Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
@preclyk ahoj :) my právě máme termín 25.5. a budem se tam muset dojet podívat a pořádně prozkumat ... trochu mě polekaly ty parkovací zóny na Vinohradech ... taky se tedy kouknem k tomu Lidlu .. moc děkuju za doporučení
Odpovědět
@maryloucz my to máme o měsíc později.-)) no byli jsme tam v létě mluvili jsme s provozním a ten nám to takhle říkal ale my tam byli tramvají s šli jsme jakoby odshora, takže to parkoviště jsme neviděli... asi ten výlet to holt jistí no, očumnout to předem
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@scarlett3 ahojky a jak dlouho to ze zdola trvá? a ještě se zeptám, je to strmá cesta? řešíme totiž problém s dědou který je špatně mobilní a nejspíš dojde i na inv. vozík :-(
Odpovědět
taky budu ráda za info ... my máme pro změnu špatně pohyblivou tetu att : scarlett3 : ráda slyším, že je to super místo a že jste si svatbu užili. Právě i my bychom chtěli fotky víc z venku než někde z úřadu ....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@scarlett3 moc děkuji za podrobnou zprávu ... minulou sobotu jsme se tam vypravili a usoudili jsme, že nám snad Lidl parkoviště postačí :) ... ráda i slyším, že vám dovolili svoji hudbu. V altánu máme domluvenou schůzku až měsíc před obředem, tak jsem byla trochu na rozpacích, jestli to půjde .... Mohla bych se ještě zeptat, kde jste měli hostinu ?? ....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@grezwolf Ahoj, nevím co znamená "moc lidí", ale nás bylo asi kolem 45 celkem a na oběd nás bylo kolem 20 a vše bylo v pohodě. Jinak s tím parkováním je fakt dobrý si to tam předem projít a prohlédnout si případná místa k parkování. U toho Lidla jsme taky chtěli původně parkovat, ale tam se to musí platit a je to i docela daleko od vchodu, takže jsme nakonec parkovali dole pod Altánem u bočního pravého vchodu a tam to bylo dobrý, protože tam bylo dost míst pro auta a byli jsme rovnou u vchodu.Chce to ale počítat s nějakým časem než se dojde k altánu, asi tak cca 10-15 minut.
Odpovědět
@preclyk @maryloucz My jsme s babičkou stavěli u vchodu, který je zeshora nad altánem, k altánu jsme scházeli z kopce, to pro ni bylo přijatelnější. Ostatní jeli dolů a parkovali u Lidlu. Z obou stran to trvá tak asi 10 minut a i v horku to je docela příjemná procházka.
Odpovědět
Profilova fotka
@scarlett3 můžu se zeptat, kolik vás vyšla hostina a popřípadě i raut v hotelu Elizza?a pro kolik lidí? Díky ;-)
Odpovědět
Ahoj. Rad bych se zeptal na tip na koho se obratit na matrice na Praze 2. Ma situace je ponekud specificka: cirkevni obrad, beru si cizinku a momentalne jsem jeste stale v USA. Rad bych ale s predstihem zacal jednat s matrikou a pokud mozno s nekym relativne ochotnym a nekonflitim. Za jakoukoliv radu budu moc vdecny. Zatim ahoj.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@grezwolf Ahoj, na matrice manželství na Praze 2 pracují 2 paní, ale byla jsem tam vždy jen krátce, takže těžko o nich něco soudit. Radila bych mrknout se na jejich internetové stránky, kde je docela dost informací a taky veškeré kontakty.
Odpovědět
@aneleh81 Diky
Odpovědět
@grezwolf ahoj, paní na matrice jsou obě velmi ochotné. kontakt najdeš zde: http://urad.praha2.cz/60_Matrika-manz... můžu jen doporučit:-)
Odpovědět
@preclyk Moc dekuji. To mi dodava trochu optimismu. Kamarad si nedavno bral cizinku a jeho zkusenosti s matrikou (bylo to jinde nez na Praze 2) mne trochu vystrasili....
Odpovědět
@aneleh81 Ve viníčním altánu je nějaká výzdoba,nebo není vůbec žádná? :-) a jak dlouho asi trvá obřad?
Odpovědět
@preclyk My tam máme taky v červnu svatbu,snad to bude všechno dobrý ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@1bara Obřad samotný netrvá dlouho, my ho měli asi 15 minut a pak nějaké ty gratulace a focení. Vzhledem k tomu, že tam ty obřady jsou každou hodinu, tak se tam musí přijít vždy přesně 15 minut před začátkem obřadu, abyste se tam nemíchali se svatbou před vámi. Co se týče výzdoby, tak v altánu při obřadě je jen slavobrána a stůl s bílým ubrusem a jinak nic. Myslím ale , že by nebyl problém se domluvit na nějaké své vlastní výzdobě, ale myslím, altán je sám o sobě krásný, takže nám to stačilo, tak jak to bylo. Pokud tam máte i hostinu, tak je výzdoba stolu na domluvě, my jsme si tam nechali dát jen bílý obrus a zbytek jsme si obstarali sami podle našich představ.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu někdo, kdo má v plánu v létě v Havlíčkových sadech mít svatbu? Ať už v Pavilonu Grébovka nebo Viničním altánu? V srpnu 2012?? My jsme si dnes volali na matriku kvůli rezervaci termínu a park mají do konce srpna celý rekonstruovat...! A je uzavřený i pro veřejnost, proto asi žádná malá rekonstrukce...paní na matrice neví, jak moc to bude rozsáhlé, ale říkala, že budou dělat hodně změn!! silně uvažujeme o posunutí svatby na další rok, jelikož jsme si Pavilon v Grébovce zamilovali a máme tam i známý. Na druhou stranu mě to štve, ale fotit u bagru v příkopě se teda nechci :(
Odpovědět
@adelaide88 Ahoj. Chtel jsem se zeptat na stejnou vec. Z matriky jsem se dozvedel podobnou informaci, ale zatim se mi nepodarilo ziskat zadne dalsi detaily... :-| Za jakoukoliv informaci budu opet moc vdecny.
Odpovědět
Profilova fotka
@grezwolf ahoj, najdi si diskuzi rekonstrukce havlíčkovy sady 2012...tam už jsme to s holkama rozebrali podrobněji... :-)
Odpovědět
@adelaide88 Diky za tip. Tak to budou jeste pekne nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan a to nemůžou jít všichni ze shora?? přijde mi to divné parkovat u lidlu. my nad tím taky uvažujem ale nikdy jsem tam nebyla, tak se tam musíme jet podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
@maryloucz já nechápou proč to k tomu nemají uzpůsobený , to parkovaní..... to jediné nás trochu odrazuje
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nahoře se samozřejmě může parkovat, ale jsou tam modré zóny. Dole u Lidlu zase mají napsáno, že se tam za parkování platí a přijde mi to trochu dál ke vstupní bráně, takže dle mých zkušeností je nejlepší parkovat dole u pravého bočního vchodu. Je to hned u vstupní brány, místa tam bylo dost a k altánu to bylo hezky po rovince. Rozhodně ale doporučuju se tam zajít osobně podívat a prohlédnout si to tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 ty myslíš tu ulici Perucká??
Odpovědět
Profilova fotka
@fori Ne ne, myslím ulici na druhé straně, tam co je vchod do parku na křižovatce ulic Košická a Rostovská. Tam bylo dost míst k parkování a je to hned u vchodu do parku.
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 dík moc my na to juknem.
Odpovědět
Ahoj holky, nevím jestli to tu bylo někde zmíněno, ačkoliv jsem pročítala.. Může se v Altánu házet rýže??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?