Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojky holky,

pro letošek mám odmaturováno a i dcera mé kamarádky dnes odmaturovala, takže dvojnásobná radost emoticon .

Očička mě z vyšívání nebolí, ale prstíky mám docela dopíchané emoticon . Dnes dovyšívám první část a zítra bych chtěla vystřihnout sukni. No, uvidíme, jak to půjde emoticon
21. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
Registrovala se 20. září 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Viničním altánu v Havlíčkových sadech, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
Registrovala se 20. září 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
 Holky já mám takovou radost,že se musím pochlubit.Včera jsem úspěsně odmaturovala. emoticon
Takže teď tady budu pořád a budu na plné obrátky zařizovat co je potřeba. emoticon
22. kvě 2009 v 09:04  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 kaculko, gratuluju! tak to jsi teda mlaďoučká nevěsta emoticon
22. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
 Je mi 25.Já jsem si dodělávala maturitu dálkově při zamšstnání emoticon .Jak pokarčujete s přípravama?
22. kvě 2009 ve 12:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculka84 (32 r.)
1
 No tak koukám,že jsem nasekala pěkný chyby.Jinak samozřejmě děkuju.
22. kvě 2009 ve 12:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj hoky!

Kaculko, gratuluji moc moc moc emoticon .

Michvon: Jsem ráda, že to bereš takhle pozitivně emoticon . Asi to takhle mělo být. Jde o krásné místo, myslím, že nebudeš litovat ani ty, ani tvůj parnter emoticon .

Vy máte ještě malinko víc času na zařizování, než já a Biiba, takže u nás už je téměř všechno hotové. Teď o víkendu plánuji upéct několik druhů cukroví, aby se krásně rozleželo a ještě musím došít šaty emoticon . Jinák máme vše zařízeno emoticon
22. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Ahojky,

Kaculko, také gratuluji k úspěšné maturitě emoticon

Mirco, musíš si vzít náprstek emoticon

Jinak já hlásím nové nehty, hihi.. Je to fakt prča, datluju tady o sto šest a moje učitelka klavíru se asi zblázní emoticon Už umím i naťukat esemesku, jediný co nezvládnu je sebrat korunu ze stolu emoticon emoticon Ale jsou krááásný emoticon úplně obyčejná francouzská manikůra bez zdobení. na doplnění jdu dva dny před svatbou, to tam možná dám lehce fialkových třpytek, měli je tam emoticon
22. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

já si asi nechám svoje nehty, nějak se mi do gelovek nechce emoticon . Ty moje nejsou nijak hezké, ale je mi to jedno. Budou kraťoučké, ale upravené a to je pro mě podstatné.

No nic, jdu trochu uklidit. Celý týden jsem si hrála s výšivkou na šatech a domácnost jsem těžce odsouvala na druhou kolej emoticon .

S náprstek vyšívat neumím emoticon , nemám pak takový cit v prstech emoticon .
22. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
vždyť jo emoticon Ale moje nehty byly fujky, bojuji s různým oňoumáváním a otrháváním už odmalička, takže teď se na ně nemůžu vynadívat - hihi

Jinak zítra absolvujem návštěvu u tchánovců, poslední před svatbou, tak jsem zvědavá, s čí se zas vytasej.. Ale já mám teď perfektní nehtíky na škrábání emoticon emoticon

A ať se ti během víkendu pěkně peče emoticon no, jo, už se nám to blíží.. hustě emoticon
22. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

mně se poslední dobou nehty šíleně třepí, ale nijak to neprožívám emoticon .

My už snad nebudeme mít žádnou návštěvu u tchánovců, nevidím důvod emoticon . Uvidíme se až na svatbě, předpokládám, že v Havlíčkových sadech, jak budeme mít srazík emoticon emoticon emoticon emoticon . Jsem magoooooor, ale žije se mi s tím krááááásně emoticon .

Péct se mi bude určitě krásně, jak jinak emoticon . Musím ještě udělat místo v lednici.
22. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
nejlepší na nehtíkách je škrabkání ve vlasech.. škoda, že je mám já, to si to tolik neužívám emoticon

No, nechci tě nějak děsit, ale bydlíte v jednom městě, to se třeba ještě uvidíte emoticon
Jen buď dál magor, to je právě fajn emoticon

dnes padaly šílený kroupy, doufám, že takhle nebude v náš den.. Brodit se v těch šatech k altánu, to by nebylo úplně nejlepší..

Jo a kdybyste měli problémy s místem v lednici, tak něco pošli, rádi ujíme emoticon
22. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

joooo, škrabkání ve vlasech emoticon .

Sice bydlíme v jdnom městě, ale opravdu se asi nepotkáme jen tak venku na procházce emoticon . Leda, že by se u nás stavili, až pojedou z chaty a budou nám chtít něco hodně důůůůležitého dát emoticon . Jo, partner se příští týden uvidí se svým tátou, ale chlapi nic řešit nebudou, takže pohodička emoticon .

Kroupy jsem viděla, akorát jsme s kamarádkou seděly v kavárničce emoticon . Pokud by byly kroupy až po obřadu a focení, je mi to srdečně jedno.

Maminka mi dnes volala, že koupili tátovi nový oblek, košili i kravatu. Tak nevím, zda se nebude ženit také emoticon . Oblek je i s vestičkou , což je suprovééééééé. Mně se na chlapech šííííleně líbí vestička a košile emoticon emoticon emoticon .

Zatím místo v lednici máme, ale kdyby něco, budu si pamatovat emoticon .

Biibi, máte natrénovaný nějaký taneček emoticon ?
22. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mydva2006
Registrovala se 26. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
mydva2006
Registrovala se 26. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 ahoj Holky, plánujeme svatbu také v altánu a chtěli bychom se vás zeptat jestli některá nevíte jak vypadá vinice v půlce dobna? jestli už je to zelený? Děkujeme moc. mějte se pěkně. Petra a Martin
24. kvě 2009 ve 12:39  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 mydva2006: Ahojky emoticon . V půce dubna je vinice nic moc. Byla jsem tam 14 dní zpátky a už to nějak vypadá, ale v dubnu budou rostlinky ještě hodně malé.
24. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 ahojky emoticon

Mirco,
jojo kroupy by mi taky nevadily potom na hostině, ale ten obřad...
Taneček?? nemáme nic ecvičeného, vy ano?
Tak tatínek tě povede, ne? Tak chce být fešák emoticon

mydva2006, já se obávám, že to nebude zelené ještě ani na náš termín.. no, v půlce dubna určitě ne. Ale je tam krásně i tak emoticon
24. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahojky Biibi,

nemáme nic nacvičeného na první tanec, ale něco asi nacvičíme emoticon .

Taník mě teda nepovede! Půjdeme společně s partnerem emoticon
24. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
my nic nacvičovat nebudem, budem se zkrátka jen ploužit po parketu emoticon Vy chcete cvičit něco vtipného?

A ví to tatínek, že s tebou nepůjde.., jestli on si kvůli tomu nekoupil ten nový oblek emoticon
24. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Pekla jsi?
24. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

jo jo, chceme něco nacvičit emoticon .

Tatínek si koupil nový oblek kvůli tomu, že se ve starém necítil dobře a maminka chtěla, aby měl nový emoticon . Myslím si, že tatínkovi bude jedno, zda mě povede nebo nepovede. Jeho dcerou budu stejně emoticon . Navíc, v altánu je tak kraťounká ulička, že mi přijde zcela zbtečné, aby mě vedl emoticon . Byla jsem se podívat na jedné svatbě v altánu a musím říct, že jsem na tom malém místě stěží poznala, kdo je ženích, maminka ženicha a podobně. Samotný úkon předání nevěsty zaregistrovali snad jenom ženich, nevěsta a tatínek nevěsty. To mě utvrdilo v tom, že půjdeme spolu s partnerem emoticon .
24. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
v tom je to fajn, že dnes už si to může každý udělat tak, jak se mu to líbí a to je fajn emoticon
U nás nejdříve nastoupí hosté, udělají špalír a potom půjde ženich s maminkou, moje mamka s taťkou ženicha, svědci, družičky a až dojdou družičky varazím já a půjdem ze schůdků emoticon Takhle by se mi to líbilo emoticon

A copak jsi napekla?
24. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,

jasně, každý podle svých představ emoticon .

Nám udělají špalír všichni svatebčané včetně rodičů a svědků a pak půjdeme my dva. My nebudeme mít žádné družičky emoticon . My snad na svatbě nebudeme mít vůbec nic emoticon emoticon emoticon .

Upekla jsem ještě další linecké a také Mozartova kolečka - ty má partner moc rád, tak je budu muset pečlivě schovat emoticon .
24. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahojky Mirco,
už jsem včera spala, když jsi psala emoticon

Co, povídáš, že nebudete mít nic emoticon Vždyť plánuješ balónky, tombolu, noviny, bublifuky, nácvik tance.. emoticon Takže myslím, že vaši hosti rozhodně zkrátka nepřijdou emoticon
My budeme mít jen noviny a hlásím, že už jsou skoro hotové emoticon

Já zas ráda linecké, těch není nikdy dost emoticon Mělas ty kolečka udělat ze dvou dávek, co kdyby partner přece jen.. emoticon emoticon emoticon
25. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahojky Biibi,

to já jsem šla spát až hodinu po půlnoci a vstávala jsem v 5:40 emoticon . Měla jsem docela rušný a akční den - nejdřív práce, pak lékař a pak ještě právník. Uf, před hodinkou jsem dorazila domů emoticon .

Já jdu akorát tisknout ty stránky novin, které už se měnit nebudou. Vynechám pouze list, na kterém je zasedací pořádek a tombola - kdyby náhodu došlo k nějaké změně emoticon .

Já vím, že miluješ linecké a išlské. Linecké miluje i můj chlap, ale mozartova kolečka může také. Je to skoro jako linecké, akorát jsou v tom i ořechy a slepují se krémem emoticon . Jsou mňamkózní emoticon . Udělala jsem je ze dvou dávek, neboj emoticon .

Balónky sice mám nakoupené, ale nevím, nevím, zda je použiju. Ráno je nebude mít kdo nafouknout a obsluha altánu to asi neudělá. Ani nevím, zda je vůbec ještě chci emoticon .
25. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
 Ahoj holky, zdravím po delší době emoticon . Minulý týden jsem ve čtvrtek absolutně nestíhala, na chalupu přítelových rodičů jsme dorazili až kolem jedenácté večer a pak mě čekalo krásných pár dní bez telefonního signálu emoticon .

Rodinná oslava narozenin proběhla dobře, seznámila jsem se s pro mě novou tváří - Mirkovou sestřenicí z druhého kolene emoticon , sympatická holka v našem věku emoticon . Díky její přítomnosti se témata hovoru rozmělnila a tak se svatba neřešila moc emoticon emoticon .

Jinak víkend byl taky super, v pátek jsme v podstatě dělali přípravy na sobotní akci, večer už dorazilo pár rodinek s i bez dětiček emoticon , v sobotu jsme vyrazili do Německa na kola, večer grilčo, pivčo, víno emoticon emoticon . Docela pohoda. Myslím, že si to užili všichni zúčastnění..
Návrat do Prahy v neděli po deváté večer, včera o5 nestíhačka v práci emoticon emoticon , dneska mám +- klid jen dopoledne, odpoledne bude ve včerejším režimu emoticon emoticon

Holky, s těma novinama jste moc šikovné, vlastně nějak nevím, kdy je budu dělat... emoticon emoticon
Kaculko, gratuluju k maturitě emoticon
Cukrovíčko mňam mňam emoticon emoticon emoticon
26. kvě 2009 v 10:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahojky Mirco,
tak snad jsi se dnes vyspala déle než včera emoticon
Co noviny?
Jééé, tak sis to s balónky rozmyslela emoticon ? No, mně už to taky nepřijde tak úžasný, jak dřív emoticon

Ahoj Sarko,
tak to jsi měla fajn víkend emoticon Počasí bylo super emoticon

Holky, týden před svatbou jdu na svatbu kámošky do altánu emoticon emoticon emoticon
26. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky.

Šárko, program víkendu zní dobře emoticon .

Biibi, spala jsem o hodinku víc emoticon . Třeba balónky nějak využijeme, ale ještě jsem o tom nepřemýšlela emoticon . Třeba nakonec budou, ale nejsem si jistá. Koupila jsem je ještě v prosinci a je jich deset nebo dvacet emoticon . Už ani nevím.
Noviny jsem částečně vytiskla, ale dochází barva, budu muset příští týden koupit.

Týden před svatbou na svatbu do altánu emoticon . Aspoň si to zkusíš a omrkneš emoticon .
26. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahooooj emoticon

Nějak nám tady ta diskuze poslední dobou už moc nejede emoticon
A to už to máme s Mirčou za pár.. zrovna dnes jsem přemýšlela, co je ještě potřeba, ale nic mě nenapadá emoticon Takže asi už všechno máme. V altánu jsme ale ještě nebyli, tam asi zítra zavolám a také zavolám do půjčovny, musejí mi upravit šaty. Zabrat v průramcích a zkrátit, abych neupadla emoticon

Mirco a co šaty?

jj, omrknu to pěkně zblízka a všechno vám napíšu emoticon
27. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoooooj,

diskuze nám moc nejede emoticon .

Už mám rozepsaný harmonogram, co který den je ještě potřeba udělat. Ale jsou to jenom drobnosti.

Šaty? No, tak ty ještě nejsou emoticon . Výšivka, kterou jsem dělala minulý týden je úúúúplně k ničemu! Když jsem ji vyprala, obarvila mi látka vyšívací bavlnku a to jsem tu látku před tím vyprala asi x-krát a ještě jsem ji dala do octové lázně!! Takže začínám znovu. Naštěstí to byla jenom jedna část šatů, která ještě nebyla přišitá k celku, takže žádná velká škoda to není, akorát ztráta času. Teď dělám novou, úplně jinou výšivku a na jinou látku emoticon . Jinak jsou šatičky téměř hotové, takže žádný stres emoticon .

Na příští týden jsem se jěště objednala ke kadeřnici, zastřihnout konečky - objevila jsem si pár roztřepených, jelikož už rok neviděly nůžky emoticon .

Před měsícem se mi zdálo, že nám na svatbu nedorazila fotografka, na dnešek se sestře zdálo, že nedorazila kadeřnice emoticon . Asi se navzájem učešeme a také vyfotíme emoticon emoticon emoticon .
27. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miss.wasabi
Registrovala se 3. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 204 příspěvků.
  • Svatba byla 23. května 2009
fotoportrét
fotoportrét
miss.wasabi
Registrovala se 3. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 204 příspěvků.
  • Svatba byla 23. května 2009
 ahoj,

díky za gratulace v mém albu. Chtěla jsem jen napsat, že jsem v altánu byla opravdu velmi spokojena, měli jsme pana Zatloukala, a i když se mi při naší první schůzce moc nezdál, bylo v den D vše super, on i ostatní číšníci se snažili, vše bylo strašně uvolněné a fajn. Pro odpolední pohoštění nachystali nápoje a minirautík, vše pořád doplňovali a uklízeli, jídlo bylo moc dobré, dokonce nám tam předtím udělali fakt pěknou výzdobu z našich věcí, přesně tak, jak jsme si představovali. Cena nás taky příjemně překvapila. Ale hlavně jsme měli super počasí, tak vám držím palce, aby to u vás nebylo jinak.
28. kvě 2009 v 09:53  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 miss.wasabi, tak to je paráda, že jste tam byli spokojení, my tam taky chystáme svatbu i hostinu, tak jsme lačná po každý dobrý zprávě.
na fotkách vám to strašně sluší, vypadá to, že jste měli příjemnou, malou svatbu, což je i náš sen emoticon
28. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš