak vim, ze uz jine resit nebudu a jsem spokojena:) maximalne si je pak necham chvili pred svatbou upravit (zvazuji je bez spodnice, a bez spodnice je videt, ze jsou i na mnohem mohutnejsi pozadi, coz se spodnici moc nevypada kdyz je cela sukne nadzvednuta...). takze ja su spokojena, ze to mam vyresene ted v klidu. A musim ale rict, ze i vcerejsi zkouska a to nebyla teplota jeste nic extra byla udesna - v tech satech je brutalni horko, myslim, ze jak mi vsichni rozmlouvali brezen, tak ja za nej budu opravdu velmi vdecna:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak my už máme taky termín 21.6. 2014. Zatím jsem jen blokla prostory a kapelu. A po zbytku se rozhlížím :-) a vlastně ještě předdomluveného fotografa co je náš známý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám :) Po 3letech od zásnub jsme se domluvili, že teda už konečně :-D Tak jsme si sedli ke kalendáři a máme vybraný termín 26.4. Tak doufám, že to klapne... zatím máme jen ten termín, nic víc :-S Přemýšlím pořád kde a tak :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@xpetruska no super,aj my máme vtedy termin :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evina231 : a už máte něco zařízenýho nebo tak? :-) Nechci to hrotit nějak dopředu, ale zase aby pak nebylo pozdě... :-D Pořád vybírám místo a od toho se pak odpíchnu :-)
Odpovědět
dnes rezervovana sala + fotograf :)
Odpovědět
My taky 26.4. a zatím máme jen fotografa...zbytek přijde časem :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpetruska zatial ešte nie,ale už v júli pojdem zajednať reštiku a kostol.Ja by som najradšej už vybavila všetko,ale nechcem sa ponahlaž....a ešte fotografa mám....hlavne tieto veci a maličkosti stačia neskor....
Odpovědět
Ahojky lidi co si myslite o svatbe 14.2.2014 ?:) bojim se ale unora :(
Odpovědět
@jitulka188 ten datum by sa vam aspon dobre pamatal... aj ja tak niekde v hlbke duse kalkulujem aj s takymto datumom... teraz je pocasie take nevyspytatelne, ze sa nan vobec neda spoliehat... kludne moze byt, ze bude teplota nad nulou, svietit slnko, bez snehu... alebo kalamita... ale ved vacsinu casu budete aj tak dnu, ci obrad, ci hostina... s fotografom sa mozno tiez da dohodnut, aby ste si spravili svadobne foto aj par dni pred svadbou, ak bude lepsie pocasie alebo si najdete nahradne priestory vnutri...
Odpovědět
@mariankamk Tak ještě je v řešení 14,3,2013 ,a 4,4,2014. Ale necham si udělat rozbor data u numeroložky ..A už teď mi řekla ,že takový datumy jsou špatný :( taak teda nevim . Musime mít pátek na zámečku maj oddávací dny pátky.
Odpovědět
@jitulka188 podla cinskeho kalendara je aj 14.3.14 stastny, 4.4. uz nie... http://www.herongyang.com/chinese/wed...
Odpovědět
@mariankamk No tak aspon ,že jeden datum :)Děkuju :) a nevíš co je pravdy na tom ,že by mělo být v datumu 8 četla jsem že je to jako nekonečno :)?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?