Rozpočet svatby: 125 000 Kč. Mám špatný odhad?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všichni, budu se vdávat v červnu a tak začínáme pomalu plánovat a já dneska začala počítat a vyšly mi děsný čísla, tak se s vámi chci poradit, jestli je to tím, že mám špatný odhad nebo chci moc věcí... obřad- doufám ve Vrtbovskou zahradu- tj. cca 10 tis. půjčení šatů ja a přítel-cca 10 tis. prstýnky cca 10tic. foto a video-cca 8 tis. dorty,koláčky, oznámení-cca 10 tis. jedna speciální zábava pro hosty- cca 10 tis. grilování prasete - cca 10 tis. doprava-svatební bus, kytky, kadeřník, vizážista-cca 7 tis. ubytování hostů- cca 7 tis. hostina - oběd, pití - cca 30 tis. koordinátorky, agentura-cca 7 tis. hudba-cca 5 tis. cca 125 000 celkem děs co?? :-(
Odpovědět
Tak jsem mrkla na stranu 344 fóra a našla toto (jen tak pro zajímavost) vždy totiž čtu jen první stránku
Odpovědět
Dnes uz ty ceny budou bohužel jine nez pred 8 lety ( to tu je posledni prispevek ) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@korina Ahoj, zkusi se podívat na stránky kapely Fragment Band. My je také chtěly, ale na náš termín měli plno. Hrají opravdu krásně, zažila jsem je na svatě přítelovo sestry.
Odpovědět
@katerina2510 Děkuji, ale už jsem šest let vdaná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, no to jsem se nepodívala na stáří příspěvku :-) Tak se nezlob.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Já se pořád musím přít s přítelem o cenách svatby :-( počítáme do 70 lidí, svatba na zámku štiřín a hostina + raut v restauraci poblíž. Za oběd mají asi 400 na osobu a za raut tak nějak to samé, bez pití. Vůbec si nedokážu představit, kolik stojí takové ty blbovinky, které jsou "nezbytné" jako dekorace a oživení a minizákusky a koláčky atd. atd.... :-( Takže dejme tomu obřad 10 000 šaty, prstýnky taky tak a už jsme na 30 000 :-D tohle jsou výdaje co si umím představit. Dál třeba vlasy a make up 5000 (všechno dávám radši víc, než míň, připravuji se na nejhorší :-D), foto a video 10 000. To máme 45 000. Kolik myslíte, že mám přičíst za ty zmiňované maličkosti + třeba půjčení auta, kapela, výzdoba aut, restaurace a trošku i toho zámku, kytky vlastně šmankote :-( Podělte se o zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My dali za svatbu celkem 135000 Kč. A to jsem si psala pečlivě každou zaplacenou položku. Největší položkou byla samozřejmě hostina, ta nás vyšla na 45000, fotograf 12500, kameraman 8500, .... Ale zase jsme ušetřili na prstýncích, stály jen 6400.
Odpovědět
@luciehroudova Myslím, že foto + video určitě vyjde na víc než 10 tis. Pronájem auta jsme měli 7 tis, výzdoba restaurace 8 tis (půjčovali jsme i potahy na židle), kytky 4tis (jen ty do ruky, na stolech jsme neměli), kapela stála asi 10 tis. a takové ty blbůstky (bublifuky, mašle na auta, výzdoba domu, atd) 5 tis. Pak už jsme to ani nepočítali ;-)
Odpovědět
@luciehroudova Ale zase jsme si to perfektně užili!!! Snažili jsme se šetřit na jiných věcech, ale zase je to jednou za život, takže jsme neškudlili úplně. Všechny naše "dodavatele" mohu 100% doporučit, náš den by bez nich nebyt tak dokonalý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciehroudova Zkus se podívat do téhle diskuze: http://www.beremese.cz/diskuse/svateb..., třeba tak získáš lepší představu.
Odpovědět
@page007 díky moc :-) já si tak nějak myslím, že do 150000 ale o moc míň to nevidím a přítel je z tý sumy div divej :-( ale lřesně, je to jednou za život! Musíme si to užít...
Odpovědět
@makovaapanenka Děkuji moc! Určitě mrknu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak mě můj rozpočet vyšel na zhruba140 tisíc. Přála jsem si ale aby jsme se vešli do 100 tis. Nakonec se to povedlo, protože jsem za hostinu pro třicet lidí a večerní grilování, pití a noclech pro 4 a zamluvení celé hospody dali 25 tisíc. Což jsem teda čekala mnohem, mnohem větší sumu. Počítala jsem kolem 60 tisíc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
dort za 10 000???? To je mesuge...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?