Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Mirco, také nechci pondělí. A už se těším na následující dva týdny, které budou jen čtyřdenní =-) :-D Já věřila, že budeš mít noviny hotové už dnes ;-) Jaké cukroví budeš rozmlouvat? :-N
Odpovědět
Biibi, skorotchýně chce nechat upéct cukroví od nějakého chlapa, a vůbec neměla ani kousek na ochutnání =-) . A já ho nechciiiiiiiii, stejně jako pondělí :-) . Zbytečně utratí peníze... Za dva měsíce budu vdaná =-) ? Už se nám oslava bude chýlit ke konci a budeme se těšit na svatební noc ;-) . Celý víkend jsem noviny nedělala, nějak jsem se ani nedostala k počítači - miláček si hral :-) . Ty čtyřdenní týdny budou skvělé :-)
Odpovědět
Holky, plánujete mimčo hned po svatbě? =-) :-N Nebo snad ještě před? ;-) :-N Já jsem si pro sebe řekla, že bychom se měli začít snažit někdy příští rok v tuhle dobu :-) , tak jsem na nás zvědavá... ;-) Zákusky nějaké na svatbu objednám, s tím se asi nikdo nebude chtít dělat, hlavně si myslím, že pokud to bude něco s krémem a bude teplo, tak moc nevydrží... Jinak si taky myslím, že větší dračka bude poslaném, přeci jen se k tomu alkoholu víc hodí.. ;-)
Odpovědět
Mirco, tak to chápu, že se ti nepozdává cukroví od nějakého chlapa.. Hlavně si vzpomínám, žes psala, žes jí říkala, že si to uděláš sama :-D :-D asi je to všude podobný :-D Jojo, miminko x-) Vysadím HA a uvidí se, nějak to nehrotím. Možná vysadím až po prázdninách, abych si mohla v létě ještě něco užít :-N Mám fialové čajové svíčky, hurááá, nikde je neměli, tak konečně x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Šárko, my neplánujeme vůbec nic, já musím brát kyselinu listovou kvůli tvorbě červených krvinek :-) . Mně je dnes tak blbě, že sjem po příchoud z práce usnula na hoďku a půl =-) . V práci jsem se asi moc rozčílila :-S . Biibi, jasně, cukroví od chlapa nechci, chci jenom moje a věřím, že pomůže i teta. O víkendu k zajdeme. To je skvělé, že máš fialové čaové svíčky - já mám smetanové ;-) . Zákuskům s krémem se chci vyhnout také, uvidíme jaká bude předpověď počasí :-) . Slané bude také 8-)
Odpovědět
Mirco, copak ses rozčílila? Nějací smradi dělaj problémy =-) To by chtělo zpohlavkovat :-N Počasí, bude krááááásně :-D Ještě k těm dětem - myslím, že nějak moc plánovat se stejně nedá. Alespoň z mého okolí kdo to moc plánuje, pak to třeba nejde a šílí se =-) Raději bych tomu nechala volný průběh ;-)
Odpovědět
Biibi, není to jenom o dětech, ale i o vedení :-S . Někdy jsou nadřízení horší než děti. Ale samozřejmě, má to prapůvod u dětí :-S . Ano, bude krááááááásně, takže žádné krémové zákusky nebudou :-D . Máš pravdu, plánovat se nedá, pak se člověk stresuje. Moje teta čekala na dítě 9 let!!!! Známé doktoři v rámci snažení a plánování rozhasili cyklus a organismus tak, že ji dávali dohromady 15 let a pak měla 4 vhodné hodiny, kdy mohla otěhotnět!!!! Naštěstí se povedlo :-) . A kamarádka čekala s manželem na miminko 8 let. Pak si naplánovali poslední dovolenou a pak, že půjdou na umělé oplodnění a ejhle, povedlo se a pak hned další. Dětičky jsou k světu, bohužel jejich tatínek si jich moc neužil, protože krátce na to tragicky zahynul při dopravní nehodě, kterou nezavinil on |-| . Po těchto zkušenostech si neplánuji vůbec nic a kolikrát si vůbec říkám, zda do dnešní společnosti si má člověk pořízovat děti =-) . Ježííííííš, to teď vypadá jako supr depresivní odstavec, ale není to tak :-) . Pouze zkušenosti :-S . Mně stačí, že mám partnera a je nám spolu krásně :-)
Odpovědět
Ano, já děti chci, ale říkám si to, co ty :-) I kdybych jim dala maximum a snažila se z nich vychovat slušný lidi, tak to co se děje všude kolem.. to mě taky děsí. Ale zas si říkám, že my to zvládnem 8-) U nás budou rolááády, mňam :-) snad se neroztečou :-N
Odpovědět
Jo jo, je to těžké a v práci to vidím každý den. Kolikrát ty rodiče lituji :-S . U nás budou také rolády :-) . Já se tak netěšíííííííím :-D . Jsem exot, co? Partner si špatně vybral datum svatby, měli jsme ji udělat dřív nebo později :-S . V práci začínají maturity a vše skončí až posledního června. Začínám mít obavy, jak to budeme pytlíkovat. Nějak jsem si neuvědomila, že máme nové vedení, které chce pořád vykazovat nějaká lejstra, statistiky, návrhy, požadavky a nevím co, takže jsem vytížená na 150% a nějak jsem se přestala díky tomu těšit z příprav a všeho ostatního.... =-)
Odpovědět
Mirco, nenech se znechutit a koukej se těšánkovat :-) Máš toho tolik zařízeného a plno zajímavých věcí udělaných, bude to perfektní x-) Papírování taky nesnáším.. většina papírů mi přijdou jako zbytečnosti do šuplíku =-) Každopádně Mirca je multifunkční a akční a všechno zvládne levou zadní 8-)
Odpovědět
Biibi, ale jo, ono to těšení se snad přijde, ale i kdyby ne, tak si pak užiju ten den ;-) . Možná jsem s přípravami začala moc brzo a už to nějak opadlo :-D :-D :-D :-D . Dnes jsem zavrhla zkoušení šatů v salonech, ani nevím proč. Asi jsem rozhodnutá, akorát se musím pustit do šití :-) . Papírování nesnáším z celého srdce, hlavně, když jsem se několikrát utvrdila v tom, že žádný papír si nikdo nepřečetl!!! Už třikrát jsem na začátku šk. roku dali s kolegy požadavek na vybavení odborné učebny a teď, když jsem mimo řeč zmínili zástupkyni, proč ještě nemám to a to, tak nám řekla, že jsme si měli napsat požadavek!!!!! Jsem myslela, že ji rovnou pošlu někam a pěkně jsem si ji podala! Nezmohla se na slovo a mně se ulevilo :-D :-D . Ale jinak chodím do práce rááááááááááda :-D . A zase jsem včera "učesala" nějaké výtvory ve svatebních novinách :-)
Odpovědět
Mirco, bratr je taky učitel (na SŠ) a má dooost podobné zážitky, asi to všude +- stejný... A tak mě napadá, že nejen ve školství :-N :-D . Biiby, gratuluju k dalšímu barevnému úlovku :-) Holky, vdáváme se jednou za život, teda doufám ;-) :-D :-N , tak si to přeci musíme užít:-). A nějaké vedlejší vlivy nás přeci nerozhází... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, seminárka odeslaná uf 8-) Včera jsem tu ani nebyla, bylo mi jasné, že když se přihlásím, napíšu prd :-D Cestou z práce jsem koupila ve světě papíru fialévé papíry na ozdobení krabiček na výslužky. Mirco, co ty v práci? Doufám, že už máš z práce lepší náladu, aby ses mohla tady s námi zase pěkně těšánkovat :-D A jistě zas něco přibylo v novinách, že ;-) Sarko, máš recht, hlavně si to užít 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, v práci je to na dvě věci, ale nebudu to rozebírat ;-) . V novinách nepřibylo asi nic, alespoň si nejsem vědoma :-D . Řešíme dovolenou - šla jsem dnes kolem Fischera, tak jsem tam vlezla a poptala se na Madeiru. Nejdřív jsem nechala slečnu mluvit a pak jsem jí řekla, že už jsme tam byli :-D :-D :-D . Poptala jsem se i na jiné destinace a možná vyměníme Madeiru za Kanárské ostrovy, konkrétně Tenerife. Slečna mi zítra dopoledne pošle nabídku na Madeiru a také možné výlety v souvislosti s Tenerife, tak jsem zvědavá. Teď akorát zjisšťuji recenze hotelů. :-) Bibi, nezapomněla si se mi zeptat na to solárko na Budějárně ;-) ?
Odpovědět
Mirco, to jsem teda úúúplně zapomněla =-) Já se polepším, ju :-) Ona bude krásná každá dovolená s miláčkem, už tvým manžílečkem v tý době :-D Na kanárech zas poznáte nové věci a na Madeiru se určitě ještě vrátíte :-) Pokud ne teď, tak na první výročí, třeba x-)
Odpovědět
Biibi, ani nevím, zda svatba bude, zjistila jsem u miláčka určitý druh závislosti a dnes se mi i přiznal =-) :-S . Takže zvažuji všechny možnosti a alternativy!!! Aby se mi náhodou nestalo, že nám utratí všechny peníze ze společného účtu za lego =-) =-) =-) :-D :-D :-D . To bude suprové, když se polepšíš ;-)
Odpovědět
Mirco, ale tos přece už musela vědět :-D Myslím, že tě už svrhnul do závislosti sebou =-) Jestli on si to nenese už z domova od tatínka, který tak obdivoval vaše stroje :-D No, ale raději to ještě zvaž, ještě je čas si to rozmyslet :-D :-D
Odpovědět
Biibi, on propadl závislosti až od Vánoc :-D :-D :-D :-D . Já mu akortá zatím nebráním. Pokud si na lego vydělá, ať si jej kupuje :-D . Já jsem spíš závislá na jeho projevech radost ;-) . Nevyměnila bych jej za žádného jiného chlapa 8-) .
