Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Biiby, pro nezasvěcené: Kdo je Lenička? :-N :-N Holky, před chvílí mi volal taťka a kromě jiného z něj vylezlo, že už má od Daniely (jeho přítelka) v mrazáku přes 1000 svatebních koláčků... :-N :-N :-N . Tak nějak jsem předpokládala, že dohoda zněla tak, že budeme péct dohromady až budu v Teplicích, prostě takový kvačinec minibabinec... No a taky jsem předpokládala, že to bude v srpnu... :-N :-N :-N . Tak to vypadá, že jsem bez práce... A to jsem se na to docela těšila... Holky, když se ty koláčky vyndají z mrazáku, nechají se jenom rozmrazit? nebo se s nima ještě něco dělá....?? :-x :-. No a jaký je nejlepší podklad? Ty koláčky jsou "klasické" s náplní nahoře... uf... :-N
Odpovědět
Sarko, to je fotografka Lenka Seničová. Zjistily jsme s Mirčou, že ji máme obě ;-) nezávisle na sobě :-D Jéé koláčky, tak to je teda gól - hihi. My je pekly až týden před svatbou :-N Nechají se jen rozmrazit, žádná mikrovlnka ani nic, byly by pak tvrdé ;-) Tak ať je do září nezbaštíte :-D Já už jich dnes schroustala asi deset, ale jsou malinké a výýýborné. Děkuji maminkooo x-) :-D
Odpovědět
Holčinky, tak je to alstormeria a zde je fotečka - akorát moje budou vínově červené. Mám jich doma pár na kochání se, tak můžu pak vyfotit a hodit sem fotečku. Ten odkaz http://us.ekytky.cz/only-in-prague/fl...
Odpovědět
Mirco, dííík, k fréziím se budou báječně hodit ;-)
Odpovědět
Biiby, koláčky jsou v mrazáku v Tp, táta na ně nepoleze, takže jsou v bezpečí ;-) ;-) . Až tam pojedem, tak určitě nějaký vzorek vezmu do Prahy ;-) ;-) . Mňam Mňam... :-p :-p Ještě dotaz, na jakém podkladu je nejlepší ty koláčky nechat rozmrazit? Na papíru nebo alobalu nebo pečícím papíru?? Každý materiál má jiné vlastnosti a tak nevím, co tomu udělá "nejlíp" :-N =-) Mirčo, tuhle kytku "od vidění" :-D :-D znám... :-)
Odpovědět
jéé, šárko, my je dali normálně na takovou tu papírovou utěrku a za půl hoďky už jsem je baštila :-D
Odpovědět
Šárko, nejlépe na nesavý podklad - přikláním se k pečícímu papíru. Já je vyndám z mrazáku v papírové krabici, která je vyložená alobalem a normálně nechám rozmrazit. Akorát já ještě nechám rozehřát máslo do něj přidám rum - trošku zahřeju a spodek koláčku do toho namočím a "vzhůru nohama" nechám okapat na papírové utěrce. Trošku to zavadne a šup s nimi do uzavřené krabičky - plechové, plastové nebo papírové (tu vystlat alobalem nebo pečícím papírem) a schovat do igelitového pytle ;-) . Šatičky jsou už opět vyprané, tentokrát na sto procent, takže zítra dodám foto. Sice budou ještě nerozžehlené, ale nevadí ;-) . Jo jo, Lenička bydlí tady u nás a jsem dnes na ní zvědavá. Dokonce její rodiče bydlí v naši ulici :-D .
Odpovědět
Holky, díky za rady ;-) . Dneska už balím, jdu cvičit... :-p :-p
Odpovědět
Mirco, tak co schůzka s fotografkou?
Odpovědět
Mirco, co fotka šatiček?? :-x x-) x-)
Odpovědět
Ahojky holky, ráno v 5:02 jsem vypadla z baráku a zastavila jsem se teprve teď =-) . Mám tady rodiče, takže celý den kmitám - nejdřív na nádraží, pak domů, hned do práce, domů, na nákup a teď konečně domů. Vařím na zítřek, peru a těším se do postele. Šatičky jdu blejsknout, ale nejsou rozžehlené. Budou zatím jenom pro představu ;-) . Biibi, Lenička je naprosto pohodováááááááá!!!!!! x-)
Odpovědět
Mirco, šatičky jsem v albu nenašla.. jo, takhle já teď taky šílím posledních pár dní.. Tak snad si před svatbou ještě odpočinmeš ;-) Já už ne :-D To mi bylo jasné, že je pohodová, ale je fajn to slyšet? A co jste vlastně domlouvaly? Mně řekla, že schůzka není třeba,k tak nevím, zda jsem něco neprošvihloa..
