Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 biiby, no ani zatím ne, čekáme, až nám dá Skanska vědět, že máme zajít na finální prohlídku emoticon emoticon . Pak teprve začne malování (nemám moc ráda bílé stěny.. emoticon ), výběr kuchyně atd...
8. črc 2009 v 16:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 aha, dům ještě není dostavěný emoticon také nemám ráda bílé stěny emoticon A výběr kuchyně atd.. to jsou zas příjemné starosti, to já moc ráda okukuju koupelny, kuchyně, dlaždice..
8. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Vím, že jsem Ti k novinám posílala nějaké podklady, akorát jsme se tady o tom už nebavily, tak jsem nevěděla, zda je děláš nebo ne emoticon . My jsme měli v noviných stejný styl písma jako na oznámení a samozřejmě dominovala jim vínově červená a smetanová barva emoticon . Tombolu jsem nakupovala průběžně. Ono se to nezdá, ale je toho dost. A ne všechno, co by člověk chtěl, také sežene. Pak se musí vymýšlet něco jiného emoticon .
Je, tak já jsem ve svých svatebních novinách vůůůůůůbec neměla rodiče emoticon . Byly to svatební noviny jenom o nás. Jedna stránka byla třeba o mně - pár mých fotek, ale pouze z období našeho vztahu, kratičký úvod o tom, kde jsem se narodila a malé interview - otázka a odpověď (oblíbený seriál, film, kniha, jídlo, barva....). To samé bylo o manželovi. Pak byly dvě stránky pojmenované jako náš/naše první a tam byl první společný výlet, společné bydlení, Vánoce, dovolená v ČR, dovolená v zahraničí,..... vždy fotečka a krátký popis. Dále jsem tam měli stránku o Viničním altánu, stránku o Létajícím přání, na jedné stránce byl zasedací pořádek, tombola a svatební menu, pak tam byla stránka s událostmi vztahujicími se k našemu datu svatby, charakteristika roku 2009 a názvy výročí svatby. Dvě strnáky byly věnovány tomu, zda si rozumí muži a ženy a poslední stránka - 2x sudoku a křížovka. Na první strnáce jsme měli harmonogram dne, obsah novin, zprávu o svatbě, o knize hostů a poděkování. Na stránkách "náš/naše první" byly po stranách ve sloupcích vtipy. Humorné byly i stránky o tom, zda si rozumí muži a ženy. Takže nic o rodičích. Každému se líbily emoticon . Kdybych hoooooodně přemýšlela, tak bych Ti je mohla třeba poslat emoticon
8. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Panečku, jsem se rozepsala emoticon
8. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Mirco, šikulka emoticon emoticon emoticon . Kdyby se Ti chtělo, tak mi je klidně pošli, každá inspirace dobrá emoticon emoticon .
Některé věci budeme mít i na svatebním webu (bude dělat švagrová), tak nevím, jestli budou ještě v novinách...
Holky, pro denšek se loučím, pro změnu si jdu po víc jak týdnu potrápit tělo na cvičení... Dneska to bude bolet, dobře mi tak emoticon emoticon
Pa a vybrané si užívejte dovču emoticon emoticon
8. črc 2009 v 17:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, dobře si zacvič emoticon . Pa.
8. črc 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 jj, hezky si zavič. dovču si moc neužívám, zatím pořád někde lítám emoticon

taky jsem v novinách nic o rodičích neměla. jen jejich svatební fotky s nápisem - tak to všechno začalo emoticon
8. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 My jsme tam neměli ani jejich svatební fotky emoticon . Dnes jsem udělala první krok k tomu, abychom mohli na dovolenou - koupila jsem kufr emoticon emoticon emoticon emoticon . Žádný jsme neměli, museli jsme si půjčovat, tak jsme chtěli svůj vlastní. Koupila jsem ten největší, je značkový a z původních 2750 kč byl slevněn na 890 kč a to jenom kvůli tomu, že je to už loňský model a nemají k němu střední nebo menší velikost - a to nám je vcelku šumáááááááák emoticon . Tak jsem nesmírně spokojená. Manžel nejdřív ani nechtěl vědět cenu, když viděl, že je značkový, ale pak mě pochválil, že jsem dobře nakoupila a klidně prý můžu koupit ještě jeden emoticon emoticon .

Také ještě mě čeká lítání, ale tentorkát po obchodech, abych dokoupila vše na dovolenou emoticon
8. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Mirčo, gratuluju k úlovku emoticon emoticon . Značkový za tuhle cenu je dobrý kup emoticon emoticon

Jinak cvíčo bylo celkem fajn, čekala jsem, že to bude horší.. emoticon emoticon
9. črc 2009 v 09:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj Šárko.
Mně se tááááák nechce jet pro ten druhý kufr, ale nikdo to za mě neudělá!!!!! emoticon Ještě musím vyzvednout objednanou nabíječku na baterky, takže opět bude vyhlídková cesta po Praze.... Včera jsem sepsala seznam na dovolenou a zjistila jsem, že nic zásadního nepotřebuji dokupovat, pouze pár drobností emoticon . Jsem potěšená, nemám ráda běhání po obchodech emoticon .

No nic, jdu se alespoň obléknout emoticon emoticon a si vyrazííííííííím.....
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Mirčo, tak doufám, že už jsi úspěšně zvládla aspoň tu fázi oblékání emoticon emoticon .
Taky nerada pobíhám po krámech, obzvláště, když jsou plné lidí... Ale teď by to ještě nemuselo být tak hrozné.. emoticon emoticon . Když vám nic zásadního nechybí, tak jsi toho aspoň ušetřená.. emoticon No a na ty drobnosti dobrý lov emoticon
9. črc 2009 ve 13:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, zvládla jsem oblékání, nákup kufru, málem i nabíječky (ale v prodejně jsem se ohradila, že ina internetu mnou objednaná nabíječka vypadala jinak, ve finále zjistili, že tu mojí nemají emoticon ) a už jsem opět doma. Jdu si něco udělat k jídlu - ještě máme v lednici gulášovou polévku, tak asi mám jasno emoticon .
Na drobnosti některý den vyrazím, jen ještě nevím, který emoticon . V úterý příjedou opět rodiče a budou hlídat byt v době naší nepřítomnosti.
Svatbička se Ti nezadržitelně přibližuje emoticon
9. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco, tak to jsi byla akční. A já dnes konečně nedělala nic emoticon emoticon teda venku jsem nebyla, doma dělám na počítači, peru, chystám se žehlit.. emoticon
9. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi, akční teprve budu, až dojím polévku a vrhnu se na mytí oken. Chtěla jsem už minulý týden, ale mažel prohlásil, že je to zcela zbytečné, když venku jsou pořád bouřky a okna jsou hned zas..... Prý se mám na ně vykašlat emoticon . Chtěla jsem se na ně vrhnout dopoledne, ale netekla teplá voda emoticon . Teď už teče, tudíž nemám žádnou výmluvu emoticon .
Jééé. Biibinko, tak já jedu k vám a přivezu také prádlo na žehlení emoticon
9. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 jééé, fuuuj, okna emoticon s tím žehlením jsem ještě nezačala, zatím se teprve odhodlávám emoticon asi půjdu raději umýt nádobí emoticon
možná se raší půjdu najíst emoticon emoticon
9. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ze všech činností, co máš na výběr, je určitě jedení nejlepšejší emoticon emoticon emoticon emoticon . Jdu udělat první krok, natočím si vodu do kýble. Vlastně, nejdřív jdu zjistit, zda vůbec mám vše potřebné emoticon emoticon
9. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Jé holky, vy se máte, že válčíte takhle doma emoticon emoticon . Okna: no, vzhledem k tomu, že se v dohledné době budeme stěhovat, tak už je myt nebudu... Pořád jsou v lepším stavu než když jsme se nastěhovávali my.. emoticon emoticon . Jednou za čas setřu přední stranu - máme je věčbě poťapkané od našeho darebáka emoticon emoticon emoticon a jinak je už nechám být...
Žehlení: biiby, nechtěla bys přijet spíš na návštěvu ty k nám? emoticon emoticon emoticon. Máme toho hodně i na převoz emoticon emoticon emoticon ... Zato bych Ti třeba i uvařila emoticon emoticon

Novinky: dneska mi konečně přišla do práce nafukovací karimatka (nechala jsem si ji koupit k svátku z internetového obchodu emoticon emoticon )
No a objednala jsem se (konečně) ke kadeřnici (už mám ty odrosty hrozný... emoticon . No a při té příležitosti bych ráda vyzkoušela nějaký ten účes.. emoticon emoticon . Jsem objednaná na 22., 23. jedeme an firemní vodu, takže moc dlouho "krásná" a načesaná nebudu emoticon emoticon
9. črc 2009 v 15:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 jé šárko, vaření je můj koníček. uděláme to naopak, ty vyžehlíš u nás a já ti něco uvařím emoticon emoticon

mirco, já se nehla od počítače, k prvnímu kroku se odhodlávám emoticon

šárko, účes vyfoť a ukaž, jo? emoticon emoticon emoticon
9. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Biiby, tak to asi neklapne emoticon , teda to žehlení emoticon emoticon
Fotky určitě budou emoticon
9. črc 2009 v 16:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Holky, v ložnici mám hotovo. Zjistila jsem, že bohužel veškeré čistící prostředky doma mám, tak už jsem neměla výmluvu emoticon . Naštěstí máme izolační dvojskla, tudíž je to bez šroubování, takže paráááááááááááda emoticon . Jdu odtahovat počítač, ať se dostanu k oknu i tady v obýváku - to nesnáááááášíííííím emoticon .

Já žehlím celkem ráda, ale....právě že mám jenom pár kousků a příjde mi téměř zbytečné rozkládat prkno a zapínat žehličku emoticon emoticon emoticon emoticon
9. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 mirčo, to seš rychlík emoticon emoticon
Ta nabídka s žehlením platí i pro Tebeemoticonemoticon
9. črc 2009 v 16:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
Registrovala se 25. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1799 příspěvků a 1 album. Má 56 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 8. října 2009
    Na zámku Štiřín, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
Registrovala se 25. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1799 příspěvků a 1 album. Má 56 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 8. října 2009
    Na zámku Štiřín, Region Praha - východ
 ahoj holky, chci se jenom zeptat... Do vin.altánu mě vzala jednou moje kamarádka a já se do něj zamilovala a ráda bych se tam jednou i vdávala. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, jestli je poblíž altánu nějaký hezký penzionek nebo hotýlek, kde by se dalo přespat. Děkuju.
9. črc 2009 v 16:26  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Holka, tak s tím Ti nepomůžuemoticon
9. črc 2009 v 16:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 foogy: Co znamená poblíž - v pěší dostupnosti?

Holky, mám hotovo - umytá okna a vyluxováno emoticon . Ještě pusítm pračku a myslím, že by pro dnešek stačilo. Ještě dám stranou to obloečení, co si bereme na dovolenou a je čisté, abychom jej už nenosili a nemusela jsem pak narychlo něco prát. Uff, mám dobrý pocit emoticon emoticon emoticon emoticon .

Šárko, kdybych neměla dovolenou za dveřma, klidně bych přijela žehlit. Když jedu k rodičům, maminka mi vždycky připraví hromadu prádla na žehlení a já žehlím, žehlím, žehlím.... emoticon emoticon emoticon
9. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Mirčo, neříkej 2x nebo toho někdy využiju emoticon emoticon
9. črc 2009 v 17:19  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, ale až po dovolenéééééééé emoticon emoticon .

Ještě jsi v práci emoticon ? Fujky emoticon
9. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 v práci - fujky emoticon emoticon
9. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi, už jsi udělala něco????? emoticon
9. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 ano, zkontaktovala se s realitním agentem, prohlídla nějaké rekonstrukce na netu, telefonovala... měla jsi na mysli něco konkrítního? emoticon
9. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Myslela jsem žehlení, mytí nádobí nebo jedení? emoticon
Jak to vypadá s bytečkem - máte favorita?
9. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš