Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Jojo, s maminkou partnera jsme kamarádky, ale asi ne v období před svatbou emoticon .

Těším se až dáš vědět emoticon emoticon emoticon .

Dobrou noc, ještě jdu dělat maso, jelikož jsem nějak zapomněla, že chlap musí zítra v práci i jíst emoticon emoticon . Krásně si odpočiň. Pa emoticon
22. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, jsem ráda, že Vás tady zase vidím emoticon emoticon
Mirco, s maminkou partnera to máme asi podobné emoticon Bohužel mě do svatby čeká ještě několik rodinných oslav s účastí povinnou, tak to snad nějak ve zdraví a v pohodě přežijeme (obě emoticon ) emoticon
23. dub 2009 v 10:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj Šárko,

nemůžu si na maminku přítele stěžovat, ale teď před svatbou má samé "lepší" nápady emoticon . Nejhorší je, že se nezeptá, čím by mohla pomoct, ale sama vyvíjí nějakou zbytečnou iniciativu. No nic, je jasné, že to přežijeme a jsem ráda, že od oznámení svatby jsme s rodiči partnera byli pouze 3x, z toho jednou o svatbě nemluvili vůbec, takže zatím pohodička emoticon .
23. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 emoticon Já si na mamku přítele taky jinak nemůžu stěžovat emoticon. Tchýně mi před chvílí slíbila, že žádnou samovolnou iniciativu vyvíjet nebude, tak jsem na to zvědavá emoticon . Vždycky jí předem poděkuju za to, že kdybych náááhodou něco potřebovala, tak že mi pomůže... No, snad to v tomhle módu vydržíme až do svatby emoticon ... Uvidíme se rozhodně víckrát než 3x... emoticon emoticon
23. dub 2009 v 11:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Mirco,
můj chlap chodí jíst do jídelny nebo restaurace na MENU, takže každodenního vaření jsem ušetřená. Ikdyž vaření miluju a je to pro mě relax emoticon

S maminkou svého přítele vycházím dobře. Ale rozhodně bych nás nenazvala kamarádkami. Takže se ani svatbou mezi námi nic nezměnilo emoticon
Do ničeho se nemontuje, jen něco napeče a to jsem nakonec vlastně ráda - hihi emoticon emoticon
23. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Holky,
ani jsem vás vlastně dnes nepozdravila, tak AHOOOJ emoticon
A zítra už pátek emoticon
23. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 ahoj, na pátek se už hroooozně těším... emoticon Zítra večer máme sraz s kamarády (2 páry), které jsme už dost dlouho neviděli, tak se na ně moc těším emoticon
Co plánujete na víkend? emoticon
23. dub 2009 v 16:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Sarko,
zatím ještě nic neplánujeme.. Uvidíme, co bude, ale možná jen relax. Posledních několik víkendů jsme pořád někde pařili, tak teď asi budem doma emoticon
Od víkendů za sedm týdnů se vdávám emoticon to to letí..
23. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 To jo emoticon My máme do svatby necelých 142 dní emoticon (včera jsem si do alba k šatům "instalovala" odpočítávadlo emoticon ). Zatím se to zdá dost, ale ani se nenadějem a budeme stříhat metr emoticon emoticon
23. dub 2009 v 16:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 no já doufám, že se v sobotu zajdu kouknout do Adiny v Holešovicích na šaty a pak už se rozhodnu nějaké zamluvit... Tak doufám, že ty moje "favoritky" z Nevěsty když tak nebudou ještě zamluvené emoticon . Stejně si je musím vyzkoušet ještě jednou, škrábala výšivka, ale už nevím, jak moc emoticon
No a taky se snad s drahoušem zajedeme podívat někam po místě na večerní část svatby... emoticon Tuhle část bych už chtěla mít zařízenou... emoticon emoticon
23. dub 2009 v 17:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 jéé, já metr zapomněla stříhat emoticon No, nikdo mi ho nedal. Prý ho musíš dostat, tak si honem někomu řekni emoticon
23. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Aha emoticon , to já bych si ho klidně i koupila sama emoticon. To nosí smůlu??
emoticon
23. dub 2009 v 17:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Já vlastně nevím. Kamarádka ho dostala v práci. Pak mi říkala, že ti ho někdo musí dát a já se ani neptala proč emoticon Tak ho nemám emoticon
23. dub 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 To stříhání metru mi vždycky připomíná scénu z Lucie, postrach ulice emoticon. Asi si taky obstaráme na poslední týden samolepky a budeme je přelepovat z jednoho místa na druhé emoticon . Už je xy se vyspíme, a... emoticon
23. dub 2009 v 17:17  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 No, jasně nebo jako takový adventní kalendář emoticon Asi to začnu vyrábět a vydělám svůj první milion emoticon Myslím, že nedočkavé nevěsty to budou kupovat ve velkém emoticon
23. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 To vůbec není špatný nápad emoticon emoticon . Prodávalo by se to hodně i u nás, ale největší potenciál bych viděla na trhu v USA emoticon
23. dub 2009 v 17:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Jasně, jsi to ale hlavička v USA by za tohle ruce utrhali emoticon emoticon emoticon

Teď se zrovna zabývám tím, že lepím cedulky na výslužkové krabičky, aby nebyly jen bílé. Včera jsem si koupila ve světe papíru fialkové papíry do kopírky emoticon
23. dub 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Biiby, holkyemoticon, já už dneska mizím.. Jdu si ještě potrápit tělo (a to jsem už byla ráno na badmintonu emoticon ) a pak hurá domů za drahoušem emoticon
Tak zas někdy... emoticon
23. dub 2009 v 17:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Tak na tuhle část příprav se docela těším emoticon.
Tak ať Ti to jde... Pa emoticon
23. dub 2009 v 17:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky!

Ani nevím, co mám psát, snad jenom to, že máme ohledně dovolené v hlavě ještě větší guláš než jsme měli včera emoticon emoticon emoticon . Nějak se nemůžeme rozhodnout emoticon .

Adventní kalendář pro nevěsty - dobře jsem se pobavila, hlavně v souvislosti s americkými nevěstami emoticon
23. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 ahoj Mirco,
do výroby kalendáře samozřejmě musíš s námi emoticon emoticon emoticon

A kdo je pro co?? Myslím dovolenou..

Jinak hlásím hotové krabičky, ještě minikošíčky, ale už se na tom pracuje emoticon
23. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,
jasně, přidávám se k vám a budu vyrábět kalendáře seč mi síly budou stačit emoticon .

Nejhorší je, že nikdo není pro nic emoticon . Jeeeee, já vůbec nevím, měl by to rozhodnout někdo za nás! Nejdřív jsme byli stoprocentně pro Madeiru na 14 dní, pak se k tomu včera přidalo Tenerife a dnes jsme pro jistotu začali zvažovat, zda 14 dní na jednom místě nebo se týden někde a pak týden jinde emoticon . Když už dáme za dovolenou asi 80 - 100.000kč, tak ať se někde nenudíme.... Já nevíííííííííím emoticon .

A opět jsem sama doma, partner šel povzbuzovat kamarádky fotbalistky emoticon . Jo, na svatbě budeme mít ještě jednoho fotografa - partnerův kamarád fotí moc hezky a má i dobré vybavení, tak nám řekl, že nám bude fotit. Tudíž, kde nebude Lenička, tam bude kamarád emoticon .

Hlásím, že krabičky mám také už hotové a košíčky nemáme emoticon
23. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
tak když budete investovat toliko peněz.. moje kamarádka s manžou byli na Kubě a byli nadšeni. Cestovali, spoustu toho viděli, lidi prý super a všechno ostatní úžasný.. Jestli by vás to zajímalo, vyzvím víc a tuším maj nějaký fotky na rajčeti emoticon

To já už pak budu mít jen fotografující známé, takže už žádný profi..

Mirunko, dost bych se divila, kdyby tys ještě košíčky neměla emoticon emoticon emoticon
23. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,
jo jo, budeme investovat tolik peněz, protože na Madeiru jsou třeba hodně drahé letenky a moc společností tam nelétá. Z partnera jsem tahala nějaké rozhodnutí, ale řekl, že si promluvíme, až přijde z fotbalu. Ještě to zítra poroberu s kamarádkou a uvidíme. Kdybychom se ve finále rozhodli pro Madeiru, tak bych to zamluvila už teď, ale třeba s Tenerife bych klidně počkala na Last minit. Dnes mi ještě nová přítelkyně mého svědka říkala, že na turistiku je dobrý Rhodos, ale je tam vedro, a to my moc nemusíme emoticon . Teď se zlobím sama na sebe, že jsem začala pátrat po něčem jiném, kromě Madeiry emoticon !
Kuba nás nijak neláká, ale mockrát děkuji za nabídku, jdi hodná emoticon .

Jeee, Tys mi moc hezky řekla emoticon . Takhle mi říka partner, moc se mi to líbí emoticon . No, krabičky jsou hotové už dávno, málem jsem na ně zapomněla, ale poslední dobou ohledně svatby nedělám nic emoticon .
23. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 No, já právě také dlouho nic nedělala, nevyráběla.. a jedna taková Mirunka emoticon pořád něco nového a ještě prudila s novinami emoticon emoticon tak jsem se dnes pustila do těch krabiček emoticon

No, však ono to s tou dovčou dopadne emoticon Když máte takové prostředky, určitě si vyberete něco suprovýho emoticon To já bych jela do Nepálu emoticon Ale když už jsme u toho Rhodosu, ono Řecko jako takové je taky moc krásné a je tam plničko zajímavých věcí, nejen historických, ale i hory.. emoticon
23. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 No jo, Biibinka vlastně Řecko zná emoticon . Jenomže tam asi bude v červenci nebo srpnu moc teplíčko, viď? Ach jo, já vůbec nevím, tak snad se to brzo rozhodne emoticon . Na Rhodosu jsi byla?

Noviny, jojo, ty potřebuji dokončit, ale kde vzít čas? Budu to muset stihnout na 95% do středy, později si čas nenajdu. Potřebuji, aby měl den alepsoň 30 hodin emoticon .

Ještě musím napsat něco (ještě nevím co) na skleničky emoticon .
23. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Mirco,
na Rhodosu jsem nebyla. Každopádně v červenci tam bude vedro, v srpnu taky, ale v září mi tam byla zas zima emoticon emoticon Dobrá rada, co emoticon emoticon

Myslela jsem, že do novin už ti chybí jen menu emoticon

Na skleničky si napiš Láska na 100 let, Mirca a ... emoticon
23. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Chybí mi menu a pár detailů dotáhnout do konce, ale to je to nejhorší emoticon . Jo, a ještě finální zasedací pořádek, ale to už se bude jednat pouze o přesun jmen.

Jo, to by bylo na skleničkách hezké, ale není to motto naší svatby. Na oznámku máme něco jiného, byť tahle věta byla jako první nápad emoticon . Děkuji za radu emoticon . Mirča bych si tam nenapsala, jelikož tohle oslovení v souvislosti se mnou používájí jenom dva lidé a miláček mi tak neříká vůbec emoticon . Ale je zajímavé, že když se o mně baví s kamarády, tak použije Mirča emoticon .

Biibi, aby toho nebylo málo, teď jsem začala zkoumat nabídky na Lefkádu - jsem blbáááááááá a ještě víc se do toho zamotáááááááám emoticon emoticon emoticon
23. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 No, tak to jsem nevěděla emoticon Ale když máte své svatební motto, napište si na sklínky TO emoticon

Mirco,
jen zkoumej, zkoumej.. a nakonec skončíte na Šumavě emoticon emoticon
Tam je to ale také krásné emoticon
23. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi,
tak to nakonec vypadá, že Lefkáda je hoooooodně horký kandidát emoticon . Ještě musím ukázat fotečky miláčkovi, ale myslím, že nebude proti. Asi tam bude tepleji, než chceme, ale určitě se neusmažíme. Ještě budu hledat další informace a zítra možná zajdu do nějaké cestovky poptat se. I tady na BRMS jsem četla na Lefkádu jenom samá pozitiva emoticon . Jooooooooo, asi tam pojedeme a ani neutratíme to, co jsme ochotní obětovat. Tak ještě zbyde na tu Šumavu emoticon emoticon emoticon . Tam jsme ještě na dovolené také nebyli emoticon .

Naše motto by bylo na skleničky moooooc dlouhé, kdo by se s tím psal emoticon .

Zítra už pátek a příští týden maturity - blééééé. Prosíííím Bibinku, aby zastavila čas o víkendu emoticon emoticon
23. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš