Jakou barvu svatby mám zvolit na březen?

11. zář 2008180

Mám svatbu v na konci března 2010 a lámu si hlavu s tím, jakou barvu svatby zvolit. Přemýšlela jsem o tmavě červené, jenže tu měli naši blízcí kamarádi, takže se mi nechce do stejné barvičky. Nějaký nápad?? 😉

• Taky bych si to po sobě mohla přístě přečíst abych zase nenapsala místo barvu barvy 😃

• uplne jakoukoli to je jen o tvym vkusu

• smarja, jakou chces prece. Akorat cerna se asi moc nehodi 😉

• Sponzor fóra
  • díky... 😃 Beztak to asi vyhraje kremova....pac sveho nastavajiciho do vesele barvy kravaty nenarvu a chci aby to ladilo 🙂

• Poradila bych jakoukoliv jarni barvicku - oranzovou, zlutou, zelenkavou. V breznu jeste muze byt snih nebo ne zrovna prijemne pocasi, takze myslim ze vesele barvicky by to hezky rozzarily 😉

• To je ještě času.... 😃 Ale jinak souhlasím s omcamauta 😉 Veselou a jarní! Určitě né modrou,přijde mě pěkná,ale na březen studená... 😉

• My bysme chteli konec dubna a zatim favorizujeme zelenkavou. V podstate by ta svatba mohla byt bilo-cerno-zelenkava (ta cerna bude oblek zenicha neb milacka do svetleho obleku nenarvu).

• Jo!! Zelené fandím!!!!!!!
    Ale světlý oblek.... 😒 ,chlapa v něj určitě nevidím,pokud to neni černoch 😃 Jinak se i tmavý oblek dá rozsvítit krásnou kravatou,košilí a v klopě kytičkou 🙂

• okka: třeba kamarád se ve světlém obleku ženil, svatbu měli tak lehce do červena. Vypadalo to moc hezky! Ale teda byl to srpen.... na jaře si moc světlý oblek nedokážu představit - už jenom kdyby ho třeba ošplíchlo projíždějící auto břečkou, co se bude všude válet 😃

• ale jo, určitě je to pěkné,v létě budíš...Ale právě v dubnu...??? 😉 Zatracené bláto 😠 Ale myslím,že duben bude suchý a plný pampelišek a jarních kytiček. Když tady není sníh v zimě...,tak bláto bude leden,únor a max.březen...ale duben bude suchý!!! 😉

• okka: ale nevěsta tazatelka bude mít svatbu v březnu! Tak musíš říct, že i březen bude krásný 😎

• Ale v roce 2010 😎 Pořád se mluví o globálním oteplování,tak to je dost jasné,že bude krásně!! 😎
    Néé,ale záleží odkud tazatelka - ivanaw je..U nás naposledy byl sníh v březnu asi před pěti lety,jinak musím říct,že bylo krásně.Sice chladněji,ale to sluníčko je silné. 🙂

• Ahoj, mě dost překvapila tato diskuze. Trochu mě zaráží, proč si teď slečna láme hlavu s barvou svatby, když má svatbu za 2 roky.....do té doby se může vše 100% změnit. I její rozhodnutí..... 🙂

• 😃 😃 ...je to sice trochu brzy,ale budíž.... 😉 Když vzpomenu na sebe,tak jsem bláznila také,ale až po obdržení prstýnku a to je většinou do roka....,ale jiný kraj jiný mrav.... 😎 A proto se omlouvám a neřeším počasí,pač jsem teď jukla na profil tazatelky a svatbu plánuje v zahraničí,tak předpokládám,že bude teplo - pokud to nejsou Allpy 😃
    len.z. : - hezká nevěsta - hodně štěstí!!! 🙂

• Okka děkuji...... tobě také 🙂
    Ale svatba v Alpach musí být taky krásná..... 🙂

• Sponzor fóra
  • len: každá svatba je krásná,ale já bych musela mít kožich 😎

• Ahoj, já bych si na březen asi vybrala nějakou pěknou žlutou, oranžovou nebo jarni zelenou 🙂 .

• zelená, žlutá, oranžová, případně červná, ..... použila bych narcisky a tulipány 🙂

Nebo celá do zeleno-bíla 😉 Ale to už má dneska skoro každý....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební dekorace na zakázku.
    Svatební půjčovna dřevěných dekorací.
    Slavobrány, obřadní stolečky, sudy, lucerny, krabičky na prstýnky a jiné dekorace.
    Koordinace svatebního dne.
    ZERO obaly/party
    Frýdek-Místek
    Velkoobchod nejen se svatebním, dárkovým a party zbožím. U nás koupíte od tácku na koláče až po svatební vývazky a ozdoby na auto.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů