Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
biiby, no ani zatím ne, čekáme, až nám dá Skanska vědět, že máme zajít na finální prohlídku ;-) ;-) . Pak teprve začne malování (nemám moc ráda bílé stěny.. :-N ), výběr kuchyně atd...
Odpovědět
aha, dům ještě není dostavěný :-) také nemám ráda bílé stěny ;-) A výběr kuchyně atd.. to jsou zas příjemné starosti, to já moc ráda okukuju koupelny, kuchyně, dlaždice..
Odpovědět
Vím, že jsem Ti k novinám posílala nějaké podklady, akorát jsme se tady o tom už nebavily, tak jsem nevěděla, zda je děláš nebo ne :-) . My jsme měli v noviných stejný styl písma jako na oznámení a samozřejmě dominovala jim vínově červená a smetanová barva x-) . Tombolu jsem nakupovala průběžně. Ono se to nezdá, ale je toho dost. A ne všechno, co by člověk chtěl, také sežene. Pak se musí vymýšlet něco jiného :-) . Je, tak já jsem ve svých svatebních novinách vůůůůůůbec neměla rodiče ;-) . Byly to svatební noviny jenom o nás. Jedna stránka byla třeba o mně - pár mých fotek, ale pouze z období našeho vztahu, kratičký úvod o tom, kde jsem se narodila a malé interview - otázka a odpověď (oblíbený seriál, film, kniha, jídlo, barva....). To samé bylo o manželovi. Pak byly dvě stránky pojmenované jako náš/naše první a tam byl první společný výlet, společné bydlení, Vánoce, dovolená v ČR, dovolená v zahraničí,..... vždy fotečka a krátký popis. Dále jsem tam měli stránku o Viničním altánu, stránku o Létajícím přání, na jedné stránce byl zasedací pořádek, tombola a svatební menu, pak tam byla stránka s událostmi vztahujicími se k našemu datu svatby, charakteristika roku 2009 a názvy výročí svatby. Dvě strnáky byly věnovány tomu, zda si rozumí muži a ženy a poslední stránka - 2x sudoku a křížovka. Na první strnáce jsme měli harmonogram dne, obsah novin, zprávu o svatbě, o knize hostů a poděkování. Na stránkách "náš/naše první" byly po stranách ve sloupcích vtipy. Humorné byly i stránky o tom, zda si rozumí muži a ženy. Takže nic o rodičích. Každému se líbily :-) . Kdybych hoooooodně přemýšlela, tak bych Ti je mohla třeba poslat :-D
Odpovědět
Panečku, jsem se rozepsala =-)
Odpovědět
Mirco, šikulka :-D :-D :-D . Kdyby se Ti chtělo, tak mi je klidně pošli, každá inspirace dobrá ;-) ;-) . Některé věci budeme mít i na svatebním webu (bude dělat švagrová), tak nevím, jestli budou ještě v novinách... Holky, pro denšek se loučím, pro změnu si jdu po víc jak týdnu potrápit tělo na cvičení... Dneska to bude bolet, dobře mi tak :-D :-D Pa a vybrané si užívejte dovču ;-) x-)
Odpovědět
Šárko, dobře si zacvič :-) . Pa.
Odpovědět
jj, hezky si zavič. dovču si moc neužívám, zatím pořád někde lítám :-p taky jsem v novinách nic o rodičích neměla. jen jejich svatební fotky s nápisem - tak to všechno začalo ;-)
Odpovědět
My jsme tam neměli ani jejich svatební fotky :-D . Dnes jsem udělala první krok k tomu, abychom mohli na dovolenou - koupila jsem kufr :-D :-D :-D :-D . Žádný jsme neměli, museli jsme si půjčovat, tak jsme chtěli svůj vlastní. Koupila jsem ten největší, je značkový a z původních 2750 kč byl slevněn na 890 kč a to jenom kvůli tomu, že je to už loňský model a nemají k němu střední nebo menší velikost - a to nám je vcelku šumáááááááák :-D . Tak jsem nesmírně spokojená. Manžel nejdřív ani nechtěl vědět cenu, když viděl, že je značkový, ale pak mě pochválil, že jsem dobře nakoupila a klidně prý můžu koupit ještě jeden :-) :-D . Také ještě mě čeká lítání, ale tentorkát po obchodech, abych dokoupila vše na dovolenou =-)
Odpovědět
Mirčo, gratuluju k úlovku ;-) ;-) . Značkový za tuhle cenu je dobrý kup :-) ;-) Jinak cvíčo bylo celkem fajn, čekala jsem, že to bude horší.. :-N :-x
Odpovědět
Ahoj Šárko. Mně se tááááák nechce jet pro ten druhý kufr, ale nikdo to za mě neudělá!!!!! :-S Ještě musím vyzvednout objednanou nabíječku na baterky, takže opět bude vyhlídková cesta po Praze.... Včera jsem sepsala seznam na dovolenou a zjistila jsem, že nic zásadního nepotřebuji dokupovat, pouze pár drobností :-) . Jsem potěšená, nemám ráda běhání po obchodech =-) . No nic, jdu se alespoň obléknout :-N :-N a si vyrazííííííííím.....
Odpovědět
Ahoj Mirčo, tak doufám, že už jsi úspěšně zvládla aspoň tu fázi oblékání :-D :-D . Taky nerada pobíhám po krámech, obzvláště, když jsou plné lidí... Ale teď by to ještě nemuselo být tak hrozné.. ;-) ;-) . Když vám nic zásadního nechybí, tak jsi toho aspoň ušetřená.. ;-) No a na ty drobnosti dobrý lov :-)
Odpovědět
Šárko, zvládla jsem oblékání, nákup kufru, málem i nabíječky (ale v prodejně jsem se ohradila, že ina internetu mnou objednaná nabíječka vypadala jinak, ve finále zjistili, že tu mojí nemají ]-( ) a už jsem opět doma. Jdu si něco udělat k jídlu - ještě máme v lednici gulášovou polévku, tak asi mám jasno :-) . Na drobnosti některý den vyrazím, jen ještě nevím, který :-D . V úterý příjedou opět rodiče a budou hlídat byt v době naší nepřítomnosti. Svatbička se Ti nezadržitelně přibližuje :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Mirco, tak to jsi byla akční. A já dnes konečně nedělala nic :-) :-) teda venku jsem nebyla, doma dělám na počítači, peru, chystám se žehlit.. :-D
Odpovědět
Biibi, akční teprve budu, až dojím polévku a vrhnu se na mytí oken. Chtěla jsem už minulý týden, ale mažel prohlásil, že je to zcela zbytečné, když venku jsou pořád bouřky a okna jsou hned zas..... Prý se mám na ně vykašlat :-N . Chtěla jsem se na ně vrhnout dopoledne, ale netekla teplá voda =-) . Teď už teče, tudíž nemám žádnou výmluvu :-S . Jééé. Biibinko, tak já jedu k vám a přivezu také prádlo na žehlení :-D
Odpovědět
jééé, fuuuj, okna :-p s tím žehlením jsem ještě nezačala, zatím se teprve odhodlávám :-D asi půjdu raději umýt nádobí :-D možná se raší půjdu najíst =-) :-D
Odpovědět
Ze všech činností, co máš na výběr, je určitě jedení nejlepšejší :-D :-D :-D :-D . Jdu udělat první krok, natočím si vodu do kýble. Vlastně, nejdřív jdu zjistit, zda vůbec mám vše potřebné :-D :-D
Odpovědět
Jé holky, vy se máte, že válčíte takhle doma ;-) ;-) . Okna: no, vzhledem k tomu, že se v dohledné době budeme stěhovat, tak už je myt nebudu... Pořád jsou v lepším stavu než když jsme se nastěhovávali my.. :-N :-N . Jednou za čas setřu přední stranu - máme je věčbě poťapkané od našeho darebáka :-N :-D :-D a jinak je už nechám být... Žehlení: biiby, nechtěla bys přijet spíš na návštěvu ty k nám? :-D :-x :-x. Máme toho hodně i na převoz 8-( ]-( ]-( ... Zato bych Ti třeba i uvařila :-D :-D Novinky: dneska mi konečně přišla do práce nafukovací karimatka (nechala jsem si ji koupit k svátku z internetového obchodu ;-) ;-) ) No a objednala jsem se (konečně) ke kadeřnici (už mám ty odrosty hrozný... ]-( . No a při té příležitosti bych ráda vyzkoušela nějaký ten účes.. ;-) ;-) . Jsem objednaná na 22., 23. jedeme an firemní vodu, takže moc dlouho "krásná" a načesaná nebudu :-D :-D
Odpovědět
jé šárko, vaření je můj koníček. uděláme to naopak, ty vyžehlíš u nás a já ti něco uvařím :-D :-D mirco, já se nehla od počítače, k prvnímu kroku se odhodlávám :-p šárko, účes vyfoť a ukaž, jo? :-) ;-) x-)
Odpovědět
Biiby, tak to asi neklapne :-( , teda to žehlení ;-) ;-) Fotky určitě budou :-)
Odpovědět
Holky, v ložnici mám hotovo. Zjistila jsem, že bohužel veškeré čistící prostředky doma mám, tak už jsem neměla výmluvu :-N . Naštěstí máme izolační dvojskla, tudíž je to bez šroubování, takže paráááááááááááda 8-) . Jdu odtahovat počítač, ať se dostanu k oknu i tady v obýváku - to nesnáááááášíííííím :-S . Já žehlím celkem ráda, ale....právě že mám jenom pár kousků a příjde mi téměř zbytečné rozkládat prkno a zapínat žehličku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mirčo, to seš rychlík ;-) ;-) Ta nabídka s žehlením platí i pro Tebe:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chci se jenom zeptat... Do vin.altánu mě vzala jednou moje kamarádka a já se do něj zamilovala a ráda bych se tam jednou i vdávala. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, jestli je poblíž altánu nějaký hezký penzionek nebo hotýlek, kde by se dalo přespat. Děkuju.
Odpovědět
Holka, tak s tím Ti nepomůžu:-(
Odpovědět
foogy: Co znamená poblíž - v pěší dostupnosti? Holky, mám hotovo - umytá okna a vyluxováno :-) . Ještě pusítm pračku a myslím, že by pro dnešek stačilo. Ještě dám stranou to obloečení, co si bereme na dovolenou a je čisté, abychom jej už nenosili a nemusela jsem pak narychlo něco prát. Uff, mám dobrý pocit :-D :-D :-D :-D . Šárko, kdybych neměla dovolenou za dveřma, klidně bych přijela žehlit. Když jedu k rodičům, maminka mi vždycky připraví hromadu prádla na žehlení a já žehlím, žehlím, žehlím.... :-) :-) :-)
Odpovědět
Mirčo, neříkej 2x nebo toho někdy využiju :-D :-D
Odpovědět
Šárko, ale až po dovolenéééééééé :-D :-D . Ještě jsi v práci =-) ? Fujky :-N
Odpovědět
v práci - fujky :-p :-D
Odpovědět
Biibi, už jsi udělala něco????? :-D
Odpovědět
ano, zkontaktovala se s realitním agentem, prohlídla nějaké rekonstrukce na netu, telefonovala... měla jsi na mysli něco konkrítního? |-|
Odpovědět
Myslela jsem žehlení, mytí nádobí nebo jedení? :-D Jak to vypadá s bytečkem - máte favorita?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?