Šifon na stůl s ubrusem ano či ne?

2. kvě 202120

Ahoj vsem,

Potrebuju radu. Libi se mi sifon na stolech jako na obrazcich 1-3. Bohuzel na miste hostiny jsou opravdu nijak hezke, spise kancelarske stoly s kovovyma nohama, takze odkryte byt nemohou. Davaji na ne ubrusy i s rautovymi suknemi a na zidle potahy viz. obrazek 4. Klasicke organzy nechci, ale prijde mi ze ten sifon tam bude vypadat blbe, co myslite?

• Za me zbytečnost, pokud chceš nějaký světlý tak to nebude ani vidět... My možná (spis ale ne) dáme látku na nás ústřední stůl, jinak jen "věnce" z eukalyptu, prostě eukalyptus do kruhu, máme kulatý stoly

• @kriss13  Mrkněte na naše foto, abyste měla představu, jak to vypadá v kombinaci s ubrusem. Za mě perfektní varianta 🙂 Výzdobu vytvářela floristika Lenka Pačinková, Mr. & Mrs. květiny - dekorace. Více najdete na našem webu, odkaz je níže.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Wedding market je svatební portál, kde lze jednoduše, výhodně a pohodlně zařídit celou svatbu. Vybíráme pro vás akční nabídky svatebních dodavatelů.
    Svatební ráj
    Praha - východ
    Široká nabídka svatebních dekorací obsahuje – vlizelín, organzu, okvětní plátky růží, svatební svíčky, skleněné kamínky a spoustu dekorací.

Zazáří Vaše svatba?
    Pokud chcete opravdu nezapomenutelnou svatbu, neměli byste Světýlkov vynechat!
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů