Svatby 2012 v areálu Botanika. Taky se tu vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, jste tu některá, která se taky budete vdávat v Botanice, příští rok ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ahojky...to mi mluvis z duse, ja taky holkam zavidim, ze jsou teprve ve stadiu priprav, klidne bych se vdavala znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 Neozvuceni obradu je asi jedina vada Botaniky na krase, na tom jsme se s manzelem shodli....tusili jsme dopredu, ze pani oddavajici slyset asi nebude. Navic v den nasi svatby silene foukal vitr, takze to vsechno jeste zhorsilo...dopadlo to tak, ze pani oddavajici neslyseli ani svedci. A musim rict, ze i kdyby vitr nefoukal, tak ji asi nikdo neslysel..mluvila strasne potichu. My jsme bohuzel nemeli DJ, tudiz bychom si museli kvuli 10minutam obradu nekde pujcovat mikrofon a ozvuceni a to jsme si rekli, ze nam nestoji za to. Nevim, proc Botanika tenhle servis nezajistuje..je to skoda. Hudbu jsme meli zivou - housle a kytaru a udelalo to uzasnou atmosferu a hoste se shodli, ze je dostala prave ta hudba, ackoliv z proslovu neslyseli nic :-D
Odpovědět
@jaja_kubin hele já si pamatuji, že jsem na tom byla někdy na začátku roku podobně. Ono totiž jak to člověk začne organizovat moc brzy, tak se to pak zbytečně moc táhne a nemůžeš se dočkat. Já na tom byla úplně stejně. Ten elán mě chytl pak někdy v dubnu, do té doby jsem ani nic neorganizovala. Oni by tě teď na Botanice podle mě stejně odbyli ať se ozveš na jaře :) tak hodně zdaru, těším se pak na fotky ze svatby ;)
Odpovědět
@marcipanka.k no to já hned :) Chci se někdy na jaře zajet na Botaniku podívat a zavzpomínat si :) uteklo to jako voda, už je půl roku po svatbě. A jak to jde v manželském životě?
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jojo taky mam v planu zajet si zavzpominat na Botaniku :-) tak treba se tam potkame... manzelsky zivot je prima, uzivame si to, ale utika to silene, za chvili budeme slavit prvni vyroci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha víš, že ono to v dnešní době ani jinak nejde, pokud nepřijdeš na Botaniku rok dopředu, tak máš stejně smůlu :) máme zajištěné záklandí věci a s osttaním tak nějak čekám, až mě chytne druhá míza :) na začátku března chci dávat oznámení, takže asi tím nějak asi rozjedeme.. jak se daří vám ? co miminko ?
Odpovědět
@marcipanka.k ahojky, no mi tady DJ nemame, takze to budu muset nejak vychytat...rada bych, aby z toho i ty nahluchle babicky neco mely....a kde jsi sehnala tutu zivou hudbu? Muzu poprosit o tip?
Odpovědět
@raduska21 ahoj, z toho ozvuceni-neozvuceni jsem taky na vazkach.......Bez ozvuceni to asi opravdu neni nic moc, ale kdyz jsme se na tento problem ptali - jestli by nebylo dobre dat pani oddavajici napr. mikrofon - s velkym ohlasem jsme se taky nesetkali.....Uz to pry zkouseli a nadelalo to vic skody, nez uzitku. Jak na ten mikrofon nejsou zvykle, tak jsou pry z toho nervozni, nekdy to piska.....Takze nevim..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 Poslu Ti kontakt do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem přítomným :-) Prosím někoho, kdo svatbu na Botanice měl, ale i toho, kdo se chysta a kdo se již trochu detailněji seznamoval s cenami. Chystáme svatbu bud 2012 nebo 2013 a |Botanika je zatim top 1. Chceme spis mensi svatbu, ale v krasnem prirodnim prostredi. Uvazuji nad tim,co je lepsi, jeslti se vyplati (ne cenove ale vzhledem k prostredi) tam mit i obrad (jestli treba odjinud nebudou lepsi fotky a lepsi atmosfera-např. nadvoří Průhonice, nebo Valdeburská zahrada) nebo opravdu doporucujete to tam mit se vsim vsudy a obrad tam stoji za to??Byla jsem jednou na svatbe kamaradce a mela prave obrad ve venkovnich prostorach a neliblo se mi, ze to skoro nebylo slyset, takze bych neco podobnyho nerada mela na svoji svatbe. Chtela bych jako podkres nejakou romantickou hudbu, ale hlavne, aby kazdy ten obrad dobre slysel, prave proto uvazuji nad tim, tam mit jen rodinny obed a nasledujici party a raut. CHtela bych se jeste zeptat ohledne cen, planujeme cca 16lidi na obed (pouze rodina) a cca 25 max.30 osob nasledny raut a party. Uvazuji nad kapelou. Dje budem mit znameho (kamarad). Chtela bych se zeptat, na vas financni odhlad se vsim vsudy (i s vyzdobou, pitim, veskerym jidlem, v pripade obradu i bez nej (abychom to porovnali i cenove a zvolili lepsi varinatu, jestli mit obrad tam nebo jinde). Nejradeji bych jim dala na jidlo a piti nejaky budget, abychom nemuseli platit kazdeho panaka, to by se asi prodrazilo. Diky za vase nazory a doporučení, Verča
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Ahoj, to se asi neda tak jednoduse rict, kolik presne to bude stat...hrozne zalezi na tom, jake si vyberete menu k obedu a rautu, co vsechno chcete platit k piti atd....myslim, ze Botanika je v tomhle hrozne flexibilni a snazi se vyjit vstric a vyladit vsechno podle Vasich prani. My jsme napr tvrdy alkohol neplatitli, pouze vino, pivo, veskere nealko, kavy, caje, protoze jsme meli vecer asi 60 lidi a nechteli jsme za panaky utratit majlant :-D Takze pokud chtel nekdo panaka, tak si ho zaplatil..na nas ucet to slo pouze v pripade, kdy jsem ja nebo zenich nekoho pozvala. V prubehu vecera jsme nechali pridat barmansky pultik s koktejly a byli jsme domluveni s p. Trepesem, ze nam prijde rict cca o pulnoci, kolik jsme propili a kdyby to bylo nejak zavratny, tak neco stopnem, napr ty koktejly. Doporucuju Ti obratit se primo na Botaniku a oni Ti udelaji cenovy navrh podle Tvych pozadavku na pocet lidi a tak. Jinak co se tyce obradu na Botanice, ja bych nemenila, i kdyz ho skoro nikdo neslysel :-D Pro nas byla hlavni priorita mit vsechno na jednom miste a nemuset se nikam presouvat, organizovat auta, zdobit je a tak...takze jsem si maximalne uzila, ze jsem rano v 9 prijela na Botaniku, zalezla si s vizazistkou, svedkyni a fotografkou na pokoj, v klidku se nachystala a pak jsem sledovala, jak prijizdi hoste a vsechno se chysta.
Odpovědět
@verlis1 Ahojky, co se týče cen, drž se svatebního katalogu, který mají na netu, ceny na 90% odpovídají -- nejdříve jsem si myslela, že Botanika bude drahá, ale i tak jsem to tam chtěla....teď, když slyším ceny třeba v Laparku nebo v oklí Prahy, jsem ráda, že to mám tam, ceny jsou téměř srovnatelné, ale ta kvalita je někde jinde. Vizážistka co mě bude líčit na svatbu se tak také vdávala aříkala, že by nic neměnila - bylo to úžasný, na úrovni, profesionální a přitom velice přátelské a pohodové..... už se té svatby nemůžu dočkat.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vilu Botanika mohu jen a jen doporucit. Hrali jsme zde s kapelou nekolikrat a vzdy SUPER !!
Odpovědět
Zdravim... my mame v Botanice svatbu 18 kvetna, takze jsem rada za vsechny podnety a komentare ... my jsme byli v Botanice jiz dvakrat na jejich vikendovem brunch a bylo to skvele - verime tedy, ze i jidlo/Obsluha na svatbe budou v podobnem duchu. Vsichni byli vzdy velmi mili. Jedname s panem Trepesem, s kterym bychom se meli potkat v nasledujicich dvou tydnech s ohledem na organizaci svatby, na ochutnavku zajedeme asi v polovine dubna, abychom doladili menu a tak. Budeme tam mit rodinny obed a pak vecer raut, obrad mame na Cervenem ujezdu, coz je kousek. Jsem zvedava na vas e dalsi zkusenosti a podnety. Planovani zadr ... a hlavne se z toho nezblaznit, meli bychom si to hlavne vsichni poradne uzit.Misa
Odpovědět
@verlis1 Ahoj, pokud vahas nad obradem, zkus se podivat na hrad Cerveny ujezd, je jen nekolik minut od Botaniky a je to zajimava alternativa. My s ohledem na pocty lidi a casu obradu budeme pak delait na rodinny obed a pak vecerni raut pro vsechny, proto jsme volili dve lokality. Moznosti je spousta. Misa
Odpovědět
čau nevěsty :-) tak vás po dlouhé době zdravím :-) botaniku mohu ke svatebnímu dni fakt jen doporučit, vše proběhlo skvěle, personál a celý servis na jedničky s hvězdičkama :-) kdybych měla volit znovu, tak neměním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak povídej, přeháněj a kde jsou fotky ? :)
Odpovědět
@jaja_kubin fotky mám v albu, tak mrkni :-) a spíš písni, jestli je něco konkrétního, co by tě zajímalo, takhle bych mohla napsat třístránkový elaborát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak promiň, nejdřív píšu a pak myslím a hledám, fotky jsem samozřejmě viděla asi 10sekund po tom, co jsem ti napsala, kde jsou :D já vlastně ani nevím, co by mě zajímalo.. :) jsem už z toho plánování tak mimo, že nevím čí jsem..na Botanice jsem už ale byla, domluvili jsme si menu, pozeptala jsem se na nějaké další informace, v podstatě jsem teď spokojená..ale spíš se poděl ty se zážitkama..
