Svatba v Řecku v 2017 - kdo plánuje?

Ahoj, zajímá mě zda je tu někdo kdo plánuje letos svatbu v řecku. Já plánuji 7.7.2017 (přesné datum a místo zatím nevíme),ale už na tom děláme. Ráda bych pokecala s někým kdo je na tom podobně, případně na výměnu nějakých cenných informací :-) Poletí nás celkem 10-z toho 4 děti ve věku 5,5,3 a necelé 2roky. :-D
Odpovědět
1
2
@zanet22 ahoj taky plánujeme svatbu v červenci 2017. zatím hledáme vhodnou agenturu. Nás poletí 8 a jedno skoro dvouleté dítě. Přemýšlíme o ostrově Kos? Ty už máš agenturu vybranou?
Odpovědět
Já se přiznám že ještě nemám a ještě jsem na tom moc nekoukala,chceme 7.7.2017, koukala jsem na jacht weeding ale už víc jak před měsícem mi z tama psali že na toto datum už je oddávající na zakynthosu vytížen :-( prý je vždycky jeden oddávající na jeden ostrov. Jak jsou na tom teď již v listopadu s ostatními ostrovy a daty ,to fakt netuším. My si chceme první vybrat hotel, jelikož si každej platí cestu sám tak ať rodinu nerujnujeme, takže první nějaké lacné ubytko v hotelu allinclusiv na pláži a pak budeme řešit místo :-D Teď mám spousty zařizování, a hlavně mi v říjnu zemřela maminka takže se nějak téma svatba vytratilo :-( ale určitě na to myslíme a tento měsíc to budeme určo zařizovat. Jo a malej bude mít 2.srpna 2roky takže se určo musíme vrátit do 1.8. protože do dvou let ho budeme mít zadarmo :-)
Odpovědět
ahoj holky, my chceme svatbu příští rok v červnu na Lefkadě a jsem nyní v kontaktu se slečnou Adélou Smržovou, která má agenturu Svatba trochu jinak. Zkuste se podívat na stránky a poslat jí email, pošle Vám nabídku + ceník a je hrozně moc ochotná, cokoliv zodpoví.
Odpovědět
ahoj holky, také se budeme letos (2017) brát v Řecku. Letíme 16.6. a termín svatby ještě nevíme. Už máme zaplacenou zálohu a už se moc těším. Poletí nás celkem 7 z toho 3 děti včetně naší dcerky, které budou necelé 2 roky, tak jsem na to zvědavá :-D . Budete se někdo nechávat od nich česat a líčit? Já jo a mám docela strach, jak to dopadne, když předtím nebude žádná zkouška :-D
Odpovědět
Ahoj. My jeste nemame vyrizene nic. Jak uz to tak byva tak jsme prisli o svedky-nemaji finance na cestu. Takze letime sami s detmi. S touto zmenou nam v hlave probleskla myslenka zda rovnou nejet nekam do exotiky misto recka :-D ....a tak mame aktualne rozjednane nejake kalkulace na svatby i v jinych zemich, tak to pak porovname a uvidime.. :-) ale uz se nam to krati, do konce mesice musime byt rozhodnuti a idealne i mit zarezervovano :-/
Odpovědět
@pavlinka211 a kdepak budete ubytovani? To mate dobry ze vas jede tolik ze mas aspon hlidani behem obradu, to ja nevim jak to udelame :-/ taky budu mit sebou prcka ktery tou dobou bude mit necele 2roky+ jeste 5tileteho. Chjo snad se nam podari ukecat aspon ta tchyne at s nama leti
Odpovědět
Holky, tak my už máme taky zaplacený pobyt 20-30/6 2017, tak se už začínám těšit :))... Taky jsem ještě zkoušela jiné cestovky na Mauricius, ale vyšlo to už dost draho, tak jsme nakonec zůstali u Řecka. Stejně to tam máme nejraději :))... právě taky tedka řeším dilema toho líčení a účesu... Zvažuji, že se asi nalíčím sama, já se stejně moc nemaluji a bude tam takové horko, že jak se znám, tak bych si to celé setřela :))) ale spíš ten účes... do toho asi půjdu, neumím si představit, ež se tam stresuju s tím, jak se sama češu ...
Odpovědět
Holky nechte si udelat zkousku liceni a cesani v CR a ukazte jim fotky, at vedi jakou mate predstavu nebo co trochu pozmenit... Fakt doporucuju! A myslim, ze liceni, ktere vydrzi vedro, taky neni problem;)
Odpovědět
@zanet22 s námi letí bratr s rodinou a částěčně jim to financujem, protože jsme nechtěli úplně cizí svědky a chtěli jsme tam alespoň někoho z rodiny. Původně jsem chtěla Mauricius asi jako každá :-D, ale ta cena by byla fakt moc vysoká :-| . Svatba bude na Zahkyntosu, ubytko máme v penzionu Christina a svatební obřad na Vezalis Beach. Právě vůbec nevím, jestli mít malou na ruce při obřadu nebo, aby šla se mnou za ruku, to se ještě asi rozhodneme, to teď asi není úplně důležitý :-D
Odpovědět
Přesně takhle mě to s líčením a s účesem napadlo...nechat si to udělat u nás a pak ukázat foto. Já blbec jsem se ještě nechala v létě ostříhat, takže vlasy už moc nedorostou, ale prodlužky to kdyžtak zachrání :-D. Já doufám, že v červnu ještě takový vedro nebude. Dále řeším šaty.....říkala jsem si....budou jednoduchý, ale když jsem viděla krásné foto z pláže i s těmi nádhernými bohatými, tak si říkám...proč ne :-D. Budu doufat, že mi je povolí vzít si s sebou na palubu ve vaku. Zároveň chci nechat ušít stejné .....vhodné pro mrně :-D
Odpovědět
Holky a jak to budete řešit s botkama? Budeme mít nějaké sandálky nebo bosky?
Odpovědět
já si asi pořídím nějaké balerínky nebo žabky...sama nevím, aby mě ten písek neotravoval :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky nemate tip na dobrou agenturu ktera nam to tam vse zaridi? Asi uz se zblaznim z toho vybirani...
Odpovědět
Ahoj, my to meli podobne, uz mame vypalene oci jak furt vybirame a porovnavame uz snad od rijna. Ale dnes se nam zadarilo vybrat zajezd i svatebni balicek za super cenu. Zitra by jsme meli dokoncit rezervaci, tak vam napisu jak jsme dopadli, kde a za kolik to budeme mit....
Odpovědět
@m0nca ahojky, jednoznačně můžu doporučit svatba trochu jinak. Paní Smržova je úžasná, se všem poradi. Byla to pro mě jasná volba, do jiných agentur jsem ani nepsala. Muzu jen doporučit 😊
Odpovědět
Hojky,tak uz se nam to rysuje... Ubytovani budeme na Kosu od 29.6.-10.7. Svatba bude 1.7.2017 na ostrove Kastri. Leti nas 6,z toho dve deti 5 a 1 rok... Tchýně a moje sestra ;)
Odpovědět
@lulumt ahoj tak se bereme take na kosu 1.7. Leti s nami synove 5let a necele 2roky, tchýně a moje sestra.. Budeme to mít na ostrově Kastri. Co mě odradilo tak byla cena dopravy na ostrov lodi, je to necelích 200m a chcou 9500!!!! Nechcete se s námi složit? :-D jinak ubytovaní budeme v hotelu sunshine v Tigaki, byli tam i lepší hotely, ale podle zkušeností z minulé dovolené jsme už nedali na obrázky a vybírali podle hodnocení... Je to malí rodinný hotýlek s all. inc. na 12 dni v cervenci nas to vyšlo do70tis s to nas leti 6 ;) jsme domluvení s tchýní a se sestrou že nám zaplatí symbolických (:-D) 7000/os. a mi jim zbytek zaplatíme. To znamená že každé doplatíme 10tis. Jak to vypadá s vámi?
Odpovědět
Ahoj holky, jak pokračují přípravy na svatbu? já jsem už konečně sehnala svatební šaty, tak mám z toho velkou radost, pořád jsem si nemohla nic vybrat :))
Odpovědět
Já potřebuji ještě dát aspoň 20kg dolů, takže budu vybírat až na poslední chvíli, aby mi to pak sedělo, to samé s prstýnkama, nic víc neřeším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, která ještě přemýšlíte o svatbě v Řecku pro letošek, je nejvyšší čas začít s organizací. Podívejte se na mé www stránky, můžu vám udělat nabídku na míru. Díky tomu, že v Řecku bydlím, jsem schopná zařídit svatbu i tam, kde to jiní nenabízejí!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Vendy, taky máme svatbu v červenci na ostrově Kastri přes paní Smržovou ze svatba trochu jinak, Musím říct že je opravdu pohotová a snaživá. Myslím že jsme udělali dobře že jsme se svěřily do jejího vedení :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
No já se přiznám že jsem se po šatech ještě nedívala, ale od května už to začnu řešit. Šaty bych si ráda vyhlídla tady na beremese na bazárku,pokud se něco pěkného objeví, ještě přemýšlím že bych se zajela podívat do Polska,prý se tam svatební šaty prodávají na tržnicích a jsou výrazně levnější než tady u nás.
Odpovědět
@vendulka6 a kde a kdy máte svatbu? Máte nějaké děti?
Odpovědět
@vendulka6 Vendulko, taky máme letos svatbu na Lefkadě a taktéž přes paní Smržovou, po jiné agentuře jsem se popravdě ani nedívala :)... nám už se to krátí, za dva měsíce budeme už na místě. Šaty jsem sehnala v praze v jednom butiku, původně jsem tam šla uplně na jiné věci a odnesla jsem si z tama šaty :)) jsou nádherné, takové přímo do řecka, nechám si je ještě trošku upravit a budu nadšená :)... V salonu jsem ani nebyla, tam by se musel připočítat ještě příplatek za prodloužení půjčovného a to by byla hrozná suma... o šití jsem také uvažovala, cena byla kolem 10.000,- za jednoduché šatičky, ale nakonec jsem objevila ty v praze a bylo rozhodnuto :))... a kolik Vás jede? my jsme chtěli být původvě dva a nakonec nás bude devět :)
Odpovědět
Ahoj holky, nezařizovala jste si svatbu v Řecku - konkrétně na Santorini sama, resp. přes řeckou agenturu?
Odpovědět
Ahojky.. chtěla bych se zeptat na kolik vás svatba v Řecku cca vyjde 🤗 (pro 2) děkuji moc za odpovědi.. :-)
Odpovědět
ahoj, původně jsme chtěli svatbu v mauriciu,ale vysoká cena nás odradila a přiklonily jsme se k řecku. Když bych se teď měla rozhodnout znovu tak volím ten maricius. Máme svatbu na ostrově kastri (patří pod Kos). Líbily se nám fotky párů kteří se tam brali. Cena základního balíčku necelích 30tis, nás přesvědčila.Bohužel v ceně není téměř nic,pouze hudba,oddávající, svědci.... Zbytek si musíš buďto jednotlivě dokoupit a nebo zakoupit balíček za 40tis kde je v ceně kytice, fotograf (cca 100 neupravených fotek,zhruba 2hod. focení i s obřadem),jednoduchá výzdoba (stolek s ubrusem, okvětní plátky)... pokud chceš víc fotek tak zase za příplatek X tisíc, pokud chceš vyzdobit místo květinami tak plus 100Eur, květina na stůl dalších 20Eur, slavobrána 10000, menší dort cca 5tisíc, kadeřnice a vizážistka 5000, večeře v taverně na objednávku dalších X tisíc, přípytek s oddávajícím cca 2000. Další věc bez které se u tohoto balíčku neobejdete je doprava na ostrov. Vzhledem k tomu že se u balíčku psalo že se vyplouvá z jakéhosi přístavu, tak jsme mysleli že je to v ceně, ale houbelec, doprava dalších 350Eur. Ostrov je od pevniny cca 200 metrů,běžně tam turisti doplouvají na šlapadlech. Teď si k tomu přičti ubytování, stravu, případně letenky, dopravu do příístavu.... A toto není všechno co se doplácí určitě jsem na hodně věcí zapoměla. Maricius se sice může zdát na první pohled dražší, ale narozdíl od řecka, tak svatební obřady pořádají přímo hotely ve kterých jste ubytování a vše máte v ceně balíčku /luxusní fotograf,kadeřník,vizážista,živá hudba, bohatá výzdoba jako ve snu,přípytek,dort,novomanželský pokoj,příjemný personál, svatby většinou probíhají na pohádkových plážích a hlavně na soukromích hotelových plážích bez turistů/ Když shrnu náš balíček, tak mi máme objednáno pouze balíček komfort 40000,přípytek s oddávajícím 2000,lodní přeprava 9500,vizážista 2700(kadeřnici nemám). celkem 54200kč+ubytování strava letenky.... Cenu za ubytování psát nebudu jelikož mi letíme se dvěma dětmi a každý má jiné nároky. Cena balíčku zůstává stejná ať už vás letí 2 nebo 5, je to fuk...
Odpovědět
@zanet22 Dobry den, neda mi to ale musim reagovat na vas prispevek. Vdavala jsem se letos pres agenturu Svatba trochu jinak, shodou okolnosti take na Kosu. Krome toho, ze mi to neda nereagovat k prispevku, kde tuhle agenturu krive spinite, rada bych uvedla na pravou miru, ze ceny, ktere jste tu uvedla jsou naprosto vymyslene. Dostali jsme na vyber nekolik moznosti, na kterych mistech bysme chteli poradat nasi svatbu - ano, ostrov Kastri byl jedna z nich a bylo u nej jasne uvedeno, ze se plati extra doprava. Mohla jste si vybrat jine misto bez extra dopravy, popripade nic vam nebranilo v tom si taky pujcit slapadlo na tech 200m, ze jo... Pripitek je za 15euro flaska sampanskeho navic a meli jsme jednu flasku v balicku zdarma. Vizazistka 80eur, a ne 100, jak tu pisete. Vyzdoba zdaleka neni jen stolek s okvetnimi platky - a verim, ze je to vse lehce dohledatelne na jejich webovych strankach / takovou vyzdobu jsme u nich ani nevidela - vzdy maji bohatou vyzdobu. A pokud mate pocit, ze je svatba na Mauriciu - kam se jen dopravit stoji o dost vetsi castku nez dostat se do Recka - proc jste se nakonec nevdavala tam? Ja jsem byla s profesionalnimi sluzbami teto agentury naprosto spokojena, vybrala jsem si je presne pro to, aby mi zajistili svatbu mych snu a to se povedlo na jednicku. Vase prispevky naprosto nepobiram, od prvniho az do posledniho a je mi fakt lito teto agentury, ze ji takto verejne a lzive spinite. My jsme meli nadhernou svatbu nasich snu, o nic jsme se nemuseli starat, a spojili jsme ji zaroven s libanky, na tak nadhernem miste jako je ostrov Kos - a kdyz to vezmu sakum prkum, tak kdybysme meli svatbu v CR, tak me vyjde nekolikanasobne draz. Kez by se ke me pridaly dalsi spokojene nevesty, ktere se vdavaly pres tuto agenturu...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?