Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 jooo, taky mám doma mazlika emoticon emoticon s prstýnkem a pusou si taky něco vybavuji emoticon
10. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Biibi, hlavně, že každá máme toho "svého" mazlíka emoticon emoticon
10. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 mirčo, naštěstí ano emoticon každá svého emoticon
11. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahooooooj emoticon .
Dnes to tam vypadá tak nějak všelijak emoticon . Ještě před chvílkou svítilo sluníčko, a teď se zatáhlo. Jedeme dnes odpoledne strejdovi (ze strany manžela) na oslavu 50tin. Pokud to bude mít venku na zahradě a bude pršet, tak... Tak snad neeeeeeeebudeeeeeeee emoticon .

Biibinko, vy jste dnes spolu 4 týdny a my 3 týdny a jeden den emoticon . Fujky, nějak rychle to letí emoticon . Jak tady píši na některých diskuzích holky, že se po svatbě vznáší na obláčku a podobně, tak musím konstatovat, že z mé strany se vůbec žádný takový pocit neobjevil emoticon . My jsme se vznášeli už před svatbou emoticon emoticon emoticon . Svatbou se náš vztah z mé strany nezměnil ani o kapičku - nepociťuji, že bych měla manžela víc ráda nebo tak něco. A dle jeho slov je to stejné emoticon . Já si nestěžuji, pouze konstatuji emoticon . Můj mazlík vyrazil nakupovat - rozhodl se, že si koupí novou tašku na fotbal a při té příležitosti i letní obuv na dovolenou. Nemá žádné sandále nebo něco podobného. Jsem zvědavá, s čím se vrátí emoticon
11. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
Registrovala se 20. září 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Viničním altánu v Havlíčkových sadech, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
Registrovala se 20. září 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, tak my jsme včera absolvavali doladění svatební hostiny a jsem z toho nějaká zmatená.
Když nám provozní udělal kalkulaci na hostinu tak jsme s miláčkem misleli,že nás omejou. Je pravda,že neustále něco nadsazoval a nakonec nadsadil i celou částku a to o 10 000,-. Nakonec řekl 50.000,- ,ale,že to není přesné,že nám to jestě v klidu spočítá a pošle mailem. Naše představa byla max. 40.000, ale i to je dost . Jsem zvědavá jak to přepočítá.
11. črc 2009 v 10:20  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 kaculko, a kolik vás bude?
11. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
 Bude nás cca 40. Když jsme to v lednu rezervovali tak cena za pronájem byla 3600 a včera nám provozní chtěl účtovat 5200,- že se zvedli ceny tak jsem ho přesvědčila o tom, že my to máme slíbený za 3600. Asi před měsícem mi psala holčina,že tam budou mít taky hostinu a jim, že řekli asi 4500 za pronájem. A ani nebyl schopný stanovit cenu rautu takže v podstatě vařil tzv. z vody. Jsem zvědavá do nám pošle
11. črc 2009 v 10:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 U 40ti lidí bych také počítala s cenou 40.000. Proč nadsazoval? Nechápu. My jsme dostali ceník komplet všeho jídla a pití, včetně obložených mís a gramáže. Takže jsem si mohli i sami spočítat, na kolik nás to vyjde. Je pravda, že jsme platili alkohol všem, tudíž předběžně nešlo stanovit konečnou sumu, ale i tak jsme +/- věděli, kolik budeme platit. Co se týče jídla, to jsme věděli do puntíku. Obložené mísy, které jsme nesnědli, jsme dostali hezky zabalené domů. Tímto dávám všem z Viničního altánu 1*.
Počkej si na kalkulaci a hlavně to chtěj mít rozepsané po jednotlivých položkách včetně rautu emoticon
11. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
 Ahoj holky,
můžu se zeptat, co budete dávat (nebo jste dávaly emoticon) rodičům jako dar? Nějak mě nic originálního nenapadá a dort dávat nechceme, protože by ho stejně celý nesnědli a ještě by půlku vyhodili emoticon
13. črc 2009 ve 12:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, tak jsem dneska byla dávat příkaz k úhradě poslední faktury na byt (část budeme pak ještě platit z hypo), tak to snad vypadá, že se budeme během prázdnin stěhovatemoticon
Jo a včera jsme si s drahoušem konečně nadisignovali kuchyň, někdy v týdnu jí půjdeme objednatemoticon

Jinak poslušně hlásím, že víkend byl nad očekávání v pohodě, nerozebírala se svatba emoticon emoticon emoticon . I když v sobotu skoro celý den pršelo (snad až na ty 2 hodiny, kdy jsme šli na houby - a fakt rostou emoticon emoticon ) a tudíž jsme byli zavření v chalupě, tak to bylo fakt fajn emoticon

Jen jsem si včera nějak hnula blbě kotníkem, takže trochu pajdám... Nicméně plánuju zkusit volejbal... No uvidíme... emoticon emoticon

Ad dar: zatím nevím... až na brms jsem se dozvěděla, že se dávají děkovací dorty a do teď nevím, jestli je budeme zařizovat... emoticon
13. črc 2009 v 16:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky, tak už se nám taky blíží termín svatby, začíná mě popadat celkem amok, že nám toho ještě tolik chybí... A navíc mě začínají přepadat pochybnosti u věcí, který už máme - např. šaty pro naše dcery, moje boty... A to ještě musíme dojednat menu! Ale jak to tady pročítám, tak myslím, že by to v altánu neměl bejt problém, navíc jak píše mirca, i zbytky s sebou zabalili emoticon Mirco, měli jste klasickou hostinu, nebo raut? My chceme grilovat, snad nám to vyjde.
13. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 michvon, času je ještě dost emoticon emoticon . Aspoň si to tedy pořád říkám a to se vdávám o něco dříve... Třeba boty pro sebe ještě stále nemám, na nic "rozumného" jsem nenarazila... emoticon
Ber to v klidu emoticon
14. črc 2009 v 09:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky!
Šárko, stěhování Ti přeji a jsem ráda, že jsi víkned přežile bez úhony, až na ten kotník emoticon .

Michvon, není kam spěchat emoticon . My jsme v altánu měli pozdní oběd - pouze hlavní chod bez polévky a předkrmu a pak jsme měli raut formou obložených mís. Původně jsme chtěli grilovat, ale jelikož jsme v květnu i červenci měli v rodině dvakrát oslavu narozenin s grilováním prasátka, udělali jsme v červnu oddech emoticon .

Dar pro rodiče? Moje maminka s tatínkem dostali prodloužený víkendový relaxační pobyt a rodiče manžela dostali houpačku na chatu, jelikož nikam jet nechtěli emoticon . Teď jim ještě dělám svatební fotoknihy s poděkováním emoticon . Dorty jsme nedávali a ani nijak zvlášť jsme rodičům na svatbě neděkovali. Já jsem dávala tchýni pře obřadem kytičku, tak jsem oběma rodičům poděkovala za jejich syna a on dával kytičku mé mamince a také poděkoval oběma rodičům emoticon
14. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 mirčo: tiše doufám, že ten realxační zájezd dostaneneme spíš my emoticon emoticon .. Ne, říkáme si (budeme se říkat) jen o peníze na svatební cestu a dovybavení domácnosti, tak doufám, že budeme mít ukázněné svatebčany emoticon emoticon emoticon
Ty fotoknihy jsou super nápad emoticon
U nás v rodině se teď trochu rozmohly digitální rámečky, takže to možná pořešíme i nějak takhle... emoticon
14. črc 2009 v 11:19  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, my jsme chtěli od svatebčanů také jenom penízky, napsali jsme jim to do info letáčku a můžu říct, že byli všichni ukázněn. Od sestřenky jsme ještě jako bonus k penězům dostali Velkou obrazovou všeobecnou encyklopedii emoticon
14. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 mirca, pro nás je právě grilování svátek, jen doufáme, že se vydaří počasí, svatbu máme totiž 24. září, což je už podzim, a v altánu se griluje jen v létě emoticon Ale myslím, že nám pí Pištěková vyjde vstříc, když to bude jen trochu možný. taky si říkám, že času dost, ale to už si říkám od ledna, kdy jsme začali svatbu plánovat emoticon Včera jsem koupila holkám svatební botky, tak je jedna starost z krku. Teď je priorita sehnat švadlenu, co příteli založí kalhoty a mně zabere šaty.
ten digitální rámeček, to je super nápad, dík za inspiraci! jinak my nechceme dary žádný, stačí nám, že nám zaplatěj rodiče hostinu. a v podstatě tam nebude nikdo jinej než rodina.
14. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 mirunko, encyklopedii už doma máme emoticon emoticon emoticon . Tak mě teď napadlo, že bychom si případně mohli říct o rozšíření Osadníků z Katanu, která ještě nemáme emoticon emoticon... No uvidíme emoticon emoticon
14. črc 2009 ve 13:22  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, encyklopedii jsme dostali neplánovaně, vůbec jsme si o ni neříkali a naštěstí jsme ji neměli emoticon emoticon . My hrajeme Carrcassnona emoticon .

michvon, gril mají pod stříškou, tak si myslím, že to bude v pohodě. Vy také můžete sedět na terase pod střechnou.Takže, pokud vysloveně nebude slejvák jako blázen nebo 5°C, tak by to mohlo vyjít emoticon .
Neboj, vše stihnete emoticon
14. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 no, to doufám, že bude aspoň trochu rozumné počasí... Ideálně polojasno, 22 st.emoticon... No jsem na to zvědavá... emoticon emoticon
14. črc 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, tak takové počasí jsme měli my emoticon . Možná o stupínek víc. Kupodivu, večer bylo tepleji než odpoledne emoticon
14. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 jj. kdyby to tak klaplo emoticon emoticon emoticon
14. črc 2009 v 16:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky, dneska je venku extrémně hnusně, snad to na ta data nás zatím nesezdaných emoticon nebude vypadat podobně.... emoticon emoticon emoticon . Nevíte, kde se když tak dají koupit svatební pláštěnky/ponča? emoticon emoticon . Ráno jsem šla s deštníkem a stejně jsem (až na hlavu...) byla durch... emoticon emoticon
15. črc 2009 v 11:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
 zrovna před chvilkou jsem přemíšlela podobně. Za půl hoďky jdu na zkoušku účesu a líčerní tak jsem zvědavá jak dopadnu až vylezu od kadeřnice. Myslím,že deštník to moc nespasí.
15. črc 2009 v 11:22  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
 Tak teď jsem s zhrozila té hrubky kteroz jsem vykouzlila v minulém příspěvku emoticon . Opravdu přemýšlím nad tím jestli ještě nevyměním šaty za slušivý neoprén emoticon .
15. črc 2009 v 11:27  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 No, problém je v tom spojení: slušivý a neoprén... Nevím, jak Ty, ale já v tom vypadám jako medvěd emoticon emoticon emoticon
15. črc 2009 v 11:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 kaculka, přestalo pršet, máš kliku!
my máme svatbu v poledne, podle mý zkušenosti se kolem 11 často láme počasí, tak snad budeme mít štěstí a nebude lejt jako dnes dopoledne. už vidím svý saténový boty na podpatku, jak se boří do bláta. nááádherná představa emoticon
15. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky. O svatebních pláštěnkách jsem ještě neslyšela, ale třeba by stačily bílé nebo průhledné emoticon . Jojo, v náš svatební den přestalo pršet kolem jedenácté dopoledne emoticon .

Holky, loučím se s vámi, zítra letíme na svatební cestu. Ohlásím se nejdřív 31.7. Do té doby vám přeji úspěchy v zařizování všeho, co je potřeba. Užívejte si léto a ať se vám daří v práci emoticon .

Kaculko, ty už to máš opravdu "za pár", tak ať přípravy v pohodě dotáhneš do konce emoticon .

Ahoooooooooooj emoticon
15. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco, přeju super bájo dovolenou podle vašich představ emoticon emoticon emoticon
15. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Děkuji emoticon
15. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 emoticon
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš