Svatby Březen (marec) 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, možná hledám špatně, ale zatím jsem nenašla na tento měsíc nic. Takže jak jste na tom s přípravami vy? Máte už něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky já už teda nerva chytám:) a ještě ke všeu jsme s e s drahým včera drobet chytly, samozřejmě kvůli hovadině:( Příští týden mám pěkně nabitý, tak to alespoň uteče.
Odpovědět
Profilova fotka
chersi: neboj, urcite ste obidvaja nervozni, tak preto ste sa trochu chytili. to prejde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak ja nervy nemám vôbec, ani nijaké stresy,som proste taký kľudný týpek...ešte nemáme ani obrúčky (ale mali by byť do konca týždňa), a drahý nemá oblek, ale ešte je čas...tie nervy mi môžno trochu aj chýbajú, alebo by mali chýbať...uvidíme, čo bude ďalej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysti ved ani my este nemame obrucky, ale uz su na slovensku, len ich musime ist do trnavy zobrat. moj drahy uz oblek ma, boli sme ho kupit minuly tyzden v bratislave.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem obstarala květiny a snad je to všechno, jo teda ještě mi chybí vyrobit jmenovky, ale už mám jasnou představu jak budou vypadat, tak stačí se jen do toho pustit. Oznámka už máme rozeslaná.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my uz mame obrucky doma. su nadherne. niekedy ich dam do albumu, aby ste videli. :-D a taktiez mam uz dojednanu aj vyzdobu. tento tyzden som dohodnuta na kyticu, aby som prisla za floristkou. dufam, ze si nejaku peknu vyberiem.
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak ako? co nove?
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám konečně vyrobené jmenovky, ale dalo to docela práce. Byla jsem na zkoušce líčení, mně se to docela líbilo,akorát skoromanžel si to představoval jinak, tak asi změním barvu očních stínů, jinak make-up byl moc pěknej. Zítra mě čeká zkouška účesu a den před svatbou jdu na nehtíky, jdu na poslední chvíli proto, abych si je nestihla někde zničit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak se tu s vámi loučím, od zítra mám dovču a v sobotu se ze mě staně mladá paní:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chersi, tak to máš za pár. Tak ať se Vám ten den ve všem vyvede a ať máte pěkné počasí. Pak se ozvi, jak to vše proběhlo, aby jsi nám dala pár rad, než do toho půjdeme my. Hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja idem den pred svadbou na nechtiky a bud. tyzden idem na skusku ucesu. make-up si skusat nebudem, poviem jej potom, ako si to predstavujem. baby ja mam posledne dva tyzdne take blbe sny, ze je napr. uz sest hodin vecer a my nie sme este obleceni, alebo ze v den svadby nemam svadobne saty. moze to znamenat nejaku zlu predtuchu? chersi: tak sa ozvi, ako to prebiehalo. vela stastia zelam!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katinko, já měla taky divné sny, např. že jsme se nevzali podruhý zas že jsme nestíhali a dorazili na obřad s hodinovým zpožděním. Teď se mi nezdá pár dní nic,ale za to mám slabé spaní. Jindy spím jak medvěd,ale posledni 2 dny než usnu a když se to teda podaří, tak nespím tvrdě. To jsem zvědavá, jak to bude vypadat pár dní před svatbou, to asi nebudu spát vůbec a budu ponocovat. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
baby, ja nastastie taketo sny nemam a nemam ani ziadne stresy. V piatok ideme pre obrucky, priatel si uz kupil v pondelok oblek, takze uz mame vsetko. Od buduceho tyzdna ideme robit vyzdobu, aby sme sa potom dne pred svadbou nemetali. O tyzden v streu idem este ne nechty, skusku ucesu mam uspesne za sebou a s make-upom sa uplne spolieham na moju kozmeticku-manikerku. Uz ma presne premyslene aj ako mi urobi nechcty aj ako ma namaluje. Od buduceho tyzdna sme sa s drahym dohodli, ze ideme k rodicom ja k svojim on k svojim. Bude treba pomoct a tak... Takze tento tyzden si to musime este uzit a aj tak musime pripravit byt, lebo tam budu spat hostia. Bude to taky zvlastny pocit spat sama, ked uz pol roka spolu zijeme...no potom uz ziadne odluceni, ten tyzden to hadam nejako zvladnem, aj tak pri tolkej praci...tak uz len nieco vyse tyzdna, baby, mne sa tomu ani verit nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
jester: mne sa stale sniva, ze sme nieco nestihli. ze nemam ani uces, ani saty, ani nie som namalovana a uz by malo byt davno po sobasi. ale inak neprezivam vobec stresy. mysti: urcite to tyzden bez seba zvladnete, aspon si naplno vychutnate svadobnu noc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám trochu klidnější spaní. Už je to ani ne za týden, strašně to letí, to vám povím. A co vy, které už to máte za sebou, dopadlo vše podle vašich přání a představ?
Odpovědět
Profilova fotka
mna to este len caka. jester, urcite ti to dopadne vsetko na 1. uz sa tesis?
Odpovědět
Profilova fotka
těším se těším, obtelefonovávám to všude, jestli je všechno O.K. Pořád ale nevíme přesný počet na hostinu, furt se to mění, někdo přibyde a hned zas další ubyde, v pátek musím říct přesnej počet, tak už to snad každej bude vědět, zda půjde nebo ne. Zrovna jsem si přemáchla závoj, aby byl krásně voňavoučkej, nechám ho trochu uschnout a pak ho trošku přežehlím. Na večer po hostině, půjdeme my mladí trochu popíjet, na ostatní (důchodce) toho bude dost, tak budou rádi, že si konečně odpočinou :-) A jak ty katinko,už vše potřebné dovyřízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja musim bud. tyzden uz naisto povedat presny pocet ludi. ja idem v stredu na skusku ucesu, tak som zvedava, co mi vytvori. bud. tyzden budem mat trochu vacsi zhon, ale da sa to zvladnut. dnes idem este s maminou kupit nejake krabica na zakusky a drahemu taku sponu na kravatu. neviem presne, ako sa to vola, ale vies, co myslim?
Odpovědět
Profilova fotka
vím asi co myslíš, ale opravdu ti řeknu, jak se to jmenuje. Já na zkoušce účesu byla a pořád nevím zda drdol nebo rozpuštěné vlasy. Jde o to, že ty rozpuštěné nebudou pod závojem vidět a zezadu to vypadá moc hezky, tak fakt nevím, kdyžtak mrkni do mého albika.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vcera som mu to kupila (tu sponu). myslim, ze uz teda mame vsetko, aspon dufam.
Odpovědět
Profilova fotka
jester: podla mna vyzera dobre aj ten drdol so zavojim. budes naaadherna nevesticka.
Odpovědět
Profilova fotka
díky za podporu, nakonec jsem se tedy rozhodla pro rozpuštěné vlásky. Včera jsem byla na poslední zkoušce šatů,dovybrala jsem si i náhrdelník, ten co jsem měla, skoro nevynikl, tak jsem vybrala jiný. A v jaké barvě má ženich kravatu? Koukala jsem, že ani nemáš albíčko, to je docela škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aj to je pekne, ja keby som bola na tvojom mieste, takisto by som sa nevedela rozhodnut. nie, nemam ziaden album, vytvorim si ho ked budem mat trochu viac casu po svadbe. zenich ma bielu kravatu a bielu koselu + hnedy oblek. a tvoj?
Odpovědět
Profilova fotka
dlouho jsme sháněli oblek,ale to jsem tady už psala. Nakonec jsme sehnali černý s proužkami a vypadá opravdu dobře. Stejnak po svatbě bude viset ve skříni, nikam nechodíme, jen občas na nějaký ten ples, tak se moc nevyužije.Až budu mít čas, tak ho vyfotím.
Odpovědět
Profilova fotka
super, tak sa uz tesim na fotky. potom sem nezabudni dat aj svadobne. kolko mate vlastne ludi?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nevím jestli sem hodím svatební fotky, bude s tím muset souhlasit už manžel. No máme nakonec 25 lidí, počáteční stav bylo 22, někteří odřekli, jiní zase přibyli.No ještě to není konečný stav, v pátek musím říct přesný počet a jeden člověk neví,takže má do pátku čas si to rozmyslet, tak nás bude kdyžtak 24 i tak je to dost, na to, že jsem úplně v prvopočátku uvažovala o svatbě jen při svědkách. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ved uvidis, ale aspon par by ste sem mohli dat, aby sme videli, aki ste boli krasni. my mame 20 ludi, takze tak podobne ako vy.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypadá, že nás tedy bude 24 i to stačí. Zatím žádný nervy nemám. Minulý týden jsem nemohla spát,ale spíš to bylo kvůli bakalářce, furt jsem nad ní přemýšlela, teď když se mi zdá, že ji stihnu snad napsat, tak jsem o dost klidnější a i líp spím. Zítra přijedou rodiče a zbytek svatebčanů až v den svatby. Koukám, že sem pravidelně chodíme jen my, kdo ví, jak jsou na tom ostatní, nedaly o sobě vědět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hej, to si mohla mat aj s tej bakalarky. ked som ja pisala bakalarku, tiez som bola strasne nervozna. aj mne sa zda, ze sem chodime len my dve, ostatne baby su asi zavalene pripravou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jenom i formace, fotečky už mam v albičku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?