Kolik jste dali za DJ na svatbu? Není 7000 Kč moc?

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, kolik jste dali za DJ? Je mi jasný že záleží na tom kde jste měli svatbu. Jsme z Prahy a svatbu budeme mít poblíž, sehnala jsem skvělého DJ ( hraje něco jiného než disko, takový mix mezi bigbandem, swingem, punkem, funky a dobrym popem z 80. a 90.let), za celou dobu oslavy si účtuje 7000. Má vlastní aparaturu i auto, o nic se nemusíme starat. Není to moc?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b my to budeme mít na 12 hodin =)
Odpovědět
@marketkaa Ale já ho též předem neznala a vybírala ho jen na základě referencí. Ovšem DJů s dobrými referencemi bylo více a tenhle byl navíc levnější a fakt sympaťák.
Odpovědět
Profilova fotka
@paaya jo ? no tak to je super =) hlavně že jste byli spokojeni, také doufám že nás DJ nezklame =)
Odpovědět
@marketkaa Určitě bude dobrý, když máte pozitivní reference :)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad ano, jak se prosím jmenoval Váš DJ ? =))
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkaa ja do mikrofonu mluvim normalne a snazim se bavit hosty dle prani - kdyz jsou hry apod.. To je zkratka individualni.. A ziva kapela by mela znamenat siroky zaber repertoaru... Nerikam, ze hrajeme totalne uplne vsechno - no, nejsme kazetak - ale prave zivost kapely je to, co spousta nasich klientu vylozene vyhledava..
Odpovědět
Profilova fotka
nemáte někdo kontakt nafajého :-) Dj 80 -90 leta kladno -středočeskej kraj? Díky.....
Odpovědět
My jsme dostali nabidku na 6 hodin hrani za 11500 , ale zda se mi to trochu moc? A je to stredocesky kraj
Odpovědět
Profilova fotka
@petitourson my máme kapelu na 8 hodin 8 tisíc.též středočeský kraj..
Odpovědět
Ahojki tak my dame za dj 2000-, ale je to kamarad, jinak si myslim ze bysme dali mnohem vic.
Odpovědět
@marrwenn jo tak to mi prijde adekvatni cena, asi tak 1000 na hodinu, ale tohle je skoro 2000 na hodinu, no nic jdu s tim neco udelat, chtela jsem vedet, jak se pohybuji ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my máme DJ, který bude hrát cca 12 hodin i s tím, že tam máme nachystáno něco pro dítka a nějaké ty srandy a dáme mu 5000,-.. Je prostě skvělej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@joha79 Máme DJe, kteří hrají tento styl a mají bohaté zkušenosti. Děláme celou Českou republiku, se sídlem v Praze a Brně, stačí se podívat do profilu :-) Samozřejmostí je schůzka v dohodnutém termínu před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
@vecirek Díky moc , ale už se nám podařilo sehnat DJ a za 2500kč má to jako koníča a hraje suer....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My měli kluka co zpíval v českoslovenko ma talent od dvou tam byl s náma i když oslava nakonec začínala dýl. Zpíval a když ne tak hrál jako DJ a hodně na přání a platili jsme 5000,- ale to asi bylo ze známosti levnější.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky, neznáte nějakou dobrou kapelu z okolí Blatné? Doporučte prosím....
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme si na tuty zamluvili dje za 4000 kc a neni omezeny na cas takze nas spise vyhodi z hospody nez aby odesel dj;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke od 4500Kč, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou, dále i možnost karaoke. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@amelie001 Ahoj, sháním dobrého DJ na naši svatbu v Praze a našla jsem Tvůj příspěvek, myslíš, že bych Tě mohla poprosit o kontakt? Byla bych moc ráda, Děkuji a přeji hezký den, Lucka
Odpovědět
my ho měli asi od 16 hodin do 3 do rána, aparatura vlastní, jel na vlastní CD sbírku, vzdálenost 2x20 km, dostal večeři a výslužku a hrál moc pěkně, poznal, na co je obecenstvo naladěné a řekl si 4500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted jsem tady narazila na tuhle diskuzi a trošku mě zamrzelo, že jsem myslela, že ceny dj a kapel jsou daleko dražší...Já stanovila strop na 12 tis... jenže hledám už asi pozdě, všichni už budou mít podle mě obsazeno :-( a ty co jsem chtěla mají náš termín rezervovaný už rok...achjooo :-(
Odpovědět
my budeme mít DJ za 4800kč vč. Karaoke na 8h.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
dejte prosím nějaký konkrétní stránky nebo aspoň jméno DJ. Hledám někoho na příští rok, aby stál ideálně do 5 tis. (karaoke být nemusí), ale hraní tak 6-7h.
Odpovědět
Profilova fotka
My meli DJ za 5 000 za 8 hodin. za kazdou dalsi hodinu 500 (severni Morava). Vzhledem k tomu, ze jsme chteli ozvucit i obrad, pocitali jsme s par hodinami navic. Byl to skvely clovek, super domluva a navic dela v radiu, takze pusu ma prorizlou - nebyl to tedy zadny vesnicky klucina co to zkousi... Cena nam prisla velmi prizniva :-) Zamlouvali jsme ho v listopadu na nasledujici kveten. Krome pousteni pisnicek nas vecerem provedl i jako moderator a mel nachystane i nejake hry v pripade nalady. Nektere jsme vyuzili a mely uspech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cena je obvykle (ne vždy) úměrná kvalitě služeb... rozhodně by to měl být někdo se zkušenostma a ne jen "nějaký známý za 3000" ... věřte, že špatný DJ umí svatbu unudit...např.nebude mluvit, bude vybírat nevhodné písničky (třeba to, co se běžně hraje v klubech...jak často slýchávám "hlavně nechceme žádný tuc tuc")... Pokud někdo bude shánět DJe, budu rád, když se ozvete. Aktuální cena je 6.000 Kč (8hod), doprava do 100Km od MB zdarma (včetně profi zvukové a světelné aparatury). Případně mohu zajistit také soutěže a hry, tombolu, karaoke atd...
Odpovědět
Ahoj 7000 mi přijde hodně, nám hrál dj siki z českých budějovic za 3000, dostali jsme na něj od známých doporučení a nezklamal. Super hudba, soutěže apod. Kluk sympaťák, hrál na přání. Takže doporučujeme :-)
Odpovědět
@sss3 zkus www.djsiki.ic.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?