Odpovědět
@jaja_kubin noo, zážitků je spousta ... :-) ale bylo to skvělý, všichni se bavili a to pro nás bylo hlavní, i tu kosu jsme nějak zvládli :-) musím jinak říct, že jsme všichni byli nadšený z jídla, fakt luxusně uvařeno :-) a bylo toho mraky :-) prostě - botanika nezklamala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak tak to mám radost, můžu se zeptat jak jste jídlo měli vyřešený a co jste měli ? abychom třeba ještě něco změnila,pokud to bylo fakt luxusní :)
Odpovědět
@jaja_kubin no, na oběd jsme měli polívku s knedlíčkama a nudlema, pak byla svíčková s normálním a karlovarským knedlíkem, guláš, miniřízečky (kuřecí i vepřové) a k nim bramborová kaše, vše bylo řešené rautem, bylo nás tam dost, tak nám to přišlo jednodušší, než se každého ptát a nechat to zanášet ke stolu ... pak pořád byly nějaké saláty a obložené mísy, na večeři jsme měli něco z grilu, zase spousta masa, opečené brambory, grilovaná zelenina .... tohle moc nevím, já měla jen tu zeleninu a víc jsem toho nezkoumala :-) a pak snídaně druhý den ráno - míchaná vajíčka, párečky, šunky, sýry, jogurty, müsli, med, džemy, máslo, zelenina, ovoce, pečivo .... a určitě jsem ještě na něco zapomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak Ahoj, napadla mě otázka :) máme samozřejmě fotografku a na večer DJ, oběd je jasný ten bude servírovaný, proto bude i pro fotografku - ale večer na raut, měli jste to přesně spočítané na osobu ? mám tam teda kromě hostů započítat i DJ ?
Odpovědět
@jaja_kubin ahojda, přesně na osobu jsme měli spočítané jen obědy , večerní raut pak už ne, to jsme vzali nějak odhadem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak díky moc a problém v tom nebyl, jako že by někdo počítal lidé stojící a žroucí ? :) můžu se jen zeptat, po konečné útřatě..kolik jste zhruba dali za pití na osobu ? tahle položka je pro mě velkou neznámou..
Odpovědět
@jaja_kubin nikdo nepočítal, kolik tam těch lidí je :-) taky ne všichni se chtěli ládovat večeří, takže s tím fakt problém nebyl :-) a za pití na osobu - my jsme měli alko vlastní a toho se vypilo 30 lahví ... + vína a nealko taky jelo hodně ... a vy to máte v létě, tak bude asi větší žízeň :-) nealko jsme platili někde mezi 8 - 10tis. a bylo nás 70, akorát si vzpomínám, že jsme počítali 300/os max., což nakonec ani nebylo, když to vydělím, tak jsme někde od 115 do 150 kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak jako fakt ? ježíš to je fakt málo..někdy dávno v diskuzi tady bylo psáno 800 na osobu, což mi přišlo hrozně moc, ale radši s tím taky počítáme, ikdyž teď když vidím tohle :)) my budeme mít vlastní víno - druhá polovina rodiny je z Moravy takže tam počítám jen to korkovné, vůbec nemám ponětí kolik se toho vypije, na 35 lidí máme 80 lahví, platit pak už z alkoholu budeme jen pivo..spíš mě zajímalo to nealko, měli jste to nějak speciálně řešený ? vím, že některé holky tady chtěli vody a džusy v nějakých karafách či co, aby to vyšlo levněji..
Odpovědět
taky jsme měli vše v karafách, džusy, vody, colu ... vyjde to líp pro hosty i pro personál, kdyby měli lítat s každou lahvičkou, tak jim odpadnou nohy :-D a na stole by nebylo k hnutí ... takhle se každý dle libosti obsloužil a bylo po starostech :-) a vína bych řekla, že máte akorát, to máš 2 a kus na každého a to určitě ne všichni budou pít víno :-)
Odpovědět
@jaja_kubin ahojky, taky se chystame na botaniku, co vsechno jsi resila? Jak jsi si domluvila piti a celkove, jak je to tam po novem roce s cenama? Chteji ten pronajem? Docela by me zajimalo, zda je mozne si operativne vyresit obrad v tom krytem posezeni, kdyby bylo fakt hnusne... My mame vybrane obradni misto za restauraci.....
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 ahoj, řešila jsem to, na co jsem si vzpomněla..hlavně teda menu, oběd a raut, řekla jsem co všechno budeme mít svého - víno a sladkosti, dort a další drobnosti - v ničem problém nebyl, ceny jsou stejné jako v ceníku, jen snad ubytování bylo 650na osobu, teda o 50levnější než jsem si myslela..pronájem chtějí za méně než 40lidí, s tím asi nic nenaděláš, my taky ne.. obřad máme taky vzadu a každopádně to lze kamkoliv řesunout, jak si budeš přát..musím říct, že jsem ze schůzky měla skvělý pocit, p.Trepeš mě vzal znovu do prázdné restaurace, ukázal kde a jak budou stoly, kde budou stoly na večerní raut, s dekoraceme naní problém, můžu se tam vyřádit jakkoliv budu chtít..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?