Svatba Zlín 11.6.2011. Vyměníte si zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které plánují svatbu v regionu Zlínska v tento datum. Doufám, že se nás tu pár sejde a vyměníme si zkušenosti ohledně místa hostiny, obřadu, cukroví, dortů, svatebních šatů a dekorací a tak prostě pokecáme :-) :-) ;-) x-)
Odpovědět
1
5
6
Profilova fotka
tinulkaaa: co vím, tak fotografové jsou od 5- 15 tisíc korun, záleží, jak slouhé chceš focení, tedy co si vybereš za balíček. Většinou mají všichni nabídku na svých stránkách. U kameramanů je to obdobné :-) Já si nechám tabuli nachystat, ale dekoraci si přinesu vlastní, řeknu představu a v pátek, jak povezeme zákusky tak si tabuli obhlídnu a co budu chtít změnit, to si změním :-) Tabuli mi budou chystat už ve čtvrtek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso-to je právě ta sranda, že zatím vůbec netuším kdo bude můj svěděk, měla jsem dva, nemohla jsem se rozhodnout, a asi oba padli :( takže jsem... každopádně právě protože nejsem odtud, tak mi tu velice nikdo nepomůže, protože všichni dojedou asi až v den svatby... Taky mi právě přijde zbytečné za to platit, no tak to asi zkusím podle nějakých fotek nějak zkloubit, snad se najde dobrá duše z ženichovi rodiny :D Verisek-no tak to je mazec... nechtěla jsem tomu věřit, že za to chtějí tolik peněz... Mám zlatého fotografa :D ráno přijede z Brna, nafotí celý den (většinou všechny fotky hodí do barevna i černobíla) a večer odjede zase domů... navíc jsem s ním už fotila, je to fajn klučina a dost šikovný... Uff, jak jsem ráda že tohle mám zařízené..
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: taky jsem mela vybrane dva svedky a mela dilema ktereho vybrat, tak to pritel vyresil a rekl, ze si jednoho vezme on a druheho ja. a bylo po trapeni
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso-no, můj drahý svědka měl vybraného, nakonec to musel změnit dle rodinné tradice... a jedna moje volba je poslední dobou taková divná, trošku se odcizujeme, a druhá moje volba, tak manželce umřela maminka, takže zatím ani nevím jestli půjdou na svatbu a jak to bude, a navíc je to veliký kamarád mého bývalého přítele, takže nevím nevím.. ach jo :( Holky, jaké budete dávat dárečky svatebčanům?
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: svatebni noviny, teda jestli se mi podari do te doby vyrobit :-D a cokoladku
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso-budeš mít svatební noviny pro každého? Taky nad nimi uvažuji, ale asi jen pár na přečtení... stejně to každý pak doma hodí do šuplíku, a za rok to vyhodí jako já vyhazuji ted milion nepotřebných papírů :D Uvažuju nad magnetkou-zároveň jako jmenovkou, a nebo pak mandličky v pytlíčku...
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: nad mandlickama jsem taky uvazovala, ale je to zase celkem investice zalezi podle poctu osob, tak jsem rikala, ze uz je zbytecny vrazet jeste do toho, z obou rodin je spousta lidi takovych konzervativni a vim, ze se budou divne divat uz na ty noviny. noviny udelam asi do kazde rodiny jedny, udelat par vytisku navic, kdyby nekdo chtel jeste pro sebe
Odpovědět
Profilova fotka
Je pravda že člověk když si to spočítá... řekne si 10Kč za pytlík, 2Kč za jednu mandličku... jenže pro 60 lidí :( Investice to je, ostatně jako celá svatba... korunka ke korunce... Je fakt že ty noviny vyjdou celkem na levno, člověk si s tím pohraje doma, a pak si to natiskne v práci :D My jsme si právě říkali, že bysme místo mandliček dali bonbony MM´s (je to natišněné i na bonbonech, jsou krasně barevné) protože jsme oba na M (Martina, Milan) tak mi to přišlo takové zajímavé :) a levné :) resp levnější... A pytlíčky jde i udělat doma... No teď se mi to mluví, 60 pytlíčků.... :D už na vývazky a oznámka se těším... dnes jsem burcovala kamošku, ať mi s tím někdy přijde pomoct :D
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem taky chtela delat pytlicky doma, ale mamka mi rikala, ze je to moc malinky a bude se stim spatne delat na stroji, tak jsem rikala, ze cokoladka staci, to mas fajn, ze jste oba dva MM my jsme LT a to nevim nakterych je bonbonech :- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krabička lentilek :D a zakroužkuj L a T :D :D :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky nevěsty !!! Dnes jsme byli s mojim budoucím manžílkem platit obřad v zámecké zahradě ve Vizovicích. Máme to 11.6.2011 na 11.hodin !!!! S kým pak se potkáme ?? :) kdo půjde po nás nebo před nama? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@2barus2 Ahojky. To už platíte tak brzo? Mě paní říkala, že stačí tak měsíc dopředu, aspoň mám ten dojem. Ale jinak se tam nepotkáme, máme to týden po vás a taky v zahradě, jestli vyjde počasí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenulko no my jsme to chtěli mít z krku ať si nemusíme myslet na to, že ještě platit zámek.... a byla jsem v šoku,měli jsme to objednané v zahradě a paní nás šoupla do zámku,že obřad v zahradě bývá jen jednou za den (12:30) a že taky nemusí být vůbec - prý to zámek moc nechce...alespoň se tam potom můžeme pořádně vyfotit (v zahradě)...PROSÍM jen ať vyjde počasíčko :-x
Odpovědět
Ahojte holky! nějak nám to tady utichlo...už se nám to všem blíží, tak všechny se tak pilně připravujete, že nemáte čas ani na pár větiček? My jsme minulý týden objednali oznámení, tak teďka čekáme na to jak to bude vypadat...Ještě musíme dořešit prstýnky a takové ty důležité věci máme už vyřízené...sice oblek pro ženichy nás ještě čeká....taky jsem nebyla ještě zkoušet svatební účes, takže ještě na druhou stranu taky toho máme ještě hodně před sebou, ale jsou to krásné starosti...jak jste na tom vy?
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?