Svatba v Řecku v 2017 - kdo plánuje?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, zajímá mě zda je tu někdo kdo plánuje letos svatbu v řecku. Já plánuji 7.7.2017 (přesné datum a místo zatím nevíme),ale už na tom děláme. Ráda bych pokecala s někým kdo je na tom podobně, případně na výměnu nějakých cenných informací :-) Poletí nás celkem 10-z toho 4 děti ve věku 5,5,3 a necelé 2roky. :-D
Odpovědět
1
2
Nikoho tu nešpiním, jen píši jak to máme my, mimo jiné máme svatbu přes jinou agenturu než vy-ale původně jsme zvažovali tuto cestovní kancelář co vy píšete, ale nakonec jsme se rozhodli pro jinou(Nabídli nám výhodnější ubytování). Porovnávám tu pouze ceny, nikoli která kancelář je lepší, tak nemíchejte jablka s hruškami. Naopak se službami naší agentury jsem velice spokojená,náš agent je špičkový a na úrovni, nemohu říct proti němu jedno jediné slovo. Ano samozdřejmě jsme se mohli vzít na kterémkoliv jiném místě a ceny se tak logicky liší, nepíši že to tak stojí všude,pouze že v našem případě to je takto, tak se o mě laskavě neotírejte. Nepíši že kadeřnice stojí 5000, tak se naučte číst. Píši že kadeřnice a vizážistka dohromady stojí cca5000kč!
Odpovědět
@zanet22 tak by bylo dobre, kdybyste priste napsala ze tedy nemate Pani Smrzovou, protoze vyse pisete ze mate svatbu pres pani Smrzovou a Svatba trochu jinak. Mam pocit, ze vy trosku neumite cist, ja jsem nepsala nikde ani slovo o kadernici, ani o 5000kc atd atd, Ale tak nema smysl se hadat . Vas prispevek pusobi tak, ze mate svatbu pres agenturu Svatba trochu jinak a ti vam nabidli tyhle ceny - coz jsem mela nutkani uvest na pravou miru, protoze ceny pres Pani Smrzovou jsou naprosto jine nez je uvedeno vyse, tak se nedivte, ze ma nekdo nutkani se pani Smrzove zastat. Jeji sluzby byly naprosto profesionalni, a nezaslouzi si aby jeji jmeno bylo spojovano s chybnymi cenami. Takze prosim priste uvadejte veci na pravou miru a nebude dochazet k nedorozumnenim.....
Odpovědět
Dobrý den všem, ráda bych jako majitelka svatební agentury Svatba trochu jinak veřejně reagovala na příspěvek uveřejněný dne 12/6 pod nickem zaneta22. Vzhledem k tomu, že pod tímto nickem bylo dne 20.4. uvedeno, že svatba proběhne přes naší svatební agenturu, ale ceny uvedené pod tímto nickem dne 12/6 se neshodují s cenami naší svatební agentury, ráda bych veřejně uvedla na pravou míru toto nedorozumění, protože to může být vnímáno jako poškození našich služeb a jména. A to i přesto, že pod tímto nickem bylo dodatečně dne 17/6 uvedeno, že svatba přes naší agenturu organizovaná není. Naše svatební agentura má připravený katalog svatebních destinací, který obsahuje nabídky nejkrásnějších míst na každém ostrově, vhodných pro svatbu. Součástí tohoto katalogu je i ceník služeb. Tento katalog a ceník má k dispozici kdokoliv, kdo nám napíše poptávku. V tomto katalogu jsou uvedené základní informace o místu + je zde uvedeno, zda se za místo hradí další extra příplatek. Naše ceny jsou tedy transparentní a dostupné komukoliv. Navíc nabídka + ceník je součástí smlouvy, která je s klientem podepsaná. Není tedy možné informaci o příplatku přehlédnout. U nabídky kaplička St. Stefanos na ostrově Kos, je v katalogu uveden tento text: ,, U této nabídky se platí k balíčku ještě doprava z ostrova Kos ke kapličce." Cena za dopravu je 350 euro, ale dne 30.5. byla snížena po dlouhém jednání s majitelem společnosti, který dopravu zajišťuje na 300 euro a všichni naši klienti, kteří mají u nás naplánovanou svatbu na Kosu u kapličky o této skutečnosti byli informováni. Máme k dispozici 2 typy balíčku, standart a komplet. Balíček standart obsahuje administrativní poplatky radnici, oddávající, překlad svatebního obřadu, oddací list + překlad, 2 svědci, 10% sleva na prstýnky, překlad, apostila, ambasáda dokumentů potřebných k uzavření sňatku v zahraničí, úvodní schůzka s koordinátorem, základní výzdoba obřadního stolku, cd přehrávač. Balíček standart je tedy základním balíčkem, který obsahuje vše, co právně platná svatba vyžaduje. Balíček komplet obsahuje vše, co balíček standart + navíc přípitek s oddávajícím tj. 1 láhev sektu, fotograf 2 hodiny focení (obřad trvá 15 minut, tj. 1 hodina 45 minut je na samotné focení snoubenců), květina pro nevěstu, klopa pro ženicha. Níže poskytujeme všem foto kapličky na Kosu se základní výzdobou, aby si každý udělal obrázek o tom, jaká výzdoba je v ceně balíčku. Ceny za doplňkové služby, které mají naši klienti k dispozici: kadeřnice 80 euro vč. dopravy do hotelu, vizážistka 80 euro vč. dopravy do hotelu, dort 40-60 euro, přípitek - 1 láhev sektu 15 euro, květina na stůl 20 euro, květinové stojany- 50 euro za jeden, slavobrána 160 euro. Já osobně každý rok 6 měsíců v Řecku žiji (vždy květen-říjen), pokaždé na jiném ostrově, kde organizujeme svatby. Všechny destinace jsem osobně navštívila. Každý rok nakupuji nové svatební dekorace, klient si může sám určit barvy výzdoby, které následně zajistíme. Sledujeme trendy, připravujeme nové nabídky a nové styly, letos například rustic styl. Vyhledávám nové svatební destinace, jsem přítomna osobně zhruba u poloviny našich svateb, mám skvělé koordinátorky, které poskytují snoubencům v den svatby perfektní servis a máme mnoho spokojených klientů, kteří nám dávají na web a sociální sítě své reference. Já osobně organizuji svatby již 10 let, mám bohaté zkušenosti s organizací svateb v ČR, v Řecku, na Seychelách i Mauriciu, kde jsem žila 6 měsíců a organizovala zde svatby. Proto se k tématu Mauricius nebudu více vyjadřovat, jen bych toto téma shrnula do jedné věty: Svatby na Mauriciu jsou krásné, exotické, ale kdyby byly tak snové jak je zde uvedeno, naše svatební agentura by je už dávno organizovala. Těšíme se na vás, kteří nám s důvěrou svěřujete přípravu jednoho z vašich nejdůležitějších životních dní. Hezký den všem. Adéla Smržová, majitelka svatební agentury Svatba trochu jinak.
Odpovědět
... původním úmyslem mého příspěvku bylo napsat že pokud jsou to dva mladí svobodní a bezdětní lidé tak bych se radši vdávala někde v exotice, nikoliv aby to vyznělo že je to drahé, za profesionální servis se platí všude-i v ČR. Za vzniklí chaos se omlouvám.
Odpovědět
@svatbatrochujinak už se moc těším na termíny pro rok 2018, aby jsme začali společně s Vaší agenturou organizovat naši svatbu. :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, bereme se letos v září na Lefkádě. Zařizuje nám to agentura Svatba trochu jinak a lámu si hlavu s kadeřníkem a líčením, nemáte někdo zkušenosti, popřípadě foto?
Odpovědět
@peti17 Taky se už moc těšíme:-)
Odpovědět
@kacenka281993 Nebojte, to vyřešíme, pošlete nám mejlíka :-)
Odpovědět
Ahoj holky, v červnu jsme měli na Lefkadě svatbu přes agenturu Svatba trochu jinak a můžu jen doporučit... Bylo to boží boží božííí...všichni co váháte, tak neváhejte, lepší agenturu si vybrat nemůžete... Do jiné agentury jsem ani nepsala a vůbec toho nelituji... všechno dopadlo přesně podle našich představ a určitě i mnohonásobně lépe... a navíc máme krásnou vzpomínku z nádherných fotek, takže určitě DOPORUČUJI :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?