Svatby 2012 v areálu Botanika. Taky se tu vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, jste tu některá, která se taky budete vdávat v Botanice, příští rok ? :-)
Odpovědět
1
5
6
@jaja_kubin no tak to je super.... Uz se na to domlouvani tesim.... A jak pokracujeze v pripravach?
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 ale jo, někdy mám záchvaty plánování, co ještě nemám, pak zase útlum :)) tento týden rozdáváme oznámení, tak alespoň jedna věc je za námi..asi mi až teď nějak dochází, že už to fakt bude..doteď jsem se o tom jen bavila s kamarádkami a teď jak to člověk oznamuje světu :) snažím se nějak doladit dekorace..jenže jak všechno závisí na hezkém počasí, tak si ejdnou říkám ještě tohle potřebuju, pak zase vyprdnu se na to :) co vy ?
Odpovědět
Ahojky, můžu se přidat? My se teprve před týdnem dozvěděli, že tchánovci se budou větší částkou podílet na naší svatbě a tudíž nemusíme šetřit do příštího roku, ale můžeme mít svatbu ještě letos... :-) Ale vzhledem k tomu, že se chceme vzít co nejdřív, protože v říjnu čekáme miminko, tak nám vychází jediný červenec a to jediné datum 21.7. Chceme v Botanice jen obřad, je to nádherné místo, chceme venku a nic lepšího se sehnat nedá, to je přesně ono, co jsme si představovali!! Tak doufám, že tam bude ještě volno a máme co dělat se zařizováním, protože kromě vybraných prstýnků a oznámení rodičům nemáme nic :-S No tak máme co dělat... :-p
Odpovědět
@zandula8 Ahoj. Vítej mezi nás :-) Jestli jsem to správně pochopila, tak jste ještě s Botanikou kvůli termínu nemluvili? Jestli ne, tak držím palce, protože my jsme s nima řešili termín koncem srpna a řekli nám, že třeba všechny soboty v červnu jsou zaplněné, což si myslím, že je docela hodně dopředu. Tak ať vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zandula8 Ahoj, jak jste dopadli v Botanice, našel se pro vás termín ?
Odpovědět
Ahojky holky, tak vidím, že po úvodním nadšení nám tu diskuze opadla, tak to zase rozjedeme.... Jak pokračujete, no červnové už to nají za pár a asi ladí už jen detaily..... Já každý měsíc něco, pěkně postupně, už toho mám hafo,ale ženich je pořád bez obleku a neobutá, ale to je čas.... a co VY?
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 Ahoj, před 10minutama jsme se vrátili z brunche z Botaniky, jak si psala dolaďujeme a dolaďujeme..musím říct, je to tam krásný..teď už rozkvetlé, plné života..
Odpovědět
A jaké to bylo?
Odpovědět
@jaja_kubin Taky se tam musíme zajít podívat, chodili jsme tam celou zimu, to to tam bylo takové smutné...
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 to máš pravdu, když jsme tam byla v únoru domlouvat první věci, málem jsem si to rozmyslela, bořila jsem se do sněhu, mokrá, smutná..před měsícem čisto a uklizeno a teď - rozkvetlo a slunce : )
Odpovědět
Ahojky! Já se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla...ale mezi tím jsem se stihla vdát :-D My se 9. dubna rozhodli, že na co čekat do léta a dát za to spoustu peněz, tak jsme se vzali 21. dubna jen sice na úřadě, ale všechno bylo super! ;-) A za ušetřené penízky jedeme v létě na pořádnou dovču :-p Moc vám přeju rásně prožitý svatební den ;-)
Odpovědět
Ahoj všem, my jsme v Botanice svatbu měli v květnu, prostředí určitě moc krásné, zelené, barevné; díky pěknému počasí jsme i mohli být venku, děti se vyřádili na trampolíně, vše bylo v pohodě. Jen jsme měli problém se zahájením večerního rautu, který se dost zásadně opozdil, což narušilo průběh svatby. Současně i agentura nebyla úplně spokojena s jednáním Botaniky - některé dohodnuté věci nezafungovaly a nebylo to úplně 100%. Každopádně my jsme si to nenechali zkazit a máme na celý svatbení den krásné vzpomínky. Takže ad Botanika spíše si vše ohlídat a zajistit, že nic nezahapruje. Pokud jde jen o obřad (my jsme naopak měli obřad na nedalekém hradě Červený újezd a pak oběd a raut/ zábavu v Botanice) moc si nedovedu představit přidanou hodnotu toho to mít v Botanice. Je to tam pěkné, ale jezdit tam jen na obřad, nevím ...
Odpovědět
Článek se načítá
@123029480 ahoj, je se na botanice taky vdavam, muzes tu troch rozebrat veci, o kterych jsi mluvila s Tvoji aganturou, ze nebyly uplne v poradku? Dekuji moc a hezky vecer
Odpovědět
@jaja_kubin ahojky, obrovska gratulace k Vasi svatbe, koukala jsem na fotecky, krasne a mooooc , jak jsi si to uzila? Povypravej trochu tem, ktere to ceka....
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 takze to chci znovu :) bylo to tak hezky, kratky..na Botanice byli uzasni, starali se o nas od rana do vecera, splnili co na ocich videli, prave proto bych chtela znovu, vse vyslo tak hezky, ze to je fakt nezapomenutelny den, jidlo bylo excelentni, jak obed tak i vecerni raut, vsichni si to fakt uzili.. Chces vedet neco konkretnejsiho?
Odpovědět
Rada bych vedela, jak to bylo s pripravami mista, myslim to, ze jsi mela spoustu veci vyrobenych... To jsi si to tam dekorovala od rana s floristkou? Kolik bylo jidla v rautu? Myslim, to to mnozstvi je az zbytecne? Zbylo neco z nej? Davali vam to pak druhy den domu, to co zbylo z rautu?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Gratuluju k manzelstvi ;-) Koukam, ze jsme mely se sluzbami Botaniky stejnou - naprosto pozitivni zkusenost. Fotky budou urcite krasne, meli jste super dekorace. My do dneska na svatbu na Botanice s dojetim vzpominame, za tyden uz mame prvni vyroci, uteklo to jako blazen. Chystame zajet do Botaniky na veceri :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcipanka.k díky moc, je pravda že to všechno tak letí, že se člověku nechce ani věřit že po všech přípravách je to za náma.. kéž by takhle krásných v životě bylo co nejvíc ! jsem teď snad ještě nervóznější jak čekám na fotky :) gratlujeme k prvnímu výročí, s láskou si zavzpomínejte s nějakým dobrým jídlem a vínem!
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin presne tak :-) jsem stastna, ze jsme si to tak uzili a ze jsem celej den vnimala tu radost a euforii a jako vzpominku mame nadherne fotky :-) Cekani na fotky to byly muka...
Odpovědět
@jaja_kubin ahojky, fotky mas krasne, uz ty, co jsi dala sem. Hlavni je to pocasi.... Muzes mi napsat, jak to bylo s tim zdobenim a rautem? A kam chystate svatebni cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 ahoj, no ptej se na co chceš :) na vše odpovím, pokud budu vědět..ze svatbení cesty jsme už zpátky, byli jsme na Maledvách..vuz poslední moje dvě fotky v albu.. se zdobením myslíš čeho ? areálu ? vše jsme si dělali sami, respektive paní, co mi dělala kytky měla instrukce co a kam a když jsme měla trochu času, tak jsem taky přispěchala pomoc..a co myslíš s rautem ?
Odpovědět
@jaja_kubin Ahojky, diky za info. S rautem mam na mysli, kolik toho bylo, jestli vam neco zbylo? planujeme mnozstvi trochu dle predchozich zkusenosti s svateb kamaradu trochu snizit. Jak jste meli vyresene piti? Vlatni vino to vim a zbytek? Doufam, ze jste si tu cestu uzili. My planujeme v zime Sri Lanku s Malediva a tak na tri dni, dyl nevim co by se tam dalo delat, jsme takovy spis akcni :-) diky a hezky den
Odpovědět
@jaja_kubin s tim zdobenim planuji tam dopoledne dorazit a pomoci floristce. V kolik hodin se mohli hoste ubytovat na pokojich? Diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 tak to bude akorat, pani tam byl uz pred 8 a nebyl problem cokoliv delat, ptz uz meli po predchozi svatbe uklizeno.. Ja mela pokoj pripraveny uz v 11, ostatni to pak snad stihli kolem 1
Odpovědět
@jaja_kubin tak to je super. A co ten raut? Nebylo toho moc, planujeme to trochu zkrouhnout. ..,
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 já vůbec nevím, nemám tušení co se snědlo nebo ne, rozhodně nejsem typ, co by tam nutil lidi něco jíst jenom aby to nezbylo..jediný co vím, tak že nikdo nevěděl o tom půlnočním guláši..ale kolik se snědlo masa nebo ne vůbec nevím..
Odpovědět
@jaja_kubin no jasne, dneska jsme byli na Botanice, zase jsme neco poresili, byl tam houbovy brunch a bylo to super. Koukala jsem na fotky, ze jsi tam mela super nastenku z fotkama? To byla rybarska sit? Das mi tip kde neco podobneho koupit? Ja jmam zatim nej jutovy motouz a plest to asi nebudu :-)... Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 taky se ještě letos chystáme..doufám v nějakou Itálii nebo tak :) brunche miluju.. jasně, obyčejná rybářská síť byla bílá, přestřkala jsem jí do zlata.. ale kde jsem jí koupila to už nemám ani ponětí, byl to nějaký eshop a stála asi 100..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
holky z Botaniky, které jste měly raut, nehodíte sem menu k inspiraci a ke srovnání?
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?