Termín léto 2015... už plánujete..?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdo se bude v létě 2015 vdávat..? Co už máte naplánované, popř. zařízené...
Odpovědět
Holky, jak jste dokazaly rezervovat misto uz takhle dopredu? Mne rekli ozvete se v zari/rijnu... Jinak koukam, jak jste vsechny pilne a panikaaaaa! :-D Ja teda spis brouzdam internetem, ale nezbyva mi nez cekat na termin.
Odpovědět
S tou rezervací je to asi kus od kusu. Na mém místě naštěstí už rezervace šla udělat. Jestli to skloubím s matrikou, to je ve hvězdách, ale snad jo...jinak svatba nebude, jinde se vdávat nehodlám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
K této diskuzi se ráda připojím, svatbu máme v srpnu a to přesně 15.8.2015 a máme zamluvený termín v hospůdce, kostel budeme zamlouvat v září, protože náš pan farář nemá ještě kalendář na příští rok :) Jinak už víme i barvičku, polozamluvenou fotografku i kameramana, sepsané důlěžité věci, které se budou nakupovat nebo shánět, abych na nic nezapomněla a skupině jsem taky psala (ta je zatím ale otázkou což mě znepokojuje, že bych kvůli jednomu členovi, který v ten daný termín MOŽNÁ nemůže, tak ztratím celou dobrou kapelu :( , tak uvidím jak to dopadne )..A proč tak brzy? Příští rok dělám magisterské státnice a diplomku a nevím jak bych to ještě se vším sháněním a domlouváním stíhala, proto chci mít zařízené vše co je nezbytně nutné a takové ty menší věci budu dělat během roku. Všem budoucím nevěstám přeji co nejklidnější zařizování :)
Odpovědět
Profilova fotka
No docela nás je tu hodně nevěst... :) Dneska už objednané místečko... ve čtvrtek se jdeme domluvit na detailech... těším se moc.... :)
Odpovědět
My máme zamluvené místo obřadu a fotografa. Jinak na barvě svatby jsme se shodli, kde bude oběs a večerní párty. Víc tím přítele nezatěžuji. Já brouzdám po netu, sepisuji důležité věci abych na nic nezapomněla a za pár měsíců k tomu sedneme a budeme na to dva :-) chytla mě asi svatební mánie :-D jinak datum svatby je 6.6.2015 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo... holky, já ještě ani nevím, kde obřad a hostina bude :D je tu někdo kdo má rodiny roztahaná po kraji? My s přítelem bydlíme v Liberci, moje rodina 35 km na jednu stranu a jeho rodina 15 km na druhou stranu :D takže nevím kde udělat obřad a hostinu aby nemuseli cestovat 50km...ale když to jinak nepujde... asi vybereme něco v Českém ráji :) pokud možno s penzionkem aby veškeré přípravy mohly probíhat tam :)
Odpovědět
My zatím jen víme, že to bude v roce 2015. Termín ještě zvažujeme (leden, duben nebo červen), takže zamlouvat nic nemůžeme. Ale věřím, že to vše stihneme...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím :) Naplánované datum svatby: 2.5.2015, místo: Stará Lubovna na Slovensku, odkud pochází přítel (moc se mi slovenské svatby líbí), zamluven pan farář, místo hostiny, kapela, a předběžně fotograf....pro teď stačí, na zbytek je času dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín svatby 11.7. 2015 do roka a do dne od zásnub. Máme rezervované místo obřadu a hostiny, vše na jednom místě. A dále jen nápady v hlavě a papírcích všude kolem :-) Dopisuju si s ruznými kameramany a fotografy a vybirám, kdo by se nám nejvíc zamlouval. Je sice času dost, ale věřím, že to uteče jak voda...
Odpovědět
@katkafcs moje rodina je ze zapadnich Cech, pritelova z Anglie a tak bude svatba u Prahy a cestovat budou vsichni :-D ... Roztahane to mam dost...
Odpovědět
Profilova fotka
@petinaz Ahojky, taky to plánujeme 15.8.2015, chtěla jsem termín v srpnu a tohle datum vyhrálo :) My máme rozmyšlené místo pro svatbu i hostinu, přemýšlím nad barvou, ale domluvené na pevno ještě nic.. teď se zrovna chystá svatba sestřenice, tak načerpám inspiraci a pak se na to vrhnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marky_d Máme ten stejný termín, taky jsme museli kvůli místu objednávat tak brzy... tak hlavně ať nám vyjde to počasíčko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Máme termín v září. Už zařizujeme místo a vybírám šaty :-)
Odpovědět
@verm jop, snad nám to všechno vyjde podle představ :) I když je pravda, že jsem si poslední týdny říkala, hlavně ať na svatbu není takové vedro.....neumím si představit, že bych se v tom pekla ještě v dlouhých svatebních šatech :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marky_d taky jsem měla stejné pocity, chtělo by to něco mezi :-) uvidíme co nám příroda připraví :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme sice svatbu za tři dny, ale chtěla jsem Vám říct, ať si období příprav hlavně pořádně užijete a nestresujete se blbostma. Je to období, které se jen tak neopakuje a určitě všechny doufáme, že se už ani opakovat nebude, takže si to hlavně užívejte - ani se nenadějete a bude to fuč ;) Hezké přípravy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my jsme zatím na úplném začátku na řešíme termín. Buď duben/květen nebo červenec. Je mi jasný ze v červenci je větší pravděpodobnost ze bude hezky. Mě se ale nechce čekat až do července :-) Jaro mám rada, tak tedy nevím :-( Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@katkafcs Ahoj, my to to máme taky roztahaný s přítelem, on a jeho rodina Dvůr Králové nad Labem, já a moje rodina jižní morava :-D. Řešíme to tak, že se bereme na jižní moravě, už proto, že z mé strany na svatbě bude víc lidí a taky se nám to tady víc líbí, chceme totiž svatbu ve vinným sklípku. Jinak holky termín 26.9.2015, máme zamluvené místo obřadu, hostiny a dokonce i dohodnutou matriku, kameramana, kadeřnici...:-) Příští rok se totiž stěhuji k příteli, takže nevím jak bych vše zařizovala od něj...
Odpovědět
Ahojte,my bychom chtěli 20.6.2015 :-) Zařízené nemáme asi skoro nic,jen vše vymyšlené a s budoucí tchýní se chceme pustit do výroby netradičních jmenovek,ale až při dlouhých zimních večerech (přítel každý rok jezdí na týden s klukama na chatu a ženám tam je ,,raději" vstup zakázán),tak si aspoň udělám prázdiny,abych nebyla doma sama.Původně jsme chtěli svatbu v zoo,ale co jsem si zjišťovala,tak bychom se asi nedoplatili.Tak jsme se rozhodli pro jednu zříceninu kousek od nás,tak jsem zvědavá,jestli to tam klapne.Jinak svatbu budem mít laděnou tak všelijak,já chci romantiku,přítel zase kámoše a motorky,tak to bude ještě hodně zajímavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevesty, mi mame termin 18.4. chtela jsem 6.6. ale bohuzel termin nebyl prazdny, celkove tam kde chcete je to plne jeidne 18teho a pak az rijen,tak jsem rada ze se nasel aspon jeden :) budeme to byt na Rosete v radejove je to tam krasne, velka zahrada, obrad primo na miste. uz se moc tesim,ikdyz je to jetse daleko, ale uz denno denne brouzdam na netu, barva svatby bude fialova, saty obkukavam po salonech,ale asi budu objednavat po internetu ze stranek Aliexpress. jeste musime zavolat na matriku aby tam prijel oddavajici.
Odpovědět
Ahoj, tak my máme zatím jenom termín a to 25.4.2015. Už sice brouzdám po internetu, ale objednané zatím nic nemám. Spíš tu sbírám inspiraci a zajímavé nápady :-)
Odpovědět
Ahojky holky, s přítelem také plánujeme svatbu na rok 2015, ještě nevím jestli červen nebo červenec.... Nemáme ještě ani vybrané místo obřadu, hostiny ani afterparty ...... a jak tady tak čtu všechny vaše příspěvky měla bych se nad sebou zamyslet a začít pomalu zařizovat :-) .. a krok číslo jedna bude dostat z přítele jeho seznam hostů protože od toho se vše odvíjí ...naposledy mi řekl, že chce pozvat úplně všechny, což je v jeho případě zhruba 50 lidí (možná víc) ... nevím co si představit pod pojmem všechny, protože jen jeho mamka má 4 sourozence, takže si dokážete představit kolik tetiček a strýčků vč. sestřenic a bratranců má.. mimochodem někteří už mají své děti ... :( Takže pokud se mi ho nepodaří usměrnit budeme potřebovat hospodu pro 90 lidí a těch je tady v okolí žalostně málo :( .... Nehledě na to, že obřadní síň má u nás také omezenou kapacitu :D ... No prostě a jednoduše řečeno.. teď mě čeká to nejtěžší ...a to usměrnit přítele.. pak už snad vše půjde podle mých představ :) Takže všem nevěstinkám, které chystají svatbu na rok 2015 přeji pevné nervy při plánování a ať Vám vše vyjde do posledního detailu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak se vám povedlo domluvit místo a matriku? :D Mě všude napsali, že termín se dá rezervovat až půl roku předem... :-/ akorát z jednoho místa mi paní napsala, že si mě poznamená do kalendáře a v prosinci to akorát potvrdíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučil bych plánovací svatební diář Smart kde najdete vše potřebné pro plánování svatby- Kdy, kde, jak a co zařídit před svatbou atd. http://www.svatebni-diar.cz/svatebni-...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@miji87 Škoda, že už jste v Brodě nestihli p. Ševčíka...luxusní české obleky, když neseděla velikost, nechal ušít de facto na míru...my to ještě stihli...nejblíž má prodejnu v Kolíně a nebo pak přímo Prostějov...
Odpovědět
Ahoj nevěsty, my zatím vymysleli jen termín 25.4.2015, jinak jsem si říkala, že je času dost, ale koukám co vše už máte promyšlené a zmocňuje se mě pomalu panika :-D Je tu někdo se stejným termínem?
Odpovědět
@trenette Dobrý den, četla jsem Vaši nabídku. platí to i pro Třebíč. Díky L.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den dámy, s přítelem plánujeme svatbu taky na příští rok a dnešním dnem už vím i konkrétní datum a to 25.7.2015 na zámku v Bartošovicích i s hostinou a možným ubytováním. Chtěla jsem to 8.8.2015, ale všechny termíny v srpnu jsou beznadějně plné. Jinak nic zařízeného nemám, ale místo a datum je to nejdůležitější.
Odpovědět
Tak my 12.6.2015 na loveckém zámečku, obřad i hostina, vše domluveno od minulého pátku a nebyli jsme první. Fotografce kterou chci se mám ozvat začátkem září a totéž i další věci nejspíš. Jediný co mě děsí je, že na příslušné matrice mi samozřejmě řekli, at zavolám v polovině ledna, to je asi všude stejný. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?