Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no je to tvoje věc, ale takhle si plánovat a zkazit svatbu.....je to jednou za život...no možná ne u každého sice... :-D ....tak to takhle nevzdávej, je to tvůj den, váš den, nebuď blbá....!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa souhlasím, asi je těžké vycházet s někým když on o to nestojí, přítelova famílie taky není bohužel nic extra, se sestrou a matkou se bavíme jen zdvořilostně, několikrát nás podrazili... a jeho otec když si vypije tak to stojí za to, ALE JE TO NÁŠ DEN, takže - tchán se naloží do auta a odveze ihned jakmile bude vyvádět, tchýně a švagrové si všímat nebudu, nenechám si to přeci zkazit a sedět v koutě??? to mě ani nenapadne, tento den jsme hvězdy tak si to užijme MY NÉ TCHÝNĚ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lejdynka: Kdyby to tak šlo, bude to tyjátr pro jejich familii. Jako já už prostě nevím totálně mi tu svatbu znechutila prostě. Ale fakt totálně. Doufám, že má z toho radost...
Odpovědět
Profilova fotka
@lejdynka : naprostý souhlas...a může se kdokoliv třeba stavět na hlavu....je to náš den.... 8-) ;-) @kamculenka : jestli si ho necháš zkazit a budeš sedět v koutě, tak si piš že jí tu radost uděláš.....tak nad tím popřemýšlej.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka to je přesně to, oč takovým lidem jde, ale nenech ji, ať Ti Tvůj den zkazí budeš toho navždy litovat je na čase ukázat ŽE NA NÍ NEZÁLEŽÍ JE TO VÁŠ DEN A VÁŠ ŽIVOT!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lejdynka a sonipa: Nebojte se, jsem dost velká držka na to, abych jí něco řekla a promluvila si s ní, ale jelikož nám dost pomáhá "přežít", tak mi nezbývá než držet hubu a krok. To je to :-( a sere mě to maximálně už kvůli mojeho... ho to taky vytáči doruda, ale co se dá dělat?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : víš nám taky rodiče od skoromanžílka dost pomáhají, ale držet hubu a krok proto nemusím.... ;-) :-) a jak píše lejdynka, budeš toho pak celý život litovat.......
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: mno lituju toho už teď, ale co se dá dělat? Nechci se s ní hádat, fakt nechci, nestojí mi to za to. Ale ona si furt mele svou, jakoby to byla jediná pravda a jako jediná má právo o našem životě rozhodovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : ale dá se dělat....tak ji nech ať si tam ty lidi pozve, ale dál tě to zajímat nemusí....užívej si tu svatbu a ignoruj to, nemusíš se hádat, jen ji nechat, ale bavit se tam podle svého, to ti zakázat nemůže.... ;-) To se chceš celý život užírat že jsi na své vlastní svatbě seděla na zadku s flaškou a cigárama....to určitě ne...jsi velká holka, tak se podle toho chovej... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: mno ono nakonec asi nic jiného nezbyde než je tam pozvat, jenomže tím pádem mi to úplně přehodnotilo plány. Jak se zasedacím pořádkem, tak s dekorací a výzdobou. Tím, že je budou pořád hlídat a kdesi cosi to budu muset celé překopat. Je to složité vysvětlit. No můj moc nadšený nebude že tam budou :-( hernajs...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mluvila jsem s mamkou mojí, na tchyni házím bobek... pozvu je všechny, ať si mama tu šaškárnu užije... a své původní plány měnit nebudu taky. Ať se kousne do oka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jste se tu dnes rozpovídaly :) @kamculenka : to je ta daň za to, když ti někdo svatbu platí. Na jednu stranu chápu, že chce mít ten kdo to platí hlavní slovo, má na to právo, jsou to jeho peníze. Proto je nejlepší když je člověk svým pánem :) Jinak já dnes byla v ikei, a teda mám 90% dekorace na svatbu :). Naprosto super svíčky, svícny, ubrousky, podložky pod svíčky, vázy atd. No a současně jsem nakoupila i nějaké blbinky pro domácnost a několik věcí pro skřítka..ale dal mi ten nakupovcí den pořádně zabrat jsem groggy :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pep.e :Ale já nevím jak to chce udělat, navíc platí půlku i moji rodiče, kteří zrovna peníze doma vidlema nepřehrabují. Tak nejdřív řekne, že tolik lidí, že to je moc a pak tam rve další tři?? Trochu divné ne? No to je jedno přijdou všichni a bude.
Odpovědět
Ahojte holky, já se k vám přidám, jestli můžu :-) @kamculenka trochu jsem to pročetla a jsme na tom skoro stejně, akorát já to mám od vlastní mamky. Řekla mi, že když platí půlku svatby, tak že pozve strýce (já ho vídám možná tak jednou do roka, vyjímečně), protože oni tam k němu jezdívají na různé akce a bylo by jí blbé ho nepozvat. Tak jsem nakonec rezignovala, co s tím. Ale i přes to si to nenechám zkazit, užiju si to podle svého, tak doufám, že ty taky, nenech se otrávit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl No tak když se na to podíváš tak..nám naši chtějí taky něco přispět (ne přímo půlku ale přispět), a tak by mamka byla ráda, kdyby tam byl i její brácha se ženou a bratr mojí babičky. I když to nejsou lidi, které bych si pozvala sama, tak je přežiju. Mamce to udělá radost, a i když jsme jinak se strejdou většinou na nože, náš sad je dost velký na to, abysme se příliš často nepotkávali :). A hlavně, já si z toho nedělám hlavu, na všech svatbách je vždycky veselo, někdy až moc (a ne že by z toho byli všichni nadšení), tak holt nebudeme vyjímka :)
Odpovědět
@pep.e jj, přesně tak uvažuju i já, taky je to člověk, kterého bych já sama napozvala, ale už to tak je, tak se tím prostě nenechám otrávit. Ale jinak s ním nemám problém, je to fajn člověk, ale já k němu prostě bůhví jak blízko nemám. Co už, všem se přece vyhovět nedá. A jak říkáš, veselo určitě bude a my tu naši sokolovnu máme taky dost velkou, aby jsme se ztratili. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak koukám, že každá z vás válčí s nějakým tím svatebčanem "navíc"... :-D To my máme zase trošku jiný problém, od milého brácha na svatbu jít zase nechce, už zhruba rok a půl spolu nemluví a nikdo neví proč, ani můj nastávající manžílek....a to už dvakrát zkoušel jako že dobrý ale nikdo s ním nehne, nikomu neřekne proč to tak je a když prohlásil že na svatbu nepůjde tak to mě dostalo úplně...to je taky situace..... :-p :-D
Odpovědět
@sonipa No tak samozřejmě máme i problém také z druhé strany, mamka ženicha odmítla jít na svatbu. Proč, to je na dlouhé vyprávění, ale každopádně taky nás to mrzí. Taky jsme to zkoušeli a nikdo s ní nehne. Takže všude je něco. 8-) Plánování svatby je opravdu veselá záležitost, hlavně když se někteří lidi projeví. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: No jo už jsem to nějak zkousla, ale spíš mě štve že se ani nezeptá jen prostě oznámí že přijdou. Když teda jsme řekli jo, ale sami, tak se začala vztekat, že budeme mít už tak hodně lidí a pak tam nacpe další tři lidi?? Prostě si brutálně protiřečí. Nerozumím řeči tohoto kmene, fakt ne. Mě překvapil brácha. Řekl, že přijedou. ... jsem myslela že spadnu z jahody...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...taky je to moje datum :) my pro jistotu zveme uplne vsechny a uvidime kdo se s kym popere! Jsou tam lidi ktery bych si sama nepozvala ale moje rodice je "protlacili", nevadi mi to. Ono se tech par lidi navic uplne ztrati...navic se obe rodiny v zivote nevidely, tak pocitam ze bude legrace. A rodice byli prekvapeny z toho ze zveme vsechny kamarady...pocitam ze ne kazdy si s kazdym sedne, ale nejak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Taky částečně děláme kompromisy kolem hpstů, i když to nejdou moc velké boje. Partnerovi rodiče nám do toho nekecají, to spíš moje máma (holt děláme svatbu u nás). Když jsme oznámili prvotní nástřel počtu hostů 50-80, tak se zhrozila, že prej máme všem zaplatit ubytování, hostinu a tak, a že se nedoplatíme a jestli jsme se nezbláznili. Tak jsme si trvali na tom, že ubytování si hosté budou hradit sami, my jim ho jen pomůžeme domluvit (máme v tom podporu partnerových rodičů). Když umřeli oba moji prarodiče od táty, tak ten se přestal bavit se svou sestrou (ach ta dědictví!) a nedávno si vzpomněl, že bychom je ale měli pozvat. No, mě nic zlého neudělali, ale třeba strejda je pro mě prakticky cizí člověk, navíc, oni se spolu fakt nebavili a neviděli, v létě to budou dva roky. Když jsem po našich chtěla adresy na příbuzenstvo, tak že prej neví, jetli se už přestěhovali, jak plánovali, nebo ne a že si mám napsat na obecní úřad, jestli tam mají převedené trvalé bydliště. Tak to jsem se teda sekla, že buťo mi tu adresu zjistí on (jeden telefonát vlastní sestře), nebo je prostě zvát nebudu. Takže jsme je nakonec pozvali a necháme na nich, jestli přijdou. Chceme po všech pozvaných, aby nám potvrdili účast, tak to budeme i vědět dopředu. Jinak my zveme jak rodinu (tety, strýce, bratrance, sestřenice) - je to zvykem v obou našich rodinách, tak každý svých pár kamarádů, které ale známe oba, a pak ještě pár lidí z přítelova tanečního kroužku, se kterýma počítáme dost na vyplnění programu - jednak předtančení a pak taky, že se rozproudí tanec všeobecně. Nechceme žádnou pompézní oslavu, jen se nám prostě nasčítali lidi, které tam však chceme, takže to asi bude slušná pálka, ale co, říkáme si, že brát se chceme jen jednou, tak je holt obětujeme a vykompenzujeme to skromnou svatební cestou, která pr onás není tak důležitá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no u nás to tradice není, zvát automaticky všechny, ale jde o to že je tam někdo vecpe aniž by se obtěžoval zeptat ženicha a nevěsty, jestli je tam chtějí?? Do původního seznamu lidí se s nimi vůbec nepočítalo. Ani nás nenapadlo je zvát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Chápu tě, bere to spíš jako svoji akci než jako vaši svatbu, ale jak už ti radily holky, asi bych se taky zrovna kvůli tomuhle s ní na krev nehádala, jen bych jí možná dala na srozumněnou, že jsou tam na její "přání" a tudíž se tam o ně bude ona starat.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: No každopádně že se o ně bude ona starat, mě tohle nestojí ani za zmínku, nevím co bych si s nimi měla já povídat, já rozhodně nic a můj taky ne, to jen bude keců že nemá práci a proč nemá práci a jestli mu to za to stálo si mě vzít... o ničem jiném se bavit nedá. Leda tak ještě o bohu...
Odpovědět
Profilova fotka
Kecy bude mít vždycky někdo, když ne jeden, tak druhej, když ne o tomhle, tak tam o tom, nikdy se nedá zavděčit se všem a ve všem. Bavit se s nima vás nemůže nikdo nutit, možná tak jednou, na pět minut, ze slušnosti, ale přece se na své svatbě můžete bavit s kým chcete vy, nebude to výkon trestu, abyste museli dělat, co vám nařídí jiní.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: No tak je to pravda no, ale tak třeba se mama chytí za nos, ona by se tam ale taky neměla s kým bavit, tak proto je tam asi tak vehementně cpala...
Odpovědět
@kamculenka já bych to nechala plavat, pro jednou, pokud si nebude vymýšlet další věci. Asi bude pravda, že se asi nemá s kým bavit, tak si tam k sobě potřebovala někoho vzít. Bavit se s něma fakt nemusíš, můžete si celý den špitat s manžílkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem měla sáhodlouhý rozhovor po telefonu s mou tchýní, válečnou sekeru jsme tedy zakopaly, pomůže mi nazdobit fretky na auto, a tak celkově to zas bylo nějak v pohodě. Snad to tak i zůstane... :-) tak mi držte pěsti. Holky, jaké budete mít jmenovky na stůl? Z čeho? Nebo jak? Mám spoustu nápadů, ale vše se mi zdá nějaké čudné...
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, přeju, ať to vydrží :-) Co se jmenovek týká, moje představa jsou vystříhané javorové listy z nějakého tužšího červeného papíru. Javorové listy, protože to je znak Kanady, Kanada, protože Kanadská královská jízdní policie, KKJP protože jeden seriál, díky kterému jsme se vlastně seznámili. Ale co nakonec bude, to se ještě uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena :Děkuju snad to vydrží, protože pak je to fakt o nervy a chodíme kolem sebe nasraní i my dva doma...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?