Svatební šlehačkový dort. Kde mi ho udělají?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, omlouvám se, pokud tu takové téma již je, ale prosím o radu. Chtěli jsme svatební dort - šlehačkový něco jako je harlekýn, případně ovocný, ale spíš s pudinkovým krémem zdobený šlehačkou. Všude nám to odmítají udělat na stojan úplně - prý se šlehačkový dort na stojaně neudrží a druhy důvod všude nám říkají, že šlehačka zkysne. My ale nechceme dort mít cely den na stole, prostě večer vyndat,nakrájet a sníst, takže nechápu, proč by měl zkysnout. Trochu mě ten přístup v cukrárnách mrzí, pokud někdo víte o nějaké cukrárně, kde by šlehačkový nebo ovocný dort s lehkým krémem - nic máslového, udělali, prosím o kontakt.
Odpovědět
1
10
11
Profilova fotka
@niccky.z Platili jsme 2100.- v Unhošti. Záleží, kde ho budeš kupovat... Na nějaké vísce by jsi nejspíš sehnala ještě levnější, ve městech naopak dražší. V mém okolí to byla nejlepší cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z V našem okolí počítají kolem 350 - 385 Kč na jeden kilogram dortu. Určitě to bude rozdílné mezi velkým a malým městem a městem a vesničkou. Toto je informace z okolí Olomouce. :-)
Odpovědět
@lostakova tak tych 2 tis je celkom ok, my to davame delat v tej OU chabarovickej :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak u nás se pohybuje cena za kg dortu asi jako u @leiladelly teda v cukrárnách či větších firmách,ale nám peče dorty jedna milá paní (pekla např. i misaki) a ta si bere za kg dortu 250kč. Navíc je milá a pohodová a nic není problém. Jelikož chci i jmenovky z marcipánu tak je tak laskavá,že koupí i barvy pro mě :-)
Odpovědět
1
10
11
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?