Odpovědět
A vo tom to jééééé :-D Já taky bych nevyměnila :-) ikdyž.. někdy.. možná.. =-) Ale nééééééééé x-)
Odpovědět
Ten můj si teď vyjímečně nehraje s legem, ale skládá puzzle :-) . A já pořád čtu na recenze na hotely :-S . Jsem zvědavá na nabídky od Fischera a nevím, zda to nemám zkusit ještě někde jinde. Neznám nikoho, kdo byl na kanárech, tak nemůžu mít stoprocentní informace :-| . Hm, možná vyhraje Madeira :-D . A za chvilku je konec dubna - se zblááááázníííiím!!! Květen a červen v práci opravdu nesnááááášííííím!!!!!
Odpovědět
Já znám někoho, kdo byl na Kanárech ;-) Hnedlenc ti to zjistím :-) Květen a červen v práci taky nesnáším :-S
Odpovědět
Jééééé, Ty jsi úúúúplně špičková - děkuji x-) . Tenerife se mi celkem začíná líbit, ale pořád nevím... Příští týden jsou praktické maturity a to se mě už začíná týkat - bléééééé 8-(
Odpovědět
Tak byli na fuerte ventura a vlastně nevím, co mám zjišťovat.. hihi Prý nějakej výlet autobusem absolvovali, je to tam sopečná krajina. Výlety pěšky tam snad ani ne, prý si třeba půjčit auto.. ale nevím. Grand canaria tam prý jsou mraky lidí.. Každopádně tam bylo vedro, lidi milý, byli tam s Fisherem ;-)
Odpovědět
Tak to držím palec tobě i tvým studentům ;-) Snad nemá bejt takový vedro, což je fajn :-) To rychle uteče :-)
Odpovědět
Na Fuertu ani Gran Canarii nechceme. Asi zkusíme Tenerife, ale počkáme si na cenovou nabídku od Fischera. Mají garanci nejnižších cen na trhu, tak jsem zvědavá. Přes německou cestovku by to bylo určitě levnější, ale zase bychom museli někma do Německa na letiště a to se mi moc nechce. Děkuji za informace ;-) . Vedro mi vadit nebude, spíš pak opravování těch prací - to bude něco =-) !!!!! Uáááááááááá!!!! A to mě ještě čeká víkend na chatě se skorotchýní =-) . Tak teď ani nevím, co je horší :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Mirco, budete tam celý víkend? A bude vás tam hodně, chystáte mecheche? :-D Já myslela, že ve vedru se potit u maturit není nic moc :-) Hlavně pro ty studenty vynervovaný chudáky, který by se potili i bez třiceti ve stínu ;-) Určitě vyberete super dovču :-)
Odpovědět
Biibi, doufám, že jim bude stačit, pokud tam budeme jenom v sobotu. Teda, to by se líbilo mně, ale asi mi to neprojde :-S . Takže asi SO-NE. Mechechce? Asi neee. Bude tam ještě ségra partnera se svým přítelem. O nikom dalším nevím, tak jsem zvědavá. Pokud tam bude i babka, tak tam budeme opravdu jenom v sobotu, protože je to jedovatá ježibaba :-D
Odpovědět
Jedovatá ježibaba :-o A bude na svatbě? To zvládneš ;-) Možná tedy protrpíš, ale uteče to :-) Co dárek, jak jste to vymysleli?
Odpovědět
No jasně, že bude na svatbě ]-( !!!! Dárek vyřešil partner, tudíž se o to nestarám :-D :-D :-D . Přitáhl domů nějkaou krabici, ale já ji ještě neotevřela 8-) . Nemám ráda nucené narozeninové oslavy - blééééééé :-S . Jasně, uteče to, ale já se už teď netěším :-S . Ale zítra jdu na kafíčko se svým svědkem, takže se těším - alespoň něco pozitivního týden před vypuknutím maturit :-) . Co noviny? Už? ;-)
Odpovědět
Jojo, to znám, když se mi někam fáákt nechce :-S Třeba se ti to nakonec bude líbit ;-) Přeci jsi jednou psala, že s mamkou přítele jste kamarádky :-) Helejc, prdko, až budou noviny, dám vědět :-p :-D :-D Užij si moc zítra kafíčko a já už dnes půjdu do hajan, včera jsem do noci pracovala, tak dnes bych chtěla něco naspat |-| Papa a nádhernou dobrou noc plnou bájo snů x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?