Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@misva5 nie nie...moje TN mi prezradilo že mi idú šaty na správnu adresu, ešte nech sú v balíku tie správne :) Inak dievčatá keď vám dorazil balík na SR volali Vám z DHL, že chcú dokumenty kvôli precleniu? a koľko následne trvalo kým vám prišiel balík domov?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to právě myslela jeatli je špatně nezabalil.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misva5 To nemysliš vážne, tie šaty do Trenčína smerujú ku mne, dúfam že mi neprídu tvoje :D
Odpovědět
Profilova fotka
no to já doufám taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zoh2011 tesim sa na fotky, su krasne
Odpovědět
Hodně čtu, že tu řešíte fakturu na 30 USD, můžu se zeptat proč? Je mi jasný, že kvůli clu, ale já myslela, že clo se platí nad 150 USD..a řešili to nějak celníci? Kolik jste musely ještě doplácet?
Odpovědět
@janaradka Clo je nad 150 euro, ale DPH 21 % musiš zaplatit už nad 30 dolarů, což je pak docela dost.
Odpovědět
@radkaja aha, tak to joo.. taky to tak zkusim..jen aby mě ty šaty pak zbytečně nezadržovali na celnici :/
Odpovědět
@janaradka Tak zkus napsat nevěstám, kterým šaty v poslední době od Zima přišly , jak to na celnici probíhalo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ja mam saty s ciny a zadne clo jsem neplatila a saty prisli v terminu a jsou krasne :-)
Odpovědět
@punky taky od Zima nebo kde jsi kupovala?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak to ted presne nevim me je obednavala kamaradka z netua uz si to nepamatuju jsme je obednavali v ptedstihu protoze jsem se bala ze by do svatby nedorazili a nebo ze by zustali na celnici ale vyzjistim a dam ti info :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuzannka10 tak tedka přišli a jsou to ty mé :D vysněné :-D tak bys měla mít také ty svě ;-)
Odpovědět
@misva5 Prosim o fotkuuu!!
Odpovědět
Profilova fotka
@misva5 uff, tak to si ma potešila, ja na tie svoje ešte čakám. Pochváľ sa nám ako sa mu podarili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem moc spokojená :) materiál pěkný, výšivky také nu prostě nádhera ,ale fotku sem nedám prominte. Až ty svatební... :-)
Odpovědět
@zuzannka10 chcem sa spýtať, volali ti z DHL, kvôli podloženiu papierov?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áno volali, chceli odo mna splnomocnenie, doklad o platbe (to som sa so Zimom dohodla, ze k balíčku priloží faktúru na 45 dolarov) a presný popis co sa nachádza v balíčku.
Odpovědět
@misva5 A jak ti sedí ? Holky tady si musely nechat šaty zmenšovat,protože jim je ušil větší.
Odpovědět
@zuzannka10 ja som to dala na 30. A tiež pýtali tieto doklady. Len teraz mi podľa TN na stránkach DHL vypisuje niečo že, "neočakávané predĺženie colného konania" neviem čo to znamená a vôbec sa mi to nepáči :(
Odpovědět
Profilova fotka
@gigibu177 hmm to je divne, ja tam mam napisane "colne konanie bolo ukoncene" ale mozno to nebude nic, pockaj kym ti zavolaju...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no já si je nechala šít na zip a přes vánoce jsem trošku přibrala, ale to mám přes zimu vždycky to spadne na jaře :) takže sedly tip top až trochu zhubnu bude to paráda a akurát. taky jsem měla strach aby nebyly větší...
Odpovědět
@misva5 Tak to je super , že ti sedí. Zimo se asi u zipových šatů více snaží dodržet rozměry. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja já si také myslím i po tom co jsem četla tady tak porůznu tak mi přišlo že utěch na pevno se snaží a u těch na zavazování počítá s tím že se to nějak vybere...
Odpovědět
Profilova fotka
mně už taky přišly šaty, ale pouze sem je vybalila z cestovního obalu, abych si prohlídla těch pár cm :-) :-) :-) z toho vakuovaného je vybalím, až budu s mamčou, aby mě do toho mohla pořádně zašněrovat a taky nevím jak bych je tahala rozbalený do auta,aby je můj drahý neviděl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chuckina Závidím ;-)))). Muzu se zeptat, kolik tydnu to bylo od zaplacení první poloviny až do dnešního dodání? Trefil se Zimo s odhadem data doručení?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk no on mi poslal fotky myslím tak zrhuba 26 pracovních dní od zaplacení, ale já chtěla aby mi něco změnil,takže jsem pak čekala, až mi to ušil jinak, ale byl fakt vstřícnej a rychlej, nemůžu si stěžovat. A poslání přes půlku světa trvalo 4 dny :-) A navíc i přesto že v té jejich zemi mají teďka státní svátky, tak i přesto pracuje a odpovídá na maily.
Odpovědět
Profilova fotka
@chuckina S tou dopravou je to neuvěřitelně!!! A na celnici ti nedělali zádné problémy? Objednavam ted spoustu drobnosti na výzdobu přes eBay a občas ty balicky jsou na celnici i 3 tydny (a to jde o dolarové polozky). Já si na Zima zatím take nemohu stěžovat. Komunikoval okamžitě, sehnal mi i věci, které jsem si navymyslela a termín 8 tydnu mi take nepřijde nijak úplne šílený. Jen jak jsem procitala tuto diskuzi, tak par holek mělo s dodávkou a dodrzenim termínu velký problém...
Odpovědět
@chuckina můžu se zeptat jak jste to řešila s placením druhé poloviny? taky na 2x?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk no co sem se dívala, tak v Ostravě na letišti to celnici projelo během dvou minut..tak nevím proč dělají problémy s ostatníma věcma..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?