Svatební oznámení - jak se libí?

Ahoj, potřebuji poradit...jak se vám líbí tohle svatební oznámení? Nějak mi na něm pořád něco nesedí 🙂
Odpovědět
@katterinka1 Ok, děkuji za názor..právě, že nevím, jestli mi ta růžová sedí nebo ne. Měla jsem to všechno v černé ale to vypadalo taky divně..tak zkusím zelenou 🙂 Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Preplacany... Promin...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova opravdu užitečná rada 👍díky
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 a co na ni není užitečného? Prostě stahni tech věci na tom oznámení na polovinu a bude to vypadat lip...
Odpovědět
Přeplácané mi to zas nepřijde a někdo má radši více zdobení a kudrlinek. Působí na mě něžně a romanticky ❤️ Jen to růžové písmo, jak už bylo zmiňováno, bych vyměnila za výraznější. Že tam jsou další informace by mělo být dobře vidět i když si babička zapomene brýle 😄
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova je to koupená šablona, opravdu nemám zájem ty věci z toho stahovat..každá máme hold jiný styl..
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 tak nechapu proč se ptas na názor když ho pak nechces slyšet... To mi asi hlava nebere
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova já jiný názor beru.. třeba ohledně toho písma..ne to, že mám změnit pomalu celé oznámení..z nějakého důvodu jsem si tu šablonu koupila, tak jí měnit nechci.. chtěla jsem řešit ty "kosmetické" vady..
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 za me ta kosmeticka vada je ta preplacanost... To ti tam podle me nesedí. Ty květiny co jsou jakoby ve stinu jsou tam úplně zbytečný. Me se to písmo libi
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova ok díky
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Máme podobné, jen v jiných barvách. Mně se líbí, ale je fakt, že ten text v té světle růžové trochu zaniká. Ale ono je taky něco jiného to vidět v PC a pak to vidět na živo vytištěné na oznámení. Já si vždy nechala vytisknout jeden vzorek, abych to viděla (světlé/tmavé písmo, velké/malé písmo) a pak upravovala. Buď ztmavit tu růžovou nebo zkusit tu zelenou, no. 😉 Člověk si s tím pěkne vyhraje 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s tím písmem. Zelená tomu prospěje 🙂 Můžu se Vás zeptat na stránku, ze které ho máte? Něco obdobného hledám.
Odpovědět
Článek se načítá
@danpetr oznámení je ze stránky etsy.com..poslalala jsem platbu a do 10minut mi poslali šablonu..a pracuje se s tím skvěle.
Odpovědět
Sjednotila bych písmo na černou...
Odpovědět
Mimochodem máte stejné datum jako my...a vůbec hodně lidí má toto datum... přemýšlím, čím je tak zvláštní🙂 my vybírali "náhodně", žádné naše čísla v tom nemáme.
Odpovědět
Babičky to nepřečtou 😄 uvidíte, jak na to budou koukat. Zkuste to ukázat někomu staršímu🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@sedmiteckas my máme 14 dní před vámi, 12.6.2021 😉
Odpovědět
@karolina0812 no to už je hezčí datum 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda mám výtku asi spíš právě k tomu černému písmu.. 🙂 přijde mi to na tom romantickém oznámení moc tvrdé..
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se teda líbí, ale musí přiznat že růžovýho textu jsem si napřed ani nevšimla..
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Také bych šla do zeleného písma v barvě listů, na místo té růžové a ještě přemýšlím, jak by to vypadalo jen s tím zlatým rámečkem daným rovně, bez toho pootočeného. Připadá mi, že díky tomu pootočení a těm květinám, které jsou také natočené, to odvádí pohled od toho hlavního, co je psáno uvnitř. Ale nevím, jestli je možné zkusit ten šišatý rámeček vymazat, když je to šablona.
Odpovědět
Tak jsem zkusila obě verze..tmavší růžovou a tmavě zelenou..co tomu říkáte?Která barva? 🙂
Odpovědět
@klara2502 mně se tedy hodně líbí ta tmavší růžová 👍
Odpovědět
Tmavsi ruzova, ale zkusila bych jeste to Budeme se brat napsat jednoduchym pismem, jako texty dole, a nechat ozdobne jen jmena.. Aspon pro porovnani,jestli to nebude hezci
Odpovědět
@klara2502 Dělám grafiku, ta zelená se tam neuvěřitelně ztrácí, růžovou skoro nejde přečíst a bolí z toho oči :/ Stačilo by jen tu růžovou dát tmavší, ne vínovou, jen tmavší 🙂 Dělali ješte si grafiku sami? Nebo přes někoho?
Odpovědět
Tak ještě jedna úprava 🙂 tak co teď? 🙂
Odpovědět
@klara2502 nejsem priznivec ruzove, ale v teto posledni verzi se mi libi. 🙂 jen si sjednotte jeste druh pisma Budeme se brat s tim spodnim textem a bude to dokonale. 🙂
Odpovědět
@hajkovka v té druhé variantě je to sjednocené s textem dole 🙂
Odpovědět
@klara2502 promin, napsala jsem to spatne. Nechala bych tam jen 2 druhy pisma. 🙂 Ted se mi zda ze jsou v te posledni variante 3. Zkus to, mozna to bude vypadat vice sjednocene. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?