Svatby 2012 v areálu Botanika. Taky se tu vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, jste tu některá, která se taky budete vdávat v Botanice, příští rok ? :-)
Odpovědět
@jaja_kubin no zatím máme termín na matrice 8.9.2012, ale nepotvzený z Botaniky, na jednání jdeme v sobotu, chceme ještě usmouvat nějaké ceny....říkal V8m taky někdo o tom, že by se po novém roce tam nějak platiti ještě k ceně obřadu i nájem za restauraci, tio se mi tedy vůbec nelíbí, ty jim na celý dena noc naplníš restauraci i ubytování a ještě za to máš platit? to je dost na hlavu.... co se týče cen vlastního alkoholu, za víno chtěli za líhev 70 a za tvrdý 120, to se nám taky zda dost, když zbytek půjde přes ně..... no uvidíme, co řekli vám?
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 jak říkám, vůbec jsem to s nima ještě neřešila, ale stejné informace mám o holek co se tam vdávaly letos - jedna z nich byla spúolužačka z vejšky, takže mi předala všechny možnbé informace.. víno taky měli svoje a říkala těch 70korun, není to málo, ale zase to co tam prý nabízejí rtozhodně neodpovídá 150korunám, co za to chtějí.. když si to spočítám, tak máme úžasná vína ze znojma za zhruba 110-120korun, což ve výsledku dělá 190na lahev..což není zlé.. no ohledně toho nájmu, nám říkali, že když je to míň než nějaký počet hostů, tak chtějí za nájem 8000kč + tady holky psaly o 3000kč za ten obřad.. taky se nám to nelíbí, což jim samozřejmě řekneme a v návaznosti na to jim tam seškrtáme nějaké věci, když jsem to přibližně spočítala necháme tam nejmíň 110tisíc včetně ubytování, takže nevím proč chtějí prudit ještě s dalšími poplatky :(
Odpovědět
@jaja_kubin a kdy tam mate schůzku? No já uvidím co nám řeknou v sobotu? A s kým tam jednate? Nerikala, jak jsou ochotny smlouvám? Neo proste pevne ceny a ber nebo neber? No myslím, nás bude dost, takže by mohli ten nájem klidně odpustí, jak říkáš necháme jim tam 100pro přes sto tisíc.....
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 Schůzku jsme si ještě vůbec nedomlouvali..přijde mi to brzo, důležité je to mít rezervované, zaplatili jsme si 10tisíc zálohu a je klid..určitě chci po novém roce, v průběhu ledna nebo tak začít domlouvat..stejně přesnou kalkulaci mít nebudou, když ještě ani já nevím kolik tam dorazí lidí ( třeba ne všichni pozvaní přijedou ? ) já myslím, že bude asi nejjednodušší jim představit vaši vizi a váš rozpočet a ať prostě navrhnou to, co jsou do něj schopni dát.. má nás na starosti p.Trepeš, vypadá, že ví o čem svatby jsou, tak to snda bude v pohodě..vím, že loni holky byly trochu mrzuté, protože provozní, co tam svatby dělal několik let odešel a začali to dělat dva noví, ale už to bude jejich druhá svatební sezóna, tak snad vychytali všechny mouchy..
Odpovědět
To je pravda, az si tam za mluvíme termín taky vse hodím za hlavu a začnu az na jaře.... Nemáš tip na nějakou super kapelu? Tak 2 az 3 lidi? Bydlím na Kladne chvíli, tak tu moc lidi neznám....
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 no my z Kladna nejsme vůbec a osobně máme zamluveného DJ na večer..takže s kapelou bohužel nepomůžu :(
Odpovědět
Ahoj holky:-). Pridavam se do party.....c. 5 :-). Termin mame 22. 6. 2012.
Odpovědět
Profilova fotka
@stepilinda ahoj, takže necelý týden po nás, pokusíme se vám to tam nezničit :))
Odpovědět
@stepilinda vítej mezi námi :-)
Odpovědět
@pusak: Dekuji moc:-) @jaja_kubin: Jj...koukala jsem, jsme hned dalsi termin za vami:-) Ale i tak maji 5 dni na to, dat to dohromady ;-) . Koho mate za DJ?
