Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Jojo, s maminkou partnera jsme kamarádky, ale asi ne v období před svatbou :-D . Těším se až dáš vědět :-D :-D :-D . Dobrou noc, ještě jdu dělat maso, jelikož jsem nějak zapomněla, že chlap musí zítra v práci i jíst =-) :-D . Krásně si odpočiň. Pa x-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem ráda, že Vás tady zase vidím ;-) ;-) Mirco, s maminkou partnera to máme asi podobné ]-( Bohužel mě do svatby čeká ještě několik rodinných oslav s účastí povinnou, tak to snad nějak ve zdraví a v pohodě přežijeme (obě :-D ) :-N
Odpovědět
Ahoj Šárko, nemůžu si na maminku přítele stěžovat, ale teď před svatbou má samé "lepší" nápady =-) . Nejhorší je, že se nezeptá, čím by mohla pomoct, ale sama vyvíjí nějakou zbytečnou iniciativu. No nic, je jasné, že to přežijeme a jsem ráda, že od oznámení svatby jsme s rodiči partnera byli pouze 3x, z toho jednou o svatbě nemluvili vůbec, takže zatím pohodička :-) .
Odpovědět
:-D Já si na mamku přítele taky jinak nemůžu stěžovat ;-). Tchýně mi před chvílí slíbila, že žádnou samovolnou iniciativu vyvíjet nebude, tak jsem na to zvědavá 8-) . Vždycky jí předem poděkuju za to, že kdybych náááhodou něco potřebovala, tak že mi pomůže... No, snad to v tomhle módu vydržíme až do svatby :-N ... Uvidíme se rozhodně víckrát než 3x... =-) :-N
Odpovědět
Mirco, můj chlap chodí jíst do jídelny nebo restaurace na MENU, takže každodenního vaření jsem ušetřená. Ikdyž vaření miluju a je to pro mě relax x-) S maminkou svého přítele vycházím dobře. Ale rozhodně bych nás nenazvala kamarádkami. Takže se ani svatbou mezi námi nic nezměnilo :-D Do ničeho se nemontuje, jen něco napeče a to jsem nakonec vlastně ráda - hihi :-N :-D
Odpovědět
Holky, ani jsem vás vlastně dnes nepozdravila, tak AHOOOJ :-D A zítra už pátek 8-)
Odpovědět
ahoj, na pátek se už hroooozně těším... ;-) Zítra večer máme sraz s kamarády (2 páry), které jsme už dost dlouho neviděli, tak se na ně moc těším :-) Co plánujete na víkend? ;-)
Odpovědět
Sarko, zatím ještě nic neplánujeme.. Uvidíme, co bude, ale možná jen relax. Posledních několik víkendů jsme pořád někde pařili, tak teď asi budem doma :-) Od víkendů za sedm týdnů se vdávám :-D to to letí..
Odpovědět
To jo :-) My máme do svatby necelých 142 dní :-) (včera jsem si do alba k šatům "instalovala" odpočítávadlo :-) ). Zatím se to zdá dost, ale ani se nenadějem a budeme stříhat metr ;-) :-D
Odpovědět
no já doufám, že se v sobotu zajdu kouknout do Adiny v Holešovicích na šaty a pak už se rozhodnu nějaké zamluvit... Tak doufám, že ty moje "favoritky" z Nevěsty když tak nebudou ještě zamluvené :-N . Stejně si je musím vyzkoušet ještě jednou, škrábala výšivka, ale už nevím, jak moc :-p No a taky se snad s drahoušem zajedeme podívat někam po místě na večerní část svatby... :-. Tuhle část bych už chtěla mít zařízenou... :-N :-N
Odpovědět
jéé, já metr zapomněla stříhat :-D No, nikdo mi ho nedal. Prý ho musíš dostat, tak si honem někomu řekni ;-)
Odpovědět
Aha =-) , to já bych si ho klidně i koupila sama ;-). To nosí smůlu?? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Já vlastně nevím. Kamarádka ho dostala v práci. Pak mi říkala, že ti ho někdo musí dát a já se ani neptala proč =-) Tak ho nemám :-N
Odpovědět
To stříhání metru mi vždycky připomíná scénu z Lucie, postrach ulice :-). Asi si taky obstaráme na poslední týden samolepky a budeme je přelepovat z jednoho místa na druhé ;-) . Už je xy se vyspíme, a... :-N
Odpovědět
No, jasně nebo jako takový adventní kalendář :-D Asi to začnu vyrábět a vydělám svůj první milion 8-) Myslím, že nedočkavé nevěsty to budou kupovat ve velkém :-D
Odpovědět
To vůbec není špatný nápad :-D :-N . Prodávalo by se to hodně i u nás, ale největší potenciál bych viděla na trhu v USA :-D
Odpovědět
Jasně, jsi to ale hlavička v USA by za tohle ruce utrhali :-D :-D :-D Teď se zrovna zabývám tím, že lepím cedulky na výslužkové krabičky, aby nebyly jen bílé. Včera jsem si koupila ve světe papíru fialkové papíry do kopírky :-)
Odpovědět
Biiby, holky:-), já už dneska mizím.. Jdu si ještě potrápit tělo (a to jsem už byla ráno na badmintonu :-p ) a pak hurá domů za drahoušem ;-) Tak zas někdy... ;-)
Odpovědět
Tak na tuhle část příprav se docela těším :-). Tak ať Ti to jde... Pa ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! Ani nevím, co mám psát, snad jenom to, že máme ohledně dovolené v hlavě ještě větší guláš než jsme měli včera :-D :-D :-D . Nějak se nemůžeme rozhodnout :-D . Adventní kalendář pro nevěsty - dobře jsem se pobavila, hlavně v souvislosti s americkými nevěstami :-D
Odpovědět
ahoj Mirco, do výroby kalendáře samozřejmě musíš s námi ;-) :-D :-D A kdo je pro co?? Myslím dovolenou.. Jinak hlásím hotové krabičky, ještě minikošíčky, ale už se na tom pracuje :-)
Odpovědět
Biibi, jasně, přidávám se k vám a budu vyrábět kalendáře seč mi síly budou stačit :-D . Nejhorší je, že nikdo není pro nic :-D . Jeeeee, já vůbec nevím, měl by to rozhodnout někdo za nás! Nejdřív jsme byli stoprocentně pro Madeiru na 14 dní, pak se k tomu včera přidalo Tenerife a dnes jsme pro jistotu začali zvažovat, zda 14 dní na jednom místě nebo se týden někde a pak týden jinde =-) . Když už dáme za dovolenou asi 80 - 100.000kč, tak ať se někde nenudíme.... Já nevíííííííííím =-) . A opět jsem sama doma, partner šel povzbuzovat kamarádky fotbalistky :-) . Jo, na svatbě budeme mít ještě jednoho fotografa - partnerův kamarád fotí moc hezky a má i dobré vybavení, tak nám řekl, že nám bude fotit. Tudíž, kde nebude Lenička, tam bude kamarád :-) . Hlásím, že krabičky mám také už hotové a košíčky nemáme ;-)
Odpovědět
Mirco, tak když budete investovat toliko peněz.. moje kamarádka s manžou byli na Kubě a byli nadšeni. Cestovali, spoustu toho viděli, lidi prý super a všechno ostatní úžasný.. Jestli by vás to zajímalo, vyzvím víc a tuším maj nějaký fotky na rajčeti ;-) To já už pak budu mít jen fotografující známé, takže už žádný profi.. Mirunko, dost bych se divila, kdyby tys ještě košíčky neměla :-x :-D x-)
Odpovědět
Biibi, jo jo, budeme investovat tolik peněz, protože na Madeiru jsou třeba hodně drahé letenky a moc společností tam nelétá. Z partnera jsem tahala nějaké rozhodnutí, ale řekl, že si promluvíme, až přijde z fotbalu. Ještě to zítra poroberu s kamarádkou a uvidíme. Kdybychom se ve finále rozhodli pro Madeiru, tak bych to zamluvila už teď, ale třeba s Tenerife bych klidně počkala na Last minit. Dnes mi ještě nová přítelkyně mého svědka říkala, že na turistiku je dobrý Rhodos, ale je tam vedro, a to my moc nemusíme :-S . Teď se zlobím sama na sebe, že jsem začala pátrat po něčem jiném, kromě Madeiry =-) ! Kuba nás nijak neláká, ale mockrát děkuji za nabídku, jdi hodná x-) . Jeee, Tys mi moc hezky řekla x-) . Takhle mi říka partner, moc se mi to líbí x-) . No, krabičky jsou hotové už dávno, málem jsem na ně zapomněla, ale poslední dobou ohledně svatby nedělám nic :-D .
Odpovědět
No, já právě také dlouho nic nedělala, nevyráběla.. a jedna taková Mirunka x-) pořád něco nového a ještě prudila s novinami :-D :-D tak jsem se dnes pustila do těch krabiček ;-) No, však ono to s tou dovčou dopadne ;-) Když máte takové prostředky, určitě si vyberete něco suprovýho :-) To já bych jela do Nepálu ;-) Ale když už jsme u toho Rhodosu, ono Řecko jako takové je taky moc krásné a je tam plničko zajímavých věcí, nejen historických, ale i hory.. :-)
Odpovědět
No jo, Biibinka vlastně Řecko zná ;-) . Jenomže tam asi bude v červenci nebo srpnu moc teplíčko, viď? Ach jo, já vůbec nevím, tak snad se to brzo rozhodne :-) . Na Rhodosu jsi byla? Noviny, jojo, ty potřebuji dokončit, ale kde vzít čas? Budu to muset stihnout na 95% do středy, později si čas nenajdu. Potřebuji, aby měl den alepsoň 30 hodin =-) . Ještě musím napsat něco (ještě nevím co) na skleničky :-) .
Odpovědět
Mirco, na Rhodosu jsem nebyla. Každopádně v červenci tam bude vedro, v srpnu taky, ale v září mi tam byla zas zima :-D :-D Dobrá rada, co =-) :-D Myslela jsem, že do novin už ti chybí jen menu :-) Na skleničky si napiš Láska na 100 let, Mirca a ... ;-)
Odpovědět
Chybí mi menu a pár detailů dotáhnout do konce, ale to je to nejhorší :-) . Jo, a ještě finální zasedací pořádek, ale to už se bude jednat pouze o přesun jmen. Jo, to by bylo na skleničkách hezké, ale není to motto naší svatby. Na oznámku máme něco jiného, byť tahle věta byla jako první nápad ;-) . Děkuji za radu :-) . Mirča bych si tam nenapsala, jelikož tohle oslovení v souvislosti se mnou používájí jenom dva lidé a miláček mi tak neříká vůbec 8-) . Ale je zajímavé, že když se o mně baví s kamarády, tak použije Mirča :-D . Biibi, aby toho nebylo málo, teď jsem začala zkoumat nabídky na Lefkádu - jsem blbáááááááá a ještě víc se do toho zamotáááááááám :-D :-D :-D
Odpovědět
No, tak to jsem nevěděla :-) Ale když máte své svatební motto, napište si na sklínky TO ;-) Mirco, jen zkoumej, zkoumej.. a nakonec skončíte na Šumavě :-D :-D Tam je to ale také krásné x-)
Odpovědět
Biibi, tak to nakonec vypadá, že Lefkáda je hoooooodně horký kandidát :-) . Ještě musím ukázat fotečky miláčkovi, ale myslím, že nebude proti. Asi tam bude tepleji, než chceme, ale určitě se neusmažíme. Ještě budu hledat další informace a zítra možná zajdu do nějaké cestovky poptat se. I tady na BRMS jsem četla na Lefkádu jenom samá pozitiva :-) . Jooooooooo, asi tam pojedeme a ani neutratíme to, co jsme ochotní obětovat. Tak ještě zbyde na tu Šumavu :-D :-D :-D . Tam jsme ještě na dovolené také nebyli :-) . Naše motto by bylo na skleničky moooooc dlouhé, kdo by se s tím psal =-) . Zítra už pátek a příští týden maturity - blééééé. Prosíííím Bibinku, aby zastavila čas o víkendu =-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?