Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: ty jedna lichotnice, to prece neni pravda! :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nevím, s kým jsem se to tedy viděla v altánu, když jsem se byla podívat na holky.. Myslela jsem, že si to byla ty.... Že by to byla fakt Nicol Kidman? :))) Martja: Drž se nevěsto a usmívej se. Moc držím pěstičky na počasí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak martja jde dneska na to, držím pěsti!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem uplne nervni, kdykoliv ma znovu nekdo svatbu, uplne se mi vybavi vsechny predsvatebni pocity :-) Tak snad se vsechno podari jak ma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pátek v altánu to byla nádhera. Neskutečně dojemné chvilky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, tys tam byla? To kdybych vedela, tak jsme s etaky stavila, i kdyz nevim, jestli bych to vubec stihla... Koncila jsem v praci svatecne uz ve 12...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooojte! :o) Bylo to uzasny a fakt kazdou chvilku jsem si uzila! :o) Dokonce jsem vnimala pani oddavajici :o) Byla jsem stastna, kdyz jsem videla ellye a role. S ellye jsem se poradne aspon objala. A s role mam fotecku! :o) Chtela jsem ji take moc objat, ale bala jsem se ji dotknout,abych neco nepokazila :o) Mlade pani...Co takhle se sejit? Na kaficko ci vinecko? Treba do Grobovky? Uz planujeme s ellye, tak se ptam, zda se nechcete nektera z vas pridat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja rozhodne!!! :-) Ellye mi dluzi jeji neucast na svatbe! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: No tak to musi napravit. Jinak ellye je vsude taky vyfocena :o) a natocena, tak na ni budu mit vzpominku na cely zivot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní. Na kávičku a vínečko do Gröbovky rozhodně musíme rozhodně zajít. martja: proboha jak to, že jsem všude na fotkách?? Snažila jsem se foťákům nezclánět... =-) Ale je fakt, že tě také mám na svých fotkách a jsem za to moc ráda :))) Opravdu musím říct, že to byla nádherná svatba a moc mě mrzí, že jsem nestihla tu nuuninu. Tak příště to určitě zvládnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ti dam priste! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak novomanželky, plánuje se tu tedy nějaké posvatební setkání nevěst v altánu na kávičku a místní vínečko. Já osobně už se tedy moc těším. Takže by bylo dobré nahodit nějaké datum. V týdnu mohu od 18ti hod v podstě kdykoliv-přizpůsobím se. Nevím, jak jste na tom s časem v týdnu vy.... Ale listuji tu kalendářem a ťuklo mě do očí datum 22.9., je to poslední letní den.. tak bysme to léto mohli takto hezky vzpomínkově zakončit :))
Odpovědět
Profilova fotka
22.9. my zacina semestr tanecku, prosim tedy jindy. Od te doby mam tedy stredy plne. Ja koncim vetsinou v 18h, ale muzu si to napracovat, tak relativne muzu kdykoliv :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja většinou končím kolem 17.30 a pracuju na Hradčanský, takže jsem tam do půl hoďky. Den je mi fuk, pokud to budu vědět předem, tak si čas udělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde je vam konec? :-) Ja jsem od ctvrtka nemocna, snad uz to prejde... Zitra budeme mit doma svatebni fotky od Zuzky! Uz se moc tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nám začala v práci zimní sezona, tak nějak nestíhám. Na fotky se moc těším :)) Tak abysme nzamluvili ten srazík nevěst, navrhuji další datum a to 30.9. Tak co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: ja jsem pro, nic tam na to datum nemam :) Snad nebude uz nejaka chumelenice :-D Vcera nam prisly fotky, jsou naprosto uzasny, prohlizeli jsme si je az do pulnoci :-) Neco jsem pridala i do alba, ale jeste vyberu neco vic
Odpovědět
Profilova fotka
OK tak to bysme mohli na chvilku zajít. Psala jsem Martje do interní pošty, tak uvidíme, jestli se přidá. Takže bysme mohli teda ve čtvrtek kolem 18 hod?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ja jsem pro! :-) A jestli bude osklivo, dame si neco na zahrati :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK, takže zítra kolem 18 hod nahoře v altánu. Akorát nevím, jestl je tam potřeba dělat rezervaci... co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
To netusim.... Vzhledem k pocasi asi zalezeme dovnitr? Predem hlasim, ze se nezdrzim prilis dlouho, aby jste se na me nezlobily, jsem zas nejaka nastydla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dorazím též a moc se těším! :o)) Rezervace bude asi lepší, budete tam volat nebo mám já? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak devcata, je tam svatba. Co tedy jinam? Napr. "vinecko" nebo "u capa" oboje na IPaku. Nebo mate nektera zajimavy typ?:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mam spatne zpravy :-( Uz jsem byla trochu nastydla, ale dnes se mi to silene rozjelo, kazdych par minut litam na zachod, asi bych mela spis jet do postele :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak moc pekna restaurace je hned u Rybalkovy ulice, u Bulínů...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Ouu to je skoda :o( Ale muzeme to dat na jindy. Nebo se sejdeme jen my dve s ellye a s tebou pak jeste jednou, az budes fit. Nemas cislo na ellye? Pokud jo muzes mi ho pisnout do IP?
Odpovědět
Profilova fotka
Bohuzel nemam :-| Fakt me to mrzi, ale vcera mi bylo lip, ale ted se mi to fakt rozhelo tak ze sama ziram. Moc jsem se tesila, je to skoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, tak to mi mrzí. já teda taky trochu posmrkávám, ale není to nic hroznýho.. A ještě k tomu ta svatba v altánu. Tak to necháme,a ž se nuuna uzdraví, Abysme se sešli společně v altánu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to dame na pristi nebo prespristi tyden, se nic nedeje. Dejte se holky dokupy :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?