6.6.2020.. Uz rusite?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, Uz rusite svatbu na termin 6.6.? My nemame nic moc zaplacebo, vsechno jen domluvené a prstynky ani oznameni jsme ještě nestihli. Tak nevim jestli pokračovat v přípravách nebo zacit rusit a hledat termin.. 🤷‍♀️
Odpovědět
1
2
@tarell08 přesně my máme mít svatbu 13.6 a taky ji asi posuneme na příští rok, hostů máme mít okolo 60.sice už máme pár pozvánek rozdanych ale holt vytiskne nové a budu doufat že i zálohy co máme zaplaceny, nám bez problémů přesunou. Prostě chci mít svatbu takovou jakou jsem si vysnila, rozlučku se svobodou, svatbu a svatební cestu a to nechci přijít. Holt prijdeme teď o dost peněz máme už sepsanou predmanzelskou smlouvu, zaplacenou svatební cestu, kterou stornujeme. Ale takový je život a navíc jak píšeš nechci nikoho vystavovat riziku.
Odpovědět
Myslím, že dost z vás je bohužel hodně naivních a pořádně nesledujete zprávy. Z rozhovoru s Prymulou. Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kd...
Odpovědět
@marcela237 To je dle mého názoru opravdu rozumné, navíc teď i kolují názory, že jestli budou v létě svatby povolené tak s omezeními pouze na nutné minimum osob (nepočítají se do nich pouze hosté ale i oddavající, fotograf atd.) a svatbu na úřadu pouze se svědky jsme si opravdu nevysnili, navíc jsou i názory vědců, že během podzimu má přijít druhá vlna epidemie, věříme, že v roce 2021 nám bude štěstí přát:) Opatrujte se!
Odpovědět
My se 6.6. vezmeme, pokud to půjde. Přesouvat o půl roku nechceme, může přijít další vlna epidemie nebo zas něco jiného, to samé koneckonců za rok. Ale hlavně bychom chtěli mimčo a to se nám o rok posouvat nechce. Život jde dál, co už.
Odpovědět
@tarell08 Já doufám že 2021 bude lepší než tento, i když z jistot jsou nejistoty a myslím si že budou všichni dost opatrní. Svatba má byt radostná událost a vlastně ani ted nechci abych tento rok měla spojený se svatbou. Rok 2020 schováme do roušky a v roce 2021 se znovu nadechneme s prstýnkem a ruce :) Taky se opatrujte.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet_ka999 úplně stejně jsme to chtěli s partnerem . 30.května svatba a pak se vrhnout na mimčo. :-|
Odpovědět
@jollyrodent tohle jsem dnes také četla, ale asi by bylo dobré sem vystřihnout celou odpověď. Dále tam totiž píše, že dětské tábory by možné byly, aby se ulevilo rodičům. A ve finále mi to přijde trochu nelogické a nefér. Proč svatba pouze do 10 osob a tábory na pohodu, vždyť se je snad ani nevyplatí pořádat, pokud je tam méně jak 30 dětí, a kde jsou dospělí vedoucí ...
Odpovědět
Je to paradox, nikdy jsem nechtěla velkou svatbu, takže mě by se těch maximálně 10 lidí hodilo:-)- Nakonec jsme to zvládli s 27 a bylo to fajn. Každopádně situaci vám vůbec nezávidím, protože nikde není psáno, že se to příští rok nebude opakovat a nebo na podzim nepřijde druhá vlna, bohužel:-(. Kamarádi mají svatbu v červnu a včera nám volali, že se brát budou jen v počtu co úřady dovolí. Ať prý se nezlobíme, kdyby se na nás nedostalo. Rušit to nebudou, rádi by po svatbě pracovali na miminku a nechtějí už čekat. Tak hodně štěstí milé nevěsty.
Odpovědět
@hannyhanyska holky úplně přesný..přítel už chtěl mimco loni,ale já chtěla ještě předtím svatbu,abych si ji prostě užila se vším všudy jestli chápete☺ ale teď přemýšlím jestli chci svatbu,která nebude dle mých představ😑
Odpovědět
@jollyrodent ja myslim, ze spousta z nas to naopak sleduje. Tenhle rozhovor jsem videla, četla. Jrn ihned vsichni nereaguji a nepisou sem. Aho uz ted všechny víme, ze svatba nebude, pokud ji nechceme ve 4 lidech.
Odpovědět
A holky.. Taly jsme to tak chteli, svatbu a dítě. A asi prehodime. Bohuzel uz to nebude takova svatba bez deti jak jsem cxhtrla.. Na druhou stranu je zdravi prednejsi.. A posouvat dite.. Je ni 28..uz se nam asi taky nechce.. A co říkáte na to zoouset otěhotnět v tehle situaci.. Nebojite se? Diky za nazory.. Mej se hezky.! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty měla jsem mít svatbu 20.6 dnes jsem zrušila, ikdyby svatbu do max 10 osob povolily nechci přemýšlet koho pozvat a koho ne. Bohužel je situace taková jaká je :-( Vám co nerušíte přeji ať se Vám zaštěstí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, máme mít svatbu 6. 6. s 90 hosty a rozhodli jsme se dál plánovat a do poloviny května počkat s jiným řešením. Situace tedˇ nevypadá nějak špatně, má přijít postupné uvolňování. Pokud např. koncem května otevřou školy, kde se potkávají desítky dětí, tak si myslím, že pro svatby by mohla být nějaká výjimka. S účastí zahraničních hostů bohužel už moc nepočítáme. Pokud bude omezen počet hostů, svatbu uskutečníme jen s rodiči a sourozenci a oslavu s širším příbuzenstvem a přáteli naplánujeme na příští rok. Jsme možná naivní, nicméně si myslíme, že pokud se rapidně nezmění poměr otestovaných v. pozitivních, omezení je s ohledem na ekonomiku třeba uvolnit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu 5.6.2020 a nic nerusime. Jen budou nějaké změny.. Bohužel, jsem to obrecela, ale teď už to beru s nadhledem. Obřad se svědky a rodiči budeme mít 5.6. A oslavu prostě uděláme až se to trochu uvolní. Nechci se bát někomu podat ruku, nebo se bát na někoho promluvit. Prstýnky s datumem máme, oznámení už taky a přesouvat to prostě nechceme.. Je třeba to brát pozitivně, jinak by se z toho člověk zbláznil. Kdo může říci, že má dvojitou svatbu? Dvoje šaty, dvoje fotky.. :D Holky hlavně se nehroutit a nehrotit to.. Taky jsem měla svoji vysněnou svatbu, ale teď zjišťuji, že takhle verze je lepší, zajímavější.. Budete na ni vzpomínat.. :) zdraví je přesnější.
Odpovědět
My odkladame teda o rok, letos se brat nebudeme.ja právě nechci svatbu jen se svedkama a pak oslavu. Ale chapu, ze to tak někdo může chtít a libit se mu to. 😉 Hlavne at jsme všechny spokojené a šťastné.. Zdravé! Nic neni důležitější 🙂🙏
Odpovědět
Postřehl jste někdo, jaké jsou tedy ty specifické hygienické podmínky, za kterých by byla svatba možná?
Odpovědět
@ivet_ka999 Ne, ještě ty podmínky nikdo nespecifikoval. Nicméně jsem teď viděla rozhovor s Prymulou a ten říkal, že roušky budeme nosit min do konce června. Ale jak to ve skutečnosti bude, kdo ví.
Odpovědět
Nejhorší na tom je, že to je až za šest týdnů. To je takového prostoru, aby se to celé ještě zkomplikovalo. Během šesti týdnů tu můžeme mít takovou epidemii, o jaké se nám ani nezdálo :-| . Já nevím, co dělat. Asi to prostě zařídíme pro těch původních 50 lidí, kdo ví, jestli budou chtít všichni přijet. Když to zas omezí, vezmeme se ve dvou nebo vůbec. Co myslíte čistě teoreticky. Vybavíme si teď matriku, osvědčení má platnost snad 6 měsíců. Do 6. června nastane znova omezení a dejme tomu zákaz setkávání nad 2 lidi, jak to bylo do teď. Dejme tomu, že porušíme zákon, 5 se nás sejde, farářka nás oddá. Myslíte si, že taková svatba projde? Hrabal by se někdo v tom, že taková svatba vlastně nemohla proběhnout? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, na tomhle blogu sledují situaci kolem svateb, tak mrkněte: https://www.budemesebrat.com/clanky/s.... My čekáme do půlky května, stejně do té doby nemůžeme mít schůzky s dodavateli a pak to konečně rozsekneme. Pořád zůstáváme pozitivní, že se svatba uskuteční víceméně podle našich představ, ale ta nejistota je hrozná :(
Odpovědět
Profilova fotka
Sestřenice se bude vdávat 1.5. Mají v plánu udělat online přenos pro pozvané a až se situace uklidní, udělají velkou oslavu se vším všudy :-)
Odpovědět
My měli mít 6.6. svatbu a asi 60 hostů.. dlouho jsme čekali a rušit nechtěli, ale nakonec jsme to v půlce dubna, když se ohlasily svatby nad 10 lidí až od 8.6., přesunuli.. bylo nám to hodně líto, protože jsme svatbu plánovali od září a měli krásné datum.. a teď to vypadá, že jak se rozvolňuje, že bychom to bývali zvládli úplně v pohodě.. trochu nás to mrzí, ale přesouvat zpět už nechceme, vše se mění ze dne na den a není to jen o nás - matrika, restaurace, hosté, fotograf, cukrářka, floristika... Nový termín máme koncem léta, tak snad to v té době nebude situace horší než teď a trochu doufáme, že by se svatba zvládla i bez roušek. Nejdůležitější je ale pro nás to, aby u toho mohla být rodina a alespoň nejbližší přátelé..
Odpovědět
My měli mít svatbu 13.6 a zrušili jsme to a teď mě to trochu mrzí, přesunuli jsme ji na 8.8. Tak doufám že to toho 8.8 vyjde 😊 pozvánky budeme tisknout nové, ty staré asi vyhodim 🙈 už se mi to nechce znova preplanovavat na to původní datum, i když by to bylo možná jednoduší ale muselo by se hodně věcí jeste dořešit a to už zas tolik času neni
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?