Termín léto 2015... už plánujete..?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdo se bude v létě 2015 vdávat..? Co už máte naplánované, popř. zařízené...
Odpovědět
@katkafcs : co se tyce mista....uz ted je tam pristi rok totalne plny, delaji cca 30 svateb rocne. Oni delaji rezervace takhle brzy. A to jsme tam volali nekdy v kvetnu a uz meli 5 terminu plnych. No a na matrice zalezi na koho narazis, ja mela kliku na moc milou pani matrikarku, ktera to vzala s humorem a hned si nas zapsala. A to jsem volala jen abych se zeptala,kdy oteviraji terminy na 2015 :-)
Odpovědět
květen 2015, a už se to blíží. Myslím,že po vánocích začnu stresovat ať už to mám všechno zařízené :-S , znám se . Ale už máme rezervované místo i matriku, i variantu úřad jestli bude pršet, Fotografku, Dj, kadeřnici a koukám na dekorace. Nejtěžší bude asi vybrat prstýnky, to bude makačka :-)
Odpovědět
My máme rezervovaný místo, domluveného faráře, kadeřnici, kosmetičku, napůl hudbu na oslavu i na obřad, půjdu se za dva týdny podívat i na svatební šaty protože jsem hrozně vybíravá, ale spíš jen tak informativně ať vím... jinak fotit nám bude kamarád a zbytek až po novém roce... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky plánujem svatbu v létě 2015 :) už máme vybrané místo obřadu jen čekáme na schválení do záři... a restauraci taky zajištěnou :) A pokukuju po ostatních věcech jako je fotograf kapela atd :) ale nejvíc se těším na vybírání šatuuuu 8-)
Odpovědět
Ahoj, my máme termín 6.6.2015 a už máme zarezervované místo pro obřad, hostinu a ubytování, fotografku, DJ a vizážistku. Ostatní začneme řešit během zimy. :-)
Odpovědět
Ahoj, taky máme termín 6.6.2015. Už máme zařízený obřad, místo oslavy, catering, hudbu na obřad i hostinu a doma už mám i svatební šaty se závojem a boty. Momentálně vybírám fotografa, kadeřnici a kosmetičku. Tak snad všechno klapne a nebudu muset na poslední chvíli shánět náhrady.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já mám svatbu v květnu, v Chlumci nad Cidlinou, a už mám téměř všechno :-D Hrozně mě to chytlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Potřebujete pomoci, poradit nebo jen vyzkoušet si šaty? Přijďte se podívat k nám na novou kolekci Jasmine Collection 2015!! V našem salonu se vám nedostane jen dobrého zacházení a příjemné a profesionální obsluhy, svatba není jednoduchá ani levná záležitost. A tak společně s našimi partnery jsme pro Vás připravili knihu slev, která by Vám měla Vaše přípravy usnadnit. Těšíme se na vás :-) A nezapomínáme ani na pány, maminky, družičky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?