Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, pro letošek mám odmaturováno a i dcera mé kamarádky dnes odmaturovala, takže dvojnásobná radost :-) . Očička mě z vyšívání nebolí, ale prstíky mám docela dopíchané =-) . Dnes dovyšívám první část a zítra bych chtěla vystřihnout sukni. No, uvidíme, jak to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám takovou radost,že se musím pochlubit.Včera jsem úspěsně odmaturovala. :-) Takže teď tady budu pořád a budu na plné obrátky zařizovat co je potřeba. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kaculko, gratuluju! tak to jsi teda mlaďoučká nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi 25.Já jsem si dodělávala maturitu dálkově při zamšstnání :-) .Jak pokarčujete s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak koukám,že jsem nasekala pěkný chyby.Jinak samozřejmě děkuju.
Odpovědět
Ahoj hoky! Kaculko, gratuluji moc moc moc ;-) . Michvon: Jsem ráda, že to bereš takhle pozitivně ;-) . Asi to takhle mělo být. Jde o krásné místo, myslím, že nebudeš litovat ani ty, ani tvůj parnter ;-) . Vy máte ještě malinko víc času na zařizování, než já a Biiba, takže u nás už je téměř všechno hotové. Teď o víkendu plánuji upéct několik druhů cukroví, aby se krásně rozleželo a ještě musím došít šaty :-) . Jinák máme vše zařízeno :-)
Odpovědět
Ahojky, Kaculko, také gratuluji k úspěšné maturitě :-) Mirco, musíš si vzít náprstek :-D Jinak já hlásím nové nehty, hihi.. Je to fakt prča, datluju tady o sto šest a moje učitelka klavíru se asi zblázní :-N Už umím i naťukat esemesku, jediný co nezvládnu je sebrat korunu ze stolu :-D :-D Ale jsou krááásný x-) úplně obyčejná francouzská manikůra bez zdobení. na doplnění jdu dva dny před svatbou, to tam možná dám lehce fialkových třpytek, měli je tam :-D
Odpovědět
Biibi, já si asi nechám svoje nehty, nějak se mi do gelovek nechce :-) . Ty moje nejsou nijak hezké, ale je mi to jedno. Budou kraťoučké, ale upravené a to je pro mě podstatné. No nic, jdu trochu uklidit. Celý týden jsem si hrála s výšivkou na šatech a domácnost jsem těžce odsouvala na druhou kolej =-) . S náprstek vyšívat neumím :-N , nemám pak takový cit v prstech :-) .
Odpovědět
Mirco, vždyť jo ;-) Ale moje nehty byly fujky, bojuji s různým oňoumáváním a otrháváním už odmalička, takže teď se na ně nemůžu vynadívat - hihi Jinak zítra absolvujem návštěvu u tchánovců, poslední před svatbou, tak jsem zvědavá, s čí se zas vytasej.. Ale já mám teď perfektní nehtíky na škrábání 8-) :-D A ať se ti během víkendu pěkně peče x-) no, jo, už se nám to blíží.. hustě :-D
Odpovědět
Biibi, mně se poslední dobou nehty šíleně třepí, ale nijak to neprožívám :-) . My už snad nebudeme mít žádnou návštěvu u tchánovců, nevidím důvod :-D . Uvidíme se až na svatbě, předpokládám, že v Havlíčkových sadech, jak budeme mít srazík :-D :-D :-D :-D . Jsem magoooooor, ale žije se mi s tím krááááásně x-) . Péct se mi bude určitě krásně, jak jinak :-) . Musím ještě udělat místo v lednici.
Odpovědět
Mirco, nejlepší na nehtíkách je škrabkání ve vlasech.. škoda, že je mám já, to si to tolik neužívám :-D No, nechci tě nějak děsit, ale bydlíte v jednom městě, to se třeba ještě uvidíte =-) Jen buď dál magor, to je právě fajn :-) dnes padaly šílený kroupy, doufám, že takhle nebude v náš den.. Brodit se v těch šatech k altánu, to by nebylo úplně nejlepší.. Jo a kdybyste měli problémy s místem v lednici, tak něco pošli, rádi ujíme :-D
Odpovědět
Biibi, joooo, škrabkání ve vlasech x-) . Sice bydlíme v jdnom městě, ale opravdu se asi nepotkáme jen tak venku na procházce :-D . Leda, že by se u nás stavili, až pojedou z chaty a budou nám chtít něco hodně důůůůležitého dát :-D . Jo, partner se příští týden uvidí se svým tátou, ale chlapi nic řešit nebudou, takže pohodička :-) . Kroupy jsem viděla, akorát jsme s kamarádkou seděly v kavárničce 8-) . Pokud by byly kroupy až po obřadu a focení, je mi to srdečně jedno. Maminka mi dnes volala, že koupili tátovi nový oblek, košili i kravatu. Tak nevím, zda se nebude ženit také :-D . Oblek je i s vestičkou , což je suprovééééééé. Mně se na chlapech šííííleně líbí vestička a košile x-) x-) x-) . Zatím místo v lednici máme, ale kdyby něco, budu si pamatovat :-D . Biibi, máte natrénovaný nějaký taneček :-) ?
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj Holky, plánujeme svatbu také v altánu a chtěli bychom se vás zeptat jestli některá nevíte jak vypadá vinice v půlce dobna? jestli už je to zelený? Děkujeme moc. mějte se pěkně. Petra a Martin
Odpovědět
mydva2006: Ahojky ;-) . V půce dubna je vinice nic moc. Byla jsem tam 14 dní zpátky a už to nějak vypadá, ale v dubnu budou rostlinky ještě hodně malé.
Odpovědět
ahojky :-) Mirco, jojo kroupy by mi taky nevadily potom na hostině, ale ten obřad... Taneček?? nemáme nic ecvičeného, vy ano? Tak tatínek tě povede, ne? Tak chce být fešák ;-) mydva2006, já se obávám, že to nebude zelené ještě ani na náš termín.. no, v půlce dubna určitě ne. Ale je tam krásně i tak ;-)
Odpovědět
Ahojky Biibi, nemáme nic nacvičeného na první tanec, ale něco asi nacvičíme :-) . Taník mě teda nepovede! Půjdeme společně s partnerem :-)
Odpovědět
Mirco, my nic nacvičovat nebudem, budem se zkrátka jen ploužit po parketu :-D Vy chcete cvičit něco vtipného? A ví to tatínek, že s tebou nepůjde.., jestli on si kvůli tomu nekoupil ten nový oblek ;-)
Odpovědět
Pekla jsi?
Odpovědět
Biibi, jo jo, chceme něco nacvičit :-) . Tatínek si koupil nový oblek kvůli tomu, že se ve starém necítil dobře a maminka chtěla, aby měl nový :-) . Myslím si, že tatínkovi bude jedno, zda mě povede nebo nepovede. Jeho dcerou budu stejně x-) . Navíc, v altánu je tak kraťounká ulička, že mi přijde zcela zbtečné, aby mě vedl :-) . Byla jsem se podívat na jedné svatbě v altánu a musím říct, že jsem na tom malém místě stěží poznala, kdo je ženích, maminka ženicha a podobně. Samotný úkon předání nevěsty zaregistrovali snad jenom ženich, nevěsta a tatínek nevěsty. To mě utvrdilo v tom, že půjdeme spolu s partnerem :-) .
Odpovědět
Mirco, v tom je to fajn, že dnes už si to může každý udělat tak, jak se mu to líbí a to je fajn :-) U nás nejdříve nastoupí hosté, udělají špalír a potom půjde ženich s maminkou, moje mamka s taťkou ženicha, svědci, družičky a až dojdou družičky varazím já a půjdem ze schůdků :-) Takhle by se mi to líbilo :-) A copak jsi napekla?
Odpovědět
Biibi, jasně, každý podle svých představ ;-) . Nám udělají špalír všichni svatebčané včetně rodičů a svědků a pak půjdeme my dva. My nebudeme mít žádné družičky :-N . My snad na svatbě nebudeme mít vůbec nic :-N :-N :-N . Upekla jsem ještě další linecké a také Mozartova kolečka - ty má partner moc rád, tak je budu muset pečlivě schovat :-) .
Odpovědět
Ahojky Mirco, už jsem včera spala, když jsi psala :-) Co, povídáš, že nebudete mít nic =-) Vždyť plánuješ balónky, tombolu, noviny, bublifuky, nácvik tance.. :-D Takže myslím, že vaši hosti rozhodně zkrátka nepřijdou ;-) My budeme mít jen noviny a hlásím, že už jsou skoro hotové 8-) Já zas ráda linecké, těch není nikdy dost :-D Mělas ty kolečka udělat ze dvou dávek, co kdyby partner přece jen.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky Biibi, to já jsem šla spát až hodinu po půlnoci a vstávala jsem v 5:40 :-S . Měla jsem docela rušný a akční den - nejdřív práce, pak lékař a pak ještě právník. Uf, před hodinkou jsem dorazila domů =-) . Já jdu akorát tisknout ty stránky novin, které už se měnit nebudou. Vynechám pouze list, na kterém je zasedací pořádek a tombola - kdyby náhodu došlo k nějaké změně :-) . Já vím, že miluješ linecké a išlské. Linecké miluje i můj chlap, ale mozartova kolečka může také. Je to skoro jako linecké, akorát jsou v tom i ořechy a slepují se krémem x-) . Jsou mňamkózní :-) . Udělala jsem je ze dvou dávek, neboj :-N . Balónky sice mám nakoupené, ale nevím, nevím, zda je použiju. Ráno je nebude mít kdo nafouknout a obsluha altánu to asi neudělá. Ani nevím, zda je vůbec ještě chci :-N .
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po delší době ;-) . Minulý týden jsem ve čtvrtek absolutně nestíhala, na chalupu přítelových rodičů jsme dorazili až kolem jedenácté večer a pak mě čekalo krásných pár dní bez telefonního signálu ;-) . Rodinná oslava narozenin proběhla dobře, seznámila jsem se s pro mě novou tváří - Mirkovou sestřenicí z druhého kolene :-) , sympatická holka v našem věku :-) . Díky její přítomnosti se témata hovoru rozmělnila a tak se svatba neřešila moc :-N =-) . Jinak víkend byl taky super, v pátek jsme v podstatě dělali přípravy na sobotní akci, večer už dorazilo pár rodinek s i bez dětiček ;-) , v sobotu jsme vyrazili do Německa na kola, večer grilčo, pivčo, víno :-) :-) . Docela pohoda. Myslím, že si to užili všichni zúčastnění.. Návrat do Prahy v neděli po deváté večer, včera o5 nestíhačka v práci :-| :-p , dneska mám +- klid jen dopoledne, odpoledne bude ve včerejším režimu :-N :-p Holky, s těma novinama jste moc šikovné, vlastně nějak nevím, kdy je budu dělat... :-p 8-( Kaculko, gratuluju k maturitě :-) Cukrovíčko mňam mňam ;-) :-D :-N
Odpovědět
Ahojky Mirco, tak snad jsi se dnes vyspala déle než včera :-) Co noviny? Jééé, tak sis to s balónky rozmyslela :-D ? No, mně už to taky nepřijde tak úžasný, jak dřív =-) Ahoj Sarko, tak to jsi měla fajn víkend :-) Počasí bylo super ;-) Holky, týden před svatbou jdu na svatbu kámošky do altánu :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Šárko, program víkendu zní dobře ;-) . Biibi, spala jsem o hodinku víc :-) . Třeba balónky nějak využijeme, ale ještě jsem o tom nepřemýšlela :-) . Třeba nakonec budou, ale nejsem si jistá. Koupila jsem je ještě v prosinci a je jich deset nebo dvacet =-) . Už ani nevím. Noviny jsem částečně vytiskla, ale dochází barva, budu muset příští týden koupit. Týden před svatbou na svatbu do altánu :-D . Aspoň si to zkusíš a omrkneš ;-) .
Odpovědět
Ahooooj :-D Nějak nám tady ta diskuze poslední dobou už moc nejede |-| A to už to máme s Mirčou za pár.. zrovna dnes jsem přemýšlela, co je ještě potřeba, ale nic mě nenapadá :-D Takže asi už všechno máme. V altánu jsme ale ještě nebyli, tam asi zítra zavolám a také zavolám do půjčovny, musejí mi upravit šaty. Zabrat v průramcích a zkrátit, abych neupadla :-D Mirco a co šaty? jj, omrknu to pěkně zblízka a všechno vám napíšu :-D
Odpovědět
Ahoooooj, diskuze nám moc nejede =-) . Už mám rozepsaný harmonogram, co který den je ještě potřeba udělat. Ale jsou to jenom drobnosti. Šaty? No, tak ty ještě nejsou :-N . Výšivka, kterou jsem dělala minulý týden je úúúúplně k ničemu! Když jsem ji vyprala, obarvila mi látka vyšívací bavlnku a to jsem tu látku před tím vyprala asi x-krát a ještě jsem ji dala do octové lázně!! Takže začínám znovu. Naštěstí to byla jenom jedna část šatů, která ještě nebyla přišitá k celku, takže žádná velká škoda to není, akorát ztráta času. Teď dělám novou, úplně jinou výšivku a na jinou látku :-) . Jinak jsou šatičky téměř hotové, takže žádný stres :-) . Na příští týden jsem se jěště objednala ke kadeřnici, zastřihnout konečky - objevila jsem si pár roztřepených, jelikož už rok neviděly nůžky :-) . Před měsícem se mi zdálo, že nám na svatbu nedorazila fotografka, na dnešek se sestře zdálo, že nedorazila kadeřnice :-) . Asi se navzájem učešeme a také vyfotíme :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, díky za gratulace v mém albu. Chtěla jsem jen napsat, že jsem v altánu byla opravdu velmi spokojena, měli jsme pana Zatloukala, a i když se mi při naší první schůzce moc nezdál, bylo v den D vše super, on i ostatní číšníci se snažili, vše bylo strašně uvolněné a fajn. Pro odpolední pohoštění nachystali nápoje a minirautík, vše pořád doplňovali a uklízeli, jídlo bylo moc dobré, dokonce nám tam předtím udělali fakt pěknou výzdobu z našich věcí, přesně tak, jak jsme si představovali. Cena nás taky příjemně překvapila. Ale hlavně jsme měli super počasí, tak vám držím palce, aby to u vás nebylo jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
miss.wasabi, tak to je paráda, že jste tam byli spokojení, my tam taky chystáme svatbu i hostinu, tak jsme lačná po každý dobrý zprávě. na fotkách vám to strašně sluší, vypadá to, že jste měli příjemnou, malou svatbu, což je i náš sen :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?