Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte? No je teprv úterý a já jsem děsně unavená...Te´d jsem dva dny po sobě vstávala v 5:30, což je na mě doooooost brzo :-N Ale ještě zítra a pak už budu mít prodloužený víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já se mám dobře :-) Už jsem konečně sehnala tu paní na cukroví, tak mám radost :-) Já jsem si dnes odpoledne zdřímla zhruba na 2 hodinky :-D Vstávám do práce každý den ve 4 hodiny :-(
Odpovědět
čau Ivi, tak to já byhc umřela...Nenávidím ranní vstávání ]-( :-p A co děláš za práci? Teda jestli to není tajmé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dělám administrativní pracovnici, ale mám pracovní dobu od 5:00 a končím o půl 2....na vstávání jsem si časem zvykla. i když mi to dělá někdy problém :-)
Odpovědět
Aha..no aspoń brzy končíš..To máš super ;-) Co svatební cesta? Už máte nějakou vybranou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, poletíme do Egypta :-) A jak vy?
Odpovědět
my podle fin. situace...Spíše podle toho, jaký svateb. dar dostanem :-) jo, my jsme se už o tom spolu vlastně bavily, že, Te´d si to nějak vybavuju s tím Egyptem..
Odpovědět
Ahojte... tak tady už je asi všechno začízené jak tak koukám a svatební cesty taky. My asi nikam nepojedem. Tak maximálně do chorvatska. Ale za to dvakrát. Před svatbou a po svatbe. :-D Doufám že moje svatební cesta bude do nového domečku. Tak mě to ani nemrzí. Doufám že to stihnou do října dostavět a klapnou všechny smlouvy. Pak si udělám svatební cestu po novém domečku. :-D Krátká ale nádherná. Ale docela závidím ten Egypt. Tam jsme se chystali už loni, ale vyhrál ostrov Lefkáda. Tak se tam zase asi dlouho nepodívám. :-D JInak s tím vstáváním to je hnus, ale zase si užiješ trošku sluníčka, když končíš tak brzo. Já zase vstávám v devět, to je super, ale za to chodím domů o půlnoci. :-(
Odpovědět
A co delas hag?
Odpovědět
je je ani v celku nic... já už dva roky nepracuju a pomáhám příteli s podnikáním. Už mi to začalo lízt na mozek, tak jsem šla do práce, ale zjistila jsem, že chodím do práce za 10 tisíc, ale firma beze mě přišla o 20 tisíc za týden. Tak jsem utekla... A jsem zase doma. Přítel prodává pneumatiky, nové i jeté. Ale sehnat je moc neumí. A když jede do ciziny, tak je v koncích... Jazykům moc nehoví a já se docela domluvím AJ, NJ, IT. Takže to ujde.. Takže vlastně dělám to, že podrž, odvez, přivez, najdi, domluv. A jenidý čemu můžu říkat práce je jednou týdně hnusná cesta do itálie, kdy dvě noci řídíš a celý den běháš po itálii a hádáš se s italskýma blbama. A pak se zase 5 dní docela nudím. Je to větší mor, než chodit do práce... Nuda Tě psychicky zničí... Totálně... Máš nějaký novinky s kaplanem?
Odpovědět
novinky nemam (shanime to kde byl pritel pokrtenej - napsal domu smsku a ceka na odpoved - tolik jeho snaha :-( stejne mas pohodu.. ja dru za ty penize jak pako a cas na nudu nezbyva natoz na nejaky konicky navic :-( normalne ti tu nudu zavidim jaxvina :-) hlavne dnes :-)
Odpovědět

Odpovědět
Článek se načítá
Tak my dnes delame s rodici drevo, tata si udelal neco se svalem na noze tak ze nemuze ani chodit, tak to za nej vzal ten muj drahy.... jenze povolenka na drevo (do voj, prostoru) je psana na tatu a jak na potvoru voj. policajti - tak jsem zas tatu oblikla, obula a natahala do auta.... do toho volala znamemu od voj pol. v Prostejove at si to tam vyridi ze tata je spis na odvoz do nemocncie nez aby tam nekde v lese sedel a hekal jen proto ze tam musi byt...tak jsem to nastesti vyridila ale tata zas kdyz uz byl obleceny ze uz tam pojede...no to byl kolotoc. Jinak pritelova mama nam mailem poslala ofoceni krestni list (to cumum, mile prekvapila!!!!) takze uz jen preposleme kaplanovi dnes snad jeste.... bydleni chceme resit stavbou domku (bydlime jeste s jednim parem ve 3pokojovem byte) a tak teprv budem resit papiry.... drzim palce at vam to ted vyjde..neni takova sranda sehnat to co by ti nejvic vyhovovalo za dobry penize.....ja jdu zas zpet vari a preju krasny den!
Odpovědět
Ahojky, tak to jsi měla veselo. Takové akce hurá dobře znám. To je potom jak u blbých. Mě dnes volala paní z realitky, že tam má na pondělí dvě prohlídky a že bez prohlídky nám ten byt nemůže rezervovat. Tak jsem ji ukecela, ať nám na pondělí nachystá papíry k podepsání rezervace a že teda předběhnem ty ostatní prohlídky a půjdem na řadu jako první. TAk doufám, že nás nikdo nepředběhne a že jí můžu věřit. Jsem z toho na nervy. Tak krásnej byt už jsem dlouho neviděla za tu cenu..to už se zase dlouho neobjeví. Tak si držím palečky a kouřím jedno cigáro za druhým, jaký z toho mám nervy... koukni... co na to říkáš? pošlu ti to do pošty... Pochval mě to
Odpovědět
Ahojky, tak dneska jsme měli úspěšný den...Sehnali jsme ženichovi kvádro, košili a fr. kravatu ;-) Vybrali jsme prstýnky a vymyslela jsem konečně text na oznámko...No tolik štěstí v jeden den :-D Na oznámku bude: Ivana xx a Vojtěch xx "Člověk by neměl snít o životě. Měl by žít svůj vlastní sen." My si jeden z našich snů splníme 1.srpna ............. Ještě musím doladit tu poslední větu, ale jinak dobrý, ne? :-)
Odpovědět
lafemme: dost dobry! My uz mame taky navrh oznamka - dotahnout to do konce a budeme tisknout. Asi se ti hodne ulevilo ze uz mas obleceneho zenicha...co? a boty uz ma? Prstynky mate doma nebo se budou delat? k nam maji pristi vikend dojet poprve rodice od pritele - nikdy u nas na byte nebyli....a jedou k nasim.... zacinam z toho mit trema jaxvina..... drzte palce :-) musim dnes hodne uklizet...jeste ze je v patek svatek - aspon bude cas dogruntovat...
Odpovědět
lafemme nádhernej text ;-)
Odpovědět
selmi: To jsem fakt ráda, že se líbí...Aspoń je trochu netradiční, ne? :-) No ulevilo se mi dost! Boty ještě musíme sehnat, ale to už je brnkačka... ;-) Ženich vypadá strašně krásně a elegantně x-) Dnes jsem ještě koupila smetanové ubrousky :-) Tak to máš tedy stres..nedivím se...A jak dlouho spolu bydlíte, že u vás ještě nebyli? Jsou z daleka? beru: Děkuji moc x-)
Odpovědět
jsou z daleka a jsme spolu rok a ctvrt. takze je to vsechno nejaky rychly :-) doufam ze to dobre dopadne. vsechno. taky mame text ktery vymyslel primo muj drahy a je krasny...dam ho sem az bude hotove oznameni :-)
Odpovědět
Aha, tak to jste spolu poměrně "krátce" :-) My už jedem třetí rok :-D A s rodiči se vídáme často, bydlí totiž ve vedlejším městě... Obdivuji, že tvůj přítel něco sám vymyslel...Mého přestalo bavit jen vybírat asi po 10 minutách 8-( =-) :-S ]-( Jo a ptala jsi se na prstýnky..Máme vybráno, tento týden jdeme zadat zlatníkovi a do tří týdnu budou doma ;-)
Odpovědět
No holky kde jste? Selmi uklízí a zbytek?? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No užíváme si sluníčka:))Ne..byla jsem od čtvrtka na Vranově a dnes pracovně líčila modelku na vlasovou soutěž,takže den v čudu....ale co..bude ještě jednen krátký týden,takže je tu volno co by dup:)
Odpovědět
Dobré ránko, je tu někdo? :-)
Odpovědět
Ja obdivuju sveho pritele za spoustu veci jak se k nim postavil a sam vymyslel.... oznameni je jen takova tecka. Ma velkej smysl pro estetiku coz teda obdivuju - kolikrat za nim tezce zaostavam :-p Jinac co rikate na Silvii a neveru jejiho budouciho (za mesic se ma vdavat)? me to docela dostalo..... jak byste se zachovali vy? Inac ja jsem toho moc za vikend nevygruntovala - jen uklidila povrchovy bordel - ted se teprve pujde do hloubky :-)
Odpovědět
lafemme - proletla jsem znovu tvoje album.... jak to vidis s botickama? a co noveho u prstynku - ktere to v albu jsou?
Odpovědět
Jaké Silvii? =-) S botičkami právě nevím...nemůžu žádné sehnat :-( Prstýnky chceme ty napůl matné, napůl lesklé..Dnes jdem s obrázkem ke zlatníkovi, tak uvidíme co nám řekne :-)
Odpovědět
Precti si tema "zruseni svatby": http://www.beremese.cz/forum/show.php... ja mam boticky z lonska....kupovala jsem nahodou ve vyprodeji ale netusila ze je pouziju ani ne za rok jako svatebni :-)
Odpovědět
Jo, už jsem to našla sama...No co říct, je to hrůza! A nechápu, proč ji to řekl te´d - měsíc před svatbou!To je na zhroucení ;-( Úplně jí tím převrátil život naruby ]-( Dívala jsem se na její album...a má tam krásné botky. Bohužel, te´d není vhodná doba na to, abych se zeptala odkud je má :-|
Odpovědět
bot jsem si ani nevsimla....ty jsou pekny a mam podobne jen vic zdobene, taky stribrne. mam je ale z brna z vankovky za 300. Vzpominala jsem jak se se silvii spoustu veci diskutovala :-(
Odpovědět
No je to hrůza a nepřála bych to nikomu... :-( Já zkusím ještě omrknout Ostravu a uvidíme...Snad něco seženu...Šelmi, plánuješ chodit do solárka? Já jo, protože nevím, jak na tom budu časově s přirozeným opalováním....Asi začnu už te´d a pěkně pomaličku (myslím solárko) :-) Už se nám to pěkně blíží :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?