Kolik jste dali za DJ na svatbu? Není 7000 Kč moc?

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, kolik jste dali za DJ? Je mi jasný že záleží na tom kde jste měli svatbu. Jsme z Prahy a svatbu budeme mít poblíž, sehnala jsem skvělého DJ ( hraje něco jiného než disko, takový mix mezi bigbandem, swingem, punkem, funky a dobrym popem z 80. a 90.let), za celou dobu oslavy si účtuje 7000. Má vlastní aparaturu i auto, o nic se nemusíme starat. Není to moc?
Odpovědět
DJ Vás rozhodně vyjde levněji než kapela (Praha, Střední Čechy). Mohu Vám z vlastní svatby doporučit DJ Michal Vrábel w.ozvucenisvateb.cz. Měli jsme ho od obřadu až do snad 3 h ráno a stále nás vyšel levněji než kapela, která si řekla za 4h hraní 10t. Hraje na přání a má profesionální a přátelský přístup. Pokud ho budete kontaktovat klidně napište, že jsme Vám ho doporučili my. Manželé Kenovští
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@sambucca libi se mi tvuj vkus. Koho jste nakonec meli?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
My měli dj z Kladna od 16-02 a 5tis a byl fajn.hrál dobře a měl vtipné poznámky takže spokojenost. kdyby jste chtěli kontakt mohu dát. L.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme DJ na celý den - obřad, hostina i večerní párty, konec bez omezení a budeme mu platit 7 990,-
Odpovědět
@luciee19 mohla bys mi poslat kontakt prosím?
Odpovědět
@denninka22 - Ahoj, 728 467 501
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@denninka22 Ahoj chci se te zeptat na kolik te teda vysel Dj?
Odpovědět
@mironett86 ahoj, za 6tis bez omezení času
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nas DJ si uctuje 1200,- za hodinu. Max ale 12.000,- za cely den az do rana. Takže myslím ze 7000,- je super cena. Mas nejake reference na nej?
Odpovědět
My máme DJ od oběda takže tak ve 12:00 bude na místě, a končit bude kolem třetí ráno. Cena 3000,-
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Myslím, že se to nedá tak všeobecně říct. Jsou DJs kteří hrají svatby ještě za víc než za 7000 a přesto mají plný kalendář, tak proč by to měli dělat levněji? Nebo taky můžete narazit na člověka o kterého není zájem a je rád, že dostane pětistovku :-| Potom taky hraje roli roční období, nebo prostě termín svatby. Já osobně se snažím vyjít zákazníkovi vstříc, takže pokud kliknete na můj profil a napíšete poptávku, připište hlavně datum svatby a případně i Váš finanční limit na DJe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten náš bude od 15:30 do doby, dokud se lidi budou bavit. Dělá v rádiu, má vlastní aparaturu, zkušenosti a umí vystihnout co kdy pustit. Což si nechá taky zaplatit, bude to za 10 tis.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Nevíte o DJ okolo Nového Jičína?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme vybraného DJ za 12.000Kč. 7000Kč si myslím že taková optimální cena :-) My se musíme rozhodnou jestli dáme tolik peněz do DJ nebo si vybereme jiného..
Odpovědět
Profilova fotka
A to je ten DJ i kouzelník nebo co? :D My teda máme DJ jen proto, že nám nevyšla kapela (ta požadovala v pěti lidech 10 tisíc) a tak nám od čtyř do desíti hraje DJ za tři tisíce :) a dělá vše, co od něj požadujeme -> pouští hudbu. Za dvanáct tisíc bych raději šla do kapely ;)
Odpovědět
@misa0605 mohla bych poprosit o blizsi info?
Odpovědět
My měli DJ za 6.000, ale bylo to přes sestru, jinak hraje za 9.000. Přijel přesně na 17:00 (podle domluvy) a neměl stanovený konec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ráda bych se také podělila se svojí zkušeností. Minulý rok jsme byli na svatbě kamarádky v Milevsku, kde byla kapela a DJ. DJ strčil kapelu neskutečně do kapsy, tak jsem si vzala kontakt a pozvala si ho také na svatbu v Praze (červenec 2016). - Přijel o hodinu dříve, měl skvělé vystupování a vlastní aparaturu se světly - Hrál naprosto skvělý generační mix a výborně reagoval na danou situaci + vkusně moderoval - Hrál od cca 17h do 02h - opravdu byl profík a neotravoval s ničím. Platila jsem 5.000Kč a dala jsem mu 1.000Kč navíc, protože celá rodina byla moc spokojená. Určitě doporučuji!
Odpovědět
@karolinadrava myslis, ze by dojel do Nového Jičína?
Odpovědět
@karolinadrava Mohla bych poprosit o kontakt? jeho stránky nejlépe :). Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, bohužel mám na něj jen telefonický kontakt: 732 201 176. :-| Zkuste mu cinknout a třeba se nějak domluvíte.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Svatby hrávám v rozmezí od 3500 - 5500 Kč záleží kde to je, jak velký prostor-od toho se odvíjí velikost zvukové aparatury, počet světelných efektů, záleží jak se dlouho se hraje, zda se zvučí i obřad a řada dalších idicií......a pro zajímavost hrávám z CD orig :), již 23 let
Odpovědět
@petra_metlova Ahoj sháním dj na svatbu v okrese Příbram na 9.9.17
Odpovědět
@dead_cat odkud jste měl i Dj jaky okres ,Já potřebují na Příbram
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@amelie001 dobry den budeme miy pristi rok svatbu muzu poprosit kontakt na dj dekujo moc
Odpovědět
@joha79 dibry @petra_metlova muzu poprosit kontakt dekuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych tu nabídnul své služby - viz můj profil. Přeju všem klidné svatební přípravy a dobrou volbu dodavatelů...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
my máme za 4500 - Patrik Mácha, a taky jsem si říkala že to už je dost, ale je to DJ, zpěvák. takový sympatický chlapík. takže nám tam třeba i zazpívá. Bude hrát od 17h. do půlnoci. (nebo do jedné? teď nevím.) za každou další hodku PO by si účtoval 500.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme za 4500 - Patrik Mácha, a taky jsem si říkala že to už je dost, ale je to DJ, zpěvák. takový sympatický chlapík. takže nám tam třeba i zazpívá. Bude hrát od 17h. do půlnoci. (nebo do jedné? teď nevím.) za každou další hodku PO by si účtoval 500. je z Ostravska
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?