Menu Forum

Kolik jste dali za DJ na svatbu? Není 7000 Kč moc?

13. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
15
Registrovala se 16. února 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2202 příspěvků. Má 89 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
15
Registrovala se 16. února 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2202 příspěvků. Má 89 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Region Praha
 No to je tiez pravda ze je to verejna diskusia a niekto to moze zneuzit ale tak dufajme ze sa to nestane emoticon
7. říj 2010 ve 23:15  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pet23 (34 r.)
Petra Vrabcová
Petra Vrabcová PRO

Svatební obchod - Region Trutnov
PRO Shop: 1831 inzerátů
133
fotoportrét
fotoportrét
pet23 (34 r.)
Petra Vrabcová
Petra Vrabcová PRO

Svatební obchod - Region Trutnov
PRO Shop: 1831 inzerátů
133
 Ahoj holky, chci se zeptat, kolik platíte za DJ. Budeme mít známého - no, není to ani tak náš známý, jako kolega blízkého kamaráda a vlastně se zná i s mojí mamkou z práce, ale jen tak, že se pozdraví. On to není vyloženě DJ, dělal dřív zvukaře, takže má aparaturu. A těm blízkým kamarádům dělal DJ na jejich svatbě. Nám to udělá vyloženě ze známosti kvůli tomu kamarádovi. Neřekl si ale žádnou konkrétní částku. Kolik mu tak máme dát?? Vůbec nevím, jak se ceny pohybují.
15. črc 2011 v 11:12  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.facebook.com/chystamesvatbu?ref=hl  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
17. črc 2011 ve 23:51 • brita_1
fotoportrét
fotoportrét
boris_stanek (43 r.)
DJ Boris Staněk a DJ Jiří Hanák - OZVUČENÍ-BRNO.CZ
Boris Staněk PRO

Hudba a zábava - Region Brno
49

“Vážené nevěsty, spustil jsem prezentaci na stránkách Beremese.cz. Sháníte-li svatebního DJ, právě jste se dostaly na ten nejlepší kontakt :-) Pokud máte zájem, nebo potřebujete třeba jen v něčem poradit, nebojte se ozvat, rád Vám vyjdu vstříc. Boris”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
boris_stanek (43 r.)
DJ Boris Staněk a DJ Jiří Hanák - OZVUČENÍ-BRNO.CZ
Boris Staněk PRO

49

“Vážené nevěsty, spustil jsem prezentaci na stránkách Beremese.cz. Sháníte-li svatebního DJ, právě jste se dostaly na ten nejlepší kontakt :-) Pokud máte zájem, nebo potřebujete třeba jen v něčem poradit, nebojte se ozvat, rád Vám vyjdu vstříc. Boris”
(Před 4 lety)

Když je dobrý DJ, má možnost jet hrát na nějakou diskotéku, kde dostane skoro stejně peněz, přijede na desátou večerní a nemusí se tahat s aparaturou. Už jen samostatný pronájem aparatury na svatbu by stál pár tisíc, ale samozřejmě záleží bavíme-li se o nějakých amatérských reprobednách, nebo o něčem kvalitnějším. Taky ten DJ může být amatér bez zkušeností, nebo profík, který si nechá za práci zaplatit, jako třeba dobrý fotograf. Rozdíl určitě poznáte, ale pozor! Může už být pozdě a čas nevrátíte!

Jestli ještě nemáte domluveného diskžokeje, stačí kliknout na můj profil kde získáte více informací o zajištění DJs na Vaši svatbu.
1. únor 2012 ve 23:23  •  www.ozvuceni-brno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sofiepalec
Registrovala se 12. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sofiepalec
Registrovala se 12. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Za podobný prachy jsou asi i muzikanti nebo né?
3. únor 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 @sofiepalec no nevim-myslím že tak max. borec co dělá že hraje na klávesy a ženská co se k tomu snaží zpívat (pokud za ty prachy mají být na celý večer.)
3. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Komerce.”
25. dub 2012 v 16:47 • djsilent
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Komerce.”
25. dub 2012 v 16:51 • djsilent
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Nase cena za zivou kapelu je od 7500kc za 5 hodin produkce, zahrnuje 4 muzikanty, vcetne aparatu... emoticon . Zkuste porovnat.... emoticon
25. dub 2012 v 17:02  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
Registrovala se 21. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 46 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
Registrovala se 21. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 46 přátel. Region Praha - východ.
 lukashsax to je tedy docela dost za 5 hodin hraní, my budeme mít DJ za 12-14 hodin práce chce 9.000.- i s karaokem a s moderováním. Na živé hudbě se mi nelíbí to že když potřebuje jeden na WC tak musí přestat hrát všichni a je zbytečná prodleva... emoticon
25. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
staramaja
Registrovala se 23. března 2012 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
staramaja
Registrovala se 23. března 2012 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, cena 6-8 tis za DJe je naprosto normální. Když máte profíka, tak to jsou rozhodně dobře investované peníze. Rozhodně si nemyslím, že by kapela byla lepší nebo slavnostnější. Takový ty rádoby kapely, kdy jeden klávesák předstírá hraní a nějaká krasavice se snaží zpívat, je něco hroznýho. Každou chvíli přestávky, protože to neudejchaj, více jídla a pití pro ně atd. Dýdžejové, kteří se specializují na svatby jsou úplně jiná třída. To rozhodně nejdou žádný tajtrlíci z diskotéky pro puberťáky. Navíc si taky vyberte někoho, kdo umí moderovat, aby vás na úrovni provedl celým večerem. Není nic trapnějšího než mlaďoch, co zahraje za 3 tisíce a snaží se dělat nemístné vtípky za každou cenu, jen aby pobavil.
25. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. dub 2012 v 17:36 • djsilent
fotoportrét
fotoportrét
ani00
Registrovala se 15. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ani00
Registrovala se 15. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 K tomu PC - my nechceme ani DJ, ani kapelu. Sestavíme si vlastní playlist s písničkami, které máme rádi, které nás charakterizují. A na večer ještě jeden, trošku tanečnější verzi. Bude to dost práce, ale těším se na to, že to bude takové osobní.
25. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. dub 2012 v 18:12 • djsilent
fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
dinner (33 r.)
DJ na svatbu - profesionální zajištění vašeho svatebního večírku
Jaroslav Večeřa PRO

2

“Všem našim zákazníkům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v uplynulém období a jsme rádi, že pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby.”
(Před 3 lety)

Cena služeb dj, se odvíjí hlavně od jeho referencí a zkušeností.Jelikož svatba je velmi specifická událost, nezvládne ji odehrát jen tak nějaký diskotékový dj.Musí umět reagovat v danou situaci na lidi všech věkových kategorií a vhodně střídat hudební styly.Další věcí je použitá technika.Jak tady již někdo psal, je velký rozdíl když dj hraje na profesionální zvukový aparát a používá kvalitní světla.Dle mě průměrná cena je okolo 6000,- + doprava.
25. dub 2012 ve 21:36  •  www.dj-na-svatbu.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 @marketkaa prave ze 7500 je dost - ale dost malo emoticon A s tou pauzou na zachod mate zcestne predstavy. Ale vymlouvat vam to nebudu... emoticon
25. dub 2012 ve 22:39  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
 @marketkaa tak snad si nečekala, že živá kapela o několika členech si bude brát stejně jako DJ?emoticon Obvykle má kapela jednou za hodinu pauzu, během které pouští skladby a můžeš se občerstvit, ale ticho během nich není/nemusí být
25. dub 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bajamaty (34 r.)
22
Registrovala se 15. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 22 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Opava, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
bajamaty (34 r.)
22
Registrovala se 15. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 22 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Opava, Region Opava
 @brita_1 díky za info, svatbu máme v Opavě, zkusím mu napsat
26. dub 2012 ve 03:41  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
 @barbora_b já jsem neřekla že živá kapela o 4 členech má stát stejně jako jeden DJ, to je dost nelogické ne ? =))) ale jde o to že DJ prostě hraje, moderuje a provede Vás večerem, pořádá tombolu a různé hry. Mě se živá kapela prostě na svatbě nelíbí, neřeknu na vesnickou tancovačku, ale nejsem si jista zda bych své hosty kterým je okolo 25 let uspokojila živou hudbou. Hlavně se mi líbí u DJ nabídka Karaoke =) Moje kamarádka má svatbu o 3 měsíce dříve než já a má živou kapelu, ale má to ve vesnické hospodě... prostě jde o vkus... emoticon S živou kapelou souhlasím na svatebním obřadu, má to úplně jiný nádech =)
26. dub 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
 @lukashsax já to zažila nedávno =) když chtěl jeden, museli skončit všichni ... asi je to dle kvality .... =) tak jako všechno ....
26. dub 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
 @marketkaa a živá kapela nemoderuje, neprovede večerem a nepořádá hry?

Jinak my to tedy ve vesnické hospodě nechceme mít a uvažovali jsme o swingové kapele...nebo pak funnydanceband, má široký repertoár pro každého....spíš se prostě neorientuješ, živá hudba neznamená jen dechovku emoticon

Jinak si ale na vlastní svatbě měj samozřejmě co chceš, záleží na vkusu a chuti dotyčného, i na jeho peněžence, ale prostě jsem nemohla nereagovat na některá - podle mě - nepodložená tvrzení
26. dub 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
 Ne ... nesetkala jsem se s živou kapelou co dokáže hrát a zpívat a zároveň mluvit do mikrofonu a bavit hosty... =)
Jelikož swing ani jazz neposlouchám, na svatbě ho mít nechci ... =)) Prostě se mi živá hudba nelíbí =)
Jak jsem už psala jde o vkus.... o nic jiného ...
A řekla bych že o peníze nejde ne ?... na svatbě se nemá šetřit...
26. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
 @marketkaa no tak jelikož pořádný DJ stojí 6 - 7 tis. a pořádná kapela 20-25.tis (pět členů), tak o peníze jako jde emoticon Já popravdě většinou viděla spíš zábavné kapely, protože mají praxi z plesů emoticon kde baví každého a celý večer moderují
26. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
 @barbora_b kdyby se mi živá kapela líbila jdu do toho taky =))) mě DJ stojí 9.000.- i s Karaoke emoticon
26. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
 @barbora_b podle mě 7 tisíc za dobrého DJ je málo..... a když, tak určitě neseženeš dobrého DJ v Praze a okolí který ti zahraje za 7 tisíc...
26. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paaya
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
paaya
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 @marketkaa Dovolím si nesouhlasit. Znám DJ z Prahy, který je schopen zahrát za 6 tisíc a podle mě je dobrej.
26. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
fotoportrét
fotoportrét
marketkaa
16
 @paaya =) tak to už je pak to že ho znáš, já žádného DJ neznala, tak jsem koukla na reference a vyhrál ten s těmi nejlepšími =)))
26. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romantika
10
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
romantika
10
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 4 přátele.
 @sambucca ahoj mame z prahy za 6500, celkem stejne parametry ale i s karaoke a slide show. je to mladsi kluk, hraje bes of 60-soucasnost. na schuzce byl moc fajn. Ostatni z prahy byli drazsi co vim a z okoli uz obsazeny.
26. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marhab
49
Registrovala se 27. února 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 39 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
marhab
49
Registrovala se 27. února 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 39 přátel. Praha, Region Praha.
 @sambucca ahoj,my mame DJ z Prahy za 7000Kc s karaoke a projekci slide show a moderovanim soutezi.Sam se dopravi a sam vse pripravi,bez starosti.Hraje taky od 60.tet do soucasnosti....
26. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
 @marketkaa záleží taky na jak dlouho hraní tu částku myslíš....
26. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí