Jak originálně požádat kamarádku, aby vám šla za svědka?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj nevěsty, přemýšlím nad nějakým hezkým a vtipným způsobem, jak pořádat kamarádku, aby mi šla za svědka. samozřejmě to můžu udělat úplně obyčejně a třeba při posezení u kávy se jí normálně zeptat a taky to tak udělám pokud mě nic originálního nenapadne, nechci to lámat přes koleno, aby z toho nakonec nebyl trapas. ale kdyby to bylo možné, chtěla bych to udělat nějak hezky a neobyčejně... nemáte nějaké nápady, návrhy...? jak jste to udělaly vy? možná je to hloupost a detail, ale svatební přípravy mají být zábava a tohle mi příjde jako chvíle, nad kterou si později můžeme zavzpomínat a není to ani nijak těžké provést :) díky!
Odpovědět
1
2
mně volala má kamarádka někdy koncem ledna a hovor zakončila slovy "jo, hele, co děláš 19.2.?" "o ničem nevím" "tak mi pudeš za svědka, že jo?". originální to bylo :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Já jsem to řešila zrovna minulý týden, chtěla jsem to nějak napůl vážné, napůl vtipně. Nakonec jsem kamarádce vytvořila, vytiskla a v obálce předala "Jmenovací listinu", kde jsem jí jmenovala čestnou svědkyní, napsala jí kdy a kde se to uskuteční a že jí oba děkujeme a těšíme se. Hrozně jí to potěšilo, pobavilo a byla dojatá a moc ráda přijala :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Mohl by mě prosím někdo inspirovat textem s žádostí pro kamarádku, aby mi šla za svědka? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Byla bych moc ráda, za inspiraci na nějaký originální text :).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
SOUDNÍ PŘEDVOLÁNÍ :-D :-D Naše oslovení obou svědků bylo plné emocí a rozpaků. Vytvořili jsme dokument o Předvolání svědků vůči věci obžalovaných, změnili paragrafy a texty, vytiskli z internetu vzor obálky, vše upravili, napsali přesné informace a předali (jelikož to z obou stran byl svědek- sourozenec, předání do osobních rukou podepsala maminka a budoucímu svědku řekla že pošťačka byla vstřícná, tak jim to dala) :-) :-D Ještě dlouho se všichni smáli :D
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím různé žádosti pro svědky, s textem na míru :) V případě zájmu koukněte na můj profil.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@myskama Neměla by jste to předvolání ještě někde k inspiraci? 😁 To je přesně to co hledám, ale nemám zdání jak to napsat 😁 Prosím prosím kdyžtak na mail: kotackova.pavla@gmail.com
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?