Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
A to není nikdo kdo by s Tebou do salonu šel?? Já tam byla s mamkou. Ta do ničeho moc nemluvila a byla nadšená, že může s něčím pomoct :-) Ale jít tam sama také není špatné, jak už jsem říkala... konečný názor je pak na Tobě a není ničím zkreslen. Dnes, když to beru zpětně, tak bych tam šla asi sama 8-)
Odpovědět
No já mám rodinu na Moravě.... V Praze jsme sami... Ani nevím, jestli bych si ty šaty vzadu sama zapnula...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Od toho jsou tam ty prodavačky,které by ti měli asistovat ;-) :-D
Odpovědět
Já bych právě radši, aby mi neasistovali, abych měla klid. Proto se mi do toho asi nechce... Možná se zítra ukecám a někam to zajdu omrknout. Ty tvoje botičky jsou fakt nádherný... Nemáte zkušenost s nějakým salonem s gelovýma nehtamav Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Tak to já taky nechci aby mi stáli za zadkem a rvali mě do šatů :-D :-D :-D Já na gelovky jezdím 20km.za Prahu,takže krapet z ruky ;-) :-D ale tady je spousta salonu,nebo se zkus mrknout do diskuze o gelových nehtech,tam ti holky určitě poradí ;-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky, 2 dny jsem nebyla na netu a vidím, že se to tu pěkně rozjelo a diskuse probíhá ve velkém. mauricia - jestli ti můžu poradit, tak si tam rozhodně ještě jednou zajdi a vůbec neřeš to, jestli jsi tam už byla 3x, oni tu jsou pro nás a určitě jim to neleze na nervy, a pokud ano, tak bych šla jinde, ale ty jsi sama psala, že byli příjemní. Já měla podobné rozhodování jako ty. Poprvé jsem si vybrala jedny šatičky a myslela si, jak budu z toho onadšená, vždyť jsem si právě vybrala šaty na svou svatbu se svým miláčkem, ale ono nic. A jelikož jim přišla nová kolekce šatů na rok 2009, tak jsem si tam zašla znovu (vždy jsem měla s sebou mamku, sestru a malou neteřinku - má 5 měsíců :-D a najednou nastal problém, nemohla jsem se rozhodnout, které šaty si vzít, většina byla pro ty první šaty, akorát moje sestra mě podporovala v těch druhých a je fakt, že jsem najednou cítila to, co jsem očekávala, nemohla jsem z těch šatů odrtuhnout oči a pořád jsem na ně myslela, takže jsem si nakonec šaty změnila a nikdo v salónu se na mě nezlobil, protože jsou na to zvyklí a je to normální, že nevěsty chtějí být krásné a mohou změnit svůj názor. Rozhodně dej na svůj pocit a ne rady druhých, hlavně ty se musíš cítit krásně, šaty máš hezké oboje. Jo a já jsem pověrčivá v tom, že ženich neměl vědět, jaké budu mít šaty, má být překvapen a můj brouček to a ni nechce dopředu vědět, zná jen barvu a to proto, abychom mohli vybrat košili :-)
Odpovědět
terisek2509: dekuji moc za poradu, ja se tam jeste jednou vydam v tydnu a v klidu se na to podivam. Pritel rika, ze jsem si pro neco vybrala na miste ty jedny, tak by to uz nemenil...ma asi pravdu. Pripadam si trochu jak nesvepravna, nedokazu se rozhodnou, nedokazu si poradit sama. V lednu jsem prisla o mimi a od te doby si prijdu, jako ze si nedokazu sama ani zavazat tkanicku. ale to snad prejde a at uz budu mit ty nebo ty saty, hlavne, ze vse dobre dopadne a ja se v klidu vdam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mauricia: jistě, že všechno dobře dopadne a bude líp. Tvá ztráta mě mrzí, jistě nyní ovlivňuje Tvou nerozhodnost a je to zcela přirozený! Uvidíš, že se vše změní. Tvůj výběr šatů s tím nebude mít nic společného :-)
Odpovědět
adriene: dekuji. Ja to tak mam ted se vsim. Nevim co chci, menim praci a jen se tesim, at budeme s pritelem spolu manzele. Jeste mi napadlo, ze by se ty saty daly necim ozivit - treba celenkou (ne korunkou) nebo nejakym zavojikem. Ale stejne se tam pujdu juknout, alespon si vybrat doplnky :-)
Odpovědět
mauricia - a uričtě by se daly pěkně oživit i nějakým trošku výraznějším, zajímavým šperkem :-)
Odpovědět
Mauricia: tvé ztráty mi je také moc líto, ale příště to určitě vyjde :-) budu ti držet palečky. Ať už si vybereš jakékoli šaty, budeš v ten den ta nejkrásnější nevěstinka a tvůj přítel bude tím nejštastnějším mužem pod sluncem, protože si ho vezmeš a učiníš z něho svého manžela. A jako manželé začnete novou etapu svého života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mauricia: to je přece jasné ... jsi tmavovlásky, tudíž vkusná čelenka do vlasů a bílý závoj... to je skoro povinnost! a nezapomeň, že Tě rozzáří uvázaná květina, Tvůj úsměv a šťastný partner po Tvém boku ;-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
mauricia: a souhlasím s ostatními, že čelenka, korunka, závoj, kytice, účes tohe vše tě rozzáří a i ty šatičky budou mít jiný nádech 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, krásně jste tu mauricii podrželi, ještě že existují tyto stránky :-) víc k tomu asi psát nebudu, bych jen opakovala vaše slova, každopádně je dobře že tam mauricie zajdeš znovu a sama, třeba si ty zamluvené šatičky jen utvrdíš. Můj vkus nejsou ani jedny, tak moc neporadím. Na každých se mi něco k tobě nelíbí i líbí.