Odpovědět
@stepilinda: Ahoj ;-) Podle nicku jsi možná moje jmenovkyně :-)
Odpovědět
@juno666: Ahoj Juno666 :-) Ze by ;-) ? Take slavis svatek v rijnu :-) ?
Odpovědět
Článek se načítá
@stepilinda: Na Halloween :-D
Odpovědět
@juno666: BINGO :-D Takto rychle, jako tady jmenovkyne nenachazim :-) Kolikateho mate svatbu, asi jsem to prehledla?
Odpovědět
@stepilinda: Já jsem ještě žádnou nikdy nepotkala :-) 12.5., :-) ale červen bych taky brala. Jsou lepší vyhlídky na teplo
Odpovědět
@juno666: To je super :-) Vyhlidky mozna jo, ale uvidime jaka bude relita. Tento rok jsme byli na svatbe bratrance -2. 7. a malem jsme umrzli, bylo hrozne.....V kvetnu ale byva jiz hezky...uvidime :-) . My jsme chytli posledni cervnovy termin, shodou nahod to ale bylo datum, ktere jsme meli vybrane uz predem 8-)
Odpovědět
@stepilinda: To je fajn, že se to povedlo. Já nevěřím na numerologii a podobný určování data a jelikož mi přítel zatrhl pátek 13. v dubnu, tak květen byla jasná volno a tohle se mi nějakým způsobem líbilo :-) Co vám navrhli jako mokrou variantu?
Odpovědět
@juno666 :Mokra variant = altanek, ale do toho se mi teda moc nechce :-( . Venku to ma uplne jinou atmosferu. Je to o necem jinem ;-)
Odpovědět
@stepilinda: Nám právě říkali interiér restaurace, což už se mi nechce vůbec. O kouzlu místa, nebo atmosféře se tu nedá mluvit. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@stepilinda DJ MLN.. je to jediná věc, kterou jsem nechala na příteli, tak doufám, že to zvládnul :)
Odpovědět
@juno666: Interier restaurace? To slysim poprve...ale mam stejny nazor. Restaurace je moc pekna na hostinu, ale na obrad by se mi to take moc nelibilo :-| @jaja_kubin: :-D :-D urcite to zvladne, jesli je to jedina vec, tak si necha urcite ale zalezet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepilinda no poněvadž na to na dva měsíce zapomněl a ten, kterého jsme chtěli jako prvního už byl obsazen, tak jsme u plánování zažili prví hádku na život a na smrt :))
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsme měli scůzku v Botanice a je to jasná volba, pan Trepéš je člověk na svém místě, vše nám ukázal a je s ním velmi příjemné jednání, obřadní místo se mi líbi u restaurace, viděla jsem fotky ´, když vše bylo zelené a je to krásné.....restaurace je také moc příjemná....nejednaly jst euž s tou jejjich květinářkou - Bellis květiny - slyšena jsem samou chválu.....?
Odpovědět
co se týče toho pronájmu v jednání oněm nepadlo ani slovu - pan Trepéš říkal, že jim naplníme celou restauraci a útratu tam uděláme slušnou, takže ASI NIC POČÍTAT NEBUDE.....
Odpovědět
Profilova fotka
@raduska21 tak to ráda slyším samé dobré zpávy..kolik jste mu nahlásili zhruba lidí ? A projednávali jste s ním to pití ?
Odpovědět
@raduska21:V Bellis jsem ještě nebyla, ale chystám se tam na jaře - nalákaly mě recenze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ limda tak vítej, pokud sem dorazíš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěsty, také máme svatbu v 2012 a momentálně zoufale hledáme místo na svatbu. Areál Botanika se nám hrozně líbí, ale zatím jsme se mu nějak vyhýbali, protože jsme se báli ceny... nicméně jinde jsme nepochodili, tak se vracíme k původním nápadům... holky co myslíte, jde tu udělat svatba v nějaké rozumné cenové relaci? Máme rozpočet tak 60-70tisíc a nevím jestli by to bylo možné v Botanice do téhle částky zvládnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@limda a pro kolik lidí svabtu plánujete ?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Maximálně tak 25 a z toho 8 dětí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?