Svatební den 15.8.2009. Líbí se Vám toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, možná je ještě brzo zakládat téma na určitý den, ale věřim, že nejsem jediná nevěsta, ktere se toto datum libí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já kromě učení nic moc nestíhám, na oznámení se jdeme domluvit příští týden konkrétně, předběžně už domluvení jsme, motiv jsme si vybrali sami, teď jen vytisknout, přemýšlím nad ozdobou na auto, už jsem si vybrala srdce z buksusu, nebo něčeho zeleného, do toho jen pár kytek, také jsem si už přesně určila, jak ozdobíme naši skromnou hostinu, stále čekám na šaty, jinak zatím nic jiného, všechno až po státnicích.Tak se držte holky
Odpovědět
verusa.j: a kdy statnicujes? abych vedela kdy drzet pesti... To nejdulezitejsi uz skoro mas a na ostatni detaily je jeste casu dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: od 26.5., asi půjdu mezi prvníma, učení už mi do hlavy neleze, rychle zapomínám:-), snad to vyjde.Díky za podporu:-)
Odpovědět
verusa, ja taky statnicuju 26.5., sice uz jsou to me nekolikate statnice, ale nervy jsou porad...vidim, ze mame nejen stejne svatebni, ale i statnicove datum :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d.: snad nám vyjde obojí, jak státnice, tak svatba:-)
Odpovědět
no to kazdopadne musi!!! :-)
Odpovědět
holky nebojte, zvladnete to oboji. Kdybyste ze statnic nebyly nervozni, tak by to bylo prece jen trochu divny, ne?
Odpovědět
holky, hlavne pevny nervy...ja uz mam statnice 3 tydny za sebou a malem jsem s sebou sekla, jak jsem se bala, dokonce jsem predsedovi komise vynadala, ze jestli na me bude zlej, uz mu nic nereknu :-D ...ale nakonec vsechno dopadlo a dobre dopadne i vam! ;-)
Odpovědět
Ahojky,tak dneska mi prisel podvazek a od vcerejska mam i barvy do tiskarny, takze budeme v patek zkouset co se nam bude libit nejvic. Jsem zvedava jestli se dokazeme dohodnout hned, nebo jestli to zas bude trvat buh vi jak dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky, tak já už mám od známé vývazky, taky mám objednané ozdoby do vlasů, v pátek jdeme vyřizovat oznámení, do toho se teda ještě pekelně učím :-)
Odpovědět
Ahojky holky, také máme termín 15.8.2009 - na zámku v Lysicích. No pomalu ale jistě se to blíží... Oblek jsme koupili včera, šatičky ještě nejsou, ale vím jaký aspoň budou... ;-) Chci vás poprosit - kdy budete rozesílat (rozdávat) oznámení. Já dělala vlastní, už mám nějaká hotová. Tak jsem si říkala, že bych je už nejbližší rodině (rodiče, sourozenci) dala - ať se to doma neválí... No a ostatním v první půlce června, tedy dva měsíce před svatbou... Není to moc brzo?? Díky a mějte se, ať se přípravy daří... ;-)
Odpovědět
vsem statnicujicim hodne stesti a pevne nervy! Taky uz to mam parkrat za sebou...ale nervy jsou to pokazde:-) To mirysek: neboj, brzy to urcite neni. My sice organizujeme z daleka, tak se to muselo udelat driv, ale uz mame vse poslane asi 10 dni. Myslim,z e zvlast, kdyz je svatba o prazdninach, je lepsi dat vsem vedet driv, aby si to mohli lepe naplanovat:-)
Odpovědět
Článek se načítá
mirysek: taky si myslim, ze to neni moc brzo. My budeme oznameni rozdavat taky tak nejak. S pripravama jsme pokrocili - uz jsme vytiskli oznameni, pozvanky na hostinu a jmenovky. Pristi tyden zacnemeš vystrihavat a lepit a ten dalsi tyden mame v planu to "uz" oznamit rodicum - toho se bojime nejvic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, už mám po úspěšných státnicích a mohu se věnovat dalším věcem, třeba mé svatbě :-)
Odpovědět
já taky, klaplo to včera, takže teď už vzhůru do konečných příprav!!! :-)
Odpovědět
holky gratuluju, juste sikulky... a ted uz si muzete naplno uzivat pripravy ;-)
Odpovědět
Gratulace obema! Poradne to oslavte a vrhnete se na dalsi prijemne "povinnosti":-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za gratulace, ani teď nevím, co dříve, ale šaty už se mi upravují a oznámení stačí vytisknout, tak se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky se budu vdávat 15. 8. - na zámku Hluboká. jinak holkám gratuluji ke státnicím, mě čekají 22. cervna, takže šprtám, na svatbu už ale základní věci máme, a to ostatní snad bude stačit až pak.. jen musíme nechat vytisknout oznamení, sami jsme si ho navrhli, ale v pondělí nám ho už snad vytisknou, tak budem hned rozesílat..
Odpovědět
byla jsem si minulý týden přezkoušet šaty a zjistila, že jsou zmenšené o 2 čísla, ale zvětšit už mi je nezvětší...tak jsem si musela vybrat jiné a protože se jedná o jinou barvu, bude se měnit i barva všeho ostatního, no veselo :)
Odpovědět
Holky, tak jsem byla vcera uspesna - koupila jsem si saty za 2 500,-. Takze uz nam vlastne chybi jen rict o tom rodicum (opet to musime posunout o tyden, protoze pritel musel do prace a vubec se sem nedostane) a rozeslat oznameni. Pak mam dva mesice na to abych vysila polstarek pod prstynky coz by nemel byt problem.Takze vlastne mame hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak jste daleko? My už máme oznámení doma, stačí rozeslat nebo spíše rozdat, taky jsme včera byli vybrat prstýnky, vzali jsme obyčejné hladké, jen já budu mít uprostřed kamínek, vyjde nás to zhruba na 5000.
Odpovědět
Tak my uz jsme to oznamili rodicum, dotvarime oznameni (ted nebyl cas, v praci to bylo hekticky - uzavirali jsme znamky a byli na vylete na dva dny). Doma uz se to uklidnilo, museli jsme udelat jeden ustupek (hned po obede bude presun do mista bydliste - obrad a obed mame asi 100 km od nas), ale doufam, ze to bylo posledni co nas donutili zmenit.Nasi uz se tesi, mamka uz planuje co napece a kolik toho bude delat. Segra uz si shani saty. Takze celkem pohoda.
Odpovědět
Konečně jsem objevila datum, do kterého taky "spadáme", můžu se přidat?
Odpovědět
ahoj holky, my už oznámení porozdávali, dělali jsme si ho sami, jukněte do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jachm: určitě můžeš, jak jsi na to s přípravami ty?
Odpovědět
Ahojky holky, jak pokračujete? Nám konečně přišly prstýnky, byli jsme na matrice, začínám řešit výzdobu, mám šatičky na posvatební párty a prádlo na svatební noc...no už se to pomalu, ale jistě rýsuje, ještě donutit ženicha koupit si konečně oblek a zkoušky mých šatů a je skoro všechno :-) Teda ještě to oznámit zbytku pozvané rodiny a dotvořit posvatební oznámko :-| :-D (ani jednomu se nám do toho nechce)
Odpovědět
Profilova fotka
holky pište, jak pokračujete, co nového, nám ještě chybí oblek, boty, matrika, doplatit prstýnky :-) no je toho dost, ale určo stihneme vše, už se těšíte?
Odpovědět
Já jsem si konečně objednala korunku do vlasů a alba na fotky pro rodiče a prarodiče a čekám co vymyslí přítel s oblekem, protože čas bloumat po obchodech mám jen tento týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak k tomu, co uz mame: zaplacenou matriku (cili vsechny papiry vyrizeny), saty, oblek, domluvene kvetiny, rozdane oznameni, zamluveny minibus pro hosty, hudbu na obrad a zamluvenou restauraci. Jeste potrebuji boticky a doplnky, ujasnit drobne pohosteni a vymyslet dort a taky zjistit, kdo me doveze na obrad. Zvazuji, jestli zamluvit nejakou kadernici, ci spolehat na me umeni :-)) Cas strasne leti..trochu mam strach, ze na neco zapomeneme, ale to se nejak zaimprovizuje..:-)) Tak co vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?