Svatební rozpočet. Na kolik vás vyjde?

Zobraz úvodní příspěvek
Už jste počítali, na kolik vás svatba vyjde? Kolik vás co stojí a kolik budete mít hostů apod.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro plánování používám online program http://www.svatbonet.cz, nechtělo se nám utrácet za svatební organizátorku a mě to hlavně baví. Nastavila jsem si tam předpokládaný rozpočet za různé položky, které budu potřebovat, ale jak to začínám realizovat, zjišťuju, že moje odhady jsou docela mimo :D Naštěstí někdy i v tom smyslu, že reálně je to mnohem levnější. Tak uvidíme. Zatím tam mám, že nás svatba vyjde na 48 tisíc, to by bylo docela fajn, budeme mít asi 30 hostů. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky doporucite mi, prosim nekoho kdo dela sele na klic nejlepe Praha zapad, stredni Cechy. Dekuji
Odpovědět
My máme 30 hostů a zatím jsme na ceně okolo 100tis. Je mi z toho trochu smutno, ale tak je to (snad) jednou za život.♡
Odpovědět
Profilova fotka
@shigella Prave :) na ten den budes vzdycky vzpominat, tak at stoji za to :)
Odpovědět
Profilova fotka
my meli svatbu v Selskym Dvore v Praze... komplet cela svatba jidlo pití a ty serepetičky všechny okolo svatby (iznamení, prstánky, šaty, boty, zavoj atd ...) nas staly 100 tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě málem kleplo, když jsem spočítala, že nás svatba pro 40 lidí vyjde na 100.000 Kč. Něco z toho budou platit naši, na druhé rodiče v tomhle ohledu raději nespoléhám, ale stejně, bože! A to si myslím, že fakt nerozhazujeme. Kdybych to seškrtala na minimum, dostanu se na 70.000 Kč s tím, že se budu i sama česat :-D
Odpovědět
ahoj holky, já teda zatím jenom plánuju, ale pod 60.000 Kč se nemůžu dostat ani za boha. švagrová má svatbu v srpnu a vzhledem k miminku šetří na svatbě a pod 40.000 Kč se taky nedostanou. Mám limit 80.000 Kč na jednu stranu dobrá cena na druhou za to vidím, auto, dovolenou, rekonstrukci bytu
Odpovědět
Bylo nas celkem 38 cely den s pronájmem celého arealu a dostali jsme se na 100tis. se vším. Byla to parádní jízda,moc jsme si to užili a jsem rada,ze nam vse hezky vyslo :)
Odpovědět
Profilova fotka
40 tisíc bez obřadu a hostiny, tedy jen fotograf, dort, šaty, květiny (kytice a výzdoba), prstýnky. K tomu pak ještě vizážistka, boty, koláčky, ženichův oblek, to bude dohromady tak 10 tisíc, obřad máme za 5 tisíc, pak během hostiny se rezervuje sál, cca 7 tisíc, hostina cca tisíc za osobu (bude tam cca 20 hostů), a nakonec ještě poplatky matrice (3 tisíce) a tlumočníkovi (2 tisíce). Dohromady tedy plus mínus 90 tisíc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nás vyšla svatba ani ne pro 30 lidí na 130.000, a to jsem si dost věí dělal sama (oznámení, dekoraci na auta, výzdobu na hostinu). Protočily se mi panenky, když jsem to spočítala. Ale dost dlouho jsem na tenhle den čekala, tak jsem si ho chtěla pořádně užít a na některých věcech jsem prostě nešetřila :-D
Odpovědět
Nás vyšla svatba na 200.000,- včetně prstýnků, DJ, fotografů,květin,výzdoby, oblečení.
Odpovědět
My to máme spočítáno cca na necelých 80 tis pro 47 lidí, ale s tím, že platíme 10tis pronájem farmy, kde se dá i ubytovat a občerstvení připravuje přítel - je kuchař :-) Jinak by to bylo o něco víc... Když pominu pronájem tak jen ty základní věci bez pití a jídla mě budou stát cca 40tis ( foto, hudba, šaty, půjčení obleku,prsteny, květiny, make up a účes, pozvánky,atd... ) a to si myslím, že jsem se moc nerozšoupla.... :-) nevím, jak bych to udělala levněji... Nicméně, jídlo v dobré restauraci pro 52 dospělých,+ 10 dětí = oběd a večerní raut, kam přišlo cca další 20 lidí vyjde na 26.tis - aktuální info od přítele - viděla jsem i učtenku :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já ještě pořád věřím, že se vejdeme do 50 000:) cca 26lidí, ale když ty šaty a ty prstýnky se nedají ošidit:) jsem teprve na začátku, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás pro cca 38 lidí vyšla svatba na 130.000,- se vším všudy. Ale měli jsme to na zámku od obřadu až do noci a spoustu věcí stálo víc, než jsme počítali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme za svatbu celkem se vším všudy zaplatili celkem 120.000 kč, na hostině bylo 50 lidí včetně dětí a platili jsme i tvrdý alkohol (vybrané druhy na volném baru).
