Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Mně nějak nevadí, že jsou dvojdílné, spíš bych se bála toho lesku...
Odpovědět
@darinka.b urcite tie posledne, v tych vyzeras najlepsie, ostatne ta rozsiruju ;-)
Odpovědět
@evisek88 saty su super, kasli na modu pokial ti sedia, tak ich ber
Odpovědět
@mita9 nic moc, ta vec cez pas berie vsetku pozornost...
Odpovědět
Profilova fotka
@evisek88 Tak já jsem na fotce vůbec nepoznala, že jsou dvoudílné, a na modelce se mi líbí prakticky každé šaty ;-)
Odpovědět
lenulka25 Ahoj holky, vybrala jsem si saticky v salone Katy. Pani majitelka byla moc ochotna a i poradila. Jen mamca mi rekla, ze v tom vypadam hrozne. Pry mi jdou videt prsa a to se nehodi. My nemame svatbu v kostele jen na urade. Ted nevim jestli si mam nekde jinde vybrat. Prosim o radu. Mě se moc líbí a i ženich mi je schválil.....
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 šaty vypadají moc hezky a sednou ti. Pokud se v nic cítíš dobře a nebudeš se muset hlídat, aby ti nevykouklo víc než bys chtěla :), tak nevidím důvod proč si je nevzít. Nemáš se za co stydět a nikde není napsáno, že by svatební šaty nemohli být i trochu sexy :). A nejdůležitější je přece tvůj názor a tvůj pocit!
Odpovědět
@walterova.sarka Diky, trosku jsi me uklidnila. Ja prave nechci byt jako kazda nevesta. Chci byt trosku originalni a zenich byl uplne nadsen. Holky mi psaly do diskuze at to zkusim jeste jinde, ale ja uz zaplatila zalohu. Nevim opravdu co delat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Jestli se ti líbí a příteli taky není co řešit. Budeš prostě sexy nevěsta :) Já mít takové prsa, tak bych do toho šla taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 já to měla podobně, mám vybrané šaty, ze kterých jsem unešená. Občas mě ale nahlodávají někteří lidé - prý jsou moc obyčejné atd. Docela mi pomáhá to, že se na sebe podívám, na fotku, kde jsem v těch šatech a dám hned na první pocit, který pocítím. No a hned si jsem zase na 100% jistá. A jestli se ti ty šaty líbí, cítíš se v nich dobře a chceš být originální, tak do toho a na ostatní nedej. Já mám na šatech zase vzadu vázání, kde jsou mi vidět holá záda - taky to je trošku odvážnější a to byl jeden z důvodů, proč jsem si je vybrala.
Odpovědět
@ivet1987 Diky moc. Nazory jsou opravdu ruzne. Ja uz mam ale zaplacenou zalohu tak nevim co bych mela delat. Kamaradkam a chlapum se libi, ale rodice uz takovy nazor nesdily. Me se tez libily a ja se stejne vecer budu prevlekat a snad mi nic neutece :-)
Odpovědět
@walterova.sarka Mas pravdu, me se libyly taky hned. A ty tvoje jsou taky nadherne. Hlavne zenichovi se libi :-) Uz jsem opravdu byla zoufala, ale kamaradky me uklidnuji.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenulka25 Šaty jsou krásné, ale myslím, že ideálnější pro menší poprsí! Popravdě řečeno, dekolt na sebe strhává moc pozornosti a při prvním pohledu mi ušlo, jak krásně jsou zdobené. Záleží na Tobě, jak se ve svatební den dhceš cítít, ale myslím, že sehnat můžeš i jiné netradiční šaty, které na sebe nebudou lacině upozorňovat právě tím, co má nevěsta ve výstřihu..... Viděla jsem na brms album jedné nevěsty, která měla podobné šaty a první, co slovo, které mě napadlo bylo : "SPROSTÉ"
Odpovědět
@lenulka25 Jsou krásné , ale popravdě ten výstřih se mi taky zdá na nevěstu až moc sexy. Nedalo by se to nějak lehce upravit? jako, že by švadlena to nějak k sobě stáhla, či tam dát krajkovou vsadku, nebo sponu? Třeba by to šlo nějak vymyslet a byly by stejně krásné a vkusnější i pro rodiče.
Odpovědět
@pajiji Diky zkusim si jeste domluvit na zitra schuzku a zkusime to probrat. Opravdu skvely napad.
Odpovědět
@lenulka25 Není zač, netuším ani jestli je to možné, nejsem švadlena. Ale za optání to určitě stojí.Občas umí švadlenky zázraky. Pak dej vědět jak to s šaty dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Já tě od výběru těchto šatů nebudu zrazovat, záleží opravdu jen na tobě, jak se v nich cítíš. Jen ti chci poradit, ať si pořádně přečteš svou smlouvu na půjčení. Možná je záloha vratná, možná v rámci již zaplacené zálohy můžeš změnit vybrané šaty, pokud budou ze stejného salónu...
