Svatební den 15.8.2009. Líbí se Vám toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, možná je ještě brzo zakládat téma na určitý den, ale věřim, že nejsem jediná nevěsta, ktere se toto datum libí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si kolikrát říká, že určitě na něco zapomeneme, my s ničím zatím nepohly, budeme se otáčet celý červenec a ještě i srpen, ale neva :-) ( bohužel nás momentálně brzdí peníze) Ale jinak jsem zvědavá,jakto všechno dopadne, jestli se to povede nebo se něco nepodaří.... :-D
Odpovědět
Holky, čeho já se nejvíc děsím je počasí! Ať je hezky! Zařiďte to někdo :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, sluníčko je určitě lepší :-)
Odpovědět
Ahojky! Jsem ráda, že jsem Vás našla :-) Taky se vdávám 15. srpna ;-) ale datum vybráno záměrně, přesně měsíc po mých narozeninách a přesně měsíc před narozeninami ženichovými :-D Bereme se v Litvínově. Taky mám strach z počasí, to je fakt. Dneska jsem byla objednávat dort, na ten jsem fak zvědavá, jak se jim povede.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdrávím další nevěstu, my se na datu tak nějak shodli, prostě jsme si řekli srpen, tak jsme dali 15.8. :-) ani nevím proč. Nám zbývá ještě dořešit oblečení pro ženicha a mé boty a tak nějak se to všechno začíná uzavírat, snad na něco nezapomeneme. v.
Odpovědět
Taky zdravím, my jsme chtěli první polovinu srpna, a když oddávající navrhl 15. tak jsem si řekli, proč ne? Mně spadl obrovská kámen za srdce, když jsme minulý týden koupili ženichovi oblek, jinak zbytek je nějak ve fázi příprav a já si teprve začínám uvědomovat, že už zbývá jenom měsíc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to blíží, co?
Odpovědět
To teda, začínám mít pomalu strach, že jsme spoustu věcí zapomněli zařídit a zorganizovat...navíc jsme se stěhovali a ani ještě nevím, jestli všechno najdeme :))
Odpovědět
Profilova fotka
aussee: Určitě to zvládnete, já taky začínám pomalu nervit, teď jsem ještě přemýšlela nad hudbou, hraje tam přímo na klávesy své písně, zahrál by i něco jiného, ale teď je pryč a nestihl by to nacvičit, takže to asi nechám na něm, což nevím, jak dopadne, ach jo :-) zítra si budeme volat všem, jestli teda dorazí, ať víme přesný počet hostů, taky si pořád říkám, jestli třeba nedokoupit nějaké stužky apod. no už, aby to bylo za náma a povedlo se!
Odpovědět
verusa: taky si říkám, už aby to bylo za náma...u nás se před dobou rozhořel spor mezi námi a tchýní s tchánem, ukázalo se, že jsou úplně vyšinutí a psychicky odmala týrali mého milého...no a teď, 14 dní před svatbou, ho postavili před vydírání s tím, že když já se jim nezačnu klanět, nikdo z jejich příbuzenstva nepřijede. Jsme z toho oba s přítelem v šoku a nechápeme, jak k němu můžou být tak krutí. Takže u nás už svatba stejně nebude ten krásný den v životě :((
Odpovědět
Profilova fotka
ausee: Tak to je síla, jsou to sobečtí rodiče, kteří myslí, především na to, aby oni byli středem pozornosti. Pokud by po vás chtěli něco, co se vám vyloženě příčí, tak bych neustopovala. Nechtějí tam být, tak ať nechodí, také záleží, jak se k tomu staví tvůj přítel. Držím pěsti
Odpovědět
verusa: děkuju :) už jsem se rozhodla nic z toho neřešit a ono to nějak dopadne... ;-) jinak máme konečně objednané svatební koláčky, upřesněné květiny a svědkyně zamluvenou kadeřnici ... jak jste na tom vy?
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky! aussee:tak to je šílený :-( my se musíme ještě domluvit v restauraci co a jak, jinak je většina hotova, něco ještě zbývá, už začínám být nervózní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme na tom podobně, já si dělám seznam, na co ještě musím myslet a udělat, ale už jsou to takové drobnosti, to hlavní, co je k svatbě potřeba,máme :-) Musíme si spíše jen potvrdit, co už je domluvené, ještě raději dokoupím stužky a krepák, také svícny, udělat nehty :-) a ještě nemám nic na svatební noc, co vy?
