Barva svatby - jak sladit barvu koně se svatbou...

23. srp 202150

Zdravím, jsem pevně rozhodnutá, že k oltáři pojedu na koni. Jen lehce řeším jak k tomu doladit výzdobu. Kůň je ryzák. A nějak nevím s jakou barvou ho sladit.

 • Vyřešila bych to květinovou ozdobou pro koně ve stejném stylu jako květiny pro nevěstu. Pro inspiraci jedno foto z Pinterestu 🙂

 • @wanessa1  dobrý den, barvu koníka bych příliš neřešila. Můžete mu zapléct hřívu a do ní dát pentle v barvě svatby nebo jen bílé. Věřte mi, že všichni budou auf jen z toho, že jedete na koni, tak jako my na srpnové svatbě 😉

 • Jeden svatební koník z mého ateliéru 🙂

 • Sponzor fóra
 • Super nápad, úžané fotky 🙂slight_smile: A přesně to máme podobně, také bysme chtěli na svatbu koně. Napadlo nás třeba místo šatů si vzít jezdecké sako...některá saka vypadají fakt úžasně, například tady https://equestrians.cz/626-jezdecka-saka-a-fraky teď je otázka jak to pak sladit se zbytkem s dalším programem který třeba bude už bez koní.

 • @janik007
  Záleží na tom kolik do toho saka chcete investovat. Jestli chcete nějaké do 2000, tak budete mít probélm sehnat něco dost dobrého na svatbu. Na závody to stačí, ale na svatbu bych řekla že ne. Viděla jste někdy materiál těchto sak naživo? Není to obyčejné sako, sedí jinak na těle, je z jiné látky (většinou typ elastického softshellu). Neumím si představit krajové šaty a softshellové sporovní sako.
  Lepší bude si pořídit obyčejné sako, které vypadá jako jezdecké. Nebo zkusit sehnat honební sako, ta se většinou vyrádějí z vlny. Jako má tato nevěsta na fotce.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyrábíme podvazky, pásky, polštářky, čelenky, bižuterii, klipy na boty, vývazky a další svatební doplňky. Vyrobíme kompletní výzdobu na Vaši svatbu.
  Náš svatební online krámek se zabývá především půjčováním dekorací a inventáře a dekorováním obřadů.
  Toužíte po pohádkové svatbě ? SVATEBNÍ RÁJ BARBUCHA Vám zajistí pohádkovou a netradiční svatbu .Nabízíme kompletní květinový servis .
  Články od našich partnerů
  Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
  Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
  Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
  Archiv článků od partnerů