Obálky na žluté oznámení

Profilova fotka
Ahoj, prosím doporučili byste mi, kde bych sehnala žluté obálky na svatební oznámení ?? Potřebuji formát C5 (oznámení je A5), a mám docela problém sehnat. Potřebuji 25ks. Nelíbí se mi taková ta obálka, která se lepí podél vrchu, raději bych zavírání ,,trojúhelníkovité" ale pokud by nebyla jiná možnost, tak hold vezmu i to, no... Spíše sytě žlutou pokud možno. Díky za každý tip.
Odpovědět
My jsme sehnali obálky úplně náhodou v papírnictví pod barákem. Různé velikosti a asi 20 barev na výběr. Nepisete odkud jste, ale zkuste kamenná papírnictví. To "naše" je v Praze 10 Malešicích
Odpovědět
Profilova fotka
Podívej se na bridetobe.cz, mají tam mraky různých barev obálek, ale nevím jestli žlutou, ale mrkni se. Jen to bude dražší než někde v papírnictví ve vedlejší ulici, tak kdybys nesehnala...
Odpovědět
Profilova fotka
@1p2e3t4r5a děkuji za tip, bohužel to bude stejný problém, s rozměrem. :( Mají akorát C5
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca92 No my jsme od Zlína. Ale díky, asi se tam stavím a zkusím se poptat. Třeba by mi objednali nebo tak :)
Odpovědět
Tak já nevím, potřebujete C5 nebo ne? V úvodu píšete, že ano, pak uživatelce @1p2e3t4r5a píšete, že problém s rozměrem a mají jen C5... Pokud C5 potřebujete, tak na internetu jsem jich našla mraky, a to jsem vybírala jen ty s šípovou klopou. Namátkou: opaz.cz, barevne-obalky.cz, activacek.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?