Odpovědět
Holky, moc dekuju :-) jsem rada, ze tyhle stranky existuji ;-)
Odpovědět
Holky, přežila jsem první zkoušku šatů... Bála jsem se vytáhnout foťák, ale nakonec jsem to zkusila a paní asistentce to nevadilo. Nakonec to mělo i výhodu. Šaty, které jsme si myslely, že jsou nejlepší, vypadaly na fotce nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: tak to je skvělé!! A vybrala jsis nějaké?? :-)
Odpovědět
Jedny bych si vybrala, kdyby nebyla už jiná možnost. V Praze je hromada salónů, takže asi jich pár ještě oběhnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný!! :-) hodně lidí chodí do Adiny :-) já měla 2x půjčeny spol. šaty ze salonu na Andělu :-) budeme Ti držet palečky :-)
Odpovědět
V Andělském svat. salonu nemají moji velikost, tam jsem volala jako první, protože bydlím hned u něj :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
aha:( no tak tam jsem právě byla. Ale Ty máš vlastně tu atipickou velikost!! :-D
Odpovědět
No jo no.... snažím se dostat do typické, ale jde to poooomalu... Jakou máš velikost ?
Odpovědět
Profilova fotka
ja tloustnu každým dnem :-S neudržim se v jídle, ja rada jim :-S 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: ty mas preci tu 34 velikost ne?? nebo kdo ji tu ma? Ja myslela, ze jsi to ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi líbí ty nabírané. :-) Nejsou obyčejné. A pohodlí? V mých šatech si nesednu ani do auta, jak jsou široké. Ale radši budu trošku v nepohodlí a krásná, než mít jednoduché šaty. :-) Hlavně aby ses v šatech cítila, že jsi ten den nej nej a nej. Jinak pověrčivá jsem taky. Přítel netuší ani ťuk. Jsem zvědavá, až mě v ten den poprvé uvidí :-) Krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 32-34 velikost. Měla jsem problém sehnat šaty. V každém salonu měli tak 1,2 velikosti na mě. Ale Adina nezklamala. Doporučuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kd23 to byla :-) ja věděla, že to tu někdo byl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo. :-D Jsem to já :-) Už mám domluvenou zkoušku líčení na konec března, tak jsem zvědavá, co na mně paní vykouzlí :-). Ještě aby dopadl účes, který bych chtěla. Bohužel fotky z netu a realita je trošku jiná. Uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký bys chtěla účes? ja jdu zitra ke kadeřnici na normální česání, tak už s ní něco zkusím dohodnout na později (zkoušku atd... :) a zkusím se zítra mrknout po nějakém líčení :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem byla na zkoušku účesu v pátek, jelikož jsem šla na ples, tak jsem spojile příjemné s užitečným :-D Zkouška nedopadla špatně a zřejmě něco podobného, co mi kadeřnice vytvřoila si nechám udělat. Ale půjdu ještě jednou na zkoušku a to i s ozdobami do vlasů, čelenkou nebo korunkou a závojem, tyhle všehcny ozdoby udělají účesu zase jiný nádech. kd23: s šaty jsem měla podobný problém, mám velikost 34-36 a mnohé šaty jsem měla velké, ale naštěstí jsou v salónu tak ochotní, že mi šaty zuží :-) Líčení osobně neřeším, budu opálená, což samo o sobě udělá hezký nádech a zbytek si nalíčím sama, ani se nechci moc malovat, jen tak střídmě - stíny, řasenka, a nějaký ten lesk, make-up nechci a ani ho nepoužívám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?