Svatební den 21.8. 2010. Má někdo takový datum svatby?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky ma niekto take datum svadby? :-)
Odpovědět
ahoj holky, berete se někdo na Hluboké??? jinak já šaty mám už zamluvené, ale si budu ještě měnit...:( jsem strašně nerozhodná... navím, já bych je chtěla všechny :))))))
Odpovědět
Profilova fotka
hlaVNĚ téma 21.srpen 2010 už existuje!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
aha,pardon jsem to přehlídla,že tohle je to naše téma :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to nevadí:))))
Odpovědět
Profilova fotka
inak my máme svatbu ve 14.00
Odpovědět
to briiseis: a kde ji mate?
Odpovědět
Profilova fotka
aha,nu v naší dědince v okrese Hodonín :-)
Odpovědět
tak to bude v kostele, ze? muj pritel v kostele nechce, nemuzu a nechci ho nutit, ale byl to vzdycky muj sen :)))
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: ty šaty v tvém albu jsou taky nádherné, neskutečně elegantní. já mám zamluvený termín u faráře, místo hostiny, člověka, co nám udělá raut, pak mám domluvenou kapelu a pro sebe mám zatím jen šperky (náhrdelník, náušnice a korunku). Jinak nic. Teď si chci objednat něco na výzdobu stolu a sálu, ale zatím nějak nevím přesně co. Do jaké barvy budeš mít svatbu? A co všechno už máš ty?
Odpovědět
dzejnicka1: Který myslíš? Mám tam dvoje :-)
Odpovědět
dzejnicka1: Tak my se budeme brát na zámku, tak máme zamluvený termín, hostinu, hudebníka a můj miláček má oblek, ale jinak ještě nic. Příští týden se jdu kouknout po salónech na šaty :-)
Odpovědět
dzejnicka1 : Jo a na fotografku jsem zapomněla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
dzejnicka1: Odkud jsi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hvezdicka07: tak jsem ze zvědavosti koukala na ty šaty, krásný jsou oboje, ale mě osobně se mooooc líbí ty druhý. Byla jsem před týdnem na svatebním veletrhu a zjistila jsem, že šaty budou hrozný problém. Jak si mám proboha vybrat jen jedny? :-D
Odpovědět
jafnina : Mě se zase líbí ty první, ale u nás v Brně nevím, jestli je seženu :-( Mají je ve svatebním salóně v Hranicích na Moravě :-( Ty druhé mají tady v Brně, tak uvidím no ;-) Příští týden se jdu podívat po nějakých salónech a vůbec si nedovedu představti, že si mám vybrat je jedny ;-( ;-(
Odpovědět
to hvezdicka a jafnina: holky, z vlastni zkusenosti musim rict, ze to, co vypadá na modelkách a obrázku skvěle, ve skutečnosti mnohdy tak hezký není... :(
Odpovědět
ahoj holky:-)) ja saty nastesti mam ale chapu ze nevite ktere:-))
Odpovědět
Profilova fotka
lucik1986: tak jestli máš ty z obrázku, tak jsou moc hezký, taky bych si představovala něco takového hranatakrakatice: když jsem byla na tom veletrhu, tak tam ty šaty předváděly a některý slečny zrovna modelky nebyly, takže jsem pěkně poznala, který bych si mohla na sebe dovolit a jak opravdu vypadají a taky jsem tam zjistila, že se přítelovi šaty budou líbit, protože se mu líbí typově stejný jako mě, tak ze mě aspoň nebude mít šok :-D
Odpovědět
jojo to jsou ony:-) ja jsme je pritelovi ukazovala ale je to chlap je mu to uplne jedno:-D
Odpovědět
holky a co boty? za dva měsíce mám jít na zkoušku šatů a musím mít s sebou boty - nikde žádný nejsou a z netu se mi kupovat nechce - nemám s tím zkušenosti a bojím se, že bez zkoušení mi pak nebudou dobře...
Odpovědět
ja mam koupene balerinky takze to je v pohode sice bych si predstavovala jine ale alespon neco v nejhorsim mam
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: ty druhý šaty jsou taky pěkný, ale ty první jsou prostě nádherný :) no oblek pro miláčka taky bude problém, donutit chlapa něco zkoušet a ještě když toho bude třeba víc, tak asi zešílí :-D jinak já jsem z Domažlicka. odkud jsi ty? ...teď jsem si našla na internetu nádherný šaty značky weise, ale myslím, že je v mým regionu nikde neseženu. chtěla bych si je aspoň zkusit...tak ať běhání po salonech dopadne úspěšně :) hranatakrakatice: já mám s botama taky problém. nevím, jestli si kupovat přímo svatební boty nebo jestli by stačili v normální obuvy bílý...
Odpovědět
dzejnicka1: Díky to jsou moje favoritky, ale pochybuju, že je v Brně seženu. V úterý se mám jít na nějaký šaty podívat, ale už teď z toho mám deprese :-( :-( :-(
Odpovědět
neboj ja jsem je mela taky:-)) a nakonec dobry:-) urcite vyberes nejaky krasny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,myslím,že není nutný mít vyloženě "svatební" boty,že můžou být prostě jakýkoliv,který se budou hodit k šatům ;-) já už jedny mám,ty budu mít na obřad, ale eště si budu pořizovat balerínky na přezutí,budem hodně tancovat
Odpovědět
Ahojky všem, taky máme tenhle termín, a zařízeno nemám ještě nic jen ten termín, ani nevím kde začít co a jak už se bojím :-) :-N
Odpovědět
sattanka: Neboj však je čas :-)
Odpovědět
Děvčata nevíte kde sehnat bílý velký deštník, kdyby pršelo? ;-)
Odpovědět
hvezdicka07 : chci už pomalu začít jen hostinu někde a šaty at pak nemusím šílet. V Červenci jedeme ještě na dovču tak at je klídek, moje segra se už těším na šaty a do salonu jéjé to bude :-N
Odpovědět
ahojda holky.. přidávám se do debaty na stejný termín ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?