Odpovědět
@lostakova Zaloha neni bohuzel vratna, ale na zitra jsem domluvena a zkusim najit nejaky kompromis.
Odpovědět
Svatební den je nejdůležitější pro ty dva, kteří se berou. Pokud se ti šaty líbí, cítíš se v nich dobře a navíc i ženich je nadšený, pak bych to neřešila. Cudné svatební šaty patří do dob dávno minulých, co si budeme povídat. Já bych si takové šaty nevybrala, protože bych do výstřihu neměla co dát. Nápad s krajkovou vsadkou je moc dobrý, budeš si jistější, ale zas bych to úplně nepřekrývala. Největším kritikem mých šatů byla jedna příbuzná, která se na svatbě mohla rozplynout - právě z šatů. Vím, že mě spousta příbuzných po svatbě pomluvila, ale já byla a jsem spokojená. Opravdu záleží jen na vás dvou, jaký ten den pro vás bude. Hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Tak dej pak vědět, jak ti to dopadlo ;-)
Odpovědět
@lenulka25 tak vystrih je teda riadny :) ale podla mna su pekne. Kedze nemas svadbu v kostole, myslim, ze tento vystrih je uplne v pohode. Si v nich krasna a hlavne ze sa pacis sama seba a nastavajucemu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Nejdůležitější je, že se líbí tobě! Takže do nich klidně jdi a nenech se vyburcovat rodiči. Na druhou stranu - jsou tady holky, co píšou, že by si takový šaty nevybraly, protože do nich nemají co dát a já bych si je taky nevybrala, ale z důvodu, že do nich MÁM co dát. Připadala bych si nesvá, každej by mně koukal jen na prsa a toho já mám už za ty roky dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Přijdou mi naprosto senzační. Sedí ti a vůbec si nemyslím, že by měli být pro menší prsa, právě naopak. To by tam nebylo nic vidět :-D Jestli se tobě i budoucímu líbí, neváhala bych. Nevěsta může být přece sexy...Mám taky šaty s výstřihem, ale u mě je to o tom, že mých 20 kilo nadváhy a 5-ky prsa jsem jen tak do něčeho nezašněrovala :-D Jsem smířená s tím, že mi budou všichni koukat do výstřihu. A vůbec mi to nevadí! V šatech se cítím dobře, a o tom to je :-D http://www.beremese.cz/fotoblog/janin...
Odpovědět
Ty šaty Ti sluší, ale počítej s tím, že se Ti všichni budou dívat jen na prsa a to i na svatebních fotkách. Jestli Ti to nevadí, tak si je vezmi. Do kostela se nehodí, ale na úřad proč ne.
Odpovědět
@lenulka25 šaty ti moc sluší a padnou ti skvěle... A pokud jde o to že ti všichni budou koukat na prsa, tak si myslím, že i kdybys měla jiné šaty, tak tomu bude taky tak... U státnic jsem řešila, co si obléct, aby mi komise nekoukala na prsa, vzala jsem si rolák a stejně mi na ně koukali :-). Takže když je máme, proč je neukázat, dokud jsou hezký... :-). Nápad s krajkou je super...
Odpovědět
Ahoj holky, děkuji za Vaše názory, rady a i podporu. Dneska jsem byla v salóně a paní mi řekla, že to sešijem 5cm a na zkoušku půjdu zase za měsíc. Opravdu mi padly skvěle. Pak ukážu i fotky s účesem :-)
Odpovědět
@lenulka25 : mne sa tvoje satky tiez velmi pacia..aj ja mam podobny styl, s vystrihom do vecka,mamina mala tiez tendenciu frflat nad vystrihom, ale kupodivu ju zarazil otec, s tym,ze som este mlada, tak si mozem dovolit aj nieco ukazat :)a tym bola debata uzavreta :)
Odpovědět
@bubblinkka Diky a jake saticky u Tebe vyhraly? Posli fotecku. A Tvuj tatka ma pravdu jsme mlade a nejsme jeptisky :-)
Odpovědět
Ahojte dievcata, co poviete na tieto moje saty? Ano, mam uz vybrate, ale chcela by som pocut vas nazor. Vdaka (viem, ze sto ludi sto chuti, ale predsa chcem pocut aj nazor nie blizkych, ktori vacsinou vsetko vychvalia...) V albume mam aj dalsie, ale ziadne mi tak nesadli... Mna len zaujima ako na vas posobia - strih, model...
Odpovědět
Profilova fotka
@terez23 pekny vrsok maju, ale podla mna ta sukna nie je velmi dobre riesena...ale ako vravis, sto ludi, sto chuti :) hlavne ked sa v nich citis fajn ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?