Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 : tak to jste na tom s fotkama podobně... :-) My dostanem od jednoho divko s fotkama už tenhle víkend, tak už se těšíme...i když i ten výcuc co nám dal na net byl super....no a od druhého to dostanem víkend příští.... :-) Videjka už jsme viděli a jsou úplně perfektní, jsem nakonec moc ráda, že jsme tam tu kameru měli.... 8-)
Odpovědět
@sonipa a jaktože nejsou fotečky tady? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my ještě nemáme oddací list, protože jim pan farář nedal na matriku nějaký dotazník - takže občanka zatím v nedohlednu, ale naštěstí už mám nahlášený trvalý pobyt -))
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl : no nějak není čas je stáhnout a taky čekáme až dostaneme všechny....i když možná bych je mohla přidávat postupně....to je fakt.... :-) Každopádně dnes už to nestihnu a zítra jedem na svatební mini cestičku...takže dřív než v pondělí to nebude.... 8-) ;-) Jooo a ještě jsem vám zapomněla holky napsat co jsem dostala v noci před svatbou.......pod polštářem na mě čekal druhý zásnubní prstýnek, prý když jsme to nestihli do roka od toho prvního, tak jestli si ho teda ještě pořád vemu.... :-D :-) Jsem koukala jak spadlá z višně.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já furt bez pc...ale v albech už mám pár prvních foteček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vyškemrala na fotografovi aspoň jednu a jsem z toho nějak nesvá... Tohle bylo už na konci dne, tak jsme tam hrozně unavení, ale stejně... a další budou až po víkendu, ach jo.... a oddací list pořád nikdy... prostě to je všechno na můj vkus hrozně pomalé... m.
Odpovědět
Profilova fotka
@mane30 my si pro oddací list byli na úřadě ve středu :-D . Fotečka pěkná, ale jste tam nějak smutní (nebo unavení :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e asi únava, chtěl nějaký melancholický pohledy a tohle z toho vyjde, ach jo..:-) asi jsem si tam měla taky dojít, ale my jsme jim tam hlásili, že ho mají poslat... no když nebudu v pondělí, půjdu tam (a nebo zavolám...)
Odpovědět
Profilova fotka
@mane30 : tak mě přijde vtipná tahle naše fotka..fotografka chtěla ať jdeme nahoru po schodkách...a drahý vypadá, že se rozmýšlí, jestli fakt za mnou jít ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já vás zdravím z naší minisvatební cesty (je to děsné, na noťasu a netu jsem už asi závislá, ale mám ho povolený jen na malé chvilky). Domažlicko je nádherné a počasí mámě opět jako na objednávku :-) Co se týká fotek, tak jsme oslovili dva naše kamarády, kteří se focením zabývají, ale profíci to nejsou, v případě jednoho už delší dobu ne. Digi fotky od kamarádky už máme (ty, co mám v albu), ale manžel si snimi ještě bude hrát a upravovat. Domluvili jsme se s ní, že nám je dodá co nejdřív, takže bez jakýchkoliv úprav. A druhý fotograf vyfasoval náš foťák na kinofilmy, tchánovci byli pověřeni, aby dnes vyzvedli v labu fotky a CD s naskenovanými negativy. Digi fotek jsme dostali 390 a kinofilmy byly dva, tedy 72 fotek. Ale tento náš druhý fotograf ještě iniciativně zaměstnal i svoji kameru a minifoťák a už má pro nás prý připraveno sestříhané DVD, tak jsem moc zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
my koukali na film ze svatby včera a i když jsme tam původně kameru nechtěli, tak jsme byli nadšení...hlavně chvíle, kdy manžel zapomněl říkat společný slib je vážně pěkně zaznamenaná -)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme po svatbě, po líbánkách, dnes jsme se opět zapojili do pracovního procesu .... Nějak už se to všechno zdá tak dávno. A hlavně manžel dnes ráno skuhral, jak moc se mu nechce do práce. Teď už nás (tedy hlavně jeho) čeká jen práce nad fotkama. A za svatbou můžeme pomalu udělat tečku a těšit se už jen z manželství.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alkena ale to těšení se z manželství je krásný -))
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jako to jo, to já neříkám, že né ;-)
Odpovědět
@lucy441986 Jéé ty se máš, že už máte film, my pořád čekáme, ale už je to na dobré cestě. :-D Největší problém je vybrat 10 fotek , které se nafotily za celý náš vztah, aby se to mohlo vložit do videa, my se totiž neumíme fotit =-) @alkena Na svatbu myslím budete s manželem ještě dlouho vzpomínat, nedělejte za ní tečku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mi manžílek odjel na školení, tak mi bude smutno -)) jinak jsme nechali udělat fotoknihy, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat - mělo by to tak ve čtvrtek být hotový.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, taky čekám na video, ale až to můj drahý stáhne z kamery, měli jsme půjčenou kameru ještě takovou tu páskovou, takže taky sranda no. Jinak my normálka makáme, svatební cesta žádná, takže žádná změna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak určitě budeme na svatbu vzpomínat, teď ještě budeme zpracovávat fotky a dělat alba. No a samozřejmě, jen při samotném obřadu došlo k několika situacím, které se po rodinách budou tradovat asi ještě hodně dlouho :-)) Lucy - v pátek tě plně pochopím, můj drahý odjíždí na firemní víkend. Původně jsem z toho nebyla nadšená, ale pak jsem mu vymyslela něco na oplátku - v červnu mě doprovodí na kaktusářský zájezd, kam by jinak nejel :-D
Odpovědět
Já jsem měla manžílka pryč už minulý víkend. Týden po svatbě mě nechal samotnou. ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach ti chlapi, že -))) no my jedem ted o víkendu na Šumavu na jeden z těch pobytů, které jsme dostali ke svatbě, tak už se moc těším....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny nově vdané paní :-) Konečně jsem si našla chvilku tady taky něco napsat. Naše svatba byla nádherná. Nikdo se nepopral, nic se nerozbilo (tedy kromně jednoho tradičního talířku :-D ), počasí bylo přesně jako na objednávku. Na focení to bylo super, při obědě lilo a hřmělo, ale jen chviličku, pak bylo zase krásně. Den předem jsme trošku popíjeli, takže mi bylo blbě ještě při česání vlasů, ale dalo se to zvládnout. Zato na obřadě se mi chtělo pořád smát :-D Jsem zvědavá na video :-D Fotky už bychom měli mít komplet doma, měli jsme dva fotografy, takže foteček bude fůra a jedna lepší než druhá :-D V den svatby jsme úplně zapomněli, že jsme chtěli fotky i s našim pejskem, takže jsme je nedávno dofocovali dodatečně :-D Ten náš jorkšír je úplný manekýn :-D @mane30 tak to video ze svatby je fakt síla :-) Je ale vidět, že jste to brali sportovně, a i tak měli výbornou náladu. Holt počasí nikdo neovlivní :-) Na výměně dokladů se už pracuje, občanka obou, pas taky, řidičák ještě nemám, takže o starost míň :-D Banky, živnosťák, pojišťovny a takové další "kraviny" by měly jít písemně tak pak uvidíme :-) @kamculenka Taky se nás každý ptá, jaké to je po svatbě...tak odpovídáme...po skoro 11-ti letech, co jsme spolu? Žádná změna. Akorát na to máme papír, který se stejně schová do šuplíku :-D A svatebku jsme taky neměli, i když jsme si hned po svatbě říkali, že to má něco do sebe. Vypadnout, nechat všechny starostí jít do pr..., úplně vypnout a na nic nemyslet. No jo...ale bylo to hezké i tak :-)
Odpovědět
@janauhr Jestli jsi měla čarodejnici na autě, tak při našem příjezdu to tam každý obdivoval :-D Jinak nám začalo lít a hřmít při focení, tak jsme se musely minout. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@gutgirl no měli jsme tuhle tu a tebe jsme viděli určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr Ahoj, nechci tě plašit, ale mám takový pocit, teda pokud to nemá každá banka jinak, že banku písemně asi nevyřešíš. Já tam naběhla zrovna včera - a byla jsem hotová velice rychle. Chtějí novou občanku - kopírují si ji. Krom toho vytváříš nový podpisový vzor, takže to chce asi osobní přítomnost. A novou občanku po mě chtěli dnes dokonce i v knihovně, jsou prej napojení na ministerstvo vnitra :-o Jinak na živnosťáku mi na počkání vydala nový výpis z ŽR, takže můžu klidně fakturovat, a na finančák a sociálku hlásí změny oni, já teď jen čekám na ofiko dopis, že mi každý ten úřad změnil údaje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, takže další pecka, po svatbě... a jsem bez práce... včera večer mi šéf předal výpověď... ve zkušebce, neřekl ani bů jen mi podal papír a vykliď si skříňku... To je jednání tohle, fakt, dělala jsem všechno, i to co jsem nemusela... a tohle je vděk... :-( holky je mi ouzko... nikde mě nevezmou teď mě vyhodili oni, v minulé práci jsem odešla sama, kvůli kolektivu, na každou práci čekám strašně dlouho a mám strach zas někam jít... zase to bude na dva měsíce a znova na pracák?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka tak to je pěkná svinárna - to je jasný - měl strach, že otěhotníš....... možná by to bylo nejlepší řešení, ale bez peněz to jde blbě
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Aha, to mě nenapadlo že možná proto že se báli, že jim hned otěhotním... ty kokso... no tak teď už práci neseženu vůbec :-(
Odpovědět
@kamculenka téda, to je fakt špatné :-| Asi fakt mysleli, že po svatbě chceš mimi a že tam děláš jen kvůli mateřské. Ale mohli s tebou aspoň promluvit. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Tak to je mi fakt líto :-( Takové jednání si nezaslouží nikdo! Jak někdo může počítat s tím, že budeš chtít hned mimi? (i kdyby třeba jo - to už je na vás). My tohle zatím vůbec neplánujem. Držím ti palce!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?