Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
@jitulka188 ja som niekde citala, ze 8 su vlastne dve nuly a nula je stastna... teda hadam som si to dobre takto zapamatala... preto je 8 zdvojene stastie... ale ak sa mylim, nech ma radsej niekto opravi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Květen je asi nejkrásnější měsíc v roce..... My ale uvažujeme také o červnu, a to buď 7.6. nebo 21.6. Ještě to nemáme jisté :)
Odpovědět
Ahoj, máme vybrané datum 28. 6. 2014, momentálně máme vybrané místo a hledáme inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my plánujeme svatbu na 8/2014 a to nejlépe na 9.8.2014 v Příboře 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se budeme brat koncem cervna/zacatkem cervence 2014 :-) Kdyz jsme byli na matrice ohledne terminu, tak se pani smala a rekla, ze je moc brzy, at se ozvem pristi unor!!A to chceme obrad na krasnem hradu v jiznich cechach...Tady v CR je to trochu vice relax, v cizine si holky zacnou planovat a rezervovat svatbu 2 roky dopredu, tak jsem myslela, ze uz je nejvyssi cas a koukam, tady treba az 6 mesicu pred se neco resi, to uz bych silela :-) Vsm hodne stesti s planovanim...ja uz jsem trochu zacala, doma jsou svatebni strevicky a kopice blbustek na vyzdobu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitulka188 Ahojky. Já ti tenhle datum schvaluji :-) My plánujeme svatbu na konec února. Nejspíš 21., nebo 28.2. byla jsme nadšena z myšlenky, že svatba bude v zimě. vlastně s ní přišel přítel a já byla ráda. Teď jsou horší ohlasy rodiny, protože ty si zimní svatbu neumí představit. Kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se koukám, že se objevuje i datum 7. 6. 2014. :-) Přítel mě požádal o ruku 7. 6. 2013, tedy minulý pátek, po 7 letech vztahu, takže se nám tam ty sedmičky pletou. Přítel je hrozný puntičkář, vše chce řešit už teď :-D. Máte někdo zkušenosti s plánováním takhle dopředu?
Odpovědět
@phunky Ahoj :) my mame zajednane iba tie najdolezitejsie veci, ktore mozu byt neskor obsadene...teda foto, kamera, DJ, starejsi, sala :) ostatne budeme riesit potom alebo postupne...napriklad teraz som si nahodne zajednala make up :) zalezi od toho ake mate poziadavky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpetruska noo ešte nemám zajednané nič,ale o mesiac idem na to,reštiku,kostol,fotografa a dj mám už vybrateho,takže len to zajednat a ostatne pomaličky potom
Odpovědět
@phunky Tak to máme podobné. Mě požádal 28. 6. a na ten den taky plánujeme svatbu. Zatím máme předdomluvené místo, kde se všechno bude dít a vymýšlíme oznámení a vše kolem toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem plánujeme svatbu na 26.4.2014 v Brně na staré radnici, ale jestli to tak bude se dozvíme až v listopadu....
Odpovědět
Profilova fotka
My s přítelem jsme chtěli svatbu 5.7.2014 ale jelikož jde o svátek a stálo by nás to ,,zbytečných" 5000 Kč navíc (Radnice Pardubice) posuneme termín na 12.7. 2014 ..... je to strašný, že je to až za takovou dobu :-D Jsme s přítelem už 10 let, a proto už se nemůžu dočkat na ten náš den :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, my s přítelem plánujem svatbu na 21.6.2014.(uzavřem tak 10leté chození):-)) ale ještě nemáme vůbec nic :-)) Teď v červnu se jdem podívat na jedno místo které se nám moc líbi,pěkny penzion kde by byl i obřad..JInak už pokukujem po všem možným :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby se nekdo chtel mrknout na numerologicke rozbory k datu svatby, tak tahle stranka je super, je teda v anglictine, ale tak google translator to jisti;)
Odpovědět
@lili224 aj ja som si tak zajednala... sálu, kucharov, fotografku, dj, kameramana..a ostatné postupne... my to máme v septembri :)
Odpovědět
Profilova fotka
14.04.2014 - pondělí - budeme spolu 4 roky. A taky už plánujeme, ať toho pak není moc najednou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , všem budoucím nevěstám držíme palečky,přejeme klidné přípravy, které si určitě užijete a bez stresů!!!! Pokud byste hledali velmi zajímavé šaty pro dětské družičky, za velmi zajímavé ceny, mrkněte k nám do obchůdku.Velikosti od 98 do 164cm. Dvakrát do roka nové modely, Vaše družičky budou ladit v barvách nevěsty a hlavně budou originální!!!! Na vlastní oči se můžete přesvědčit už tuto neděli v pořadu ČT 2 v pořadu Navždy svoji, kde při obřadu Bětky půjde družička v šatech od nás - Ella fashion.
Odpovědět
Profilova fotka
My to také vidíme na 14. června 2014 ale nevím jaké květiny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přítel požádal o ruku 8.6. A 14.6.2014 spolu budeme 7, tak jsme si rikali, ze by svatba byla hezka oslava výročí :) jinak zatim nejak neplasime, tedy alespon pritel ne... Preci je casu dost... To ja si nemyslim, takze pokukujeme po mistech a do konce srpna bychom chteli udělat rezervaci...:)
Odpovědět
Takze my to planujeme na zari 2014 a myslela jsem si, ze to resim s predstihem, kdyz jsem se ted rozhodla par hotelum napsat....ale jak tak vidim, tak ono snad bude uz i pozde na nejake super lokace a terminy:) Opravdu uz mate zarezervovane i zavazne terminy na hostinu?? =-) =-) :-.
Odpovědět
s partnerom mame datum nasej svady 9.8.2014 mame uz fotografa,kameru,hudbu a aj miesto kde bude svadobna hostina
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se :) uvažujeme o konci srpna, ale zatím nic není jisté... do toho na jaře chceme začít s přestavbou domečku, tak to bude asi perný rok - a já mám ráda ve všem jasno dostatečně dopředu, takže potenciální místo vybírám radši už teď (ehmmm ideální prokrastinace při psaní diplomky) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas to vyzera na 13.9.2014 :)))))
Odpovědět
6.9.2014 a uz mame salu :-) v lete ideme kontaktovat fotografov a DJ-a.
Odpovědět
Teda tohle musím příteli ukázat!!! :-D Zatím totiž jen pokukuji, zjišťuji, vybírám atd. a on už si tak ťuká na čelo, že u toho sedím a já mám při tom co dohánět! :-. Termín chceme 15. srpna 2014 - na naše 11. výročí. Vychází to i pěkně na pátek :-) Problém jsou jen finance, zatím nevíme, zda to půjde vůbec realizovat a tak musím s nějakou konkrétní přípravou ještě vyčkat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my budeme mít termín svatby také v roce 2014, vybrali jsme si 14.6.2014 :) rádi bysme venkovní svatbu, ale už teď mi je blbě z toho, že budu mít nervy, jestli vyjde počasí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@terundaberunda ahojky, koukám, že máte stejný termín, pěkné datum:D:D mě přítel požádal na paté výročí. Jinak zatím sbíráme typy od známých, kam bychom měli dát rezervaci na hostinu apod. Zatím máme ještě dost času, ikdyž věřím, že to strašně rychle uteče. Inspiraci už máme jasnou: blankytně modrá a možná i puntíky:))
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to zatiaľ vyzerá na 13.09. 2014 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme stejné datum,jen jiné místo. Prý jsou 20. a 21. června dny kdy se oddává nejvíc. Ale upřímně,i když vím,že je na to času dost,už teď z toho mám hrůzu. Nejen,že budu skoro vše organizovat já ( jsem typ,který musí mít vše pod kontrolou :-D ) ale mám problém se zasedacím pořádkem,šílenej. Moje rodina je jako válečná sestava ... ]-( Už jsem o tom vystavila diskuzi ale zatím nic :-( Snad se najde někdo kdo poradí,protože jinak ... Nevím nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@majin761 Ahojky, take chceme venkovni obrad, ale snad pocasi vyjde a kdyby ne, myslim, ze i tak si to maximalne uzijeme. To je take hezka kombinace, puntiky to krasne ozivi. My jsme rozhodnuti pro lila- bilou kombinaci, sice to ma hodne lidi, ale u nas pres to vlak nejede. :-) Momentalne mame nejvetsi dilema s vyberem mista obradu :-) nebo "my" hlavne, pritel si oorad jede svou, ze je casu dost.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?