Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Ahoj hoky, jak se dnes máte? Já jsem šíleně unavená. Záležitosti se vyřešily, prostě jsme jasně řekli, co a jak bude, takže fajn.. Ale pořád mi přijde, že někdo otravuje kvůli nesmyslům a vymýšlí.. Gratuluju k bublifukům, je fajn, že z nich máš radost :-) Jo, dortík se mi opravdu líbil mocinky x-)
Odpovědět
Ahooooooj :-) , měla jsem se dnes pohodově - pracovně i soukromě :-) . Momentálně jsem dobalila několik cen tomboly a jdu dát do trouby muffiny, aby měl miláček ke snídani :-) . Jinak nemáme nic nového. Akorát jsem si dnes uvědomila, že nemusím řešit, zda se mi všechny zákusky, dorty a koláčky vejdou do lednice, protože tam, co jsem zajednala ubytování rodině, budou mít v každém apartmá lednici :-) . Zítra už máme pátek a zase víkend :-) . No, a příští týden už maturity. Zítra ještě musíme opravit dva projekty, ale to už bude rychlovka, protože je mám "předopravené". Je fajn, Biibi, že se problémy s rodinou vyřešily. Je to vaše svatba, tak to bude podle vašich představ ;-) . Ještě jendou děkuji za pochválení dortíku x-)
Odpovědět
Ahojky, jééé víkend, těším se. Ze soboty na neděli jedeme navštívit mojeho dědečka x-) Také nemáme nic nového, ale ani nevím co.. snad jen další stránky novin. Ale to ty už máš hotové, to už řešit nemusíš :-) Jaképak ceny dáváš do tomboly? Muffiny jsem nikdy nepekla, ale od vánoc mám čtyři nové takové zapékací mističky akorát na muffiny :-D
Odpovědět
Muffiny jsem také začala péct až letos a kupodivu nám zachutnaly, takže pohodička. Všude v časopisech je spusta receptů, ale zkusila jsem i krabicové (dr. Oetker) a jsou suprové. Ovšem, od Vitany nám nechutnaly =-) . Já už nemám dědečky :-S . Jednoho jsem ani neznala a jeden mi zemřel dva dny před promocí na VŠ |-| . Přeji příjemnou návštěvu :-) . Do tomboly dáváme různé ceny - něco jsme našli na internetu, něco jsme vymysleli my. Třeba "vyhlídkový let pro dvě osoby" - 2 plechovky Red Bullu; "energetický balíček" - plechovka semtexu a tatranky (energie sbalená na cesty :-D ); "sada náhradních kol" - plechovky coca-coly... atd. Každý host dostane jednu cenu, aby se nám tam nepoprali :-D :-D :-D .
Odpovědět
Tak to máte vtipně udělané ceny, líbí se mi to :-) Teď jdu spinkat, papa, měj se bájo
Odpovědět
Ty se bájo vyspinkej ;-) . Pa a příjemný pátek x-)
Odpovědět
Ahoj holky, do práce jsem dorazila teprve před půl hodinkou :-p , byli jsme se s drahoušem a stínovou tchýní mrknout na náš nový byteček do Uhříněvsi ;-) . Když jsme tam byli naposled, tak jsme byli ve velkém "tanečním sále" :-N , teď to bylo poprvé, co jsme viděli místnosti s podlahama, obloženou koupelnu atd.... :-) :-) . Musím říct, že se mi tam moc líbilo ;-) ;-) . Už se těším, až zas budeme malovat :-p :-N , škoda, že drahouš mé nadšení nesdílí :-N =-) =-) . Nicméně pozitivum (nebo negativum?? 8-( ), nenašli jsme tam žádnou závadu.... Teda jen jsme nezkoušeli zásuvky :-| , nicméně jinak jsme fakt nic nenašli.... Tak jen doufám, že to není tím, že blbě koukáme ;-) ;-) . Pohodový den :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dneska si tu vedu monolog :-N . Zapomněla jsem se pochlubit, zítra ráno jdu kamarádce na svatbu, má ji v devět v Libeňském zámečku. Je to její druhá svatba, pojímají to velmi minimalisticky, na oběd jde 8 lidí... ;-) ;-) . Takže si jdu ráno "jen" zaházet rýží a na část focení možná pohlídat malou :-) :-) . A ještě jedna novinka, dneska jsem řekla tchýňce, že budu ráda, když mi půjde za družičku vnučka její sestry... A už večer volala, že Janka (sestra) viděla někde u Vietnamců růžové šaty jak pro princeznu a jestli je teda mají koupit. Popravdě jsem říkala, že to zatím nemají řešit, že se ještě chci dohodnout se svou neteří (4 roky:-)) a že bych ráda, aby holky byly sladěné... Odpověď: takže mají koupit bílé šaty (i já budu mít ivory...)? Zopakovala jsem totéž a reakce: takže světle modré? =-) :-N Fakt je to tak těžké pochopit, že je ještě dost času a že to nemám rozmyšlené?... uf.. :-S =-) =-) No nic, zdravím od sexu ve městě :-).
Odpovědět
Tak pokračuju v monologu ;-) . Dneska jsem byla ráno na svatbě mé kamarádky z VŠ, měli to od 9:00 v kapli Libeňského zámečku. Dneska byli první, takže to po ránu byla pohoda... I s družinou nás tam bylo tak 12 ;-) , oběd už pojali velmi komorně pouze se svědky a odpoledne se přesunuli k novomanželům domů... a podle infa z děkovné sms si to užlili:-). Rýžové házení jí udělalo radost, doufám, že se povedou i fotky ;-) ;-) Jen jsme se už při focení před zámečkem "boxovali" s další svatbou, intervali půl hodiny jsou vážně vražedné... 8-( 8-( Ráno cestou na obřad mi ujela tram, tak jsem popojela kus MHD, ale na další spoj jsem už nečekala (vzhledem k intervalům bych dorazila pozdě), tak jsem si chytila taxi :-N :-N. No připadala jsem si u toho mávání na taxi jak v New Yorku :-N :-) No nic.. :-N Biiby, oběd měli tam co vy celou akci a my večerní a cituji: "Na ... byli perfektní, uvítali nás šampáněm a rozbitím talíře, oběd byl výborný. Dokonce jsme si i zatancovali:-)". Takže dobrá reference ;-) Jo, a cestou domů jsem si koupila na Palmovce botičky :-N :-N . Červené nízké polobotky... Sice jsem se chtěla podívat po svatebních, ale nějak to neklaplo... =-) :-x Za chvíli vyrážím s kamarádkou do hospůdky, takže se pro dnešek asi loučím...
Odpovědět
Ahoj holky, teda spíš jenom Šárko ;-) , super, že se vám byteček líbí, určitě jste koukali dobře, závady nebudou ;-) . Je dobře, že si kamarádka svatbu užila :-) . Půlhodinové intervaly musí být opravdu vražedné!!! Naštěstí, v altánu je hodinka, tudíž pohodička pohoda :-) . Nám to už vlastně může být jedno, protože jsme poslední 8-) . Konečně jsem udělala stříh na šatičky, takže se šití hezky rozjede. Už jsem i vystřihla zkušební model, teď jenom vychytat mouchy, aby to krásně sedlo a můžu vesele šít ty pravé svatbní :-) . Šárko, živě si tě představuji, jak máváš na taxíkáře :-D . No co, troška adrenalínu po ránu ještě nikomu neuškodila :-N . Já budu mít adrenalín až do svatby, abych všechno stihla včas, ale to já k životu potřebuji 8-) . Jdu šít, ať nemusím být na svatbě nahá :-D
Odpovědět
Ahoj holky, moc moc moc vás zdravím :-D Mirco, tak co šatky? Od včera jistě kus práce x-) Nahé né, máš přece ty krásné společenské.. ale ty nenudeš stejnak potřebovat :-) Sarko, jsem ráda, že se tvé kamarádce líbilo, ale my ani malinečko nezapochybovali, že by to mohlo být jinak ;-) Jéé, byteček x-) To vám přeju a jistě bude všechno super, musí být 8-) Také nás to čeká a těšinkám se moc :-D
Odpovědět
Ahojky Biibi, jojo, včera jsem šatky vystřihla zkušebně a pak jsem celé odpoledne navrhovala výšivku, dnes jsem nakreslila finální verzi, sehnala bavlnku podle svých představ a vyšívám :-) . Je to hooooooodně zdlouhavé, ale nevzdám to a jdu ještě chvilku pokračovat. Ráno nemusím brzo vstávat, tak si můžu dovolit ponocovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, včera nám nějak vypadla internetová síť ]-( , tak jsem nemohla udělat ani to, co jsem potřebovala do práce :-| , ani jsem se nemohla podívat, jestli náááhodou nepíšete ;-) ;-) . Dneska jsme díky tomu vstávala brzo, tedy na mé poměry 8-) , v práci jsem byla v půl osmé... :-x :-x Mirunko, stejný dotaz jako Biiby, co šatky? Ukážeš nám i průběžné fáze ;-) nebo až finální model? :-) :-) Novinka, dneska jsem konečně zamluvila DJ na svatbu, další věc z krku 8-) 8-) Biiby, kdybys chtěla, můžu Ti poslat do mailu fotku výzdoby mé kamarádky, líbilo se mi, jak mají dané ubrousky... :-N :-N . Jinak si ji nedělali sami, nechali si ji udělat obsluhou, standard jsou bílé ubrusy G a umělé okvětní plátky (ty moc nemusím)... Tak zatím ;-)
Odpovědět
Holky, byla jsem dnes u zubařky, jsem hotová, hodinu mi v křesle čistila kanálky.. už podruhé - pořád ten stejný zub - zanedbala mi ho má minulá zubařka :-S a po svatbičce znova a to si mám prý připravit dva a půl tisíce za tu výplň :-x jdu ležet, není mi ok.. ale konečně jsem se najedla, uf.. předtím jsem neobědvala a teď jsem musela čekat až do pěti.. A jak jste se měly?? co šatýýýýý, výšivka v noci dělaná? Sarko já chodím na půl osmé běžně, dnes ale na sedmou, blééé.. a to se ani neptej v kolik vstává mirca.. ona je úplné ranní ptáčátko :-)
Odpovědět
Holčičky, zdravím :-) . Tak já dnes vstávala asi nejpozději - v 7:30 :-) . Do postele jsem šla po půl druhé, ale do tří jsem neusnula. Vlasntě celý týden budu chodit později do práce, protože mi odpadly díky maturantům všechny první hodiny 8-) . Výšivka vypadá hezky, ale zatím mám jenom kousíček. Dnes jsem vyšila pár lístečků a za chvilku jdu znovu na to. Byla jsem teď v solárku - úplně poprvé v životě :-) . Dala jsem si 5 minut a jsem šťastná, že jsem se konečně odhodlala :-) . Čištění kanálků - brrrrr :-. =-) . Šárko, šatky jsem průběžně dávat nebudu, není co okukovat, jelikož teď momentálně pouze vyšívám a ještě minimálně týden budu. Samotné ušití už půjde rychle :-) . Pa pa, jdu pracovat :-)
Odpovědět
Ahojky Mirco x-) tak to zas dnes asi budeš celý večer vyšívat. Šiješ tam lístečky? Tak to jsem moc zvědavá :-) Tak super, žes byla v solárku.. Bylas na té Buďárně? Myslím, že 5 minut bohatě stačí.. já chodila na pět minut tak prvních pět návštěv a bylo to až dost.. tedy pro mě :-p A to jsem se pokaždé poctivě namazala. Letos jsem ještě nebyla a mám ty rukávy, tak asi budu muset :-D Ano, kanálky - brrrr.. minule mi nic nebylo, ale dnes celý odpoledne ležím, bolí mě hlava :-S Ty se máš, že nemusíš vstávat :-) Tak papa a ať se ti pěkně vyšívá? Co na to přítel?
Odpovědět
Biibi, jsou tam lístečky i kytičky :-) . Partnerovi se to mooooc líbí x-) . Jo, byla jsem na pět minut a také příště neplánuji déle. Opaluji se dost těžce, ale nechci dosáhnout žádných zázraků, pouze abych nebyla bílá :-) . Byla jsem tady u nás na Tempu - je to solárko Sunny Land. Také jsem se poctivě namazala před i po solárkování :-) . Ať tě rychle přestane bolet hlavinka i zoubek :-)
Odpovědět
Mirco, tak to mám rdost, že se příteli líbí :-) No, však ty určitě také :-) Tak ať to jde pěkně od ruky ;-) S tím solárkem úplně chápu :-) Taky myslím, že takové to super hnědé opálení ze solárka už ani nevypadá hezky.., ale to u tebe asi nehrozí, co :-D Kamarádka takhle chodila, až jsme jí to museli zakázat :-D Děkujííí, nevydržela jsem a v osum si vzala prášek a brouk je na mě moooc hodný, uklidil a pěkně se o mě stará x-)
Odpovědět
Jéé, biiby, tak to s tím zoubkem je mi líto :-( , doufám, že je Ti už líp... Ještě, že máš doma takové zlatíčko ;-) Mirco, na šatičky jsem moc zvědavá :-N , šít neumím a na vyšívání nemám moc trpělivosti.. :-| . Je super, že se motiv drahoušoví líbí :-) ;-) Solárko jsem ještě nikdy v životě nezkoušela, tak to možná bude před svatbou poprvé :-N . No uvidím... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přeji vám příjemný večer. Nějak nemám čas sem psát, jelikož pracuji na výšivce :-) . Šárko, já měla včera v solárku také premiéru :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dnes mám plno práce do školy, v pátek musím odevzdávat..zas jsem to nechala na poslední chvíli :-S Ráda bych to dodělala dnes a v pátek odevzdala :-) A v pátek se chystám na ty nehty, tak jsem teda fakt zvědavá, ale celkem se i těším x-) Jen jsem zvědavá, jak budu třeba hrát na klavír, psát na klávesnici nebo umývat nádobí =-) A před nehtama také asi skáknu do solárka, už je nejvyšší čas, začínám být hustě flekatá a svatba je za 24 dní =-) Co ty Mirco a solárko, dobrý??? A co výšivka, hotová?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nás vypekli s Gorlicí, tak se asi přesuneme do Viničního altánu. Jestli tomu rozumím, budou tam mít některý z vás i hostinu. na kolik to tam zhruba přijde? Na netu maj jen nápojovej lístek, jídelní lístek jsme nenašla, co vlastně nabízej?
Odpovědět
Ahoj michvon, hostinu tam má jen mirca, ona ti dá určitě vědět :-) A jaktože vás vypekli s Gorlicí? To je sice škoda, ale v altánu to budete mít také kráásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už tam jednu svatbu na náš termín maj, dvě bejt nemůžou :-( Nabízej Starý purkrabství, ale tam je to divný. A v parku je to sice fajn, ale co když bude pršet, nechce se nám zajišťovat altán.
Odpovědět
Biiby, volala mi včera kamarádka, že její kolega má sestru, která se učí dělat nehty... :-N . Prý je moc šikovná, výsledek je super, jen jí to zatím trvá dlouho :-| :-| . Výhodou je, že za to nic nechce, prostě shání pokusné králice ;-) , na kterých se učí... Tak kdybys chtěla kontakt ;-) . Já si do teď nejsem jistá, jestli gelovky chvi, nejsem na to zvyklá... =-) :-N Michvon, vítáme Tě:-) Hostinu má v altánu akorát Mirča, tak když si udělá pauzu od vyšívání ;-) , tak Ti určitě písne :-) . Mějte se fajn, za chvíli odcházím splnit společenské povinnosti, drahouš má dnes třicetiny, jeho rodiče pořádají rodinnou oslavu.... =-) 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, pokračují ve výšivání. Je to docela náročná výšivka, takže ještě zdaleka nejsem hotová :-) . Dnes jsem 6 krát odmaturovala a mám radost, protože kluci byli opravdu skvělí, žádný "výbuch" se nekonal 8-) . Akorát, když se na konci dva dověděli, že si budu muset zopakovat projekt, jeden z nich mi nakonci málem ani ruku nepodal a byl hrozně uražený. No co, měl se to pořádně naučit, já s tím neudělám vůbec nic :-S . Michvon, pokud chceš, zašlu Ti na mail celou jejich jídelní lístek. Také nevím, kolik chceš mít na svatbě lidí. V restauraci altánu je kapacita maximálně 45 osob. Později na raut může být až 100 osob, jelikož budou lidé roztahaní dole v restauraci i nahoře v altánu. Kdyžtak mi napiš do IP mailovou adresu. Šárko, partnerovi blahopřeji ;-) . Biibi, opět na poslední chvíli, ajajaj :-N . Jdu péct borůvkový koláček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mirčo, moc dík za info, vypadá to celkem dobře, tak to asi prubneme, místo je to krásný, navíc to, že nebudeme muset na hostinu jinam, je velká výhoda. snad nám ugrilujou i nějakou rybičku místo selete :-)
Odpovědět
michvon: Zkus se poptat paní Pištěkové, dá se s ní rozumně domluvit, navíc na jídelním lístku mají napsáno, že jsou schopni připravit jídla jakékoli kuchyně, tudíž nebude problémem ani ryba ;-) . Kromě jedné kytičky mám jednu část výšivky téměř hotovou, ale tu vyšiju až zítra. Ještě musím navrhnout druhou část, nakreslit a vyšít - ale to až o víkendu. Zítra ještě musím přikoupit vyšívací přízi :-S
Odpovědět
ahoj holčeny :-) michvon, tak to je zajímavý, že tam může být jen jedna svatba =-) no, ale alespoň že to víte už teď, do září času dost :-) grébovka je krásná a jistě vám tam uklohní i rybičku ;-) sarko, jaká byla oslava? miru, tak už ti budou končit maturity, co? to už bude také brzo konec školního roku a prázdniny x-) tak hezky vyšívej a až tě budou bolet ručky a očička, tak písni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, už to mám domluvené s paní Pištěkovou, prý nebude problém nějaký ryby udělat, takže to nakonec vypadá, že se z původní komplikace nakonec stane výhoda :-) navíc máme mooooc rádi vínečko, to budeme na tom pravým místě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?