Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
@grezwolf Taky se pridam k pochvale pani na Matrice Praha 2, jsem v podobne situaci, ziju v Londyne a beru si Anglicana, papirovani zadna sranda :-S , ale pani Tenkratova je zlata, na maily odepisuje velmi rychle a ma pochopeni, ze to neni uplne jednoduche vyridit. Tak hodne stesti :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, kdo jste měl v Altánu i hostinu - můžu se zeptat jak jste to pak dělali s tancem? Dá se tam nějak vejít? Bude nás relativně málo, kolem 20... Děkuju
Odpovědět
@aneleh81 Ahoj, taky budeme mít v altánu obřad i hostinu s rautem, můžu se zeptat jak jste to vyřešili s tancem? Dá se tam nějak vejít? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@angelstone Ahoj, my jsme normálně pouštěli hudbu z CD a tancovali jsme v tom prostoru dole, jak se sedí. Záleží kolik vás k tanci bude, ale my jsme se tam vešli v pohodě a ani mě nenapadlo, že by to tam bylo nějak malé.
Odpovědět
@angelstone ted v patek tam jdu na obrad + hostinu kamaradce... pak ti muzu napsat...
Odpovědět
@angelstone co jsem tam byla na svatbě, tak co se týče tance, tak to se pak nahoře vyklidily židle v tom místě, kde byl předtím obřad a tam hrála živá kapela a tančilo se. Ale co se týče obřadu jako takového, tak paní oddávající mě teda zrovna nenadchla...
Odpovědět
Děkuju moc za odpovědi, snad to teda bude ok. chezzie, předem moc děkuju za zkušenosti ze svatby :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý večer milé nevěsty, dnes jsme vyrazili na výlet obhlédnout, jak to v Havlíčkových sadech vypadá a nejspíš budu zítra volat na matriku a rezervovat:-) Park je krásně zrekonstruovaný a i naší jezevčici (budoucí družičce) se líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@kocicakovi Dneska jsem tam fotil jednu modelku. Fotografie mám ve fotoblogu nebo na mém blogu/webu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj nevěstinky! Chtěla bych se vrátit k počáteční otázce tohohle fóra nějak zaktualizovat odpovědi...máme naplánovanou hostinu ve Viničním altánu a ráda bych se zeptala všech, které ji tam plánujete nebo jste měli, jaké to bylo? Konkrétně mě třeba zajímá, pokud jste měli raut, zda vám dali ubrusy na venkovní stoly? Protože, ač je to s podivem, ubrusy (textilní)na stůl se zatím jeví jako neřešitelný problém...A pak bych se chtěla ještě zeptat, v kolik jste altán musely opustit, zda nejde vyjednat nějaká výjimka, ve 23.00 mi přijde dost brzy...??
Odpovědět
Profilova fotka
@tonya88 Právě jsem se chystala sem napsat podobnou otázku. My plánujeme svatbu až na příští rok, ale informace sháním již teď. Obřad chci mít určitě v altánu a ráda bych i hostinu, tedy spíše raut. Psala jsem jim email, ale dodnes mi nepřišla žádná odpověď. Zajímala by mě i cena hostiny? Přibližně kolik Kč na jednu osobu. Děkujiii :)
Odpovědět
Ahojky, sice jsme zůstaly zatíme bez odpovědi, ale alespoň s tou hostinou ti můžu dát info: 1. Hostinu (catering) zajišťuje pro Altán firma EKRO, paní Ilona Pištěková, s tou budeš jednat o jídle, složení, hostině atd. 2. Je třeba přijít do Altánu nejlépe osobně a ptát se na pana Zatloukala, to je provozní, s tím zajistíš rezervaci na daný den. Kalkulaci máme zatím pouze jídlo, bez nápojů, pro 55 hostů formou rautu cca 25 000. Nápoje se platí až podle skutečnosti na místě:-) tak sned jsem ti alespoň trochu pomohla!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tonya88 Dekuju moc! Vcera jsem tam volala a zvedl mi to zrejme ten pan Zatloukal s tim, ze je opravdu nejlepsi osobni schuzka. Takze priblizne za 14 dni se s nim sejdeme. Jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi se jdeme zítra s mým skoro mužem podívat do altánu a na průzkum okolí, také bych ráda obřad tam a asi i hostinu s rodinou.. nevím jestli i raut a posvatební veselí tam.. i když si říkám, že ten pohled na večerní Prahu musí být také nezapomenutelný, ještě v těch šatech a tak :)
Odpovědět
ahoj je tu nekdo kdo mel nedavno svatebni obrad ve vinicnim altanu? zajimaji me informace :)
Odpovědět
dnes jsme rezervovali datum :) jen nevim jak s parkovanim..nekdo psal u lidlu a nekdo ze se da i ze shora coz by bylo asi lepsi pro babicky atd..z ktere strany je to bliz?
Odpovědět
Profilova fotka
@nuninove take jsme vcera rezervovali datum :-) parkovani je lepsi u lidlu, nahore jsou modre zony, takze tam ztezi zaparkujete, u lidlu je to zdarma... a myslim, ze se jde lepe do kopce nez z prudciho kopce dolu... ;-)
Odpovědět
tak super :) budete to mit tayk tam?
Odpovědět
Profilova fotka
@nuninove i hostinu :-)
Odpovědět
@kamili a vis priblizne na kolik vas to vyjde? kolik mate hostu? my teda hostinu jeste nemame zarizenou..uplne se desim toho rozpoctu :D ale obrad me prekvapilo jak je evny na tak krasny misto..puvodne jsme chteli ctenice a tam je jen takova malinka budka-altanek v zahrade a chteji za to cca 14000kc jen za obrad :D sileny
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda silena cena... Rozpocet jeste nevime, ale chceme se vejit do 1000 Kc na osobu i s pitim. Bude nas asi 25.
Odpovědět
Ahoj holky, ráda bych se zeptala na svatbu ve viničním altánu, která nás čeká v červenci, nevíte prosím někdo jak je to s vlastní hudbou (kolik písniček, jak dlouhé, jaké je ozvučení a kdo písně pouští)? a také, jestli je k dispozici kytice na stůl a polštářek pod prstýnky, nebo si obstarat vlastní? Moc děkuji!!
Odpovědět
Profilova fotka
@anicka157 Hudbu si muzete poustet z notebooku a pres repraky a nebo mit zivou kapelu. My teda chceme poustet pres repraky. A mam takovy pocit, ze k obradu je pouze v cene pronajmu koberec, slavobrana, stul s ubrusem a pripitek. Takze slavobranu a stolek si musite nazdobit sama.
Odpovědět
@kamili Moc děkuji za informaci, jen se ještě zeptám na počet písniček a jak dlouhé? Jinak přes ty repráky to bude asi nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anicka157 myslis hudbu pri obradu? to je asi 4-5 pisnicek, vic info ti ale rekne pan Zatloukal na schuzce pred svatbou
Odpovědět
Ahooj, máte někdo v plánu svatbu ve Viničním altánu letos v létě 2014? Řešili jste už dopravu na místo a pak následně na hostinu?
Odpovědět
Ano, my v červenci. Doprava bude asi trochu problém, protože sami auto nemáme :( Asi budu muset někoho poprosit / najmout... Bude nás jen 5 - my, svědci + fotograf.
Odpovědět
my máme termín v srpnu..O dopravě docela přemýšlím, protože se tam nedá nikde moc dobře zaparkovat..:( Chtěla jsem o tom mluvit s někym z altánu, ale schůzka prý stačí tak měsíc před svatbou, takže smůla..:((
Odpovědět
Profilova fotka
@svatebnimisak parkovat se muze u LIDLU
Odpovědět
to parkovani me zajima..myslite ze s tim majitele obchodu nebudou mit problem? bude nas asi 12 aut a ja pojedu limuzinou, ktera tam na nas bude cekat protoze nas pak veze dal..tak prave nevim..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?