Odpovědět
Profilova fotka
Chteli jsme do 50000, vyslo nas to na 80000 se vsim. Nejvetsi polozka-jidlo a piti, temer 50000, v tom byla hostina i raut a vsechno piti pro 65 lidi.
Odpovědět
Přikládám náš rozpočet, hodila jsem si ho do Excelu pro lepší přehled :). Hostina zahrnuje oběd, alko, nealko, raut, ubytování pro 12 osob, pronájem sálu a altánku na venkovní obřad. Jsme spokojení :).
Odpovědět
Pro 80 dospelych a 20 deti, hostina a piti (bez tvrdeho) to vyjde 130tis. a to vse okolo pocitame 70 tis. (saty site na miru, prstynky na miru, oblek pujcovna, zive kvetiny pro me, mamku, hazeci, pro zenicha, svedky a umele na stul, vyzdoba, zabava, darky, oznameni budeme delat sami i s jmenovkami, menu, dort pocitam ze nas vyjde na 7 tis. apod.) radsi pocitame vic nez min :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, úplně žasnu, kde ty částky barete... :) 120 lidí 70 000 Kč (10 000 usiti satu, 3000 kytky, 30 000 catering - oběd pro 96 lidí, raut pro 120, 10 000 cukroví, prstýnky 14 000, kadeřnice a koametička 1700, oblek 10 000, výzdoba 1000, kapela 8000)
Odpovědět
@marcullkashodm Planuju to uplne stejne, tak jsem zvedava...
Odpovědět
U nás pro 80 lidí, 180 tisíc (81 tisíc catering, 35 tisíc cimbál, kapela, foto + kamera, 11 000 šaty, 6 000 oblek, 3 000 prstýnky, 6 500 sukně pro družičky, 15 000 všechny pronájmy (místo, ubytování hostů), ubrusy a juty na stoly cca 8 000, 10 000 rozlučka a ten zbytek na výrobu dekorací...)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka111 Vy nebudete mít fotografa? A dohromady už to co jsi napsala dává víc než 70 :-)
Odpovědět
@knoflickov mě teda zaujala ta cena za cimbálku, jak dlouho hráli?
Odpovědět
@majanax jak myslíš zaujala? Standartní cena - tech 35000 zahrnuje cimbál,kapelu, kameramana i fotografku... Takže kkasicky CM 4 hod hraní 5 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka111 Já teda zase žasnu nad vaší cenou za hostinu, nám vychází catering 1 000,- na hlavu (oběd a raut pro každého čistě za jídlo, k tomu tedy navíc pití) :-D
Odpovědět
Tak my jsme na částce 75 000 - komplet vše (oblečení, dekorace, líčení, česání, dort, fotograf, kytky, prstýnky, kapela...) , svatba pro 50 lidí bez ubytování. Hostina i raut na jednom místě. A myslím si, že jsme se na ničem neošidili :-)
Odpovědět
@knoflickov jojo už to vidím, já si tu částku přiřadila jen k cimbálu :-)
Odpovědět
@kristynka111 už jen to co jste sepsala je za 87700... A nechápu jak můžete za catering za 120 lidi zaplatit 30000 za cely den? Obecně se počítá 1000/osoba...
Odpovědět
@adrica88 nám jídlo taky napočítali na cca 30 000 (zhruba 55 obedu a 85 lidi na raut), bydlíme s kristynka111 kousek od sebe a jidlo kazda od jineho dodavatele, my v tom dokonce mame i prostory, obsluhu atd. (mame to ve školní jidelne). Je to teda bez piti, to si zarizujeme sami.
Odpovědět
Profilova fotka
@monny3 jojo, catering byl levný. :) to se ještě druhý den najedlo asi 40 lidí. @adrica88 jojo 87 000, ale pro 120 lidí, ne pro 30, jak tu někteří píšou @hlasimse jo, na tu jsem zapomněla. Fotografku jsme měli, i s předsvatebním focením stála 5000 :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?