Odpovědět
ahoj holky, taky uz zacinam byt nervozni. Byla jsem sice ted par dni v CR a snad uz vsechno zaridila...ale ted se zase stehujeme z jedne zeme do druhe a o toho pripravujeme svatebni cestu. Je toho nejak hodne :-(. Ale co se svatby tyce, zacinam delat harmonogram a delegovat ukoly. Myslim, ze je dulezite, aby nevesta neresila krizove situace v den svatby :-) od toho jsou tam jini :-). Takze si delam pred sebou nekolik zivych barier, ktere problemy zachyti a ke me se nebude moct nic negaticvniho dostat:-)).
Odpovědět
Ahojky, my jsme byli v neděli upřesnit vše v restauraci, kterou jsme zamlouvali. Pán otevřel sešit a zjistil, že tam má psané nějaké narozeniny a nás NE!!! Tak jsem prodělala menší infarkt, ale nakonec se to nějak vyřešilo, takže už i toto je zařízené, jen ještě nemáme květiny na výzdobu a mamka šílí, protože jsme ještě nezačali péct. Co vy? Už máte něco napečené? Jinak luciasss máš to dobře vymyšlené, toho se právě taky bojím, že budou nějaké problémy a já je budu muset řešit...
Odpovědět
ahojky holky, taky se vdávám 15týho... Verusa.J: na svatební noc nic nebude potřeba... Neplánujeme ji - doufám, že se svatební veselí protáhne až do ranních hodin a pak u nás stejně budou spát známí :-) Jinak snad vše zařízený... Ještě včera jsem objednávala na netu košili pro ženicha a zítra jdu na zkoušku šatů, protože je musíme přešít - nesedí mi :-( tak držím pěstičky, ať se přípravy daří a na nic nezapomeneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirysek: Ahoj, to je fajn, že je nás tady více. My svatební noc nejspíše mít budeme, protože plánujeme po obřadu jen oběd a toť vše, po nějaké závratné akci netoužím, chci ten den pojmout jako něco intimního, tak uvidíme, jestli půjde vše podle plánu. :-)
Odpovědět
no my si to právě chceme zase užít s přáteli a rodinou :-) a pak si "svatební noc" uděláme dodatečně, třeba na svatební cestě. tak držím palečky, pěstičky, ať to všem (ať jsou plány jakékoliv) klapne podle představ. Hlavně ať nám sluní svítíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
také držím všem palečky, ať svatba vyjde Mirysek: také si to užijeme s rodinou, akorát ne až do večera, potom budeme už sami, no já jsem prostě taková, chtěla jsem jen něco malého :-)
Odpovědět
Verusa: tak nějak jako to všechno plánuju taky, máme obřad ve dvě, tak doufám, že nejpozděj v osm bude po všem :-) Myslím, že budu fakt šťastná, že už je to za náma a že můžu konečně klidně spát....poslední dny je to hrozný, říkám si, proč jsme se nevzali úplně tajně v riflích v prvním kostele, na kterej bysme narazili... =-) No, snad to tak hrozný nebude, každopádně všem přeju pevný nervy!!!
Odpovědět
tak, já jdu dnes zapíjet loučení se svobodou s lidmi z práce...jsem zvědavá, jak budeme zítra všichni vypadat :-o doma se peče jako o závod, kamarád vyrábí jmenovky a maminka nám asi začíná bláznit...já snad všem povinně rozdám neurol, ať se ve zdraví toho příštího týdne vůbec dočkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem se známou pekla jen památné perníčky místo výslužek :-) , koláčky a dort peče cukrářka, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
No, tak už máme čtyři druhy, začíná se to rozjíždět... nejhorší je, jak to vysvětlit okolí, když svatbu tajíme :-D
Odpovědět
už jste viděly předběžnou předpověď počasí? 18°C a přeháňky nebo déšť ...snad se to ještě vylepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mi ani neříkej, nemám žádnou variantu ( bolerko) na studené počasí.. asi začnu trénovat otužování
Odpovědět
holky, snad počasí vyjde, srážky by měly v pátek ustávat, chladno mi nevadí, je lepší než hic, ale taky nemám žádné bolerko...takových 20-25 stupňů by stačilo...jinak my jsme ve středu a včera rozvezli koláče, tak už to máme z krku, zítra mám rozlučku a pak už jen relax příští týden :-)
Odpovědět
no já jsem teď četla oblačno- přeháňky, ale 23-27 stupňů....tak teplota ideální, ale ať neprší!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem zvědavá, mám strach ze zimi, mám tenké šaty na ramínka, tak snad to vydržím a budete mít punčochy? Kolik stojí ty samodržící?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic, punčochy už jsem si pořídila a docela drží, jsou bezešvé, takže jdou i do otevřených bot, což jsem ráda...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?