Odpovědět
Článek se načítá
Biibi, nechci je dávat do alba na dlouho a nevěděla jsem, zda jsi na příjmu :-) . Domlouvaly jsme si místo srazu, harmonogram focení a nějaké nápady a místa, kde se v Havlíčkových sadech fotit. Pokecaly jsem o všem možném a pak jsme společně jely busíkem domů :-) . Bude vás fotit jenom v altánu nebo i na hostině? No, nevím, zda si do svatby ještě odpočinu =-)
Odpovědět
Mirco, jsem na příjmu :-) Bude nás fotit jen v altánu. Žádné nápady nemám.. doufám, že je bude mít právě ona :-D
Odpovědět
mirca18: máš opravdu nádherné šaty :-) jsi šikovná, takovou krásu bych nevytvořila :-)
Odpovědět
evelynko: Jeee, děkuji. Nejsou zrovna svatební, ale já jsem do nich zamilovaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mirčo ;-) taky jsem ti zkoukla tvoje šatičky a jsou úžasný :-N jsi šikulka ;-)
Odpovědět
sorbon, díky, ale daleko hezčí jsou ještě se spodnicí :-) .
Odpovědět
Mirco, téééda, klobouk dolů. Jsou moc krásný. A když vím, že tu dokonalou výšivku si dělala sama, opravdu jen čumím. Gratulujiiiii x-) x-) x-)
Odpovědět
Biibinko, děkujiiiiiiiiiiiiiii x-) . A můžu je smazat :-)
Odpovědět
No, fakt! To já bych nepsala, kdyby to tak nebylo. Úžasem jsem skoro spadla ze židle. To já bych vyšívala půl roku a ještě né tak hezky :-N Až je budeš mít na sobě i s tou spodnicí, budeš nevěsta jako lusk :-)
Odpovědět
Jéééé, už dooooost :-) . Děkuji. Se spodnicí vypadají hezky, takhle na věšáku nic moc. Maminka se nejdřív ráno netvářila, ale táta byl nadšený. Odpoledne se už maminka kochala a nakonec ji nevadí, že se nevdávám v bílém :-N . Už dostáváme první svatební dary :-) . Peníze od rodiče přítele, mé babičky a hezký obrázek od sousedky mých rodičů, která mě miluje jako vlastní dceru, jelikož své děti nemá :-) .
Odpovědět
Mirco, jsou fakt perfektní a taky podle nich jsem zkoukla jaká seš hubenina :-D Budeš krásná x-) to je hezké, první dary. Já dostala taky od holek v práci a máme už pět přáníček, je to paráda. Hrozně mě to hřeje u srdéčka, fakt :-)
Odpovědět
Biibi, tys mě tou hubeninou fakt hooooodně moc pobavila :-D :-D :-D :-D :-D . Jo, před rokem by se to dalo říct, ale kvůli zdravotním problémům, kdy mi selhal imunitní systém jsem musela něco nabrat, takže jsem oplácaná :-) . Ale pro zdraví bych udělala cokoli. My ještě přáníčka nemáme |-| . Peču bááááábovku :-) .
Odpovědět
Mirco, zdraví je určitě přednější :-) My šurujeme :-N Už chystáme byteček na sobotu - chicht. Co bude v sobotu? Bibi se vdává :-D :-D pomoooc už mi hrabe :-D :-D ba ne, furt nic, nervozita nikde, asi jsem, divná :-N :-D
Odpovědět
Biibi, tak to je super, že nervozita nikde ;-) . Doufám, že vše dopadne dobře a přijdu Ti v sobotu potřást pacinkou a předat létající přání :-) . Jojo, zdraví je přednější, ještě v pátek jdu na odběr krve, snad už naposled :-) . Biibi se vdááááááááváááááááááá =-) ? Anooooooo, Biiibi, se vdááááááááávááááááááá x-)
Odpovědět
Mirco, obávám se, že to přijde. Ale zatím se tu na sebe s broukem uculujem, je to takový legrační :-D Jé, odběr krve, tak snad nezkolabuješ, když se teď tolik honíš :-) Bezva, jen přijď, moc ráda tě poznám osobně x-) x-) To bude legranda, tak snad nebudu bulit :-N
Odpovědět
Biibi, jdu dnes už spinkat, nebo se spíš přestěhovat do ložnice, ať naši můžou mít soukromí. Budu zase určitě zítra odpo, večer jdeme na koncert. Pa pa a dobrou noc. Doufám, že v krku už Tě nebolí ;-)
Odpovědět
Dobrou noc, Miru :-) Možná už dobré ráno :-) V krku to ještě není stoprocentní, ale dá se, takže dobrý :-D
Odpovědět
Jéééééééééééééé, Šárka prošvihla šaty :-( 8-( ]-( ]-( ]-( . Mirunko, až odpobudeš, dáš je tam zas na chvilku, prosím, prosím, smutně koukám... ;-) Biibinko, už se Ti to docela blíží, budete mít určitě pohodovou svatbičku... ;-) ;-) A Šárka v té době bude o5 na vodě, budu na vás myslet :-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?