Září 2017

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, je tu někdo kdo plánuje svatbu za rok touhle dobou?
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
@bianca_86 - no celkem je jediné štěstí v tom, že oznámení jsme měli zadávat do tisku v pátek. To by mě jinak asi omývali. Jenže už máme návrh oznámení. Teď se bude muset celé dělat znovu ? To mi nepřijde zrovna super. Tak třeba už mě naštvalo i to, že je to farář a má určitou zodpovědnost. Stěžovat si nebudu, pokud bych tam minulý týden nebyla osobně a neptali jsme se ho zda s tím časem můžeme 100% počítat. Pak se domluvíme teda na 12:30 a přijedeme tam, a nikdo nás nakonec neoddá ?
Odpovědět
@moncicek89 zodpovědnost má, ale jsme jenom lidi a každý dělá chyby. I když tahle chyba je dost brutální. Asi bych pozdržela tisk těch oznámení a ještě jednou zašla za faràřem, který čas teda platí a z jakého důvodu se stala ta chyba. Proč celé oznámení dělat znovu, stačí změnit čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca_86 Tak pokud neudělá nějaký kompromis, tak z časového hlediska prostě u něj svatbu mít ve 12:30 mít nebudeme, ani za mák :-D Přítel mu dnes volal a on má na to 2 dny to nějak vyřešit.
Odpovědět
Profilova fotka
A máte celou mši nebo jen obřad? Na mši je to dost pozdě, kdyby jen oddavky, tak to není tak hrozné. Jedna sestřenka měli bez mše a trvalo to asi půl hodiny, oproti jiná měli se mší bylo to kolem hodiny a půl. Nebo pak najít jiný kostel a jiného faráře.
Odpovědět
@moncicek89 a máte plán B?
Odpovědět
Potřebuji poradit. Dnes jsem byla na zkoušce šatů. Chtěla jsem si vyzkoušet pár kousků, abych viděla, který třih mi sedí a pak si koupit na bazaru nebo Ali. Jenže, jedny šaty, které jsem si zkusila byly naprosto dokonalé. Vypadala jsem v nich fakt krásně a nemohla se na sebe vynadívat. Druhé jenže...půjčení stojí 11.000,- když jsem to řekla přítelovi, tak on na to, že jsem se asi po*****. Máme poměrně nízkorozpočtovou svatbu a já teď nevím. Neříct mu to a půjčit si je nebo je oželet a najít si bazarové do pěti tisíc?
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca_86 Nech mluvit své ♥. Pokud to cítíš, malá lest neuškodí. :) Já bych si je asi tajně půjčila, a v den D se přiznala. Budeš tak nádherná, že Ti odpustí vše :)
Odpovědět
@princeznamarcelinda pořád zvažuji pro a proti. + Je to jen jednou za život. - peníze můžem dát na svatební cestu. + byla jsem v nich (dle mého) skutečně nádherná. - spousta peněz "vyhozených" pro několik hodin. - od začátku říkám, že nepotřebuji drahé šaty a jak nechápu nevěsty, které si je pujčí třeba za osmičku. - tomu mému by bylo jedno, kdybych si šaty spíchla z kusu prostěradla a staré záclony. A tak dál, Prostě newvím a musím se rozhodnout co nejdřív. Kolik jste dávaly za šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@moncicek89 My měli faráře domluveného již od začátku srpna 2016, že to bude 2. září 2017. A najednou myslím koncem ledna mi píše, že kdy budeme mít tu svatbu, že se mu nějak začíná plnit kalendář a že to měl mít zapsané, ale že to zapsané nemá :D takže mě solidně vyděsil, protože už jsem měla nadělaných asi 50 oznámení. To v kolik to bude jsme s ním vlastně vůbec ještě neřešili, takže doufám, že s tím nebude problém, protože už mám skoro 100 oznámení a už je pomalu chceme roznášet. Naštěstí jinou svatbu tam zatím nemá.
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca_86 Já za půjčení 7 500, ale počítala jsem s mnohem vyšší částkou. Myslím, že 8 000 je moc pěkná cena :).
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca_86 Pardon, nevím, kde jsem vzala těch 8 tisíc. Každopádně i 11 mi přijde OK :). Já počítala s 15-20.
Odpovědět
@gabous91 za půjčení?! No my máme asi trochu jinej finanční limit.
Odpovědět
Článek se načítá
Každopádně teď, když se dívám na ty fotky, už z toho nejsem tolik odvařená jako včera. Vydím to spíš jako průměr. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca_86 Ano, za půjčení. Ale je pravda, že jsem z Prahy a co jsem viděla, tak tady jsou ceny o dost vyšší :). Každopádně moje jsou z Šaty Go home a byly z celého salónu nejlevnější :D. Jinak se ceny pohybovaly u mnou vybraných modelů kolem těch 15 tisíc. A myslím, že ti šaty moc sluší :).
Odpovědět
@bianca_86 A co zkusit tady? http://www.svatebni-saty-outlet.cz/
Odpovědět
Nevíte o podobném výprodeji, prodeji v Brně? Jinak já byla zatím jen v jednom salonu a šaty co mě zaujaly, tak jedny stály půjčení 7500 bez vlečky a 8500 s vlečkou.
Odpovědět
@alcaas http://www.salonel.cz/kategoria/4/vyp...
Odpovědět
@bianca_86 mne se ty saty moc libi i Vy v nich
Odpovědět
@bianca_86 tak to ja pujdu proti proudu. Ty saty mi nepripadaji nikterak vyjimecne, aby se kvuli nim naboural rozpocet. Zvlast kdyz mate, jak pisete, nizkonakladovou svatbu. Slusi Vam, ne ze ne, ale takovych, ktere Vam budou takhle sluset, jsou desitky. Ja bych treba byla nastvana, kdyby jsem se s pritelem domluvila na nejakem rozpoctu a on si pak za myma zadama (ja tu nekteri radi!) neco takhle drazsiho poridil.
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?