V kolik hodin prskavkovy tanec?

Profilova fotka
Ahoj holky, v kolik hodin dát tanec s prskavkami? Budeme mít cca do 20:00 cimbalku, poté DJ. A říkala jsem si, že bychom mohli mít první tanec hned po té osmé, aby pak lidi už mohli tancovat, pokud budou chtít. Ale západ slunce bude v 21:15. Tak zvažuji, jestli s prvním tancem počkat třeba do 21:30.
Odpovědět
Profilova fotka
Datum svatby? A mel by to především říct fotograf v kolik aby to vypadalo nejlíp
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna dneska jsem nad tím taky seděla Potřebuji udělat harmonogram a tak jsem tam zatím napsala prskavky ve 21:30 Tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec to máme domluveno tak, že první tanec bude v osm, kdy přestane hrát cimbalka, začne DJ, tak to bude takový ideální předěl naším prvním tancem. Pokud budou podmínky (šero), tak se zapálí i prskavky. To řekne fotograf. A pokud podmínky nebudou, což je pravděpodobnější, tak prskavky v 21:30 (nějaký čas po západu, ale ne úplná tma, taky dá vědět fotograf) a protože můj nechtěl dva tance, tak ty pozdější prskavky by byly vyloženě na nějaké variace jen na foto, nějaký spalir, srdce, apod.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?