Zlatnictví Brilas - máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte tady některá snubní prstýnky odsud? Jak jste spokojené? :-) s přítelem sháníme nějaké kolem Frýdku/Ostravy a zatím jsme toho mocnenašli :-|
Odpovědět
1
2
My v Brilasu objednali v pondělí. Ve čtvrtek byly prsteny doma i s rytinou. Prsteny máme z titanu a jsme s nimi spokojeni. Sedí nám oběma krásně. Byli jsme na pobočce v Hradci Králové a za nás tedy spokojenost.
Odpovědět
@evik4ka my byli v pondělí a ten můj měl taky hned vybráno :-) já pořád váhala, ale nakonec jsme to dobojovali :-) my máme stejné, z titanu. Váhala jsem taky nad jiným, k tomu co si vybral chlap mi ten můj moc neseděl. Ale mně se právě zase líbí, že budeme mít stejné. Jen já mám kamínky, on ne. Jinak my byli v Hradci Králové a paní taky příjemná :-) užili jsme si to :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Holky, myslím, ze každy prstýnek se muže poskrabat. Mám dva zlaté z různého klenotnictví a oba jsou poskrabane. Zasnubni mám z platiny, což je dražší, pevnější a odolnější kov a kdyz ho ted zkoumám, tak jsem na něm drobné skrabnuti také našla. Do těch zlatých to ma ale hodně daleko. Ty zlaté poskrabane jsou a nejsou z Brilasu. Plánujeme tam ale zakoupit snubní.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Na netu se mi od nich líbily prsteny nejvíce, ale kdYz jsme byli zkoušet, tak to taková hitparáda nebyla. Mnohem více doporučuji RÝdla nebo BISAKU a cenově je to hodně podobně :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Naprostá nespokojenost, po neděli budu vracet, po roce běžného nošení (kancelářská práce) vypadá prsten u mne i u ženy hůř než bižu. Ztratil zcela lesk, zežloutl, je plný odřenin. Nedoporučuji!
Odpovědět
Za me take naprosta nespokojenost s kvalitou prstenu z bileho zlata. Po par mesicich je totalne poskrabany... mohu poslat foto
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Také přidám svou zkušenost. Jsem velmi spokojená. I po třech letech, stále krásné. Profesionální přístup slečny/paní v kamenném obchodě v Jihlavě. (Smluvena schůzka, nabídnuta káva a hodinu se nám věnovala a ukázala opravdu vše i s vysvětlením). Prsteny už jinde kupovat ani nebudu. Takže jsem i dost překvapená z recenzí tady.
Odpovědět
Každý prsten se při každodenním nošení poškrábe, ani nezaregistrujete jak 🙂 Mám z Brilasu zásnubní a než jsem ho dala na znovuporhodiování, vypadal šíleně. Teď je na něm sem tam škrábanec, už jsem totiž opatrnější 🙂 Ale po servisu byl opět jako nový. Snubní jsme nicméně pořídili jinde.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?