Menu Forum

Svatba ŘÍJEN 2016

8. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
Registrovala se 10. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
Registrovala se 10. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 51 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
 @zikisek vůbec nevím, že se z wolframu dělají emoticon jdu to vygůglit emoticon my klasika zlatečko, jen nevím jaké, objevila jsem i růžové a je úžasné
1. čer ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinkad
2
Registrovala se 1. června 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
vinkad
2
Registrovala se 1. června 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Brno.
 Máme v plánu 8. října. Ale kromě nápadu na datum nemáme vůbec nic. Tak snad to stihneme. Teď hledáme místo na obřad a párty.
1. čer ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 držím palečky, myslím, že určitě ještě něco pěkného najdete emoticon my jsme začali vyřizovat 10.5. a dobrý.
1. čer ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 @julie_t to vám vyšlo úžasně emoticon taky budu doufat emoticon
2. čer v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zikisek (26 r.)
26
Registrovala se 12. února 2012 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 2 inzeráty. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 1. října 2016
    Lužná, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
zikisek (26 r.)
26
Registrovala se 12. února 2012 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 2 inzeráty. Má 9 přátel. Region Praha.
    Lužná, Region Rakovník
 @kacato Dělají a vypadají skvěle emoticon
2. čer v 10:40  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezajosefina
20
Registrovala se 14. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
terezajosefina
20
Registrovala se 14. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele.
 My máme úplně stejný termín 22. 10. 2016 ;), je to na den přesně naše 10. výročí. Ale máme obřad i hostinu raději vevnitř - ta nervozita ohledně počasí by mě až moc stresovala a to mi přišlo zbytečné. Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím jen to nejdůležitější - místo obřadu a hostiny a domluvenou švadlenu na šaty (a pak teda pár vyložených blbostí jako oblečení na rozlučku a posvatební den, či věci do candy baru). Asi bych s tím měla zase pohnout, že?
3. čer ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 @terezajosefina já myslím, že to je tak akorát se začít starat emoticon
4. čer v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppfd
4
Registrovala se 1. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 11 příspěvků a 1 inzerát. Má 5 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
ppfd
4
Registrovala se 1. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 11 příspěvků a 1 inzerát. Má 5 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
 Termín máme také stejný, počasí se bojíme asi každá emoticon.V kolik jste si naplánovali obřad? Mě by se líbilo v 14:00, ale trochu se bojím abychom pak nebojovali se světlem.
3. črc v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrrisek
Registrovala se 28. května 2016 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Svatba byla 22. října 2016
fotoportrét
fotoportrét
pitrrisek
Registrovala se 28. května 2016 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Svatba byla 22. října 2016
 Aj jaaaaa ho tak maaam emoticon emoticon emoticon
3. črc v 10:04  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 My máme obřad v 11:15 a z toho mám zas obavy já, to abych vstávala v 5 :D :D Oběd kolem 14 asi bude a světlo uvidíme no, pěkné na focení by mohlo být tak do 17h pokud bude hezky.
3. črc v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sleepers (29 r.)
16
Registrovala se 8. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků, 1 album a 5 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 21. října 2016
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
sleepers (29 r.)
16
Registrovala se 8. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků, 1 album a 5 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 21. října 2016
    Region Praha - východ
 Ahoj, tak se pridavam. Mame termin 21.10. Zamluveny mame misto na obrad, hostinu a raut-vse na 1 miste. Ted jsem domluvila fotografku a kadernici.
Jinak mame 4m.holcicku, tak jsem zvedava, jak to pujde
3. črc ve 14:14  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petiv
15
Registrovala se 11. března 2016 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků a 5 inzerátů. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petiv
15
Registrovala se 11. března 2016 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků a 5 inzerátů. Má 16 přátel.
 Ahoj my 22.10. Uz se tesim emoticon obrad mame v pul 1, snad to neni pozde, dlouho jsem s tim bojovala, zda to nebi pozde. Zamluvene mame: fotografa, kameru, obrad, misto hostiny, dort, saty, prstynky, zakusky, vdolky, vino, ponauceni nam zbyva uz jen jedno, jednu cast hudby a pak takove ty drobnosti-razitko, svat.strom, tuzky, kvetiny na stoly chci nevestin zavoj, ten ma zasazeny teta, tak uvidime emoticon ted se chcu pustit do vyroby pozvanek. Nejvic me stresuje, ze me pladi rodice a rodina kdy uz to a at jim dame to a kolik to. Preji mnoho klidnych zarizovani emoticon
3. črc v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Milé nevěsty. Dovolte mi, abych vám nabídl služby naší hudební skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách (máme jich odehráno téměř 300), plesech, narozeninách apod. V repertoáru najdete jak lidovky, tak oldies hity i současné pop-rockové písničky. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě zde prostřednictvím SZ. Spoustu informací naleznete v mém profilu, doporučuji pak navštívit galerii svatebních párů, kdy u fotek jsou doplněny reference od našich klientů, kterým jsme hráli. emoticon Těším se na případnou spolupráci. emoticon
Lukáš
8. črc v 09:09  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 holky, tak šatičky vybrány emoticon v pátek jdeme na prstýnky emoticon děti jsme nechali babičce na chatě, tak máme konečně prostor vše oběhnout.
11. črc ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trisstann
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
trisstann
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Třebíč.
 @kacato všechny jsme tu říjnové :DDDD
24. srp v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 @trisstann že by :D :D asi by bylo divné, kdyby tu byly listopadky a zářijovky...
25. srp v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvinek
21
Registrovala se 23. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
silvinek
21
Registrovala se 23. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
 Holky, my jsme měli svatbu 26.10.2013 a počasí bylo nádherné. Ani velké horko ani zima, sluníčko svítilo až do večera. A každý rok, co máme výročí, je pokaždé krásně. Podle mě je říjen dobrá volba, neměnila bych to emoticon Můžete mrknout do alba emoticon
25. srp v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 @silvinek my máme 22.10. tak se taky těším na krásný podzimní den emoticon
26. srp ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 @silvinek krásné jste to měli emoticon
27. srp ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvinek
21
fotoportrét
fotoportrét
silvinek
21
 @kacato Moc děkujeme emoticon
27. srp ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ynez
Registrovala se 10. června 2016 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ynez
 Je tady nekdo kdo má svatbu v říjnu a absolutně nestiha jako já? Šaty jsem si objednala blbě( mojí vinou, preklikla jsem se ve velikosti, samozřejmě mi je nevymění, takže jsem musela objednat znova a menší) takže náhradní mi prijdou az tyden před svatbou emoticon a dneska mi psali z bisaku že mají nějaké nespecifikované zpoždění!!! Jako nervy mám v kyblu, ty dvě nejdůležitější věci nemám!!!
1. zář ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezajosefina
20
fotoportrét
fotoportrét
terezajosefina
20
 @ynez Hodím sem takové to klasické klišé, že to nejdůležitější už máš - snoubence ;) a taky předpokládám, že i místo obřadu a oslavy už máš, což je pro mě osobně to nejzásadnější. Hlavu vzhůru, pořád máš minimálně měsíc, což je spousta času. Hlavně nezmatkovat a určit si priority ;), přeji hodně štěstí!
1. zář ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ynez
fotoportrét
fotoportrét
ynez
 @terezajosefina vidíš, málem bych na nej zapomela 😂!!! Tak teda joo, to nejdůležitější mám😍
1. zář ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
isabelafuentes
5
Registrovala se 7. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Klatovy.
fotoportrét
fotoportrét
isabelafuentes
5
Registrovala se 7. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Klatovy.
 @ynez Možná vím, proč mají v Bisaku zpoždění: Puncovní úřad měl 2 týdny "prázdniny", nám se prstýnky taky zpozdily... Jako - je to fakt dobrej nápad, vzít si 2 týdny volno, ale když jsem k sakru Puncovní úřad a vrcholí svatební sezóna??? WTF?? emoticon
2. zář v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ynez
fotoportrét
fotoportrét
ynez
 Jo? No tak snad to stihnou, mrzelo by mě to..ale je to naše vina nakonec.. Ja je chtěla objednat už v květnu a přítel pořád co hystercim, že je času dost.. samozřejmě není😣 má se to zařizovat s předstihem !!! Včera jsem říkala příteli : tak jsme se poučili "na příště budeme vědět" 😂😂😂
2. zář v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 @ynez DRŽÍM PALEČKY AŤ VŠE STIHNETE emoticon
6. zář v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 Holky tak jak se vede? my se placatíme v chorvatsku na dovči, tak žádný stres, ten bude až přijedem :D :D
Jsem zvědavá, jaké budete mít kytice a výzdobu? Hoďte pár tipů a obrázků pokud chcete emoticon
Já jsme se nakonec rozhodla pro šampaň nebo bílou a k tomu na stoly podzimní výzdobu, uvidím co floristka navrhne, svou představu jsem jí poslala, tak uvidíme. Kytici chci taky podzimní, klidně šípky, listy, co bude emoticon Dort taky podzimní s barevným listím. Když už říjen, tak už :D
11. zář ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zikisek (26 r.)
26
    Lužná, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
zikisek (26 r.)
26
    Lužná, Region Rakovník
 My máme tmavě modrou svatbu,takže nic moc :D
12. zář ve 14:05  •  Svatba byla v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patkovanina
Registrovala se 14. června 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Havlíčkův Brod.
fotoportrét
fotoportrét
patkovanina
Registrovala se 14. června 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Havlíčkův Brod.
 @pky nebudete mít svatbu na sněhu? emoticon
7. říj v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
fotoportrét
fotoportrét
kacato
1
 @patkovanina uvidíme emoticon snad se ještě oteplí emoticon
7. říj ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí