Kolik jste dali za DJ na svatbu? Není 7000 Kč moc?

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, kolik jste dali za DJ? Je mi jasný že záleží na tom kde jste měli svatbu. Jsme z Prahy a svatbu budeme mít poblíž, sehnala jsem skvělého DJ ( hraje něco jiného než disko, takový mix mezi bigbandem, swingem, punkem, funky a dobrym popem z 80. a 90.let), za celou dobu oslavy si účtuje 7000. Má vlastní aparaturu i auto, o nic se nemusíme starat. Není to moc?
Odpovědět
No to je tiez pravda ze je to verejna diskusia a niekto to moze zneuzit ale tak dufajme ze sa to nestane ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat, kolik platíte za DJ. Budeme mít známého - no, není to ani tak náš známý, jako kolega blízkého kamaráda a vlastně se zná i s mojí mamkou z práce, ale jen tak, že se pozdraví. On to není vyloženě DJ, dělal dřív zvukaře, takže má aparaturu. A těm blízkým kamarádům dělal DJ na jejich svatbě. Nám to udělá vyloženě ze známosti kvůli tomu kamarádovi. Neřekl si ale žádnou konkrétní částku. Kolik mu tak máme dát?? Vůbec nevím, jak se ceny pohybují.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Když je dobrý DJ, má možnost jet hrát na nějakou diskotéku, kde dostane skoro stejně peněz, přijede na desátou večerní a nemusí se tahat s aparaturou. Už jen samostatný pronájem aparatury na svatbu by stál pár tisíc, ale samozřejmě záleží bavíme-li se o nějakých amatérských reprobednách, nebo o něčem kvalitnějším. Taky ten DJ může být amatér bez zkušeností, nebo profík, který si nechá za práci zaplatit, jako třeba dobrý fotograf. Rozdíl určitě poznáte, ale pozor! Může už být pozdě a čas nevrátíte! Jestli ještě nemáte domluveného diskžokeje, stačí kliknout na můj profil kde získáte více informací o zajištění DJs na Vaši svatbu.
Odpovědět
Za podobný prachy jsou asi i muzikanti nebo né?
Odpovědět
@sofiepalec no nevim-myslím že tak max. borec co dělá že hraje na klávesy a ženská co se k tomu snaží zpívat (pokud za ty prachy mají být na celý večer.)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nase cena za zivou kapelu je od 7500kc za 5 hodin produkce, zahrnuje 4 muzikanty, vcetne aparatu... :-D . Zkuste porovnat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lukashsax to je tedy docela dost za 5 hodin hraní, my budeme mít DJ za 12-14 hodin práce chce 9.000.- i s karaokem a s moderováním. Na živé hudbě se mi nelíbí to že když potřebuje jeden na WC tak musí přestat hrát všichni a je zbytečná prodleva... :-|
Odpovědět
Ahoj holky, cena 6-8 tis za DJe je naprosto normální. Když máte profíka, tak to jsou rozhodně dobře investované peníze. Rozhodně si nemyslím, že by kapela byla lepší nebo slavnostnější. Takový ty rádoby kapely, kdy jeden klávesák předstírá hraní a nějaká krasavice se snaží zpívat, je něco hroznýho. Každou chvíli přestávky, protože to neudejchaj, více jídla a pití pro ně atd. Dýdžejové, kteří se specializují na svatby jsou úplně jiná třída. To rozhodně nejdou žádný tajtrlíci z diskotéky pro puberťáky. Navíc si taky vyberte někoho, kdo umí moderovat, aby vás na úrovni provedl celým večerem. Není nic trapnějšího než mlaďoch, co zahraje za 3 tisíce a snaží se dělat nemístné vtípky za každou cenu, jen aby pobavil.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
K tomu PC - my nechceme ani DJ, ani kapelu. Sestavíme si vlastní playlist s písničkami, které máme rádi, které nás charakterizují. A na večer ještě jeden, trošku tanečnější verzi. Bude to dost práce, ale těším se na to, že to bude takové osobní.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Cena služeb dj, se odvíjí hlavně od jeho referencí a zkušeností.Jelikož svatba je velmi specifická událost, nezvládne ji odehrát jen tak nějaký diskotékový dj.Musí umět reagovat v danou situaci na lidi všech věkových kategorií a vhodně střídat hudební styly.Další věcí je použitá technika.Jak tady již někdo psal, je velký rozdíl když dj hraje na profesionální zvukový aparát a používá kvalitní světla.Dle mě průměrná cena je okolo 6000,- + doprava.
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkaa prave ze 7500 je dost - ale dost malo :-) A s tou pauzou na zachod mate zcestne predstavy. Ale vymlouvat vam to nebudu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkaa tak snad si nečekala, že živá kapela o několika členech si bude brát stejně jako DJ?:-D Obvykle má kapela jednou za hodinu pauzu, během které pouští skladby a můžeš se občerstvit, ale ticho během nich není/nemusí být
Odpovědět
Profilova fotka
@brita_1 díky za info, svatbu máme v Opavě, zkusím mu napsat
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b já jsem neřekla že živá kapela o 4 členech má stát stejně jako jeden DJ, to je dost nelogické ne ? =))) ale jde o to že DJ prostě hraje, moderuje a provede Vás večerem, pořádá tombolu a různé hry. Mě se živá kapela prostě na svatbě nelíbí, neřeknu na vesnickou tancovačku, ale nejsem si jista zda bych své hosty kterým je okolo 25 let uspokojila živou hudbou. Hlavně se mi líbí u DJ nabídka Karaoke =) Moje kamarádka má svatbu o 3 měsíce dříve než já a má živou kapelu, ale má to ve vesnické hospodě... prostě jde o vkus... 8-) S živou kapelou souhlasím na svatebním obřadu, má to úplně jiný nádech =)
Odpovědět
Profilova fotka
@lukashsax já to zažila nedávno =) když chtěl jeden, museli skončit všichni ... asi je to dle kvality .... =) tak jako všechno ....
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkaa a živá kapela nemoderuje, neprovede večerem a nepořádá hry? Jinak my to tedy ve vesnické hospodě nechceme mít a uvažovali jsme o swingové kapele...nebo pak funnydanceband, má široký repertoár pro každého....spíš se prostě neorientuješ, živá hudba neznamená jen dechovku ;-) Jinak si ale na vlastní svatbě měj samozřejmě co chceš, záleží na vkusu a chuti dotyčného, i na jeho peněžence, ale prostě jsem nemohla nereagovat na některá - podle mě - nepodložená tvrzení
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ... nesetkala jsem se s živou kapelou co dokáže hrát a zpívat a zároveň mluvit do mikrofonu a bavit hosty... =) Jelikož swing ani jazz neposlouchám, na svatbě ho mít nechci ... =)) Prostě se mi živá hudba nelíbí =) Jak jsem už psala jde o vkus.... o nic jiného ... A řekla bych že o peníze nejde ne ?... na svatbě se nemá šetřit...
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkaa no tak jelikož pořádný DJ stojí 6 - 7 tis. a pořádná kapela 20-25.tis (pět členů), tak o peníze jako jde :-D Já popravdě většinou viděla spíš zábavné kapely, protože mají praxi z plesů ;-) kde baví každého a celý večer moderují
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b kdyby se mi živá kapela líbila jdu do toho taky =))) mě DJ stojí 9.000.- i s Karaoke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b podle mě 7 tisíc za dobrého DJ je málo..... a když, tak určitě neseženeš dobrého DJ v Praze a okolí který ti zahraje za 7 tisíc...
Odpovědět
@marketkaa Dovolím si nesouhlasit. Znám DJ z Prahy, který je schopen zahrát za 6 tisíc a podle mě je dobrej.
Odpovědět
Profilova fotka
@paaya =) tak to už je pak to že ho znáš, já žádného DJ neznala, tak jsem koukla na reference a vyhrál ten s těmi nejlepšími =)))
Odpovědět
@sambucca ahoj mame z prahy za 6500, celkem stejne parametry ale i s karaoke a slide show. je to mladsi kluk, hraje bes of 60-soucasnost. na schuzce byl moc fajn. Ostatni z prahy byli drazsi co vim a z okoli uz obsazeny.
Odpovědět
Profilova fotka
@sambucca ahoj,my mame DJ z Prahy za 7000Kc s karaoke a projekci slide show a moderovanim soutezi.Sam se dopravi a sam vse pripravi,bez starosti.Hraje taky od 60.tet do soucasnosti....
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkaa záleží taky na jak dlouho hraní tu částku myslíš....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?