Svatební oznámení od Miadesign. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky :-) Chtěla bych se Vás zeptat, jestli nemáte zkušenosti s oznámením od Miadesign? Za týden se s mým nastávajícím vydáme vybirat oznámení a mě se moooooc líbí nabídka tohoto internetového obchodu. Jen nevím, jestli jsou oznámka ve skutečnosti taky tak pěkná a jaká je s nimi spolupráce ;-) Děkuju za info a přeji, ať Vaše přípravy probíhají bez problémů :-)
Odpovědět
1
2
Před 14 dny, Zrovna jsme tady řešily to poštovné! Tak jak to vlastně je. Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
PLATEBNÍ PODMÍNKY V RÁMCI ČR K objednávkám zboží nižším 500 Kč (včetně) je automaticky připočteno balné - manipulační poplatek ve výši 150 Kč. Tato částka slouží ke kompenzaci časových nákladů nutných k vyřízení objednávky. Tato částka není součástí ceny zboží a při případném vracení zboží není součástí vracené částky. Dříve se opravdu neúčtovalo poštovné nad 300,- ale teď je to takhle. x-) A komu to pořád není jasné, doporučuju přečíst si obchodní podmínky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky já jsem objednávala dnes ráno svatební oznámení, do tří odpoledne jsem měla korekturu a dokonce mi pošlou dvě zkušební oznámení, neboť si neumím vybrat barvu... _Ale jejich přístupem jsem nadšená, paní je velice ochotná, určo doporučuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, opravdu jsou bleskový, velice ochotní, vyhový ve všem možném. Taky doporučuju. :-)
Odpovědět
Radusaondra, přesně tak, oni to asi zvýšili na těch 500,- od Nového roku (to jsem ráda, že jsem to stihla ještě za starých podmínek, za 500,- bych si tam totiž asi neobjednala).
Odpovědět
Holky, nám dneska přišlo z Mia oznámení (úžasné), ale už jsme ho viděli, protože nám poslali vzorek, abychom věděli jak bude vypadat, takže konfort. Objednali jsme si od nich i čelenku pro družičku, stuhy na auta a nějaké drobnosti. Všecko došlo v pořádku, včas (asi do čtyř dní) a ještě jsme dostali dva kupónky na slevu v hodnotě 50Kč ;-)
Odpovědět
Holky díky jdu do toho! Jak se znám tak to bude víc jak 500,-Kč! x-)
Odpovědět
Mě přišel balíček, vše v pořádku a krááásné, a fotky odpovídaj realitě..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem sice jednou přispívala, ale po mé další zkušenosti si tento e-shop nemohu vynachválit... jelikož jsem zbrkle objednala oznámení, tak jsem potřebovala udělat docela zásadní změny + nové oznámka v jiném počtu a paní mi vyšla vstříc, byla strašně milá a vše bylo stašně rychle hotové.... Vřele doporučuju...
Odpovědět
Ju a do balíčku přihodí slevový kupon na 50 kč slevu při dalším nákupu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, mě přišel balíček před 2 dny a žádný slevový kupon jsem tam neměla. Holt zase smůla :-(
Odpovědět
já měla:-) tak třeba to je od nějaké sumy...já platila asi 700,-;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem si včera objednala čelenku,něco na krk a naušnice a lístky růží na výzdobu stolu,tak jsem moc zvědavá a natěšená až mi to přijde :-)
Odpovědět
Prazske nevesty se mohou podivat na firmu Linie, videla jsem jejich ozdoby a doplnky minuly tyden na vystave v hotelu Diplomat. Vybrala jsem si podvazek a perlicky a uvazuji i o siti satu. Na vystave meli svoje modely a pry siji i na miru. .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ywushka • Včera v 18:53 Dobry den nevesty!Ja jsem si ted objednavala na internetu oznameni a az po odeslani jsem vlastne dosla na to ze jsem nikde nevypisovala zadne misto svatby ani jmena a ani zadny cas svatby ani nic podobneho!nemate s touto internetovou formou nejake zkusenosti jak to treba provadi tyto objednavky??? hanana • Včera ve 20:27 jj ja mam oznamko od nich psala jsem to do poznamky krupinka01 • Včera ve 20:56 ywushka.. taky sem si od nich vybrala oznámko, ale ještě sem nic neobjednávala.. píšou tam, že tě kontaktujou ještě mailem, tak jim to napíšeš asi pak... :) bez jména tad.. ti to oznámko stejně nemají jak udělat... :) Které sis vybrala? ywushka • Dnes v 10:42 krupinka01: objednali jsme si Silver calla taove pekne,porad jsme se jeste rozmysleli snad nad tim nejdrazsim co tam bylo a to bylo to chesnut-mam to i v albicku,ale vsichni mi rikali ze to vypada jako parte:),tak jsme to zmenili:)! pavla1 • Dnes v 10:46 Přes internet se tyhle věci špatně objednávají. Určitě je lepší to oznámení předem vidět opravdové.
Odpovědět
Profilova fotka
to právě nabízejí, že ti pošlou jedno poštou, abyses koukla, jak to vypadá. To je super...:) přemýšlím nad nima taky, jelikož jedno výjde až o 10,- levněji než v tiskárně..:)
Odpovědět
Profilova fotka
jj holky ja si to taky nechala poslat ( ukazku) a myslim ze bylo moc pekne tak jsem to objednala ... takze spokojenost
Odpovědět
Objednávala jsem oznámení z Miadesignu a jsou nádherné. K tomu jsme si vzala ve stejné barvě jako oznámení čokoládky, koupila jsem si čelenku do vlasů, náhrdelník, a spoustu drobností i panenku na dort Jsem s nimi moc spokojená. Neměla jsem s nimi problém. Na oznámení jsem si napsala přesně co tam chci mít, oni to zpracovali poslali mi to ke schválení- 2x jsem jim to vrátila na úpravu a výsledek je opdravdu báječný. Pak mi poslali 1ks oznámení na ukázku domů, jestli to je tak jak si představuji a po odsouhlasení mi to vytiskli v požadovaném počtu kusů. Moc se mi líbí jejich jednání, takže vřele doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se s chválou k dalším.. .-) Jsem mooooc spokojená. Objednávala sem si oznámka,pozvánky, skleničky, figurku . Vše naprosto rychle doručené, i když měli velikou poruchu na tisk. stroji. :-) Figurku poslali jinou, dražší, než tu co sem si objednala, už ji neměli. Doplatit taky za ni nic nechtěli .-) Oznámek a pozvánek přišlo o pár kusů více, taky žádný doplatek nechtěli a skleničky jsou úžasné. Jo a oznámko mi taky udělali podle přání, chtěla jsem jinou bavu, než měli uvedenou. .-) Poukázka mi přišla taky na 15% slevu, tak pokud ji holky chcete, tak mi napište do Ip, nic už objednávat nebudu. :( taky doporučuju, kdyby bylo více takových spolehlivých firem, tak by to bylo perfektní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krupinka - škoda že jsem si to o té slevě nepřečetla včera, objednávala jsem totiž včera svatební čokoládky :-| ale snad budu taky s dodávkou spokojená, dám vědět
Odpovědět
Také musím pochválit. Máme od nich oznámení a já šperky a 100% spokojenost. Jednání rychlé a k naší spokojenosti.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahojky, já jsem si objednávala čokoládky a svatební oznámení od Miadesign a byla jsem nad míru spokojena. Líbila se mi víc ve skutečnosti než na internetu. Skvělá domluva, vyhověli všem mým přáním, a hlavně to bylo rychle. :-) Můžu jen do poručit. PS: Navíc čokoládky skvěle chutnají!:-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?